Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Internet

Internet Sve o internetu, sadržaju i tehnologiji
Podforumi: Web, Web development, Internet biznis, Nove web stranice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.02.2010., 23:55   #1001
Quote:
Ballota kaže: Pogledaj post
Just for the record, TV i net NE dijele jednu te istu konekciju. TV vam ni u kom slučaju ne može usporavat brzinu neta.
Evo, meni TV radi skoro cili dan i do sad mi nikad nije usporavalo download. Ako je server kvalitetan, juri i do 600kbps.
To je tocno! ali nije tocno da ni u kom slucaju ne moze usporavat brzinu neta, to se moze desavat kad je modem neispravan, ne toliko neispravan da ne radi nego da ne radi kako bi trebao.

Susreo sam se vec s time.
cana is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2010., 12:49   #1002
pitanje za ljude koji imaju iskon.duo, osijek

sinoc i danas cijelo prije podne net crkava i brzina kada se spoji je Bandwidth (Up/Down) [kbps/kbps]:639 / 991

a treba bit :639 / 5995.....tako ej inace kad je sve ok, i taj paket i imam 5 mbtps

zovem ih ne javljaju se, gasila sam modem na ol sata da dojde sebi kak nekad trea kad oni tak nesh "rade" al nish en pomaze

ima josh ko problema takvih?
__________________
It's you, it's you, it's all for you Everything I do I tell you all the time Heaven is a place on earth with you Tell me all the things you want to do...<3
~StarPrincess~ is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2010., 15:45   #1003
Ja bi ti pomogao kada bih znao kojim točno jezikom pišeš.
__________________
Be Water My Friend
get is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2010., 17:17   #1004
Quote:
get kaže: Pogledaj post
Ja bi ti pomogao kada bih znao kojim točno jezikom pišeš.

ma bila sam bjesna pa sam pisala grozno
ugl eo sad su popravili kao, i nadam se da ce tako ostat
__________________
It's you, it's you, it's all for you Everything I do I tell you all the time Heaven is a place on earth with you Tell me all the things you want to do...<3
~StarPrincess~ is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2010., 14:23   #1005
Jel može malo pomoći?

Uzela bih iskon share tako da mi ostane t-com linija, a iskonov internet. Ima li koga tko je uveo net na taj način i jel sve ok s brzinom? Koliko dugo se otprilike čeka za uključenje?
Pink Sheep is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2010., 14:41   #1006
Quote:
Pink Sheep kaže: Pogledaj post
Jel može malo pomoći?

Uzela bih iskon share tako da mi ostane t-com linija, a iskonov internet. Ima li koga tko je uveo net na taj način i jel sve ok s brzinom? Koliko dugo se otprilike čeka za uključenje?
može ...

ja sam ti to imao jedno 3-4 godine dok nije došo iskon duo, meni je sve radilo ok, jer ti si praktički kod t-coma a iskonu samo plaćaš promet. Pazi kad se uključuješ ili ako npr. nastane kakav kvar ili slično onda ti to majstori iz t-com popravljaju ali npr. ako ti zamjene ruter i sl. onda ti produžuju ugovor na 24mj. bez obzira kaj si kod iskona i onda moraš biti 24 mj na t-comu ili na iskon "share-u" (ne možeš npr. preć na iskon.duo dok ti ne istekne ugovorna obveza)
JVC is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2010., 16:04   #1007
Hvala na odgovoru.
A šta je uopće iskon duo?
Pink Sheep is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2010., 11:34   #1008
Quote:
Pink Sheep kaže: Pogledaj post
Hvala na odgovoru.
A šta je uopće iskon duo?
molim ...

Iskon DUO ti je internet i telefon koji imaš preko iskona "neovisno" o t-comu. Znači jedan račun i sve imaš kod jednog operatera, isto tako i Iskon TRIO internet+telefon+TV.
JVC is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2010., 18:57   #1009
Iskon hr duo

Maknuo bih se od t-coma a ne mogu dobiti ništa osim iskon hr dua.
Čini mi se da se financijski isplati ali bih volio čuti pohvale/pokude od onih koji ga već koriste...
grgur is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2010., 20:00   #1010
Iskon HR DUO ti je isto kao da imaš kod t-com-a. Pretplatu plaćaš t-comu, a iskonu internet i telefonski promet, s time da su ti vjerovatno tel. pozivi nešto jeftiniji i imaš neke besplatne minute itd.
JVC is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2010., 01:24   #1011
Thumbs up

Iskon HR.duo od sada ima nove tarife koje su mi ok. Nedavno su mi na zahtjev zamjenili stari thomson modem te sam dobio siemens i mogu reći sve najbolje o usluzi. Radi za pet! Telefon bi mogao šteakat jedino kada upload ode iznad 20 kilobajta po sekundi i kad se download optereti jako.
__________________
"Time is an illusion. Lunchtime doubly so."
Mr. Generator is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2010., 16:49   #1012
Prelazak s t-coma na iskon, e-mail?

