Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Medicinski potpomognuta oplodnja

Medicinski potpomognuta oplodnja Želimo, nadamo se, vjerujemo

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.07.2014., 14:01   #61
Nažalost, dogodilo se ono čega sam se bojala, nije bilo aspiracije, folikuli puknuli ranije, štoperica je dana prekasno.
Dobro je to što su mi napravili barem inseminaciju.
U 8.mjesecu pokušat ćemo još jedan prirodni, pa u 9. mjesecu na pravu stimulaciju.
Zečić is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2015., 10:51   #62
Pozdrav curke,evo muz i ja krenuli ovim putem.Bila sam na konzultacijama i preporucen ivf/icsi.Za lijekove sam na listi za 3.mj.Sada 16.11 idem na prvi pregled.Ja sam mislila da vi ovaj mjesec mogli probat u prirodnom ciklusu.Problem mi je kaj ce 16.11 meni biti 11.dc.Ne znam da li je to vec prekasno?inace ovulacije su mi 14-15dc,a menstruacije 27-28.ali ovaj mjesec vjeatica uranila 2 dana.Molim iskustva.
snelly is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2015., 19:27   #63
Na znam u kojoj bolnici ideš na postupak, ali nazovi sestru/gina i reci da te naruče ranije.
U Vg se uvijek dolazi 7-9dc.
Možda čak 11dc i ne bi bilo prekasno.m
Reina is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2015., 19:43   #64
Idem u vinogradsku.Malo sam se zbunila oko racunjanja dana ciklusa.Onaj prvi dan kad ide samo smeckasto se ne racuna jel da?
Po tome ce onda meni bit 10 dc 16.11.
Nadam se da ne bu kasno.Drzite fige :-)
snelly is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2015., 21:28   #65
Kada krene pravo krvarenje je 1dc.

Sretno!
Reina is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2015., 08:53   #66
Reina, ti si isla u vinogradsku, jel? Jel znas kako racunaju klomifenski postupak, kao prirodni ili stimulirani? Postavila sam to pitanje vec na chat temi sumska je odgovorila da ga vode kao prirodni. No, ja sam opet dobila informaciju da ide pod stimulirani. A ja sam zaboravila pitat.. Meni je dr K. rekao u 1. mjesecu blaga stimulacija klomifenom, a u 4. puna..
221133 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2015., 21:02   #67
Ne računaju ga kao prirodni kada koriste neku vrstu stimulacije, tako da ide pod stimulirani.
Može biti slabo stimulirani uz klomiće, a onda ti ubace i koju injekciju ovisno o tome kako ti rastu folikule.
Puna stimulacija je kada kreneš s injekcijama od 2dc, to je baš turbo stimulirani.
Reina is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:01.