Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.01.2013., 12:48   #5921
...svim curama koje se spremaju na operaciju nek uvijek uzmu opciju broj veće koje naravno mogu stat,jer se većina pokaje što je uzela manje...
...ja sam uzela maximum što mi je moglo stat i nisam se pokajala
...poslije operacije i prvih par mjeseci mi se činilo malo preveliko al s vremenom se smanje tako da su mi sad najbolje
__________________
...A girl should be two things, classy and fabulous....
nika37 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2013., 14:42   #5922
Quote:
sarita22 kaže: Pogledaj post
Okej curke. Puno vam svima hvala na savjetima, a i post od femm me baš razveselio, kao da sam ga ja pisala (ovaj prvi dio, prije operacije ) onda idem na 345 pa kud puklo Svima hvala i pusaa :*
sarita22,..nemoj se sekirat,..vidjet ćeš kako brzo to sve prođe,..malo odspavaš,i već je operacija gotova,..sljede dani,kad moraš malo više odmarat,bolove si lakšaš sa analgeticima,..a i bolovi prođu,i ostane samo zadovoljstvo
learojic is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2013., 14:47   #5923
Quote:
nika37 kaže: Pogledaj post
...svim curama koje se spremaju na operaciju nek uvijek uzmu opciju broj veće koje naravno mogu stat,jer se većina pokaje što je uzela manje...
...ja sam uzela maximum što mi je moglo stat i nisam se pokajala
...poslije operacije i prvih par mjeseci mi se činilo malo preveliko al s vremenom se smanje tako da su mi sad najbolje
joj nika nemoj da se kajem! u pon. mi je operacija,sad nosim 2 a stavit će mi 235,okrugle...mislim,rekla sam mu i sama da ne želim velike...a vidit ćemo...što god bude,bit će sigurno ljepše od ovoga što je sada!
okeana is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2013., 15:14   #5924
samo hrabro drzim figeeeee
baracmarina21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2013., 17:04   #5925
Quote:
okeana kaže: Pogledaj post
joj nika nemoj da se kajem! u pon. mi je operacija,sad nosim 2 a stavit će mi 235,okrugle...mislim,rekla sam mu i sama da ne želim velike...a vidit ćemo...što god bude,bit će sigurno ljepše od ovoga što je sada!
..uh pa zašto tako male jel ne stane više ili šta
__________________
...A girl should be two things, classy and fabulous....
nika37 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2013., 15:32   #5926
Bokic Marina jos jednom hala na svim korisnim informacijama