Molim za malo pomoći...
Pitanje vjerojatno malo bedasto za znalce, ali...

Trebam preći s t-coma na iskon trio (najavili su nam prebacivanje za sutra).
Nisam baš na ti s tehničkim detaljima pa mi nije jasno kako će mi nakon prebacivanja funkcionirati mail account koji je sada još na t-comu. Tj. da li se ta (odnosno te) e-mail adrese ukidaju ili ne, mogu li i dalje koristiti t-comov web-mail... ili to sad sve treba ići preko iskona


Hvala unaprijed
__________________
...just kidding...
Wisteria is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2010., 17:07   #1013
Quote:
Wisteria kaže: Pogledaj post
Molim za malo pomoći...
Pitanje vjerojatno malo bedasto za znalce, ali...

Trebam preći s t-coma na iskon trio (najavili su nam prebacivanje za sutra).
Nisam baš na ti s tehničkim detaljima pa mi nije jasno kako će mi nakon prebacivanja funkcionirati mail account koji je sada još na t-comu. Tj. da li se ta (odnosno te) e-mail adrese ukidaju ili ne, mogu li i dalje koristiti t-comov web-mail... ili to sad sve treba ići preko iskona


Hvala unaprijed
Ovak,
ja isto sutra prelazim na Iskon.Trio Super.
Ono što trebaš učiniti je sljedeće (ja sam se informirao)
1. Onaj dan kada te priključi Iskon moraš podnjeti molbu
za ukidanje korisničkog imena u T-Com.
(ili nazoveš 08009000 ili odeš u T-Com poslovnicu)
Ukoliko si korisnik i WebBill - a i to ukini.
2. Sve e-mail adrese u T-Com ti prestaju važiti, osim ako ne
ukineš korisničko ime, te ukoliko nastavljaš koristiti T-com adrese
biti će ti naplaćene na T-Com računu!
3. Po meni, dobivaš 5 mail adresa, te ja nemam namjeru plaćati i
T-comu za poštu, ma koliko mi značile. Jednostavno si obavjestiš
prijatelje, partnere itd., o promjeni e-maila.
Nadam se da sam ti malo pomogao
nestasko is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2010., 17:15   #1014
Hvala puno!
__________________
...just kidding...
Wisteria is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2010., 22:25   #1015
t-com ---> iskon

svaki mjesec mi je račun od t-coma skoro 350 kn... pa mi je frend savjetovo da se prebacim na iskon.... ja bi uzeo iskon.duo flat 150kn/mjesečno. sad me zanima jel ću ja plačat tih 150 kn + telefoniranje ili moram ko kod t coma plačat pretplatu na internet i ostale stvari


hvala
Blade_000 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2010., 22:52   #1016
ako nisi pod ugovorom kod tcoma onda odes u iskon i kazes im da ces preci na iskon oni to valjda sve samo rjese sa tcomom e sad ako uzemes duo znaci tel+net 150kn nisam 100% siguran dal jos dodatno placas puno vise telefon ali najbolje bi ti bilo da nazoves iskon i raspitas se u vezi telefoniranja kolko se placa
cro_denno is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2010., 15:26   #1017
http://www.speedtest.net/result/725260372.png
Eto mene spojili
ISKON.Trio.Super
a ovo ispod je od jučer T-Com:

Click image for larger version

Name:	T-Com brzina21_02_2010.jpg
Views:	97
Size:	9.5 KB
ID:	9894

mislim da je svaki daljnji komentar suvišan.

Zadnje uređivanje nestasko : 22.02.2010. at 15:39. Reason: Dodavanje slike
nestasko is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2010., 12:24   #1018
Iskon ili HT ?

Iskon nudi za 200kn internet flat (5Mbs) i telefon bez pretplate, znači 200kn + koliko potrošiš telefonskih razgovora. Da li netko ima iskustva sa Iskonom ???
skolic3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2010., 13:43   #1019
Vidi možeš li dobit optimu.Tel (100 min+pretplata)+flat+4mbs=cca 210 kn
sivkić is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2010., 13:52   #1020
Quote:
skolic3 kaže: Pogledaj post
Iskon nudi za 200kn internet flat (5Mbs) i telefon bez pretplate, znači 200kn + koliko potrošiš telefonskih razgovora. Da li netko ima iskustva sa Iskonom ???

Da taj paket je 45 kuna cak jeftiniji od onog kaj nudi T-Com ali ne treba zaboravit da je Iskon u vlasništvu T-Com pa je tu onda sve jasno. Normalno treba uzet kaj je jeftinije bez dileme i to cak 45 kuna. No moze se jos jeftinjie proc sa paketom IskonDuo Internet+Telefon 3/384 , kaj je vise nego dosta brzina i cak veci Upload nego kod T-Com recimo znaci taj paket sa telefonom je 150kn. Samo ima jedan problemcic kaj Iskon nije bas dostupan bilo gdje ali vecinom je tamo di i T-Šrot nudi dvoje usluge

http://www.iskon.hr/za_kucu/iskon_du.../narudzba_flat
tirox is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:58.