Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Alternativno liječenje

Alternativno liječenje Sve ono što ne spada u službenu medicinu

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.02.2012., 15:46   #1
Liječenje energijom labirinta

Jučer je moj prijatelj išao u Ljubač kraj Zadra na neko brdo. Tu postoji neki primitivni labirint koji navodno zrači blagotvornom energijom. Ta energija je toliko jaka da liječi rak. Ja mislim da su to gluposti. Eventualno se može govoriti o placebu.
http://www.celestial-labyrinths.org/...-pokraj-zadra/

http://www.celestial-labyrinths.org/...2011/05/6a.jpg
krena is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2012., 22:33   #2
Pošto nitko nema ideja i iskustva o ovome, ja sam našao još jednu sliku ovog labirinta u Ljupču kraz Zadra:
http://www.dagroup.org/old/images/st.../labpred05.jpg

Inače je Kezele o tome napisao knjigu: http://www.dagroup.org/old/index.php...sk=view&id=200

Mene isključivo zanimaju vaša iskustva. Moj je kolega duboko uvjeren da ove dječje škraparije po zemlji liječe rak
krena is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.02.2012., 20:15   #3
Quote:
krena kaže: Pogledaj post

Mene isključivo zanimaju vaša iskustva. Moj je kolega duboko uvjeren da ove dječje škraparije po zemlji liječe rak
Pa nek mu ga izliječi.
__________________
Ja imam onu pravu, nepatvorenu školu, školu života(Mica T.)
mukotrpak is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.02.2012., 22:43   #4
Quote:
mukotrpak kaže: Pogledaj post
Pa nek mu ga izliječi.
Možda će ga placemo izlijećiti. Sumnjam da neko poslagano kamenje ima neku moć.
krena is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2012., 00:02   #5
Jel smijem pitati koliko je taj labirint star i zna li se tko ga je napravio? A da se uvidi je li uopće jaka i koliko je jaka energija labirinta trebalo bi napraviti neku statistiku. Ovaj na slici mi se čini poprilično "slab" labirint, nekako je mali.
__________________
"It's very dull work."
"I like dull work."
lady vintage is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2012., 10:30   #6
Quote:
lady vintage kaže: Pogledaj post
Jel smijem pitati koliko je taj labirint star i zna li se tko ga je napravio? A da se uvidi je li uopće jaka i koliko je jaka energija labirinta trebalo bi napraviti neku statistiku. Ovaj na slici mi se čini poprilično "slab" labirint, nekako je mali.
Star je desetak godina, a ovi su ga radili: http://www.celestial-labyrinths.org/category/hrvatski/
A oni vjeruju u veliku snagu, pa makar labirint bio 2 x 2 metra
krena is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2012., 10:57   #7
Quote:
krena kaže: Pogledaj post
Star je desetak godina, a ovi su ga radili: http://www.celestial-labyrinths.org/category/hrvatski/
A oni vjeruju u veliku snagu, pa makar labirint bio 2 x 2 metra
No divno, Isto bi mu bilo da sjedne na gromaču br, 186 (ili neku drugu) Otona Glihe ili na Kožarićevo Prizemljeno Sunce. Murtićeva djela su izvrsna za probavne smetnje a Vežina za slaboumnosti. Neki puknuti umjetnici stanu slagati kamenja i evo odmah ekipe koja vjeruje da to liječi. Gdje ćeš jačeg dokaza da je čovjek totalno iracionalno biće uz poneki eksces zdravog razuma.
__________________
Ja imam onu pravu, nepatvorenu školu, školu života(Mica T.)
mukotrpak is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2012., 17:37   #8
Quote:
krena kaže: Pogledaj post
Star je desetak godina, a ovi su ga radili: http://www.celestial-labyrinths.org/category/hrvatski/
A oni vjeruju u veliku snagu, pa makar labirint bio 2 x 2 metra
Ok, neću tvrditi da ima tu nešto ili nema, jer ipak ništa nije dokazano. Ali ako i ima, sumnjam da mali labirint može riješiti tako velik zdravstven problem kao što je rak.
Ali zanimljiva je pomisao tko se je prvi dosjetio graditi labirint i s kojom svrhom
__________________
"It's very dull work."
"I like dull work."
lady vintage is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2012., 21:55   #9
Quote:
mukotrpak kaže: Pogledaj post
No divno, Isto bi mu bilo da sjedne na gromaču br, 186 (ili neku drugu) Otona Glihe ili na Kožarićevo Prizemljeno Sunce. Murtićeva djela su izvrsna za probavne smetnje a Vežina za slaboumnosti. Neki puknuti umjetnici stanu slagati kamenja i evo odmah ekipe koja vjeruje da to liječi. Gdje ćeš jačeg dokaza da je čovjek totalno iracionalno biće uz poneki eksces zdravog razuma.
Danas mi se prijatelj hvali da mu je PSA za rak prostate pao sa 15 na 9. Da li je to zasluga labirinata ili placeba, pitanje je sad.
krena is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2012., 14:18   #10
Quote:
krena kaže: Pogledaj post
Danas mi se prijatelj hvali da mu je PSA za rak prostate pao sa 15 na 9. Da li je to zasluga labirinata ili placeba, pitanje je sad.
To je ono što može biti lažno pozitivno ako fukaš? Možda kumpić apstinira a možda je i na nekoj terapiji. Ali kao što kažeš, placebo je močna mađija.
__________________
Ja imam onu pravu, nepatvorenu školu, školu života(Mica T.)
mukotrpak is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2012., 14:34   #11
Quote:
krena kaže: Pogledaj post
Mene isključivo zanimaju vaša iskustva. Moj je kolega duboko uvjeren da ove dječje škraparije po zemlji liječe rak
Vjera čini čuda.
Begemotica is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2012., 08:37   #12
Quote:
mukotrpak kaže: Pogledaj post
To je ono što može biti lažno pozitivno ako fukaš? Možda kumpić apstinira a možda je i na nekoj terapiji. Ali kao što kažeš, placebo je močna mađija.
Nalaz krvi je to pokazao. A jedina terapija moga prijatelja je jedenje isključivo sirove hrane. I čitanje new-agerovske literature. Te hodanje po labirintima.

