Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Trash kultura

Trash kultura Sve još miriše na trash

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.10.2015., 00:49   #121
prva meksička je bila krajem 80tih - i bogati plaču (ako se ne varam)
__________________
Awakening
manchild is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2015., 20:30   #122
Hahahaha i bogati placu. Ja sam tad taman bio tolilo mali da se uopce ne sjecam kako je izgledala al znam da je to moja mama gledala. I sjecam se samo naziva.
Al nie li to bilo pocetkom ili cak sredinom 90ih???

P.s. i evo ga na opet. Otvorim opet beezveze neku temu i ko pise. Manchild o.o
Nema di ga nema ali nema
__________________
"Mislim da je za bijeg iskoristio selidbu divljih ptica. "
jin18 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2015., 11:30   #123
Quote:
jin18 kaže: Pogledaj post
Hahahaha i bogati placu. Ja sam tad taman bio tolilo mali da se uopce ne sjecam kako je izgledala al znam da je to moja mama gledala. I sjecam se samo naziva.
Al nie li to bilo pocetkom ili cak sredinom 90ih???

P.s. i evo ga na opet. Otvorim opet beezveze neku temu i ko pise. Manchild o.o
Nema di ga nema ali nema
__________________
Awakening
manchild is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2016., 12:46   #124
I bogati plači su bili prikazivani sredinom 90tih.
wasp x is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2016., 06:16   #125
Quote:
leMONZoo kaže: Pogledaj post
Je li Divlja Ruža baš prva? Tu je negdje bila i Esmeralda. Onda je kasnije došla Marisol.
Što se tiče američkih, mislim da je zadnja bila Sunset Beach. Onda je nekad kasnije na Novoj išla ona s onom babom i jezivim dječakom ili patuljkom (ne sjećam se). Sunset je imala zakon kraj, na kraju glavni lik odvede sve na pusti otok i pobije ih.

Znam da je post stari ali...
I ja sam jedan od onih koje je gledao Sunset, to je jedino bilo na TVu, nisam imao ni kablovsku.

Tada mi se serija cinila ok, bio sam mali pa nisam ni znao za bolje.

Jedino nisam siguran da se zavrsila tako sto Benov zli brat (Derek?) ubije sve na otoku jer koliko se sjecam, Sunset je imao mnogo epizoda i poslije toga, iako na BiH kanalima kraj serije nije emitovan koliko znam.

Sto se tice ostalih sapunica, sjecam se Esmeradle i Marisol, to se gledalo u kuci ali ja nisam. Gledao sam kasnije neke argentinske serije koje su izgledale mnogo bolje i modernije od ovih sto dolaze iz Meksika, Kolumbije, Brazila...

Zadnji put je to bilo nekada davno, bio sam mladji, uglavnom znam da su obje serije imale istog glumca, onako plav, malo duza kosa. U jednoj seriji je bila neka djevojka sto voli da igra lopte a u drugoj neki street raceri sa automobilima. Od obje sam odustao, no bile su gledljive.
El Mariachi is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:40.