Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Na rubu znanosti

Na rubu znanosti Istraživanja bez granica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.01.2007., 16:22   #61
Evo jedno zdravorazumno pitanje

Ako je Zemlja ipak u određenoj mjeri šuplja, a poznata je gustoća kore, kako to je gravitacijsko ubrzanje 9,81 m/s2 ?? (a ne manje, jelte..)

Ako već ima zvijezdu u centru, koja bi možda kompenzirala nedostatak mase za već navedeno gravitacijsko ubrzanje, zar to (sudeći po veličine te zvjezde) ne bi trebao već postati pulsar??

Ako je pulsar, zar gravitacija ne bi trebala biti par tisuća puta veća nego što jest?? (o EM zračenjima ne želim govoriti )

Ako pretpostavimo da je ipak šuplja, i da ima zvijezdu koja nije pulsar i koja ima odgovarajuću masu za komp.. itd itd, ... dakle, kako onda svi oni alieni, patuljci, vilenjaci, roboti i orkovi mogu hodati po unutarnjoj strani Zemljine kore (konkavnoj), a da ih zvijezda ne povuče u svoj centar??

itd itd itd...

uglavnom
Aerial_51 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2007., 17:23   #62
Quote:
J.G. kaže: Pogledaj post
Znači ne postoji sve ono šta tebi nije dokazano da postoji?
Tipično razmišljanje čovjeka koji želi ostat u zabludi
A šta se tiče duhova, ni ja prije nisam vjerovao u njih. Smijao sam se na samu pomisao duhova. Uvijek su me asocirali na niskobudžetne filmove kojima pokušavaju zaplašit malu djecu. Ali (vjerovao ili ne), prosle godine u 6. mjesec mi se desilo nešto zbog čega nisam ni počeo "vjerovat" u njih - nego ZNAM da postoje.
Pa sad kako hoces, osobno me cisto boli briga sto ti mislis ili sto ces reci o tome, ja sam dobio svoj dokaz.
Ne izvrći moje riječi. Ja govorim da ne postoji ono šta se kosi sa onim šta je dokazano. Dakle ako je dokazano da je zemlja okrugla, onda Zemlja nije kockasta i ne može me niko uvjerit da je.
hereticST is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2007., 17:29   #63
Quote:
J.G. kaže: Pogledaj post
1. Dokaži da je i reci zasto ti je toliko smijesna teorija da mozda nije bio na mjesecu?
2. nije, no nekom mravu je
3. Relativno, ali ovo je pitanje glupo jer njime samo pokušavaš ispast smijesan
Evo dokaz da je čovjek bia na Mjesecu. Osim šta postoje video i foto dokazi postoji još jedan koji je po mom mišljenju najbolji. Dakle, lansiranja na Mjesec su se odvijala tijekom hladnog rata i zbog hladnog rata. Rusi i Amerikanci su se natjecali ko će doć prvi na Mjesec. Zbog čega Rusi nebi cijelom svijetu otkrili tajnu da se Ameri nisu spustili na Mjesec??? Zbog čega bi oni priznali poraz??? Signal koji se slao sa Mjeseca na Zemlju nije bio poslan nikakvom žicom do Amerike. Cijeli svijet je hvatao taj signal i svi su vidili isto. Lako se može znat odakle dolazi taj signal. Vjerujte mi da Rusi da je postojala i mala sumnja u to nebi priznali to spuštanje na Mjesec.

Kakve veze ima mrav sa tim o čemu mi pričamo?

I ovo pod treće sa McDonaldsom je istinito. Stvarno postoji studija koju je platio McDonalds i ona govori da je njihova hrana super zdrava i nije povezana sa debljinom. I šta bi ja sad trebao vjerovat tome? Kao šta bi trebao vjerovat nekome da je Zemlja šuplja? Pa ljudi ako vi nećete razmišljat logički onda ko će?
hereticST is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2007., 18:03   #64
ja apsolutno ne mogu vjerovati da postoji netko tko je uvjeren da je Zemlja šuplja.
zašto ne može postojati tako mala klasična zvijezda? kad imaš u svemiru hrpu plina i prašine, ona se počne urušavati. lagano, sve više i više, tlak raste. uskoro je temperatura u središtu tako visoka da se stvori plazma. čestice prebrzo šibaju okolo i gube svoje valentne elektrone, kasnije i unutarnje itd.
zatim dobiješ samo jezgre i elektrone. to ti je plazma. kad još više digneš temperaturu, jezgre krenu u fuziju. najlakše ide s vodikom i vodikom, zato ta reakcije i kreće prva.
krasno objašnjeno u Paarovoj knjizi, Što se zbiva u atomskoj jezgri. Pročitao sam ju s valjda 10 godina i jako me se dojmila, a ilustracije su zakon (onaj tko je vidio zna o čemu pričam).

