Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.03.2018., 15:00   #101
Čula sam već neke slične priče.
Zabavno mi je bilo pročitati te, poštujem iskrenost, dogodi se, bože moj, samo treba imati hrabrosti to i ispričati, priznati. Možda ćeš sada biti bolji muž doma. A možda i ne. Možda duge šetnje budu ventil - nadam se samo da si nabavio neku takvu pasminu. ))
littleorange is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2018., 12:53   #102
Quote:
littleorange kaže: Pogledaj post
Čula sam već neke slične priče.
Zabavno mi je bilo pročitati te, poštujem iskrenost, dogodi se, bože moj, samo treba imati hrabrosti to i ispričati, priznati. Možda ćeš sada biti bolji muž doma. A možda i ne. Možda duge šetnje budu ventil - nadam se samo da si nabavio neku takvu pasminu. ))
zna se cesto dogodit dokle covik seta pasa da naleti privlacna dama koja isto seta pasa...tako da nije pametno puno ni setat
superkrkan is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2018., 19:00   #103
Smile

Eh sad, pamet je uvijek u glavi. Imas li je sve je pametno, nemas li je, nista nije pametno.
littleorange is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2018., 15:50   #104
Trenutno su zaljubljen u ljubavnicu jer radi sve ono sto ti zena ne radi. A time i sluze ljubavnice?
E sad.... Ja sam upravo u procesu rastave, a razlog je naravno nevjera. Znala sam da nesto nije u redu, muljao me lagao i radio kretena od mene 2 godine. Koliko puta sam ga pitala ako ima drugu. I svaki put isto. Ja sam luda, izmislila itd. Nije htio priznati i rec: da, jebiga zaljubljen sam.
Ja osobno bi prevaru i oprostila. Ali nakon sto sam ga dovela pred gotov čin, on je i dalje poricao. Da ne pisem koliko je to sve mene psihički i emotivno slomilo.
Zato, dobro razmisli sto zelis. Ako mislis da je to sve prolazna avantura prekini i suti. Nista ne govori. Ako te zena pita dal' imas ljubavnicu- budi musko i priznaj.
Raana is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2018., 18:34   #105
Pozdrav