Zadnje uređivanje majamajica : 11.01.2013. at 15:41.
majamajica is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2013., 17:12   #5927
Quote:
nika37 kaže: Pogledaj post
..uh pa zašto tako male jel ne stane više ili šta
Bok! Meni je stavio 250 ml i meni su toliko velike da ne znam šta bih da mi je veće stavio. Mislim da je kod nas pojam malog tj. velikog različit. Ugl,ja sam preeezadovoljna s ovim što imam,mjenjala sam ih nakon 4 god i oprt stavila iste,to je valjda pokazatelj da mi je veličina extra.
maja@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2013., 22:33   #5928
Quote:
maja@ kaže: Pogledaj post
Bok! Meni je stavio 250 ml i meni su toliko velike da ne znam šta bih da mi je veće stavio. Mislim da je kod nas pojam malog tj. velikog različit. Ugl,ja sam preeezadovoljna s ovim što imam,mjenjala sam ih nakon 4 god i oprt stavila iste,to je valjda pokazatelj da mi je veličina extra.
...tebi možda je ako si tj. nisi prije imala ništa al ako je netko imao dvojku i sad stavi 260 onda je to mala razlika stvarno zanemariva za toliku patnju
__________________
...A girl should be two things, classy and fabulous....
nika37 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2013., 22:53   #5929
Mislim, da su veličine relativne,jer je svaka druge konstitucije/građe,..najbolje je slušati svoj izabranog dr.,jer on ima oko za to.
learojic is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2013., 10:19   #5930
Quote:
learojic kaže: Pogledaj post
Mislim, da su veličine relativne,jer je svaka druge konstitucije/građe,..najbolje je slušati svoj izabranog dr.,jer on ima oko za to.
...naravno da moramo slušat doktora ali u smislu određenih gabarita znači koliko mjere dopuštaju toliko ide,e sad tu je još naše mišljenje što bi tko htio i savjet doktora,bilo bi i ružno da cura od 1,50 stavi četvorku al opet ako cura misli da je to o.k. ona će stavit znači sve po želji pacijentice i zadanim mjerama
__________________
...A girl should be two things, classy and fabulous....
nika37 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2013., 13:07   #5931
Uh cure, čitam i zavidim vam Ja imam nekakve jedinice, jako bi htjela veće, ali sam sitne građe pa mislim i kad bi stavljala da ne bi više od trojke. Iako evo vidim da svi kažete da je bolje više.. Zanima me sad jedna stvar, kako vaša okolina reagira nakon što vas vidi odjednom s recimo 1 na 3/4 ili 2 na 5.?
Ne mislim na ove najbliskije prijatelje kojima kažete da ćete ih povečati, nego općenito poznanike, ljude s kojima se susrećete na poslu/izlasci/faks.. Sigurno ima onih koji će pitati, zanima me što im kažete jer je meni to najveći problem. Možda sam još mlada (21) pa mi znače previše tuđa mišljenja.. ili u čemu je problem?
leptiric3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2013., 14:39   #5932
Quote:
leptiric3 kaže: Pogledaj post
Uh cure, čitam i zavidim vam Ja imam nekakve jedinice, jako bi htjela veće, ali sam sitne građe pa mislim i kad bi stavljala da ne bi više od trojke. Iako evo vidim da svi kažete da je bolje više.. Zanima me sad jedna stvar, kako vaša okolina reagira nakon što vas vidi odjednom s recimo 1 na 3/4 ili 2 na 5.?
Ne mislim na ove najbliskije prijatelje kojima kažete da ćete ih povečati, nego općenito poznanike, ljude s kojima se susrećete na poslu/izlasci/faks.. Sigurno ima onih koji će pitati, zanima me što im kažete jer je meni to najveći problem. Možda sam još mlada (21) pa mi znače previše tuđa mišljenja.. ili u čemu je problem?
...mene su na plaži jedino skužili a ovim lokalnim kad pitaju kažem da imam debeli push up al mene to ne dira,samo neka pasu
__________________
...A girl should be two things, classy and fabulous....
nika37 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2013., 19:12   #5933
Quote:
okeana kaže: Pogledaj post
joj nika nemoj da se kajem! u pon. mi je operacija,sad nosim 2 a stavit će mi 235,okrugle...mislim,rekla sam mu i sama da ne želim velike...a vidit ćemo...što god bude,bit će sigurno ljepše od ovoga što je sada!
Draga,šaljem ti privat poruke,pretpostavljam da ih nisi dobila kad mi ne odg.
Ugl,sretno na op i javi se kad budeš mogla
maja@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2013., 23:16   #5934
Quote:
nika37 kaže: Pogledaj post
...mene su na plaži jedino skužili a ovim lokalnim kad pitaju kažem da imam debeli push up al mene to ne dira,samo neka pasu
A nadam se da ću i ja imat takav stav kad ih budem stavila. Uostalom, šta koga briga šta ja radim sa svojim tijelom!
Ako te mogu pitati, kako su skužli na plažei? Jel ti se rub pomaknuo pa se vidio ožiljak?
leptiric3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2013., 08:17   #5935
Quote:
leptiric3 kaže: Pogledaj post
A nadam se da ću i ja imat takav stav kad ih budem stavila. Uostalom, šta koga briga šta ja radim sa svojim tijelom!
Ako te mogu pitati, kako su skužli na plažei? Jel ti se rub pomaknuo pa se vidio ožiljak?
..ne,ništa tako... ove je radio dr.Ostojić
...nego su skužili zbog veličine a bome i kako stoje u bikiniu
__________________
...A girl should be two things, classy and fabulous....
nika37 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2013., 10:45   #5936
Bok cure...pisala sam na ovoj temi prije cca 4 godine par postova jer sam tada imala u planu povećati grudi, čak sam bila i dogovorila termin kod dr. Kinčla, međutim onda sam zbog više toga odustala...iako naravno nikada nisam prestala htjeti imati veće, odnosno imati cice ...i sada sam nekako odlučila da je vrijeme to konačno napraviti. Par dana ponovno čitam ovu temu i definitivno sam se odlučila za dr. Ostojića, sinoć nam mu poslala mail sa par pitanja dok se još konačno ne odvažim na tu odluku i evo već jutros me dočekao njegov mail sa odgovorima na sva moja pitanja...zaista lijepo od njega. E pa sada još moram u svojoj glavi prebroditi strah od sveg toga skupa - operacija, oporavak, bolovi, posljedice (ne daj Bože), spoznaja da imam nešto strano u svom tijelu i sl i naravno rješiti novčiće . Kako mi je dr. O napisao - anatomski implantati dođu 23000 kn, 200 kn prvi pregled i 650 kn grudnjak - da li su to apsolutno svi troškovi, naravno ne računam na preoperativne pretrage.
Zanima me samo da li sve operacije obavlja dr. O ili je kojoj od vas radio i neki drugi kirurg koji radi u njegovoj klinici - jer sam čula za jednog kirurga da dolazi raditi u njegovu kliniku.
Ništa, još ću malo iščitavati ovu temu od početka kako bih se ohrabrila i konačno odvažila, znam samo da mi je dosta vise debelih push upa, koji su mi isto prazni i sa kojima mi svejedno ništa ne stoji...grozno i mislim da to može shvatiti zaista samo ona koja zaista nikada nije imala cice
Bila bih zahvalna curama koje su bile kod dr O da mi na pp posalju svoje slikice pa da vas mogu i tako pitati par pitanja...Hvala unaprijed i oprostite na dugom postu...
tinkerbell_81 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2013., 15:14   #5937
Quote:
tinkerbell_81 kaže: Pogledaj post
Bok cure...pisala sam na ovoj temi prije cca 4 godine par postova jer sam tada imala u planu povećati grudi, čak sam bila i dogovorila termin kod dr. Kinčla, međutim onda sam zbog više toga odustala...iako naravno nikada nisam prestala htjeti imati veće, odnosno imati cice ...i sada sam nekako odlučila da je vrijeme to konačno napraviti. Par dana ponovno čitam ovu temu i definitivno sam se odlučila za dr. Ostojića, sinoć nam mu poslala mail sa par pitanja dok se još konačno ne odvažim na tu odluku i evo već jutros me dočekao njegov mail sa odgovorima na sva moja pitanja...zaista lijepo od njega. E pa sada još moram u svojoj glavi prebroditi strah od sveg toga skupa - operacija, oporavak, bolovi, posljedice (ne daj Bože), spoznaja da imam nešto strano u svom tijelu i sl i naravno rješiti novčiće . Kako mi je dr. O napisao - anatomski implantati dođu 23000 kn, 200 kn prvi pregled i 650 kn grudnjak - da li su to apsolutno svi troškovi, naravno ne računam na preoperativne pretrage.
Zanima me samo da li sve operacije obavlja dr. O ili je kojoj od vas radio i neki drugi kirurg koji radi u njegovoj klinici - jer sam čula za jednog kirurga da dolazi raditi u njegovu kliniku.
Ništa, još ću malo iščitavati ovu temu od početka kako bih se ohrabrila i konačno odvažila, znam samo da mi je dosta vise debelih push upa, koji su mi isto prazni i sa kojima mi svejedno ništa ne stoji...grozno i mislim da to može shvatiti zaista samo ona koja zaista nikada nije imala cice
Bila bih zahvalna curama koje su bile kod dr O da mi na pp posalju svoje slikice pa da vas mogu i tako pitati par pitanja...Hvala unaprijed i oprostite na dugom postu...