uglavnom, može postojati zvijezda manja od Zemlje, ali onda ona nije klasično - sunce. Neutronske jezgre su promjera 10-20 kilometara, tu negdje, ali staviti takvo što u sredinu planeta... KAKO!?
uopće, kako se išta može oblikovati oko neutronske zvijezde? ona ima strahovito magnetsko polje koje razara samu tvar i ogromno gravitacijsko polje. to je skoro crna rupa.
nema šanse.


sve to pada u vodu samo tako, ako uvedemo Mohorovičića u raspravu.
govoriti da je Zemlja šuplja je izvan svake pameti. besmisleno, opovrgnuto, glupo. jebeno glupo. imbecilno glupo.
__________________
.
Endimion17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2007., 18:15   #65
Evo dokaza postojanja unutarnjeg sunca, vidi kako je lik pocrnio:

freudrick is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2007., 18:23   #66
Quote:
Endimion17 kaže: Pogledaj post
ja apsolutno ne mogu vjerovati da postoji netko tko je uvjeren da je Zemlja šuplja.
zašto ne može postojati tako mala klasična zvijezda? kad imaš u svemiru hrpu plina i prašine, ona se počne urušavati. lagano, sve više i više, tlak raste. uskoro je temperatura u središtu tako visoka da se stvori plazma. čestice prebrzo šibaju okolo i gube svoje valentne elektrone, kasnije i unutarnje itd.
zatim dobiješ samo jezgre i elektrone. to ti je plazma. kad još više digneš temperaturu, jezgre krenu u fuziju. najlakše ide s vodikom i vodikom, zato ta reakcije i kreće prva.
krasno objašnjeno u Paarovoj knjizi, Što se zbiva u atomskoj jezgri. Pročitao sam ju s valjda 10 godina i jako me se dojmila, a ilustracije su zakon (onaj tko je vidio zna o čemu pričam).

uglavnom, može postojati zvijezda manja od Zemlje, ali onda ona nije klasično - sunce. Neutronske jezgre su promjera 10-20 kilometara, tu negdje, ali staviti takvo što u sredinu planeta... KAKO!?
uopće, kako se išta može oblikovati oko neutronske zvijezde? ona ima strahovito magnetsko polje koje razara samu tvar i ogromno gravitacijsko polje. to je skoro crna rupa.
nema šanse.


sve to pada u vodu samo tako, ako uvedemo Mohorovičića u raspravu.
govoriti da je Zemlja šuplja je izvan svake pameti. besmisleno, opovrgnuto, glupo. jebeno glupo. imbecilno glupo.
E čekaj, neutronske jezgre ne ispuštaju niti svijetlo niti energiju. Kako si i sam reka to su skoro pa crne rupe. I takvno nešto ne može bit u blizini nikakve materije jer se materija ruši na nju.
Ma nemoj se uopće trudit ništa dokazat. Ako pogledaš moje postove na ovoj temi onda ćeš vidit da sam iznio sve moguće dokaze protiv šuplje zemlje, čak objasnio nastanak zvijezda, svemira, plazme....al ne ide. Oni i dalje vjeruju da je zemlja šuplja.
hereticST is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2007., 18:38   #67
Quote:
hereticST kaže: Pogledaj post
E čekaj, neutronske jezgre ne ispuštaju niti svijetlo niti energiju. Kako si i sam reka to su skoro pa crne rupe. I takvno nešto ne može bit u blizini nikakve materije jer se materija ruši na nju.
Ma nemoj se uopće trudit ništa dokazat. Ako pogledaš moje postove na ovoj temi onda ćeš vidit da sam iznio sve moguće dokaze protiv šuplje zemlje, čak objasnio nastanak zvijezda, svemira, plazme....al ne ide. Oni i dalje vjeruju da je zemlja šuplja.
zapravo, neutronske zvijezde nisu posve crne. imaju more elektrona na sebi tanje od metra. možda čak i par centimetara, nisam siguran.
davno sam čitao o tome, na wikipedii nije detaljno objašnjeno, a meni se ne da kopati po tome.
uglavnom, to more elektrona zrači fotone, a ako se zvijezda brzo vrti, što je najčešće slučaj, fotoni napuštaju zvijezdu skupljeni u mlazove. to i sam vjerojatno znaš, ne moram ti govoriti.
sve u svemu, neutronska zvijezda je stvarno blještava. ne kao Sunce, ali kad bi joj bili dovoljno blizu da joj vidimo širinu (pod uvjetom da nas ne rastrga, na neki način), bila bi sjajna.
ipak, tako strahovito krivi prostorvrijeme da je moguće da se zbog toga slabije vidi. ne znam sa sigurnošću kako bi točno izgledala pod takvim uvjetima zakrivljenja prostorvremena.
evo APOD-ova prva slika ( ) ikad, objavljena 16. lipnja 1995. godine.
http://antwrp.gsfc.nasa.gov/apod/ap950616.html