Inače on neće na operaciju zbog fukanja. Ima 55 godina, ali mu naprava dobro služi. A nakon operacije će to biti upitno. Sve se dakle vrti oko vagine. On zbog Nje riskira svoj život.

Quote:
Begemotica kaže: Pogledaj post
Vjera čini čuda.
To je savršena istina. On jede sirovu hranu da je ta procedura pravi mega-ritual.
Kabinet gdje radi u firmi mu liči na skladište zelenjave i orašastih plodova.

Zadnje uređivanje krena : 03.03.2012. at 09:30.
krena is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2012., 22:13   #13
Quote:
krena kaže: Pogledaj post
Nalaz krvi je to pokazao. A jedina terapija moga prijatelja je jedenje isključivo sirove hrane. I čitanje new-agerovske literature. Te hodanje po labirintima.

Inače on neće na operaciju zbog fukanja. Ima 55 godina, ali mu naprava dobro služi. A nakon operacije će to biti upitno. Sve se dakle vrti oko vagine. On zbog Nje riskira svoj život.
Nalaz krvi. Prije par mjeseci su me potjerali na sistematski i, između ostalog, napravili i tu pretragu. Doktor me je preventivno tješio i rekao da do 10 nije frka a ja sam malo prokopao po memorijama i spoznao da je taj marker dosta čudna zvjerka i da, iako bi trebao biti nula, ponekad zna biti 1 do 2 samo zato što je čovjek nedavno fukao da ne kažem spolno općio. Daklem, što hoću reći: kompa ne zna ima li hajvana dok mu drug proktolog ne ugura dečje prstiće a ultrazvučlija ga ne prosvira ultrazvukom ili čime već. Ovako može biti da mu je nepouzdani marker podivljao zbog neutažene ljubavne čežnje koju je on u svom skladištu zrnja i korijenja davio opetovanim maženjem nježnika.
__________________
Ja imam onu pravu, nepatvorenu školu, školu života(Mica T.)
mukotrpak is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2012., 23:14   #14
Quote:
mukotrpak kaže: Pogledaj post
Nalaz krvi. Prije par mjeseci su me potjerali na sistematski i, između ostalog, napravili i tu pretragu. Doktor me je preventivno tješio i rekao da do 10 nije frka a ja sam malo prokopao po memorijama i spoznao da je taj marker dosta čudna zvjerka i da, iako bi trebao biti nula, ponekad zna biti 1 do 2 samo zato što je čovjek nedavno fukao da ne kažem spolno općio. Daklem, što hoću reći: kompa ne zna ima li hajvana dok mu drug proktolog ne ugura dečje prstiće a ultrazvučlija ga ne prosvira ultrazvukom ili čime već. Ovako može biti da mu je nepouzdani marker podivljao zbog neutažene ljubavne čežnje koju je on u svom skladištu zrnja i korijenja davio opetovanim maženjem nježnika.
Imao je on i punktiranje kroz otvor guzice Na žalost, dva su uzorka bila pozitivna. Ali to je njemu počelo od prije 2 godine kada je prvi put vadio krv. Pa je imao 6, poslije pola godine 10, pa 16, i onda punktiranje. Nakon toga sirova hrana i labirinti i sl. pizdarije. I sada ima trenutačno 9.