Tinkerbell81,bok,

ja ću ti opisati svoj primjer.Iz Slovenije sam.Prije 6-7 godina sam bila prvi puta na operaciji,u Slo.Stavili su mi Allergan okrugle silikone ispod žljezde.Oporavak je bio brz,skoro bez bolova (a inače imam visok prag bolova),bez ikakvih komplikacija.Prošle godine počeo mi se raditi "ripling",najviše sa strane.Odlučila sam se da idem ponovo na operaciju.Izabrala sam dr.Ostojića iz Zg.Na konzultacijama mi je sve objasnio,bez obzira da sam više manje to več sve znala.Nije bilo dvojbe kod koga idem na operaciju..Izabrala sam njega-dr.Ostojića.
Operaciju sam imala u 11.mjesecu 2012g.Imam Allergan,Natrelle okrugle silikone,rez ispod grudi,dual-plane tehnika.Preoperativne pretrage sam ja obavila u Ptuju (Slo).Na dan operacije došla sam oko osam ujutro,moraš biti na tašte (ništa ne piti ne jesti bar osam sati,zbog anestezije),ako si pušač,taj dan bez cigareta.Skineš svoju obuču,obučeš njihove hlače,dr.Ostojić te poslika,još jedanput izmjeri,pocrta,..i već si u operacijskoj sali,..dr.anesteziolog ti postavi par pitanja(ili si primila več anesteziju,jesu kakve alergije na ljekove,..),izmjere ti tlak,stave ti iglu u venu,i več spavaš,..i spavaš,..i probudiš se u sobi,..Ako anesteziju dobro podnosiš onda dobro,ako ne,može se ti malo vrtiti u glavi,može ti biti loše u želucu,...a bolove ne osjetiš,jer primiš analgetik u venu,..Svako malo kad si u sobi za oporavak,ekipa dr.Ostojića i sam dr.Ostojić te dođu pogledat,izmjere tlak,pitaju ako osjetiš bolove,..Ako se odlučiš,možeš preko noči ostat tamo,a možeš već isti dan doma.
Sljede dani kad su prisutni bolovi (kakvi,ovisno od pojedinca),kad moraš malo više odmarat,paziti na pokrete sa rukama,..
Moj oporavak je ponovo bio brz,bolovi su bili malo jaći nego prvi puta,a ništa strašno.A šta je najbitnije,..sa rezultatom sam više nego zadovoljna.Dr.Ostojiću i njegovoj ekipi same riječi hvala.On je stvarno profesionalac u svoj poslu,i čovjek.Kod njega se osječaš kao čovjek,i ne kao brojka.