http://www.astro.umd.edu/~miller/Images/NStarInt.jpeg

evo našao sam sliku Jocelyn Bell s radioteleskopom.
http://www.lbl.gov/Science-Articles/...otelescope.jpg
__________________
.
Endimion17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2007., 21:00   #68
Quote:
nafaith kaže: Pogledaj post
U potpunosti se slazem s tobom. Pr. sa Darvinovom teorijom evolucije koja je univerzalno prihvacena. Sve donedavno smatralo se da smo mi izasli s majmuna, no nova otkrica govore kako smo mi hodali u doba dinosaura sto se nikako ne poklapa sa teorijom evolucije. To totalno promijeni cijeli koncept razmisljanja o nastanku svijeta. Samim time moguce je da su sve danasnje teroije koje su prihvaceno kao zdravo za gotovo totalni promasaj.
FUD FUD FUD
Jeli to tebi Geza bio mentor?
AllweEverWanted is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2007., 21:08   #69
Quote:
Klis kaže: Pogledaj post
Da vidiš da nastaju, ali kako nastaju. Od kud potječe taj plin i kako nastaje?
Klis, gle iz postova koje tipkas ocito ti nedostaje elementarnog znanja da bi mogao svatiti prirodu sunca,... sto nije veliki problem... problem je da ti diskutiras o stvarima o kojima malo ili nista neznas,.. 30 tak postova na ovom forumu te nece nauciti kako nastaju i umiru zvijezde i zasto zvijezda velicine recimo 30% dijametra zemlje jednostavno nemoze postojati.

Dakle reci mi koja je svrha da se sada mi upustamo u diskusiju s tobom?

No ako zelis nauciti vise o zvijezdama preporucam da pocnes ovdje;

http://en.wikipedia.org/wiki/Star
AllweEverWanted is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2007., 21:23   #70
Quote:
freudrick kaže: Pogledaj post
Evo dokaza postojanja unutarnjeg sunca, vidi kako je lik pocrnio:]
Freudrick majstore, od tebe najbolji argumenti uz ovakve rasprave... kao i uvijek. Zemlja je šuplja i u središtu je sunce.
.
__________________

“Religion was invented when the first con man met the first fool.” Mark Twain
kumek is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2007., 21:46   #71
Podzemljani na sluzbenom putu...

