Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak > Kokošinjac

Kokošinjac Nesuvisle i chaterske teme

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.01.2018., 19:01   #10201
dvaput godšnje uspiješ skupit nešto za popravak za postolara? nikad nisam ništa nosila postolaru na popravak, a iste cipele nosim godinama i ne kupujem nikakve skupe, a baš ni najjeftinije.
jedne kožne tenisice su mi se odljepile nedavno i to sam sredila sama s pištoljem za ljepljenje.
__________________
Reciklirajmo zajedno! :)
Ariana B. is offline  
Old 19.01.2018., 19:12   #10202
Quote:
Ariana B. kaže: Pogledaj post
dvaput godšnje uspiješ skupit nešto za popravak za postolara? nikad nisam ništa nosila postolaru na popravak, a iste cipele nosim godinama i ne kupujem nikakve skupe, a baš ni najjeftinije.
jedne kožne tenisice su mi se odljepile nedavno i to sam sredila sama s pištoljem za ljepljenje.
Gulim potpetice na veliko , pa krajem zime, prije nego što spremim čizme i zimske cipele odnesem oguljene na popravak, a na jesen to isto napravim s ljetnim cipelama i sandalama.

Tome dodaj da nas je četvero u obitelji i povremeno se još nečijim cipelama nešto dogodi i fakat se skupi po nekoliko pari odjednom.
zelena truba is offline  
Old 19.01.2018., 19:26   #10203
a dobro, tuđe cipele nisam računala. samo svoje.
mama tu i tamo nešto nosi postolaru kad joj se kakve sandale potrgaju i jednom je jedne farbala.
__________________
Reciklirajmo zajedno! :)
Ariana B. is offline  
Old 19.01.2018., 19:43   #10204
Quote:
petrunjela84 kaže: Pogledaj post
Kako vam se čini trend farbanja kose u fejsk sijedu nijasnu, pepeljasto-sivo kao kod Elle Dvornik i ostalih instragramuša? Meni ipak svakoga postari...
Lijepo mi je to samo na vrlo mladim vrlo lijepim curama koje još nemaju podočnjake ni naznake bora. Ili pak, na vrlo kratkim frizurama isto samo na određenim licima i na svjetloputim ženama.
__________________
čak i sunce ima pjege
Dalje krunice od moje vunice
:Serek:
The White Rabbit is offline  
Old 19.01.2018., 19:43   #10205
Trubo, i meni je postolar must have, bilo da nađem nekog u kvartu ili blizu posla.

na posao nosim isključivo štikle i dosta hodam, a to znači i češto mijenjanje onih gumica na petama. koliko sam ih se samo već namijenjala, i koliko para ostavila...

a i kad kupim neke čizme koje su dolje baš tanke, tj tanak đon a one npr od brušene kože, ako ne stavim dodatni đon kod postolara, znači da će se tak uništiti i biti samo za jednu zimu, a to mi nije cilj.
__________________
toliko puno reflektirajucih povrsina, a toliko malo vremena by Barca
Scissors. is offline  
Old 19.01.2018., 21:25   #10206
Lijepim đonove kad su istrošeni, ili npr, kad sam uzela divne borovo balerinke i doma skužila da letim u njima, pa sam odmah nalijepila đon.
Popravljam cipele I čizme, uglavnom pete i đonove.
__________________
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
Pješčani sat is offline  
Old 19.01.2018., 21:32   #10207
Quote:
The White Rabbit kaže: Pogledaj post
Lijepo mi je to samo na vrlo mladim vrlo lijepim curama koje još nemaju podočnjake ni naznake bora. Ili pak, na vrlo kratkim frizurama isto samo na određenim licima i na svjetloputim ženama.
To.




Postolaru nosim cipele koje su mi drage i bitne i zna im dosta produziti zivot. Nosim na "tumplanje" ako je dzon kozni, a nisu plesne ili na zamjenu tih guma dolje.
Pete ne derem bas, a i dosta vrtim cipele pa traju. Dakle rijetko, ali da.
Hilda is offline  
Old 19.01.2018., 21:51   #10208
Kupila dvije jakne. Nijedne nema na webu.

H&M bež parka sa zlatnim cifom i kapuljacom, za jesen i proljece. Sa 500 pala na 150 kn.

Reserved kaput/jakna svijetlo siva. Fora kroj, tesko mi opisat, malo osamdesete, izvana olfa vuna, ali pola rukava i okovratnika je sivi montica materijal. Jako ugodna. Uzela sam tri broja vecu jer mi bolje stoji.
Sa 650 pala na 250 kn.


Upravo narucila maxi siroke crne hlace Metamorphoza i sive asimetricne sos hlace s remencicima. Ima na fejsu njihova stranica, ne mogu preko moba linkat.


Malo sam pretjerala.



