Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Rekreacija

Rekreacija Trčanje, teretana, plivanje, bicikl, joga, planinarenje, oprema, ostali načini dangubljenja

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.02.2018., 09:24   #3081
Quote:
tvuk kaže: Pogledaj post


Planirati novo buđenje?
ne, to je spontano
__________________
Carpe diem
bug_lady is online now  
Old 19.02.2018., 09:26   #3082
Quote:
Nečovjek kaže: Pogledaj post
Čekala je godinama strpljivo na tu repliku

Podsjeti me da se ne zamjerim Tinkili

To me sad podsjetilo na slucaj kada sam ja trebao puno krqde cekati. Drzim jednom decku instrukcije iz programiranja kod kojeg je dobro sto ima neki cilj sto hoce naprqviti i onda ga to vuce. Isto to je i mana nekad nema strpljenja da mu objasnim nesto stoga trenutno ne vodi blize cilju. I tak ima on negdje u kodu 5 manje vise istih 5 gigantskih redaka i sad u svakom od njih treba promijeniti jednu sitnicu. I sad velim mu, ajde ti zamijeni tih 5 redaka jednim koji se ponavlja, pa ces izmjenu trebati napraviti samo jednom, a on me gleda onim pogledom "sad cu morati neka cudesa umjesto da caskom promijenim tih 5:redaka i postignem sto zelim" i sad velim ja ok, ne moras to sad napraviti, ali prvi slijedeci put to moras urediti. On sretno pristane. Prodje jedno minutu i ispostavi se da treba jos jedna promjena prostrijelio me onim pogledom prevarenog covjeka "znao si cijelo vrijeme dancu idmah morati napraviti jos jednu izmjenu"

Isprike ne programerima
__________________
Now Playing: Vrnul se bum makar v lesu, il nek Dravu sim donesu. Z dravskim peskom me pokrijte, z dravskom vodom poškropite.
Arash's friend is offline  
Old 19.02.2018., 09:47   #3083
Quote:
Nečovjek kaže: Pogledaj post
Čekala je godinama strpljivo na tu repliku
samo je trebalo strpljivo pričekati trenutak kad će čovjek i sam imati svoje potomstvo, sad me zanima da li se perspektiva promijenila, jesu li i dalje vlastite životinje u prednosti u odnosu na "tuđe" potomke, no hard feelings
Tinkili is offline  
Old 19.02.2018., 09:49   #3084
i moji pohodi finuli,bar prva tura...
ubio me klor u Čatežu,osjećala sam se totalno nadrogirano,toliko da sam odradila sve tobogane i spustove a po dolasku sam rekla nema šanse...
biti bez tetovaže je ima bit totalno out,staro,mlado,debelo,mršavo...jedno 70% populacije je bilo tetovirano...

u Zg nisam stigla na festival kave,ali jesam jest u TPK i R'B food..meso ne želim vidit narednih tjedan dana...

NF,posudi nešto iznad 10MP i okini...

fuj&tvuk,i kako vam je bilo?
Dubrovcanka_25 is offline  
Old 19.02.2018., 10:37   #3085
Quote:
fuj kaže: Pogledaj post
Neee!!! Minutu sam zakasnila da budem prva!
Skoro pa da je odlučivao foto-finiš


-Stipe
Stipe23 is offline  
Old 19.02.2018., 12:46   #3086
Quote:
Tinkili kaže: Pogledaj post
i onda Dukkai, što bi prije spašavao u požaru, vlastitu mačku ili tuđe dijete


pogodi

Quote:
janis2102 kaže: Pogledaj post
slonovsko pamćenje
Quote:
Gilmour kaže: Pogledaj post
Ej ej ej, ja san to tija napisat kad se pojavio! Na kraju nisan tija da ne ispadne da provociran, samo bi se zajebava malo i to je to.
ma, sjetim se ja toga skoro svakodnevno, cudio bi se da nije to netko izvukao iz naftalina. Doduse, ocekivao sam Gven ili GČ da će to biti..

ma, ja sam znao da ce se to promjeniti.
Nisam volio bas macke dok nisam imao macke, nisam volio pse dok nisam imao psa i sada normalno da kada imam dijete da i to gledam drugacije. Doduse, drugu djecu i dalje bas ne volim previse, ali to je zato kaj sam ja sjeban XD