Quote:
Raana kaže: Pogledaj post
Trenutno su zaljubljen u ljubavnicu jer radi sve ono sto ti zena ne radi. A time i sluze ljubavnice?
E sad.... Ja sam upravo u procesu rastave, a razlog je naravno nevjera. Znala sam da nesto nije u redu, muljao me lagao i radio kretena od mene 2 godine. Koliko puta sam ga pitala ako ima drugu. I svaki put isto. Ja sam luda, izmislila itd. Nije htio priznati i rec: da, jebiga zaljubljen sam.
Ja osobno bi prevaru i oprostila. Ali nakon sto sam ga dovela pred gotov čin, on je i dalje poricao. Da ne pisem koliko je to sve mene psihički i emotivno slomilo.
Zato, dobro razmisli sto zelis. Ako mislis da je to sve prolazna avantura prekini i suti. Nista ne govori. Ako te zena pita dal' imas ljubavnicu- budi musko i priznaj.
Isto mislim tako uhvatila sam muza.Mislim nasla poruku.I dalje je sam sebe prao nikad nije htio priznati.Uvijek bi voljela da mi kaze istinu neg zivjwti u nekoj lazi.
Jasminica555 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2018., 08:40   #106
Quote:
Epiphone kaže: Pogledaj post
Volim zenu i ljubavnicu.
Hahaha koja baza... da mi je neko reka da cu to mislit danas reka bi mu da je lud. Pa ja san ozenjen vec 12 g. iman dvoje dice, posal... lipo mi je, nista mi ne fali a i nisan ti ja od tog dira da varam zenu. Da je nevolin reka bi joj to u glavu pa di puklo...
Ali...
Jedne kisne veceri nakon, po ko zna koji put, svade s zenom oko toga jel nebo plave ili tirkizno roze boje, mozda ipak oko toga jeli misto carapama na polici ili u ladici ugl. nekih jako bitnih i krucialnih stvari za život...
Dođen na briljantnu ideju da se registiran na badoo i poprican s nekim zenskim bicem o nevaznim stvarima tipa volim zenu kao sestru, prijatelja i kad se pokrijemo dekom i skinemo mudante, obavezno je ugaseno svitlo, nekoliko dubokih uzdaha i bižim zapalit cigaru za stol. E... al prije je ta cigara bila puna zadovoljstva, tapsanja samog sebe po ramenu dobar si bia pravi alfa muzjak ma lav... A sad je cigara kratka, izgori brzo moras zapalit dvi tri za redon i rec pa to je normalno svi tako se osjecaju nakog x god. braka, sranja s lovon, udeblja si se pa te nezeli vise tako, a bice se i smanjia bokun ko zna..
Naletin na jedno smisno malo zensko bice na tom badooo (jebo ga ko ga izmislia), ma sami cukar roba 40ak g. bokun starija od mene al andel pa necu je upoznat niti drzat za ruku samo cu se malo dopisivat..
E nakon puno dopisivanja zabole prsti, debeli su a ekran mali predlozim amo popit sta pa se ispricat.
Cili oznojeni crveni u faci ka rakovi vadimo cigaru zapalimo i pogledamo se a osmjeh od uva do uva ljudi moji cigara opet puna susta i gusta a bome i On se poveca...
Eeee al onda cin ostanes sam sa sobom ajmeeee to rici nemogu opisat gadis se sam sebi tia bi se oprat al nisu jos izumili sapun za to tia bi priznat zeni sve al nemas muda... Pa odlucis da si ipak govno od covika, kukavica i dubre i najvaznije od svega pomiris se s tim!
Nakon nekoliko miseci tezeg hedonizma i puno smija i placa nades se u ovoj situaciji da si u kurcu i trazis savjet u bespucima interneta pod anonimnim imenom...
U biti ne trazim savjet jel znam sta bi triba napravit al neman muda za to, vec upozoravam nekoga ko ce ovi procitat prije nego dobije briljantnu ideju instalirat badoo ili ic na pice ili neznam ni ja sta popricajte sa zenom prije rastavite se ka ljudi pa onda cinite pizdarije jel ovo je uzas...
Ma ćća? Prika!!

Haha

Ne voliš ti i ženu i ljubavnicu nego JEDNA ti odgovara za kuvat ručak i prat mudante a DRUGA za olakšati muda!
Navika stari! Biš sam htio prat smrdljive mudante i sam drkati? Sumnjam! Dobro je tebi stari moj!!! Samo glumataš malo i želiš da forum svit zna kako je tebi dobro!
__________________
Create a sensual feeling about everything...
Latiosa is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2018., 11:30   #107
Quote:
Rossa kaže: Pogledaj post
Napisi jos koju ovakvu pricu i posalji nekom nakladniku.
I ja mislim. Potukao bi rekorde u izdanjima, nagrada za knjizevnost osigurana !
__________________
ja volim te, to priznajem
al' drugo slabo pamtim
anastacia is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2018., 11:32   #108
Quote:
Raana kaže: Pogledaj post
Trenutno su zaljubljen u ljubavnicu jer radi sve ono sto ti zena ne radi. A time i sluze ljubavnice?
E sad.... Ja sam upravo u procesu rastave, a razlog je naravno nevjera. Znala sam da nesto nije u redu, muljao me lagao i radio kretena od mene 2 godine. Koliko puta sam ga pitala ako ima drugu. I svaki put isto. Ja sam luda, izmislila itd. Nije htio priznati i rec: da, jebiga zaljubljen sam.
Ja osobno bi prevaru i oprostila. Ali nakon sto sam ga dovela pred gotov čin, on je i dalje poricao. Da ne pisem koliko je to sve mene psihički i emotivno slomilo.
Zato, dobro razmisli sto zelis.
Ako mislis da je to sve prolazna avantura prekini i suti. Nista ne govori. Ako te zena pita dal' imas ljubavnicu- budi musko i priznaj.
Tko se normalan zivcira zbog ovih modernih jebačina. Pjevaj i smij se !
__________________
ja volim te, to priznajem
al' drugo slabo pamtim
anastacia is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2018., 08:45   #109
Quote:
Godiva kaže: Pogledaj post
"Volim ženu i ljubavnicu"... pa što ti hoćeš, sretan si čovjek. Zamisli kako je tek onima koji ne vole ni ženu ni ljubavnicu.
Pa možda vole ljubavnika