http://www.nebeskilabirinti.org/old/...d=44&Itemid=28
krena is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2012., 23:36   #15
Quote:
krena kaže: Pogledaj post
Imao je on i punktiranje kroz otvor guzice Na žalost, dva su uzorka bila pozitivna. Ali to je njemu počelo od prije 2 godine kada je prvi put vadio krv. Pa je imao 6, poslije pola godine 10, pa 16, i onda punktiranje. Nakon toga sirova hrana i labirinti i sl. pizdarije. I sada ima trenutačno 9.


http://www.nebeskilabirinti.org/old/...d=44&Itemid=28
Dobra je stvar što se sa godinama usporavaju životni procesi pa i rast rakovlja. Možda mu uspije da ga zgazi auto prije nego metastazira prostatluk. Ono što mogu reći iz iskustva mog prijatelja, kad belaj počne nema pomoći, naročito ne od takvih mehkih metoda kao što je zrnje i kamenje.
__________________
Ja imam onu pravu, nepatvorenu školu, školu života(Mica T.)
mukotrpak is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2012., 11:43   #16
Quote:
mukotrpak kaže: Pogledaj post
Dobra je stvar što se sa godinama usporavaju životni procesi pa i rast rakovlja. Možda mu uspije da ga zgazi auto prije nego metastazira prostatluk. Ono što mogu reći iz iskustva mog prijatelja, kad belaj počne nema pomoći, naročito ne od takvih mehkih metoda kao što je zrnje i kamenje.
On ne vjeruje u konvencijalnu medicinu. Njemu su glavne "biblije" Kemoterapija liječi rak i zemlja je ravna ploča, te Apokrifni transurfing

http://shop.omegalan.info/frontend/i...eise_kemo2.jpg

http://www.planetopija.hr/data/knjig...apokrifniM.jpg
krena is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2012., 19:10   #17
Quote:
krena kaže: Pogledaj post
On ne vjeruje u konvencijalnu medicinu. Njemu su glavne "biblije" Kemoterapija liječi rak i zemlja je ravna ploča, te Apokrifni transurfing
Da ga jebeš*, zapijte se dobro, izljubite i izgrlite, oprostite ko prijatelji i to je to. Svaka čast njegovoj vjeri i uvjerenju ali rak je objektivna stvarnost i ako hajvana ne mlatiš teškom artiljerijom šanse su mizerne.
__________________
Ja imam onu pravu, nepatvorenu školu, školu života(Mica T.)
mukotrpak is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2012., 23:21   #18
Quote:
mukotrpak kaže: Pogledaj post
Da ga jebeš*, zapijte se dobro, izljubite i izgrlite, oprostite ko prijatelji i to je to. Svaka čast njegovoj vjeri i uvjerenju ali rak je objektivna stvarnost i ako hajvana ne mlatiš teškom artiljerijom šanse su mizerne.
Pokušao sam na više načina, ali uzalud.
krena is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2012., 13:16   #19
Quote:
krena kaže: Pogledaj post
Pokušao sam na više načina, ali uzalud.
Što da ti drugo kažem nego moja sućut.
__________________
Ja imam onu pravu, nepatvorenu školu, školu života(Mica T.)
mukotrpak is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2012., 22:22   #20
Quote:
mukotrpak kaže: Pogledaj post
Što da ti drugo kažem nego moja sućut.


Nema opasnosti. Još se može operirati. Uspješno.

Karcinom prostate nastaje u žlijezdanom tkivu prostate, sporo raste i tako gotovo 90% svih karcinoma prostate ostaje desetljećima klinički neprimjetno tj. bez simptoma bolesti.

Visoka učestalost neprimjetnih karcinoma prostate ili slučajno otkriven rak prostate, jedinstvena je osobitost raka prostate. Može se reći kako statistički svaki drugi muškarac u dobi iznad 70 godina života ima histološki nalaz karcinoma prostate, koji nema kliničkih znakova ili simptoma bolesti. Prema statističkim podacima iako se rak javlja u 5-7 % među muškarcima iznad 50-te godine života, “samo” 3% oboljelih umire od raka prostate. Tako se može reći kako oboljeli nakon 70 -te godine života umiru s rakom prostate, a ne od njega.
krena is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:33.