Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Turske serije

Turske serije Bivši podforum Neprikazano-sapunice

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.02.2018., 12:06   #2381
Ubrzo ce na tu kolekciju slika biti dodat poljubac izmedju Hazan i Yage i bice daleko najbolji
AndjelakMALI is offline  
Old 19.02.2018., 12:29   #2382
Dok čekam na pregled za popis javljanja pišite bolnička cekaonica.

Yago je tako dobar u svakom luku kao da me pitate koju svoju curicu više volim.
Međutim ako se moram odlučiti plava košulja i ja sam ljubitelj poslovnog looka.

Imam toliko za napisati o epizodi,ali za par minuta sam na redu pa se pišemo poslije.
__________________
Da imam 1000 života sve do jedan bi birao da bude s tobom Umut & Ceren
UmRen forever
lanex is offline  
Old 19.02.2018., 12:30   #2383
Quote:
Cobanica kaže: Pogledaj post
Hebga, zar je samo mene zapao Hazim?
Haha meni je kompa Gojko tu smo generacijski
Aldy is offline  
Old 19.02.2018., 12:45   #2384
Šta smo dobili od ove epke? Definitivno progledavanje Gojka i Hazan i odljubljivanje od krivih osoba i po meni dokaz da se Hazim ipak zaljubio u Ece (ono da bi joj vjerovao bez obzira na sve dok se ona pretvarala da spava plus je pristao na Selininu ucjenu). Ok, Gojko je sa Zveč raskrstio još prije 4-5 epki u sceni kraj auta kad ju je vodio u bolnicu, Hazan sa Sinanom krenula nizbrdo od epke Ecinog tzv trovanja i Sinanovih optuživanja, jedno po jedno nakon toga plus sve ono od ranije i puče balon od sapunice. U međuvremenu se zaljubila u Yagu koji je, ruku na srce, bio tu uvijek na raspolaganju osim onda kad je htio otići u Ameriku. U početku tj od 14te mu je motiv bio iskupljenje za ono što je priredio nevinoj curi u OO, kasnije se zaljubio pa se nije ni mogao kontrolirati, objasnio je sve materi na groblju, ali je činjenica da se uvijek motao oko nje i blizu nje, ne u smislu barenja, ali su se za to vriijeme jako dobro upoznali i Hazan ga je mogla na neki način uspoređivati s bratom. I u ovoj epki mu Farah govori pa pusti curu nek ode, bit će ti lakše ako je želiš preboljeti i ako toliko želiš da udovoljiš bratu, ali ne, on opet ode za Hazan čak u mahalu i vozika je tamo amo jer su eto kanke (ebo kanke Masteru, vrijeme je da priznaš istinu pa šta košta da košta ili kupuj ponovo kartu za USA). Ili ono ispred vile nakon što je vidi s Kerime, opet je želi voziti kući i biti s njom makar i tih 10 minuta, a doveo drugu čak iz Amerike da mu glumi curu… ispada da ni Master sam ne zna šta bi i kako bi, malo mi se pogubio. Ugl, ide faza da oboje žele jedno drugo, a moraju glumit nešto drugo ili treće. Msm meni svejedno sad kad je i Hazan odlepila, neka razdužuju koliko hoće, samo da mi Mastera ne izbace previše iz kolosijeka, da čovjek ne izgubi nit, zato i mislim da mu je priznanje jako blizu. Ili priznanje ili poljubac ili nešto treće u tom smislu u odsudnom trenutku. Pomalo i njegovi receptori primaju signale od Hazan, brzo će shvatiti da ona trza, bude Farah i Hazanina ljubomora inicijalna kapisla i njemu po toj stvari. Još kad sazna da Sinan muti s Nil, zaebi i abilik.

Što se tiče Sinana i Hazan, nema tu više ništa niti s jedne strane. Ono što joj je rekao opet su stilu emocionalne ucjene di su oboje plakali je samo puka sentimentalnost i ništa više. Moguće da Hazan malo padne na to, ali ne mijenja bitno ništa, ona više nema aška za njega. Da on nema ni za nju, dokaz je provođenje sve više vremena s Nil, onaj poljubac koji nije htio prekinuti jer ga je i priželjkivao. Riječi ne znače ništa, djela znače. Zamjerit ću Hazan bude li odugovlačila sa Sinanom sad kad je shvatila da se zaljubila u drugog, to joj ne priliči niti je ona takva cura. Što se tiče Farah neam pojma, može bit i zlica i ok cura, jedino se uzdam da Yago za kanku ne bi odabrao zlicu, valjda ju je upoznao.