pizda is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2007., 09:27   #72
Quote:
Endimion17 kaže: Pogledaj post
ja apsolutno ne mogu vjerovati da postoji netko tko je uvjeren da je Zemlja šuplja.
ja nikada nisam rekao da sam uvjeren da je šuplja.
Zapravo, ovdje se više ne radi o tome je li zemlja šuplja ili nije, već o vašoj zatucanosti i tvrdoglavom neprihvaćanju bilo čega van vašeg ograničenog razmišljanja.
Zanimljivo mi je sa strane gledat kako se ljudi ponašaju. Točno imaju obrasce ponašanja. Baš kao istrenirana stoka - programirana.
Npr. Endimion je programiran (istreniran) da ne prihvaća ništa van svog znanja potkrijepljenog "dokazima", "zakonima", itd.
Freudrick na bilo koju temu u ovom podforumu nikad ne daje neke normalne odgovore već samo zajebava svojim njemu specifičnim humorom za kojeg misli da je unikatan, a u biti je čisti troll.
HereticST pokazuje sklonosti da se nakloni večini za koju on smatra da je u pravu (nešto kao na stadionu kad svi počmu dizat ruke, onda i on).
I tako dalje, da sad ne nabrajam...
Mene će vjerovatno strpat pod ove "freakove new age bullshita", no i to je njihovo pravo. I to je jedna od karakteristika istrenirane stoke. Kao u Borgu, Prime directive od matice im glasi: Što se protivi tvom programu, moraš ismijati, uništiti i nikako prihvatiti! Nemoj niti razmišljati da postoji nešto drugačije osim onog u što si uvjeren!
Ali bez obzira na to, i ja sam prije bio dijelom Borga pa ih razumim. Lijepo uljuljani u svoju virtualnu realnost, na pitanje Mr. Smitha uvijek odgovaraju "rađe ću biftek". Buđenje im ne odgovara jer, tko uopće želi u hladno jutro izaći iz toplog kreveta??
No eto, sticajem okolnosti, ja sam prošao tu fazu, i "probudio se". Hladno je za popizdit, u krevet nazad ne mogu i da hoću, bifteka nema. Samo hladan svijet zamaskiran kazališnom predstavom u kojoj smo glavni glumci - mi.
J.G. is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2007., 10:30   #73
Quote:
J.G. kaže: Pogledaj post
No eto, sticajem okolnosti, ja sam prošao tu fazu, i "probudio se". Hladno je za popizdit, u krevet nazad ne mogu i da hoću, bifteka nema. Samo hladan svijet zamaskiran kazališnom predstavom u kojoj smo glavni glumci - mi.
To si lijepo rekao, trebalo bi te zaposliti ko pjesnika.
Inace, slazem se sa tobom i nesto slicno i sam pricam, mrzim iskljucivost svake vrste. Opet, da je prica o supljoj Zemlji malo sasava i je...
pizda is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2007., 10:50   #74
Quote:
J.G. kaže: Pogledaj post
ja nikada nisam rekao da sam uvjeren da je šuplja.
Zapravo, ovdje se više ne radi o tome je li zemlja šuplja ili nije, već o vašoj zatucanosti i tvrdoglavom neprihvaćanju bilo čega van vašeg ograničenog razmišljanja.
Zanimljivo mi je sa strane gledat kako se ljudi ponašaju. Točno imaju obrasce ponašanja. Baš kao istrenirana stoka - programirana.
Npr. Endimion je programiran (istreniran) da ne prihvaća ništa van svog znanja potkrijepljenog "dokazima", "zakonima", itd.
Freudrick na bilo koju temu u ovom podforumu nikad ne daje neke normalne odgovore već samo zajebava svojim njemu specifičnim humorom za kojeg misli da je unikatan, a u biti je čisti troll.
HereticST pokazuje sklonosti da se nakloni večini za koju on smatra da je u pravu (nešto kao na stadionu kad svi počmu dizat ruke, onda i on).
I tako dalje, da sad ne nabrajam...
Mene će vjerovatno strpat pod ove "freakove new age bullshita", no i to je njihovo pravo. I to je jedna od karakteristika istrenirane stoke. Kao u Borgu, Prime directive od matice im glasi: Što se protivi tvom programu, moraš ismijati, uništiti i nikako prihvatiti! Nemoj niti razmišljati da postoji nešto drugačije osim onog u što si uvjeren!
Ali bez obzira na to, i ja sam prije bio dijelom Borga pa ih razumim. Lijepo uljuljani u svoju virtualnu realnost, na pitanje Mr. Smitha uvijek odgovaraju "rađe ću biftek". Buđenje im ne odgovara jer, tko uopće želi u hladno jutro izaći iz toplog kreveta??
No eto, sticajem okolnosti, ja sam prošao tu fazu, i "probudio se". Hladno je za popizdit, u krevet nazad ne mogu i da hoću, bifteka nema. Samo hladan svijet zamaskiran kazališnom predstavom u kojoj smo glavni glumci - mi.
Kako se ne radi o šupljoj zemlji? Pa kako se thread zove? Ja imam dojam da se tvojem programu protivi sve što je znanstveno dokazano, to se zove elementarno neznanje, a ne prihvačanje drugih mogučnosti. Tvoj obrazac je također prepoznatljiv, u nedostatku bilo kakvog znanja o temama završavaš na tuđoj zatucanosti. Ti ne samo da si zatucan nego još k tomu i ništ ne znaš.
__________________