Ako je ljubav jaka i intenzivna spol nije prepreka
fikus is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2018., 11:18   #110
Quote:
Jasminica555 kaže: Pogledaj post
Isto mislim tako uhvatila sam muza.Mislim nasla poruku.I dalje je sam sebe prao nikad nije htio priznati.Uvijek bi voljela da mi kaze istinu neg zivjwti u nekoj lazi.
Istinu već znaš.
Ja bih rekao bih da želja za priznanjem u takvim slučajevima proizlazi iz želje za poniženjem druge strane. Žena se zbog prevare osjeti poniženom i prevarenom te onda želi na taj način poniziti muškarca.
Jer njegovo priznanje nema nikakvu težinu u smislu istine, jer ti znaš da je on tebe prevario, a on zna da ti znaš. Znači njegovo priznanje je samo čin kojim on otvoreno na glas kaže:"ja sam jedno nisko govno".

Naravno to ne vrijedi ako ste u vezi sa osobom bez empatije.

A što se tiče ljubavi ja osjetim erotsku ljubav prema većini žena koje upoznam. A i općenito volim žene, sve te njihove nesigurnosti, samopouzdanosti, strahove, snage, tjelesne ljepote. Gotovo sve žene su lijepe na jedan specifičan jedinstveni način (mislim i fizički i što se osobnosti tiče).
Mađutim to ne znači da se ne mogu suzdržati od pokušaja naskakanja na svaku ženu na koju naletim.

Stoga žene i muškarci ako je uzrok prevare to što vam partner nije uspio suzdržati nagone u jednom trenutku, nemojte mu to uzeti za preveliko zlo. Da povrijeđeni ste i iznevjereni, ali ako vidite da se on/ona osjećaju krivim zbog toga, nema razloga za nabijanjem toga na nos i dodatnim ponižavanjem. Dovoljno je da svaki od vas zna da drugi zna.

Ljudi su danas postali prevelike egoistične mimoze.
bistabil is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2018., 12:37   #111
Ma da.

Znaci on ga ugoni drugoj, a ona da titra kako se on siroce osjeca??? Da mu mozda nije prekonfrontirajuce, je li? Da se ne osjeca ponizeno i govno govana (kao sto u biti i je i to ne zato sto vara, nego zato sto ju pravi ludom)?

Ma sta bi ona bila ljuta i povrijedjena. Treba paziti da se ON ne osjeti ponizeno, eeeejjjjj! É! Nedoraslo derle od trijspet koje nije u stanju ko covjek podnijeti posljedice svog ponasanja!


Stob’ rekla pokojna baba: tuci i ne dati jesti...

Ljudi su danas mozda i postali mimoze, ali ti si izgleda jedno mizogino govno oduvijek.
Marica Carica is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2018., 15:02   #112
Quote:
Marica Carica kaže: Pogledaj post
Ma da.

Znaci on ga ugoni drugoj, a ona da titra kako se on siroce osjeca??? Da mu mozda nije prekonfrontirajuce, je li? Da se ne osjeca ponizeno i govno govana (kao sto u biti i je i to ne zato sto vara, nego zato sto ju pravi ludom)?

Ma sta bi ona bila ljuta i povrijedjena. Treba paziti da se ON ne osjeti ponizeno, eeeejjjjj! É! Nedoraslo derle od trijspet koje nije u stanju ko covjek podnijeti posljedice svog ponasanja!


Stob’ rekla pokojna baba: tuci i ne dati jesti...