Ak nis drugo, to s pozarom gledam to kroz prizmu da ce si zivotinje valjda moci same pomoci dok djetetu kao najslabijem u lancu treba moja pomoc sigurno. Iako bi ih vjerojatno probao spasiti sve i epski failao XD
Dukkai is offline  
Old 19.02.2018., 13:03   #3087
Ne volin ni ja tuđu dicu.
Većina je neodgojeno.
__________________
Jsi2i2828eudhxbdbjsjwjwnwn2b2bjwiwiwj
Gilmour is offline  
Old 19.02.2018., 13:48   #3088
Quote:
Gilmour kaže: Pogledaj post
Ne volin ni ja tuđu dicu.
Većina je neodgojeno.
naravno, naša su savršena, jel da?
Dukkai is offline  
Old 19.02.2018., 14:06   #3089
Sad još samo da se subcomandante vrati i party time...

Nečovjek is offline  
Old 19.02.2018., 14:11   #3090
Quote:
Nečovjek kaže: Pogledaj post
Sad još samo da se subcomandante vrati i party time...

kaj se nije sub davno odjavio sa ovih prostora?

Plus, hrpu ljudi ne vidim vise da uopce pisu...

Ostavim vas na dvije godine i sve propadne
Dukkai is offline  
Old 19.02.2018., 14:18   #3091
Quote:
Dukkai kaže: Pogledaj post
Plus, hrpu ljudi ne vidim vise da uopce pisu...
Mijenjali smo ih sve za Čehinju!
Nečovjek is offline  
Old 19.02.2018., 14:30   #3092
Quote:
Nečovjek kaže: Pogledaj post
Mijenjali smo ih sve za Čehinju!
ne znam sto bi rekao
Dukkai is offline  
Old 19.02.2018., 14:33   #3093
Quote:
Dukkai kaže: Pogledaj post
Ostavim vas na dvije godine i sve propadne
Vjerujem da će se i oni vratiti kroz dvije godine.
__________________
Carpe diem!
I'm starting with the man in the mirror. :)
tvuk is offline  
Old 19.02.2018., 14:36   #3094
Quote:
tvuk kaže: Pogledaj post
Vjerujem da će se i oni vratiti kroz dvije godine.
palo je to i meni na pamet, s obzirom da je ocito bio baby boom u jednom trenutku..

ako ne zakljuce da im je zivot bolji bez kada nece postepeno odvikavanje, onda ce nasilno
Dukkai is offline  
Old 19.02.2018., 14:59   #3095
Jesi ti davnih dana pisao po Okolišanju ili LMC-u? Dok su Gott i Endymion još forumom šetali?
__________________
...something wicked this way comes...
Lady_D is offline  
Old 19.02.2018., 15:03   #3096
Quote:
darling kaže: Pogledaj post

ali, svi oko mene obozavaju ferdinand, ta zena radi posao posteno i pametno, i ne mozes pogresiti sta god da uzmes po svom ukusu, sve je dobro.
Ajde de, fala na odgovoru, vec sam se napenalila
Pangaea is offline  
Old 19.02.2018., 15:10   #3097
Quote:
Lady_D kaže: Pogledaj post
Jesi ti davnih dana pisao po Okolišanju ili LMC-u? Dok su Gott i Endymion još forumom šetali?
Mozda, svugdje sam pisao, sjecam se Gott i Endymiona. jedino kaj nisam bas siguran kaj mislis pod LMC i Okolišanje...
Dukkai is offline  
Old 19.02.2018., 15:12   #3098
Quote:
Nečovjek kaže: Pogledaj post
Mijenjali smo ih sve za Čehinju!
fuj is offline  
Old 19.02.2018., 15:34   #3099
Quote:
Dukkai kaže: Pogledaj post
Mozda, svugdje sam pisao, sjecam se Gott i Endymiona. jedino kaj nisam bas siguran kaj mislis pod LMC i Okolišanje...
Prva je chat tema s Prirodnih znanosti, druga sa Svijeta oko nas. Al ak im ne znaš ime, šanse su da nisi na njima pisao...? Never mind, all good.
__________________
...something wicked this way comes...
Lady_D is offline  
Old 19.02.2018., 15:41   #3100
Quote:
Lady_D kaže: Pogledaj post
Prva je chat tema s Prirodnih znanosti, druga sa Svijeta oko nas. Al ak im ne znaš ime, šanse su da nisi na njima pisao...? Never mind, all good.
Slabo ti on pamti te detalje... u stara vremena je samo šibao okolo dick pics po inboxima
Nečovjek is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:18.