Msm da je Sinan drugačiji čovjek i da se u par situacija ponio drugačije nikad se Hazan ne bi zaljubila u Yagu, SinHaz zaljubljenost bi prerasla u ljubav. Tipa da je bio na raspolaganju kad se spašavalo Faz iz busa di je uletio Yago, da ju je tješio kad je tražila utjehu u situaciji s EE (svi se sjećamo kako je otkantala Yagu u pola rečenice i utekla Sinanu), da ju je pitao za savjet u situaciji s Nil i ortaštvom, da ju je pitao za savjet u situaciji s Kerime, sad još i ovo sa Selin itd itd, svaki njegov potez bio je pogrešan i Hazan se sve više razočaravala. Ovako mućak, previše su različite osobe da bi se tu gradilo išta na solidnim temeljima. Uvjerila se sama da je sve ono što je htjela i priželjkivala još od 1. epke, pa nakon 24te nemoguće. Mi smo pročitali Sinana nakon par epki, njoj je trebalo punih najmanje 27, 28, a najviše 33, već je u 34oj bila kuhana i pečena za Yagu. Da nije bilo Yage SinHaz bi svejedno pukao i ona bi se zaljubila u nekog trećeg ili četvrtog, nebitno. SinHaz je napokon bite gite, srce kuca samo za Yagu koji se dokazao kao čovjek koji joj odgovara po svim levelima. Sad kad se probudio i erotski moment, to je to. Dodiri rukama ko da je puca struja, izbjegavanje pogleda jer čim ga pogleda vrti u glavi poze iz Kama Sutre, da ne pričam o ljubomori na goluždravu ili obućenu Farah itd…klasika Ono što je pisalo u ozetu da ne želi imenovati taj osjećaj je samo paravan, ona jako dobro zna šta osjeća i kako se taj osjećaj zove. AŠK. Druga je stvar što želi pobjeć od aška, ali će joj biti ko i Yagi…želi bježat, a zapravo gori od želje da budu zajedno. Ah uživancije ah
__________________
Empire, propaganda, apocalypse
Adadjo is offline  
Old 19.02.2018., 12:58   #2385
Quote:
tagoresky kaže: Pogledaj post
Bojim se vise nesto tvrditi o Farah jer sam prognozirala YagFar sex
I jasni su mi svi argumenti kojo upucuju na njenu losu namjeru, ali i mene muči par stvari

1.Zasto je naglasila Yagi da Hazan bjezi od njega i onda kad je krenuo za njom rekla je , za sebe,"Stigni ju"?

2. Ta Sinanova opaska iznenadila ju je , a mozda samo zato jer Sinko klinca ne kopca pa se i sad isprsio vazan kako je primjetio poglede. Od kud bi on razumio musko-zensko prijateljstvo

3.Useljavanje kod Hazan, ovako brzo, otvoreno nametljivo i protiv svih pravila fer ponasanja sigurno joj nece donijeti bodove kod Yage vec samo njegovu ljutnju.
Hocu reci da je htjela koji poen ovo bi odigrala perfidnije

4.Ako iole poznaje Yagu , a znamo da je nemoguce da je on blizak sa osobom koja ne odgovara nekim standardima inteligencije, zna da njega ne moze izigrati ovako otvoreno bičuljastom igrom.

@Mina, najdraza scena iz 34? Ono kad u epizodi imas vise YagHaz scena koje te ostave bez daha, pa moram teska srca birati.
Izmedju kanke i kvake je strašno teško izabrati.
Ali evo biram kvaku. Samo zato jer Hazan vise prica. Kada mu kaze da je eto neka ipak uspijela otopiti led i meni je srce popucalo kao staklo .
I kao sto @Jut rece, pomaze i to sto Caga ima prekrasne ruke.
Njena zamotana kao da simbolizira skrivenu, kljucajucu ranu koju netko upravo bolno udara i cini ju jos ranjivijom i njegova ruka koja ju na tren dotice, kao uzrok, bol i naposlijetku lijek

Edit: vidim da je i sluzbeni instagram profil serije postavio obje ove scene.
Pa za podsjecanje

Stvarno si otopio led

https://www.instagram.com/p/BfTmAKVFCot/

Kanka
https://www.instagram.com/p/BfT6eFZFu0h/
: za dio sa rukicama, a i za pitanja na mjestu...uletila na sekundu i odusevila se.