Dr.Ostojić ima godine iskustva,brojne operacije.Ako izabereš njega,mislim da nečeš pozaliti.

A najbitnije je,da si to stvarno želiš,da vjeruješ u rezultat,..onda češ sve ostalo (bolove,..)lakše preživjet.

Ako te još kaj zanima,slobodno pitaj,rade volje ću ti odgovorit.
learojic is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2013., 15:27   #5938
Quote:
tinkerbell_81 kaže: Pogledaj post
Bok cure...pisala sam na ovoj temi prije cca 4 godine par postova jer sam tada imala u planu povećati grudi, čak sam bila i dogovorila termin kod dr. Kinčla, međutim onda sam zbog više toga odustala...iako naravno nikada nisam prestala htjeti imati veće, odnosno imati cice ...i sada sam nekako odlučila da je vrijeme to konačno napraviti. Par dana ponovno čitam ovu temu i definitivno sam se odlučila za dr. Ostojića, sinoć nam mu poslala mail sa par pitanja dok se još konačno ne odvažim na tu odluku i evo već jutros me dočekao njegov mail sa odgovorima na sva moja pitanja...zaista lijepo od njega. E pa sada još moram u svojoj glavi prebroditi strah od sveg toga skupa - operacija, oporavak, bolovi, posljedice (ne daj Bože), spoznaja da imam nešto strano u svom tijelu i sl i naravno rješiti novčiće . Kako mi je dr. O napisao - anatomski implantati dođu 23000 kn, 200 kn prvi pregled i 650 kn grudnjak - da li su to apsolutno svi troškovi, naravno ne računam na preoperativne pretrage.
Zanima me samo da li sve operacije obavlja dr. O ili je kojoj od vas radio i neki drugi kirurg koji radi u njegovoj klinici - jer sam čula za jednog kirurga da dolazi raditi u njegovu kliniku.
Ništa, još ću malo iščitavati ovu temu od početka kako bih se ohrabrila i konačno odvažila, znam samo da mi je dosta vise debelih push upa, koji su mi isto prazni i sa kojima mi svejedno ništa ne stoji...grozno i mislim da to može shvatiti zaista samo ona koja zaista nikada nije imala cice
Bila bih zahvalna curama koje su bile kod dr O da mi na pp posalju svoje slikice pa da vas mogu i tako pitati par pitanja...Hvala unaprijed i oprostite na dugom postu...
Još sam nešto zaboravila Sve operacije radi dr.Ostojić.U njegovoj ekipi su još instrumentarka,dr.anesteziolog,još jedna sestra i tehnik.A vjeruj,to je dobra ekipa.
Anatomski silikoni su skuplji,preoperativni pregled je 200 kuna,grudnjak 90 evra (moraš ga nositi 2 mjeseca,on ti je bitan,drži grudi tamo gdje morajo biti,stišče,pa je i manji otok).
Ali dr.Ostojić upotrebljava najbolje silikone,s kojimi ima veliko iskustvo i povjerenje u njih.

Tako možeš i ti imati povjerenje u dr.Ostojića.
learojic is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2013., 19:35   #5939
learojic puno ti hvala na detaljnom izvjestaju, tako nesto zaista znaci...ako budem imala kakva pitanja (a sigurno cu imati ) javim ti se na pp...
tinkerbell_81 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2013., 20:08   #5940
Quote:
tinkerbell_81 kaže: Pogledaj post
learojic puno ti hvala na detaljnom izvjestaju, tako nesto zaista znaci...ako budem imala kakva pitanja (a sigurno cu imati ) javim ti se na pp...
Nema na čemusamo javi se ti sa pitanjima,..rade volje ću ti odgovoriti.
learojic is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:16.