Ok, maloj sam uzela dvije haljinice i dvije fora majice. Nije da sam samo sebi kupovala.
Gzena is offline  
Old 19.01.2018., 21:56   #10209

Ne kužim ovo s postolarima, naravno da nosim cipele na tumplanje i popravak peta, i što treba.
Budući da nemam običaj kupovati cipele ni čizme bezveze, za svake koje imam sam emocionalno vezana i pazim na njih.
Tenisice ne računam pod obuću već pod nužno (i ružno) zlo.
__________________
čak i sunce ima pjege
Dalje krunice od moje vunice
:Serek:
The White Rabbit is offline  
Old 19.01.2018., 21:57   #10210
Uuuu Cats, lajkam! Zamisljam proljece, maramu oko vrata, suncane naocale, kava, knjiga.


Meni danas stigla dva para tenisica za sport i ovi oko mene uzbudjeni da vide kakve su. Koje razocaranje kad sam otvorila kutije
Kuzim, i meni su prije bile ruzne ko noc
__________________
Et viens avec moi!
Xiang Chi is offline  
Old 19.01.2018., 22:15   #10211
Ajme majko šta sam maloprije vidila! Na nekoj curi, ja u busu, ona na stanici, nisam je mogla zaskočit. Šuzice na kalup onih srebrnih iz Gulivera, samo tanji đon, cijele od sivog pliša, sa širokim satenskim srebrnim vezicama.
Ako neko zna šta je to i gdje ima, molim da mi ne govori.
Ay Carmela is offline  
Old 19.01.2018., 22:22   #10212
https://static.zara.net/photos///201...=1512050532000

ok, zašto ovo nema prste? ZAŠTO??? Koji kurac je s tim čizmama šupljim. A imaju krasan oblik


međutim..
https://www.zara.com/hr/en/leather-a...1508&v2=358009
pa jebote

edit, umirem od smijeha, otišla sam škicnuti na Zarin šop, kakve droge oni žderu?
https://www.zara.com/hr/en/high-heel...6628&v2=734163
__________________
čak i sunce ima pjege
Dalje krunice od moje vunice
:Serek:
The White Rabbit is offline  
Old 19.01.2018., 22:50   #10213
Carmela, znam ja. Necu ti reci.
Gzena is offline  
Old 19.01.2018., 23:07   #10214
Quote:
Gzena kaže: Pogledaj post
Carmela, znam ja. Necu ti reci.
Šuti i kad te sutra budem preklinjala na pm.

Misusovo, ovo iz Zare! Jel to netko negdje stvarno vidio uživo?
Ay Carmela is offline  
Old 19.01.2018., 23:22   #10215
Neki dan sam slučajno ušla u Zaru. Pobjegla sam van od strahote.
__________________
Sluts just heal quicker.
Grubi ti trolovi bili.
Tejsi is offline  
Old 19.01.2018., 23:47   #10216
Quote:
Gzena kaže: Pogledaj post


Upravo narucila maxi siroke crne hlace Metamorphoza i sive asimetricne sos hlace s remencicima. Ima na fejsu njihova stranica, ne mogu preko moba linkat.


Malo sam pretjerala.

gugld it, kakve su to čudne krpe? neš poznato?

ma nisi, dobro zvuči sve
Orak is offline  
Old 20.01.2018., 00:10   #10217
Pa ove crvene iz Zare i nisu tako loše
__________________
Ne budi supak, nosi masku (u zatvorenom i u guzvi). Dezinficiraj ruke. I ne pizdekaj. (c) Lady Guga
Cats is offline  
Old 20.01.2018., 01:18   #10218
Quote:
Ay Carmela kaže: Pogledaj post
Ajme majko šta sam maloprije vidila! Na nekoj curi, ja u busu, ona na stanici, nisam je mogla zaskočit. Šuzice na kalup onih srebrnih iz Gulivera, samo tanji đon, cijele od sivog pliša, sa širokim satenskim srebrnim vezicama.
Ako neko zna šta je to i gdje ima, molim da mi ne govori.
Takve neke roze sam imala dugo na lajku na asosu pa ipak zaključila da ne. Bile su povoljne. Nisi si kupila crveni kaput, zaslužuješ barem cipele .


Hvala za Namu i Tezenis.


Ima netko neku ideju kako bih mogla fiksirati satensku traku na vrhu? Da si napravim žnirance.
nalij pero is offline  
Old 20.01.2018., 09:07   #10219
Quote:
Orak kaže: Pogledaj post
gugld it, kakve su to čudne krpe? neš poznato?

ma nisi, dobro zvuči sve
Nemam pojma. Znam da ju vidjam po fejsu kad netko moj lajka. Ove hlace su mi fora.
Gzena is offline  
Old 20.01.2018., 11:00   #10220
Gzeno, super zvuči sve.
Perić, na što bi stavila žnirance?

Zara cipele su mi big no.
__________________
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
Pješčani sat is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:34.