EDIT: adadjooo hos geldiiiiin :grliiiiii: .. I meni je Yaz malo bio pomaknut, i u nekim dijelovima je preglumljivao.. Bas se uzivio da grli Farah na sofi i sta ja znam..nije u njegovom stilu da radi ovo kako je i sama Farah primjetila. Ali u njegovom stilu do sada i nije bilo da se zaljubi do koske, pa ga s te strane razumijem fakat. Radis i sto si mislio da ne bi nikad. Jest da ce sad letjeti izmedju dvije vatre Farah i Hazan, ali uvjerena sam da ce on to znati balansirati. Imam veliko povjerenje u Mastera.

Izgled YE, tabiiiki trenercica i majica kratkih rukava

I od Hazankinih momenata bajnih iz ove epizode, pored scena na hodniku i s hodnikom.. Slatko je bilo i kad pozove lift pa ne udje u njega i bleji ko tele u sarena vrata..
Nije bila ovakva kad je Nil dosla
__________________
unutulmaz
novikolacic is offline  
Old 19.02.2018., 12:58   #2386
Ne da mi se raditi gifove, niti ocjenjivatati Yagin look, jer mi se Master kako rekoh u ovoj epki pogubio. Ili igraj igru i ostavi malu na miru ili priznaj, pa nek mala izabere. Ne može oboje. Dime kizlar??
__________________
Empire, propaganda, apocalypse
Adadjo is offline  
Old 19.02.2018., 13:02   #2387
Pesma za Njih-
Nismo se dotakli telom,al' u dušu dušu si mi stavila..
https://youtu.be/93Kh8IzlXoQ
__________________
"Za nemoguće treba vremena"
trebapreživeti is offline  
Old 19.02.2018., 13:06   #2388
Quote:
tagoresky kaže: Pogledaj post
Nakon još jednom odgledanih YagFar scena dajem paru da je ona pozitivka!

Sirma će nas malo vući za nos.


Kada puni frižider kaže da će imati goste.Pretpostavljam da će kuhati večeru za nekoga.

Od kud bi ona znala kakva je Hazan? Primjedba o nerazumom trošenju novaca nije izgledala rečena iz zlobe.I poslije se ispravi i kaže da je ona (Hazan) takva ti ne bi bio u takvom stanju (zaljubljen).

I kaže mu ono što smo mu milijun puta govorile zbog njegovog dobra.Ako ju želi preboljeti neka ju pusti da se odseli.Neka jednom pusti da Sinan riješi problem.
To bih i ja rekla svom prijatelju u takvoj situaciji.
Kada Yagiz to odbije i ode, ona kaže da je već zakasnila.Mislivši da tu zaborava nema, da je kanka Yagiz totalno zaglibio i izgubio kompas zbog ljubavi.

I što joj preostaje? Vidjeti kakva je cura ta Hazan.
Ponaša se zaštitnički prema prijatelju, najprije pristaje na njegov način i igru ali kad vidiš da se netko zakopao i da ne vidi izlaz onda je možda bolje pomoći mu nekim drugim sredstvima.

Vjerovati ću u Yagin izbor prijatelja
Ljudi koje bi on pustio blizu k sebi trebali bi biti poduzetni i efikasni.Takva bi ona mogla biti za našu stvar

@AndjelakMali , meni je plava košulja vrhunac epizode.Volem ga u svim izdanjima, ali business look mi je ipak najdraži.
Ajde drago mi je da si prihvatila onaj moj moto.. Vjerujem u Yaza. Al ima mi taj Yaz ipak manu.. NIJE shvatio da je ON Farina tiha patnja, al je ona ZNALA da nije ta koja otapa njegov led. Da ga ne izgubi iz blizine, ne otjera od sebe pristala je biti "njegova jedina prijateljica". I sad naravno tog "svog" Yaza ne može "dati" samo tako nekoj i koju se pn zaljubio... Ona se želi uvjeriti zaslužuje li ta žena njenu "žrtvu". Hoće li joj prijatelj biti sretan. .. I zato hvala blebetavom Sinanu na onoj opasci.