Ljudi su danas mozda i postali mimoze, ali ti si izgleda jedno mizogino govno oduvijek.

Nema razloga dodatno sutati osobu koja je na podu i kojoj je zao njenog pogresnog postupka.
A izvlacenje priznanja(kada svi znaju istinu) i likovanje nad tim nije nista drugo.

Nebitno sada ni radi li se o nevjeri ili necemu trecemu. Stvarno nema potrebe tjerati blisku osobu da vice naglas ja sam: "glup, drolja, kurva nisko govno." I onda zatim jos likujes...
Takvo nesto uradis eventualno najgorem neprijatelju, a i onda je mozda pretjerano.

Posljedice varanja su sto povrijedis/razocaras sebi bliske osobe(partnera, djecu, roditelje) i to je za iole normalnu osobu sasvim dovoljno.

Takve stvari se dogode u braku, a zadnje sto treba onda je: djetinjasto se svetiti, ponizavati partnera, prekinuti komunikaciju i ostale djetinjaste emocionalne reakcije.

A kako me empatija prema ljudima koji grijese cini mizoginistom mi nije najjasnije.
bistabil is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2018., 16:53   #113
Tako sto ocekujes nerealisticnu reakciju od zena?

~~~~

Mozda je to priznanje potrebno osobi da zalijeci sebe i krene dalje. Da shvati da nije luda i da joj se ne pricinjaju stvari. Da stavi tocku i pokrene se. Bilo u razlaz, bilo u popravljanje stete.

Ono sto ocito ne shvacas je da mnoge zene pretpostavljaju da znaju da ih muz vara ali istovremeno jedan dio njih ne zeli vjerovati u to. Takav ‚rascjep duse’ zna biti i fizicki bolan. To ‚visenje u zraku‘ kojim te drzi netko tko, pokraj tvojih zdravih ociju i usiju, ne zeli priznati i maze ti oci ili ima izjave koje su ‚insult for the inteligence‘, je ponekad najgore. To ponekad boli vise od same prevare.

Zasto ne shvacas da se tu vise ne radi samo ‚o njima‘, nego I O NJOJ. I kako se ona osjeca sama sa sobom.

Zene su emotivna bica i mislim da postavljas nerealna ocekivanja (citaj: ponijeti se stoicki u okruzenju punom lazi).

Takodjer ides od pretpostavke da bi zene zeljele posto poto ostati u braku. Sto u puno slucajeva nije istina. Zene takodjer imaju pravo birati sta zele, a sta ne zele u svojim zivotima. Imaju pravo na tugu i jad i biti ljut i otici i....mozda.... ostati. Nisu lisene gresaka. Ni ljudskosti.

Mizoginim te cini podrazumijevanje da je zena tu da bude pozitivna i trpna. I da se to od nje ocekuje, da facilitira pozitivan ishod (a svoje osjecaje i bol gurne na stranu).

Zasto se jednom ne pojavi netko tko ocekuje takvu zrtvu i podrazumjevanje od muskarca. Ono: nemoj bjesniti i lupati po stolu, ona te samo vara iako ne priznaje to...
Marica Carica is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2018., 15:33   #114
Život

Iskrenost se cijeni desi se i to .to je život.
toma1988 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2018., 19:57   #115
Quote:
Marica Carica kaže: Pogledaj post

Mizoginim te cini podrazumijevanje da je zena tu da bude pozitivna i trpna. I da se to od nje ocekuje, da facilitira pozitivan ishod (a svoje osjecaje i bol gurne na stranu).

Zasto se jednom ne pojavi netko tko ocekuje takvu zrtvu i podrazumjevanje od muskarca. Ono: nemoj bjesniti i lupati po stolu, ona te samo vara iako ne priznaje to...
Nezgodno je kada čitaš brzo pa ti promakne pola teksta . Što nekako žene imaju običaj češće raditi .

