Natrag   Forum.hr > Društvo > Pravo > Radno, socijalno i obiteljsko pravo

Radno, socijalno i obiteljsko pravo Ugovori o radu i radni odnos, mirovinsko, zdravstveno, alimentacija, brak i razvod, posvojenje, skrbništvo, roditeljska skrb i dr.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.11.2023., 00:02   #1
Koliko najviše radnika po Odjelu

Pozdrav,

Zanima me postoji li neki propis koji kaže koliko maksimalno smije biti radnika u Odjelu u tijelu javne uprave, jer znam za slučaj u kojem je posebno izmišljen odjel samo za jednog radnika u kojem je bio jedini zaposlenik, mislim da se i mjesto zvalo Voditelj odjela tog i tog (lol), pa me zanima je li to u skladu s propisima?
Willie Scott is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2023., 11:30   #2
Postoji sistematizacija poslova.

Odjel za tog radnika su najprije trebali uvrstiti u sistematizaciju.


Poslano sa mog Mi A1 koristeći Tapatalk
__________________
Post nubila Phoebus.
Zikomid is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2023., 11:32   #3
Ako je bio samo jedan radnik u odjelu, i on mu je pritom bio i voditelj, zašto tebe točno zanima podatak koliko najviše radnika može biti u odjelu?
__________________
Freedom is just another word for nothing left to lose
kemik is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2023., 12:14   #4
u javnoj upravi takvo mjesto se stvori za onoga koji smeta a ne mogu ga torpedirati pa izmisle mjesto za njega, ono cisto da ne smeta i radi probleme pa ga sutnu tamo da suti, nista ne radi i ceka penziju. nista neobicno
klingonac_worf is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2023., 12:24   #5
Quote:
Zikomid kaže: Pogledaj post
Postoji sistematizacija poslova.
Odjel za tog radnika su najprije trebali uvrstiti u sistematizaciju.
To je bilo prije nekog vremena, i ne radim tamo, pa kao netko tko nije zaposlen tamo i s obzirom na to da nije niti trenutno tako sistematizirano (mislim), pretpostavljam da ne mogu doći do tog podatka jesu li ili nisu uvrstili u sistematizaciju.
Willie Scott is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2023., 12:25   #6
Quote:
kemik kaže: Pogledaj post
Ako je bio samo jedan radnik u odjelu, i on mu je pritom bio i voditelj, zašto tebe točno zanima podatak koliko najviše radnika može biti u odjelu?
Zato da znam jesu li kršili propis u slučaju da je propisano da npr. Odjel može sastojati od voditelja Odjela i dva ili više djelatnika.
Willie Scott is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2023., 12:29   #7
Quote:
klingonac_worf kaže: Pogledaj post
u javnoj upravi takvo mjesto se stvori za onoga koji smeta a ne mogu ga torpedirati pa izmisle mjesto za njega, ono cisto da ne smeta i radi probleme pa ga sutnu tamo da suti, nista ne radi i ceka penziju. nista neobicno
A znaš baš pouzdano da postoje odjeli od jednog zaposlenje?
Willie Scott is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2023., 23:39   #8
Postoje takvi odjeli.

Poslano sa mog Mi A1 koristeći Tapatalk
__________________
Post nubila Phoebus.
Zikomid is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:36.