Meni naj je zna se.. U plavom iako zapravo uvijel sve svijetlo..



Quote:
Cobanica kaže: Pogledaj post
Hebga, zar je samo mene zapao Hazim?
Ej draga.. Misam ni ja daleko. Između Hazima i Kerime, al ipak bliže Hazimu
eMarina13 is offline  
Old 19.02.2018., 13:11   #2389
Aha vi ste u modu od patetike i romantike može da se rikne ok.

Što se tiče najdraže scene...neam pojma. Mislim da mi je najdraže to što ćemo se kurtalisati Sinanovki i njihovog veoma specifičnog pogleda na ovaj dizi, mada ja našu Pazcim obožavam i falit će mi
__________________
Empire, propaganda, apocalypse
Adadjo is offline  
Old 19.02.2018., 13:11   #2390
Ovaj YH outfit s kraja epizode može ruku pod ruku sa SH cirkusem jutro poslje javnog saznanja o OO kad idu "poslove sklapati". Bole oči od gledanja u njih
Hazanina kosa je i dalje horor, kog vraga joj bar neke punđice ne rade.
Ni Yagišina frizura mi se ne sviđa, čemu ovo zbrijavanje sa strane, a šiške i dalje do ramena i kila gela i laka na njima da ih drže na mjestu. Zašto mu ne vrate friz iz prvih 6,7 epizoda druge sezone, tamo mi je bio najbombastičniji, imali smo sve i urednu frizuru bez sto preparata na njoj i čuperak
Nakon gledanja s prijevodom mišljenje o Fari mi se samo učvrstilo, nije tu da bude zlica niti sam je i u jednom momentu takvom doživjela, a sad zaljubljena ili ne ostaje kao i većina stvari iz pera Sirme Dvosmislene Yanik na osobnu procjenu. Ja ne vidim zaljubljenost, jedino prisnost i bliskost što i očekujem da ima među osobama koje jedna drugoj mogu ovakve stvari povjeriti. A da je Fara netko tko voli činiti stvari na svoju ruku govori i njegovo traženje da obeća, to samo govori da ju dobro poznaje i zna da bi mogla zaobilaziti njegova pravila

Hazan, ah Hazan aptal benem kzm Fazinim glasom, sve ovo što te čeka je moglo biti izbjegnuto da si na vrijeme shvatila kakav čovjek stoji pred tobom, a ne, ti si morala trčkarati i cviliti za Sinkom k'o psić, i eto gdje si stigla
Očekujem i nadam se da će biti poštena i prema sebi i prema Sinanu i prekinuti ovo navlačenje. Ne zbog Yaga, nego zbog sebe. Skrupule preko kojih ona mora prijeći da prizna sebi istinu su puno manje nego Yagove, jer Sinko je njoj, sad već samo neki tamo bivši kod kojeg se zahebala u procjeni, u norm svijetu s 25. god već bi bio xy u nizu, dok je Yagova situacija puno teža i delikatnija, Sinko je njegov brat i tako će uvijek biti. Hoću reći da bi Haz mogla preuzeti inicijativu u budućim događajima oko YH, ako i dođe do kissa, a on je sad već, ne samo izgledan, nego ulazi u lift ona će biti ta koja će krenuti prva, to sam davnih dana prognozirala i sad opet imam takav osjećaj Kad već sanjam otvorenih očiju želim mahalušu u punoj spremi da se bori k'o lavica za njega, usprkos sebi i svima, a borit će se s njime jer on kad skuži da ona trza bježat će glavom bez obzira, drugo je bilo dok je mislio da ga ne ona zarezuje, da voli abija, a drugo je znati da ju možeš, a opet ne možeš imati, tu će se tek vidjeti žrtve zbog abilia koje će morati biti učinjene. Yago sad koketira sa sudbinom, misli da je zaštićen njenom ljubavlju za bebecima pa se i ne trudi distancirati, jer ne postoji opasnost da bi išta moglo biti, ali kad skuži da je i taj štit pao bit će bježanije od nje.

