Natrag   Forum.hr > Društvo > Duhovnost

Duhovnost Slobodnim stilom...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.08.2003., 22:21   #361
Pričaju oh da.
Možda i najbrbljavije od svih.
Svojim primjerom.
Essenca is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.08.2003., 11:00   #362
Quote:
Essenca kaže:
Opet si uskrsnuo topic!

Znaš da mi je ovo jedan od najdražih topica..
Tol'ke uspomene me vežu za njega
Neke jako lijepe, a neke malo manje lijepe
A što? Ja ti ne falim?

HAHAHA....HAHAHAHA...HAHAHAHAAA..
__________________
Bitno je ocima nevidljivo. Samo se srcem dobro vidi :)
Uranus is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.08.2003., 11:28   #363
Evo je

Njezin prvi post nakon 19-05-2003.

Baš sam sinoć, reaktivirajući topic, s malenom lutkicom medju dlanovima, drsko razmišljao o njenome egu i njenome otkrivenom tijelu...

Pa onda neka mi netko kaže da prizivi Vraga ne djeluju



V.
Vještac is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.08.2003., 12:37   #364
Na tvoju veliku žalost Vještac ti od Uranus i ne možeš dozvat ništa drugo nego ego. Možeš ti trljat tu lutkicu dok ne izgori.

Ali gledaj, u Uranusovom avataru osim lutkice postoji i srce. Ono jedva da dotiče tu lutkicu.

Što ćeš sad? Da probaš protrljati nečije srce? He...al kako nabaviti čovječje srce...možda da probaš na medicinskom fakultetu

...ako želiš biti Vještica budi onda prava Vještica...ne sramoti svoj drevni vještičji narod.

...hehe samo pazi da se umjesto u Kraljevića, ne pretvoriš u Magarca. Iako je ponekad biti u magarećoj koži vrlo poučno
__________________
Bitno je ocima nevidljivo. Samo se srcem dobro vidi :)
Uranus is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.08.2003., 13:05   #365
Srce? Otkud ti misao da bi me moglo zanimati tvoje srce? Tijelo je posve dovoljno...


V.
Vještac is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.08.2003., 15:47   #366
Quote:
Uranus kaže:
A što? Ja ti ne falim?

HAHAHA....HAHAHAHA...HAHAHAHAAA..
Pomislila jesam na te par puta.
Nedostajala mi svakako nisi.
Osim, ako mi imaš nešto novo i interesantnije za reći, onda ću te svakako saslušat
Essenca is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.08.2003., 17:00   #367


Ne, ja više na ovom forumu ne pričam, nisam se predomislila. Danas sam tu slučajno zbog Vještačevih čarki

...a sad se opet povlačim u svoju kućicu

__________________
Bitno je ocima nevidljivo. Samo se srcem dobro vidi :)
Uranus is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2003., 13:39   #368
Svi smo jedno = neurološki poremećaj

Za sve sretnike koji znaju engleski.

http://www.bidstrup.com/mystic.htm
__________________
"Make up your mind. Is Death a friend? Then go joyfully to hunt with it, as I did. If it's an enemy, then fight it. But don't sag here like a wounded cow waiting for predators to finish it off. You are not prey, nor I! If we must die, let us die as wolves!”- Nighteyes
Baphomet is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2003., 14:38   #369
pa ništa novo

je li prvo nastala kokoš ili jaje?
 
Odgovori s citatom
Old 24.09.2003., 15:21   #370
Zbilja, što je pjesnik htio reći?

Ja sam prilično racionalna i ne patim od neuroloških poremećaja, no pitanje je da li nas ti poremećaji i cerebralne disfunkcije zaista udaljavaju od istine ili...

Sjećaš se kad je Rain-man trenutno prebrojao one rasute čačkalice, zahvaljujući svom pobrkanom mozgu?

Tko zna što bismo sve mogli i kako bismo mogli vidjeti, da su nam mozgovi malo drugačije organizirani.
VelmaX is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2003., 19:19   #371
Pjesnik je htio reći da velika većina duhovnjaka ovdje prikazane fizičke "poremećaje" pokušava podvaliti kao dokaz postojanja duše, boga i sličnih stvari.
__________________
"Make up your mind. Is Death a friend? Then go joyfully to hunt with it, as I did. If it's an enemy, then fight it. But don't sag here like a wounded cow waiting for predators to finish it off. You are not prey, nor I! If we must die, let us die as wolves!”- Nighteyes
Baphomet is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2003., 20:18   #372
Quote:
Baphomet kaže:
Pjesnik je htio reći da velika većina duhovnjaka ovdje prikazane fizičke "poremećaje" pokušava podvaliti kao dokaz postojanja duše, boga i sličnih stvari.
Ah, znači - ti nisi među njima.

Naravno da subjektivno iskustvo nema snagu dokaza; zato ja i nisam vjernik - hvala bogu.
VelmaX is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2003., 20:25   #373
......., pa nije baš tako jednostavno....





postoji razlika


A opet se postavlja pitanje, je li duh nastao iz materije, ili je materija nastala iz duha.....

I je li stres uzrok fizičkih bolesti ili su fizičke bolesti uzrok stresa....
 
Odgovori s citatom
Old 24.09.2003., 20:56   #374
Quote:
Solaris kaže:
......., pa nije baš tako jednostavno....





postoji razlika


A opet se postavlja pitanje, je li duh nastao iz materije, ili je materija nastala iz duha.....

I je li stres uzrok fizičkih bolesti ili su fizičke bolesti uzrok stresa....
Solaris, tko će to sve pročitati?

Ja mislim da su duh i materija jedno te isto, sumnjam da je jedno prethodilo drugom.

Fizička bolest je ujedno i stres, a stres je fizička bolest, nema ni tu baš odvajanja.

I nije tako jednostavno, slažem se.
VelmaX is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2003., 21:20   #375
I ja se slažem da je sve povezano, zato ne vjerujem da su extraosjetilni događaji samo i isključivo neurološki poremećaji/bolesti.
 
Odgovori s citatom
Old 26.09.2003., 00:35   #376
Kao ni price duhovnjka, ni ovaj clanak nista ne podvaljuje... ups, htjedoh reci dokazuje
Pitam se kakav mu je zivot, ovom liku sto je tako dobro izracionalizovao sopstvene dozivljaje, ako mu je dobro, za mene su objasnjenja
Ako mu nije dobro...
bipolar2000 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2003., 15:59   #377
Koliko znam, dokazali su postojanje ESP (ektrasenznorne percepcije) pomoću sammadhi tanka...
A koliko je znanost napredovala u tim rubnim područjima, pogledajte na www.orgon.org, onda malo potražite po keywordima "psionics", "tepaphone"
 
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:54.