Ja nigdje nisam dijelio prema spolu. Nego sam samo rekao da prevara, kraća afera po meni nisu nužno za razvod. I da se u toj situaciji ona iznevjerena strana(muška ili ženska) ne treba ponašati djetinjasto, nego da treba realno sagledati sve aspekte situacije i iskontrolirati svoje nagone i emocije.

A da je danas to nerealno očekivati od ljudi mi je jasno, ali to opet ne znači da
ne bi trebalo.
bistabil is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2018., 23:27   #116
Quote:
Epiphone kaže: Pogledaj post
Volim zenu i ljubavnicu.
Hahaha koja baza... da mi je neko reka da cu to mislit danas reka bi mu da je lud. Pa ja san ozenjen vec 12 g. iman dvoje dice, posal... lipo mi je, nista mi ne fali a i nisan ti ja od tog dira da varam zenu. Da je nevolin reka bi joj to u glavu pa di puklo...
Ali...
Jedne kisne veceri nakon, po ko zna koji put, svade s zenom oko toga jel nebo plave ili tirkizno roze boje, mozda ipak oko toga jeli misto carapama na polici ili u ladici ugl. nekih jako bitnih i krucialnih stvari za život...
Dođen na briljantnu ideju da se registiran na badoo i poprican s nekim zenskim bicem o nevaznim stvarima tipa volim zenu kao sestru, prijatelja i kad se pokrijemo dekom i skinemo mudante, obavezno je ugaseno svitlo, nekoliko dubokih uzdaha i bižim zapalit cigaru za stol. E... al prije je ta cigara bila puna zadovoljstva, tapsanja samog sebe po ramenu dobar si bia pravi alfa muzjak ma lav... A sad je cigara kratka, izgori brzo moras zapalit dvi tri za redon i rec pa to je normalno svi tako se osjecaju nakog x god. braka, sranja s lovon, udeblja si se pa te nezeli vise tako, a bice se i smanjia bokun ko zna..
Naletin na jedno smisno malo zensko bice na tom badooo (jebo ga ko ga izmislia), ma sami cukar roba 40ak g. bokun starija od mene al andel pa necu je upoznat niti drzat za ruku samo cu se malo dopisivat..
E nakon puno dopisivanja zabole prsti, debeli su a ekran mali predlozim amo popit sta pa se ispricat.
Cili oznojeni crveni u faci ka rakovi vadimo cigaru zapalimo i pogledamo se a osmjeh od uva do uva ljudi moji cigara opet puna susta i gusta a bome i On se poveca...
Eeee al onda cin ostanes sam sa sobom ajmeeee to rici nemogu opisat gadis se sam sebi tia bi se oprat al nisu jos izumili sapun za to tia bi priznat zeni sve al nemas muda... Pa odlucis da si ipak govno od covika, kukavica i dubre i najvaznije od svega pomiris se s tim!
Nakon nekoliko miseci tezeg hedonizma i puno smija i placa nades se u ovoj situaciji da si u kurcu i trazis savjet u bespucima interneta pod anonimnim imenom...
U biti ne trazim savjet jel znam sta bi triba napravit al neman muda za to, vec upozoravam nekoga ko ce ovi procitat prije nego dobije briljantnu ideju instalirat badoo ili ic na pice ili neznam ni ja sta popricajte sa zenom prije rastavite se ka ljudi pa onda cinite pizdarije jel ovo je uzas...
Men' te bas bilo lipo citat... al stari moj neb' ti u kozi bila... sritno!

Poslano sa mog KIW-L21 koristeći Tapatalk
__________________
Neka ti sad druga kuha i jaja muti, a to nisam ja.
Miss.K is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2018., 23:48   #117
Quote:
Godiva kaže: Pogledaj post
"Volim ženu i ljubavnicu"... pa što ti hoćeš, sretan si čovjek. Zamisli kako je tek onima koji ne vole ni ženu ni ljubavnicu.
jedni i drugi vole samo sebe!
__________________
Tko uvijek govori istinu, taj sebi može priuštiti loše pamćenje. (Theodor Heuss)
Smrt fašizmu! (by McOzy)
Kladi is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:00.