I kao i inače jedva čekam subotu, čak mislim da bi ovu mogla biti live, nakon dugih mjeseci

Najdraža scena definitivno mahala, glumica koja me svojim suzama uvijek mogla natjerati da plačem s njom je Tuba, a Deniz mi je u toj sceni dok grli djecu, guta knedle sa suzama u očima jako podsjetila na Tubu, da me uvuče u scenu, da ju osjećam i gutam knedle s njom, a bez nekog oku vidljivog razloga. Neka uđe u zapisnik da je Cansu moj broj jedan bila i ostala, ali eto Tuba uvjerljivije plače

Edit.
Adadjo bejb stigla si #grliljubi

Edit edita. ccc satima već ovaj post stoji pa svako toliko stignem po rečenicu ubaciti, zaboravim pol toga što hoću napisati, no dakle, od generacije moj je Gojko, i ugodno me iznenadio u ovoj epizodi. U svakom slučaju mislim da će Gojko biti Yagišino rame za plakanje kad se sazna da je kupljen/usvojen
__________________
Dernière Danse
deseti dar is offline  
Old 19.02.2018., 13:20   #2391
Deseti canim, pa na šta će nam sličit Master ako ga ova bude proganjala i dominirala, a on bježao?? Yok, on mora bit glavni. Nije valjda nastupila faza ko u svakoj seriji da nam frajeri omlitave zbog ljubavi??

I da, žao mi je što se Hazan nije vratila u mahalu tj što je ona kuća već izajmljena.

Fazilet izgleda ništa nije naučila od onog svog povratka u mahalu kad sam mislila da je napokon shvatila da sreća nije u lovi. Opet mi je u nemilosti
__________________
Empire, propaganda, apocalypse
Adadjo is offline  
Old 19.02.2018., 13:29   #2392
Vratila nam se @adajdo konačno.
Nedostajala si u liveu ženo..

Možda u subotu progutam ovo,ali mislim da Farka nije zlica.
Ona se želi približiti Hazan da provjeri kakva je osoba i mislim da im oboma želi pomoći.
Sirma nas zeza da ocrnimo Farku.Inače ženska ima osmijeh kao jocker.
Zašto bi ona savjetovala njemu da ide za njom?Ne znam zbunjenija sam od Hazan.

Hazan je još jednom mogla vidjeti razliku između Sinana i Yage u sceni kad S napada Ece nema kontrole,ne misli što je bilo zadnji put dok ovaj drugi želi čuti obje strane.
Kako je izbjegavala njegov pogled,ali uhvatila sam jedan koji je bio zadivljen što i on nije direktno optužio Ece već je smirivao bracu.

Da ne zaboravim ne sviđa mi se ovaj sivi kaput na Yagi.
__________________
Da imam 1000 života sve do jedan bi birao da bude s tobom Umut & Ceren
UmRen forever
lanex is offline  
Old 19.02.2018., 13:30   #2393
Quote:
Adadjo kaže: Pogledaj post
Deseti canim, pa na šta će nam sličit Master ako ga ova bude proganjala i dominirala, a on bježao?? Yok, on mora bit glavni. Nije valjda nastupila faza ko u svakoj seriji da nam frajeri omlitave zbog ljubavi??
A jbg daj šta daš sam trenutno, neće ona dominirati yok yok, ali bi ga mogla proganjati
Bez Sinanova izričitog odustajanja i davanja blagoslova kod Yage nema otvorenog ašk puta, uvijek sam nekako tako i mislila, ali ovim zadnjim epizodama i Sinkovim monolozima o Haz i toj buyuk ask sam još uvjerenija u to.
Mislim na šta bi ličilo da Yago bude s Haz dok Sinan pati zbog nje, a ne ne na tuđoj nesreći se ne gradi sreća, Sinan mora odustati i shvatiti da ne voli Haz onako kako priča okolo, jedino tako mislim da će Yago krenuti u akciju, kad bude siguran da abi neće plakati zbog toga

I meni je Faz trenutno persona non grata, pogotovo jer mislim da će bacati klipove YH jer čistokrvni Egemen je bolji od naturaliziranog.
__________________
Dernière Danse
deseti dar is offline  
Old 19.02.2018., 13:38   #2394
Quote:
lanex kaže: Pogledaj post
Vratila nam se @adajdo konačno.
Nedostajala si u liveu ženo..
Pa rekla sam da idem na put par dana, trebala sam se vratit večeras, ali smo se vratili kasno sinoć, jedva se probili kroz Liku. Zato danas imam fore, pa mogu odgledat zaostatke ovih par serija što pratim, konkretno 3 (tri)
__________________
Empire, propaganda, apocalypse
Adadjo is offline  
Old 19.02.2018., 13:39   #2395
Quote:
Adadjo kaže: Pogledaj post
Deseti canim, pa na šta će nam sličit Master ako ga ova bude proganjala i dominirala, a on bježao?? Yok, on mora bit glavni. Nije valjda nastupila faza ko u svakoj seriji da nam frajeri omlitave zbog ljubavi??