“Religion was invented when the first con man met the first fool.” Mark Twain
kumek is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2007., 10:53   #75
Quote:
kumek kaže: Pogledaj post
Kako se ne radi o šupljoj zemlji? Pa kako se thread zove? Ja imam dojam da se tvojem programu protivi sve što je znanstveno dokazano, to se zove neznanje a ne prihvačanje drugih mogučnosti. Tvoj obrazac je također prepoznatljiv u nedostatku bilo kakvog znanja o temama završavaš na tuđoj zatucanosti. Ti ne samo da si zatucan nego još i ništ ne znaš.
:klap: :klap:
hereticST is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2007., 11:08   #76
Quote:
J.G. kaže: Pogledaj post
ja nikada nisam rekao da sam uvjeren da je šuplja.
Zapravo, ovdje se više ne radi o tome je li zemlja šuplja ili nije, već o vašoj zatucanosti i tvrdoglavom neprihvaćanju bilo čega van vašeg ograničenog razmišljanja.
Zanimljivo mi je sa strane gledat kako se ljudi ponašaju. Točno imaju obrasce ponašanja. Baš kao istrenirana stoka - programirana.
Npr. Endimion je programiran (istreniran) da ne prihvaća ništa van svog znanja potkrijepljenog "dokazima", "zakonima", itd.
Freudrick na bilo koju temu u ovom podforumu nikad ne daje neke normalne odgovore već samo zajebava svojim njemu specifičnim humorom za kojeg misli da je unikatan, a u biti je čisti troll.
HereticST pokazuje sklonosti da se nakloni večini za koju on smatra da je u pravu (nešto kao na stadionu kad svi počmu dizat ruke, onda i on).
I tako dalje, da sad ne nabrajam...
Mene će vjerovatno strpat pod ove "freakove new age bullshita", no i to je njihovo pravo. I to je jedna od karakteristika istrenirane stoke. Kao u Borgu, Prime directive od matice im glasi: Što se protivi tvom programu, moraš ismijati, uništiti i nikako prihvatiti! Nemoj niti razmišljati da postoji nešto drugačije osim onog u što si uvjeren!
Ali bez obzira na to, i ja sam prije bio dijelom Borga pa ih razumim. Lijepo uljuljani u svoju virtualnu realnost, na pitanje Mr. Smitha uvijek odgovaraju "rađe ću biftek". Buđenje im ne odgovara jer, tko uopće želi u hladno jutro izaći iz toplog kreveta??
No eto, sticajem okolnosti, ja sam prošao tu fazu, i "probudio se". Hladno je za popizdit, u krevet nazad ne mogu i da hoću, bifteka nema. Samo hladan svijet zamaskiran kazališnom predstavom u kojoj smo glavni glumci - mi.
Najdraži su mi ovi šta ne kuže ništa pa onda pametuju . To šta ti ne kužiš ništa o čemu mi tu pričamo ne znači da smo mi zatucani nego da si ti ne obrazovan. Najvjerojatnije je posljedni domet tvog znanja koeficijent u kladionicama, a dalje od toga ni ne želiš ić jer u te prostore ulaze samo zatucani realisti i znanstvenici. A ti valjda ne znaš da se prije 500 godina imalo razmišljanje kakvo ti sad imaš. Ništa se nije gledalo sa znanstvenog stajališta nego su palili vještice i znanstvenike jer nisu kužili šta ovi rade itd. itd. Zbog toga pokušaj promjenit svoj način razmišljanja na 21.st i shvati više da se dosta stvari može objasnit pomoću znanosti koju ti ne voliš zato jer je ne razumiješ i zato jer je se bojiš.
hereticST is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2007., 11:23   #77
J.G., ja nisam programiran da se ponašam na neki način. ja gledam racionalno i vidim glupost i naravno da ću reagirati na nju.
kod tebe i ekipe je problem što ne gledate racionalno. gledati racionalno nije vaditi iz glave podatke koje si naštrebao, nego gledati uzroke i posljedice, ući u mehanizam nečega, naravno, poštujući logiku i zakone.
logika i prirodni zakoni nisu masonsko-reptilsko-židovsko maslo, nego su posljedica svemira.