I da, žao mi je što se Hazan nije vratila u mahalu tj što je ona kuća već izajmljena.

Fazilet izgleda ništa nije naučila od onog svog povratka u mahalu kad sam mislila da je napokon shvatila da sreća nije u lovi. Opet mi je u nemilosti
Vratila si se! Nije bez tebe bilo isto. Dobili satisfakciju a Masterice nema.

Bjezati ce on. Tu se slazem s @deseti inace post.

Mozda nakon ranjavanja padne kiss ili njena ispovjest nad onesvjescenim Yagom, koju ce on cuti tabiki.

A tad ce se saznati i tajna pa kad shvati koju je zrtvu abi Sinan podnio ima da si srce priveze u cvor
A i Sinko ce opet vrtjeti pricu u krug buhaha ona se distancirala buhuha Nil mi smjestila..
Lagati ce i sebe i druge da mu je izmakla buyuk ask . Po drugi put.

Od jutros citam cvilez Sinanovki. Inace ih gotovo nikad ne citam. Mozak mi je nabrekao od danasnjeg izljeva argumenata i njihove sokiranosti.
Pože, pože..samo Svemir i ljudska...

Fazilet je vrijedilo ono"nije u parama sve" samo kad ih nije imala.
tagoresky is offline  
Old 19.02.2018., 13:42   #2396
Quote:
deseti dar kaže: Pogledaj post

Ni Yagišina frizura mi se ne sviđa, čemu ovo zbrijavanje sa strane, a šiške i dalje do ramena i kila gela i laka na njima da ih drže na mjestu. Zašto mu ne vrate friz iz prvih 6,7 epizoda druge sezone, tamo mi je bio najbombastičniji, imali smo sve i urednu frizuru bez sto preparata na njoj i čuperak:hn je:

Očekujem i nadam se da će biti poštena i prema sebi i prema Sinanu i prekinuti ovo navlačenje. Ne zbog Yaga, nego zbog sebe. Skrupule preko kojih ona mora prijeći da prizna sebi istinu su puno manje nego Yagove, jer Sinko je njoj, sad već samo neki tamo bivši kod kojeg se zahebala u procjeni, u norm svijetu s 25. god već bi bio xy u nizu, dok je Yagova situacija puno teža i delikatnija, Sinko je njegov brat i tako će uvijek biti. Hoću reći da bi Haz mogla preuzeti inicijativu u budućim događajima oko YH,
Meni je frizura oki, više manje . Ikao da, ništa ne može nadmašiti friz od tamo 14-20 epizida Glavno da je čuperak tu.

Boldano: potpisujem. Hazan mora biti ta koja če rasčistiti sama sa sobom, drugačije neće ići. Mora joj se iskristalizirati i mora biti sasvim sigurna da Sinan nije taj. Dužna je to svima oko sebe, ali najviše i prvenstveno sebi.

Quote:
deseti dar kaže: Pogledaj post
Bez Sinanova izričitog odustajanja i davanja blagoslova kod Yage nema otvorenog ašk puta, uvijek sam nekako tako i mislila, ali ovim zadnjim epizodama i Sinkovim monolozima o Haz i toj buyuk ask sam još uvjerenija u to.
Mislim na šta bi ličilo da Yago bude s Haz dok Sinan pati zbog nje, a ne ne na tuđoj nesreći se ne gradi sreća, Sinan mora odustati i shvatiti da ne voli Haz onako kako priča okolo, jedino tako mislim da će Yago krenuti u akciju, kad bude siguran da abi neće plakati zbog toga:r ofl:
Također se slažem. Pisala sam već, da nema ništa od sretnog YagHaza dok Sinan ne da blagoslov, tj. dok se ne prestane inatiti i pričati o ljubavi prema Hazan koju ne osjeća. On, isto kao i Hazan, moraju očistiti svoje čakre i biti načisto. Pitanje samo hoće li Sinan to napraviti prije negoli sazna za Yagizovu ljubav? Hoće li saznat da mu brat voli Hazan pa će tu doći do puknuća abilika? Kako: "kako možeš, ovo je nož u leđa, falan, filan...". Mislim da bi se Sinan mogao ovako inatiti i tobože biti povrijeđen što mu brat za kojeg se "žrtvuje" ovo radi iza leđa s djevojkom koju "voli". Njega tjera neki inat, a ne racionalnost. Ima tu neku srdžbu u sebi i sve radi kako je zamislio, bez da ispita situaciju. On je brzoplet i nagao, zato vidim mogućnost ovakvih komplikacija na frontu abilika, što će, tabiki, opet spriječavat YagHaz. Prvo ga sputava nepostojeća ljubav SinHaza, a zatim će nepostojeća "povrijeđenost" SinSina .
Rumer is offline  
Old 19.02.2018., 13:45   #2397
Quote:
deseti dar kaže: Pogledaj post
A jbg daj šta daš sam trenutno, neće ona dominirati yok yok, ali bi ga mogla proganjati
Bez Sinanova izričitog odustajanja i davanja blagoslova kod Yage nema otvorenog ašk puta, uvijek sam nekako tako i mislila, ali ovim zadnjim epizodama i Sinkovim monolozima o Haz i toj buyuk ask sam još uvjerenija u to.
Mislim na šta bi ličilo da Yago bude s Haz dok Sinan pati zbog nje, a ne ne na tuđoj nesreći se ne gradi sreća, Sinan mora odustati i shvatiti da ne voli Haz onako kako priča okolo, jedino tako mislim da će Yago krenuti u akciju, kad bude siguran da abi neće plakati zbog toga

I meni je Faz trenutno persona non grata, pogotovo jer mislim da će bacati klipove YH jer čistokrvni Egemen je bolji od naturaliziranog.
Pa ne mora Yago bit s Haz, može joj reći da je voli, ali da ne može bit s njom zbog abilika i da on na Sinanovoj nesreći ne može gradit svoju sreću itd. To se jednom mora prelomit i taj će trenutak sigurno doći u nekom stani pani momentu. Osim toga, saznat će se za Sinana i Nil, kako će se to objasnit? i zašto bi nakon toga taman Sinan bacao tantrume, Yago i dalje morao biti žrtva zbog abilika, naročito ako skuži da i Hazan trza?? Okolnosti se mijenjanju uz sata u sat u našu korist

Tag, meni sve ovo što se događalo u 35oj vuče na to da se Yagiz sve manje uspijeva kontrolirat, počinje radit greške ko ovo s Farah i željela bih, ako uskoro dođe do spajanja YagHaza makar na tom priznanje momentu koje ne mora ujedno značit i vezu, da ga inicira Master. Msm zato i jeste Master i Darcy jel Ali ok, to su moje želje, isto ko što mi je želja bila da ona prije prekine sa Sinanom pa se zaljubi u Yagu, pa dobih preklapanje. Msm ipak je Hazanin lik u ovoj seriji podosta griješio iz raznoraznih razloga, ali je Yagiz čist i slijedi neki svoj masterovski put u koji svakako spada i i to da joj prvi prizna ljubav. Ne želim zbunjenog Mastera koji se žrtvuje i dalje za Sinana iako zna da ga Hazan više ne voli, a istovremeno ne zna ni šta bi dalje s njom ako čuje to njeno priznanje o kojem pričate
__________________
Empire, propaganda, apocalypse
Adadjo is offline  
Old 19.02.2018., 13:55   #2398
Quote:
Adadjo kaže: Pogledaj post
Pa ne mora Yago bit s Haz, može joj reći da je voli, ali da ne može bit s njom zbog abilika i da on na Sinanovoj nesreći ne može gradit svoju sreću itd. To se jednom mora prelomit i taj će trenutak sigurno doći u nekom stani pani momentu. Osim toga, saznat će se za Sinana i Nil, kako će se to objasnit? i zašto bi nakon toga taman Sinan bacao tantrume, Yago i dalje morao biti žrtva zbog abilika, naročito ako skuži da i Hazan trza?? Okolnosti se mijenjanju uz sata u sat u našu korist