vi ste zapravo nešto kao djeca na vrtuljku. zabavno vam je igrati se glupostima. zapravo je sramotno to što radite. hrvatski web je jako siromašan, a vi ga tako siromašnog obogaćujete neistinama i glupostima. je li se tko od vas sjetio napisati točan članak na hrvatskoj wiki? ne? pa probajte. kad napraviš tako nešto imaš osjećaj da si pridonio nečemu






kumek, imaš privatnu poruku još od jučer, c'mon c'mon!
__________________
.
Endimion17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2007., 11:39   #78
Quote:
kumek kaže: Pogledaj post
Još jedno, jedan od snažnih dokaza ne-šupljikavosti zemlje je kretanje seizmičkih valova nakon potresa ili recimo atomske eksplozije. Na njemu je slavu stekao ako se ne varam Mohorovičić. Kako te pokuse objašnjavaš u svjetlu svoje teorije?
Hej kumek!

Evo smo dosli do one do pola pune - prazne case, jer ti za dokaz uzimas bas ono sto bi mnogo vise pristajalo suprotnosti, da bas seizmicki valovi upucuju na visoku osjetljivost zemljine opne, koja ne lezi ni na cemu masivnom...

U stvari, ovoga puta smo veoma blizu logici, da svi znamo da su 2 + 2 = 4, a niko ne zna - zasto...

Ovo sa shupljom Zemljom nije nikakva prazna prica, vec osnovni uslov za postmoderno shvatanje svijeta, ne kao proizvoda slijepe Slucajnosti, vec STVARANJA, kao jedinstvenog, neshvatljivog i velicanstvenog - ČINA ZIVOTA...!
metuzalem* is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2007., 11:44   #79
Quote:
Endimion17 kaže: Pogledaj post
J.G., ja nisam programiran da se ponašam na neki način. ja gledam racionalno i vidim glupost i naravno da ću reagirati na nju.

vi ste zapravo nešto kao djeca na vrtuljku. zabavno vam je igrati se glupostima. zapravo je sramotno to što radite. hrvatski web je jako siromašan, a vi ga tako siromašnog obogaćujete neistinama i glupostima. je li se tko od vas sjetio napisati točan članak na hrvatskoj wiki? ne? pa probajte. kad napraviš tako nešto imaš osjećaj da si pridonio nečemu

Mora se priznati, da ove (duhovne) "betonske glave" na svaki pokusaj herese, odmah uzimaju odbrambeni stav, zbijaju redove i munjevito uzvracaju udarac... Sto ti je nasljedje dobre stare - UDB-e...!

- M -
metuzalem* is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2007., 12:00   #80
Quote:
metuzalem* kaže: Pogledaj post
Hej kumek!

Evo smo dosli do one do pola pune - prazne case, jer ti za dokaz uzimas bas ono sto bi mnogo vise pristajalo suprotnosti, da bas seizmicki valovi upucuju na visoku osjetljivost zemljine opne, koja ne lezi ni na cemu masivnom...

U stvari, ovoga puta smo veoma blizu logici, da svi znamo da su 2 + 2 = 4, a niko ne zna - zasto...

Ovo sa shupljom Zemljom nije nikakva prazna prica, vec osnovni uslov za postmoderno shvatanje svijeta, ne kao proizvoda slijepe Slucajnosti, vec STVARANJA, kao jedinstvenog, neshvatljivog i velicanstvenog - ČINA ZIVOTA...!
Litosferne ploče leže na magmi, a ja mislim da je to tvoj problem šta nisi nikad čua za to. Zašto mi uopće pričamo o nećemu šta je sasvim jasno. aaaaaaaaaaaa. Pa dajte ljudi razmislite malo. Da je zemlja šuplja di bi stala ta ogromna količina magme? Kako bi nastajali potresi? Vulkani? Zašto ste tako glupi?? Mene je više sram dolazit na ovaj topic jer se osjećam ka kreten šta uopće raspravljam o ovome. Mi neki govorimo sa gomilom argumenata za naš stav, a vi nemate niti jedan jedini. Ovo uopće nije ravnopravna rasprava. Da smo u parlaonici popušili bi 3:0
hereticST is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:35.