Ja mislim na fizički i službeno-javni status, da nema takvog YH bez Sinanova odustajanja, a ovaj emocionalni YH momentum podrazumijevam, puknut će oboje vrlo brzo i izjasniti se, ali će on nakon toga u trk od nje, a ona će za njim Šta ja znam, Yagišu doživljavam takvim da Sinko dovede Nil u sobu pred Yagom, a da priča da voli Haz, za Yaga bi Haz i dalje bila zabranjena

Rumer to je to, na istom smo tragu, sad ostaje da vidimo koliko smo blizu ili daleko od Sirminih zamisli
__________________
Dernière Danse
deseti dar is offline  
Old 19.02.2018., 14:13   #2399
Quote:
novikolacic kaže: Pogledaj post
EDIT: adadjooo hos geldiiiiin :grliiiiii: .. I meni je Yaz malo bio pomaknut, i u nekim dijelovima je preglumljivao.. Bas se uzivio da grli Farah na sofi i sta ja znam..nije u njegovom stilu da radi ovo kako je i sama Farah primjetila. Ali u njegovom stilu do sada i nije bilo da se zaljubi do koske, pa ga s te strane razumijem fakat. Radis i sto si mislio da ne bi nikad. Jest da ce sad letjeti izmedju dvije vatre Farah i Hazan, ali uvjerena sam da ce on to znati balansirati. Imam veliko povjerenje u Mastera.

Izgled YE, tabiiiki trenercica i majica kratkih rukava

I od Hazankinih momenata bajnih iz ove epizode, pored scena na hodniku i s hodnikom.. Slatko je bilo i kad pozove lift pa ne udje u njega i bleji ko tele u sarena vrata..
Nije bila ovakva kad je Nil dosla
I ja gledala i trljala oči jel dobro vidim onu glumu s Farah na kauču, kadli ga malo izvuče ono u kuhinji jesam li normalan i šta ja to radim, kao, zbog Sinana. Mogao se i malo manje uživit

Hazan mi je bila bolja od Yage u ovoj epki, ona ne zna baš ni glumit ni lagat, vidi se da je cura pukla ko kokica. Yago mi je dominirao samo u onim scenama sa Selin, vratio se u svoj uobičajeni mod, cijelo vrijeme sam imala osjećaj deja vu
__________________
Empire, propaganda, apocalypse
Adadjo is offline  
Old 19.02.2018., 14:17   #2400
Quote:
deseti dar kaže: Pogledaj post
Ja mislim na fizički i službeno-javni status, da nema takvog YH bez Sinanova odustajanja, a ovaj emocionalni YH momentum podrazumijevam, puknut će oboje vrlo brzo i izjasniti se, ali će on nakon toga u trk od nje, a ona će za njim Šta ja znam, Yagišu doživljavam takvim da Sinko dovede Nil u sobu pred Yagom, a da priča da voli Haz, za Yaga bi Haz i dalje bila zabranjena

Procitala sam kod Sinananovki da Srima Jagi i Hazan prepisuje SinHaz scene i da ce se oni (trajno, ne iskljucujem poneki afekt) spojiti tek kad njih Sinan zakljuca u neku kucu na osami. Sto je najgore, zvuci logicno, ako uzmemo u obzir Jagin karakter.

Quote:
Adadjo kaže: Pogledaj post
Osim toga, saznat će se za Sinana i Nil, kako će se to objasnit? i zašto bi nakon toga taman Sinan bacao tantrume, Yago i dalje morao biti žrtva zbog abilika, naročito ako skuži da i Hazan trza??
U vezi kissa NilSin, to je sigurno corak, nece nista promjeniti u Hazaninom poimanju Sinana, kako sad misli o njemu i osjeca za njega, mislit ce i dalje, znala za kiss ili ne. On njoj zapravo uopce ne imponira niti ga ona cijeni, imam dojam da nece biti niti razocarana sto je Slinan razmjenio slinu s Nil, slabosti i posrnuca se od njega i ocekuju. Hazan ce uloga cuvara Sinana (kao nositelja Jagine tajne) biti vaznija od bilo kakvog romanticnog SH aspekta veze ( ionako ne postoji). Sto se Jage tice, taj pogotovo nece preko brata u razumnom stanju.
11sati is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:50.