Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Rekreacija

Rekreacija Trčanje, teretana, plivanje, bicikl, joga, planinarenje, oprema, ostali načini dangubljenja

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.06.2008., 02:18   #1
Suplementi i dodaci prehrani

razlika? i jel je moguce uopce?
supher mali is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2008., 02:44   #2
Hahahah, pa sumnjam da se mozes nabildat samo od UH i M.

Valjda mislis, sa i bez Wheya...........Ma whey ti smanjuje muku sa svim tim pizdarijama poslije treninga, tko bi nosio 10 bjelanjaka kuhanih i XXg glukoze sa sobom u teretanu da to pojede poslije treninga, kad moze smiksat shake i popit to.
Johnyzg is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2008., 03:11   #3
haha

pa evo ja plivam ali nema sanse... mogu bit samo normal ali ne i nabiven

ok pricamo o normalnoj konstrukciji koja zeli
supher mali is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2008., 03:51   #4
Quote:
supher mali kaže: Pogledaj post
haha

pa evo ja plivam ali nema sanse... mogu bit samo normal ali ne i nabiven

ok pricamo o normalnoj konstrukciji koja zeli
od plivanja se nikad nećeš nabildat
Gutaperka is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2008., 08:11   #5
evo ovako izgleda čovjek koji se jedanput uzme proteine

IcedEarth is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2008., 09:22   #6
Quote:
IcedEarth kaže: Pogledaj post
evo ovako izgleda čovjek koji se jedanput uzme proteine

V4mp1R is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2008., 09:31   #7
je ovo stvarno ako da ja bi tija biti takav
diablo2110 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2008., 09:34   #8
Ovako iygledas nakon sto progutas vagon steroida!!!
politika is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2008., 09:35   #9
Quote:
politika kaže: Pogledaj post
Ovako iygledas nakon sto progutas vagon steroida!!!
I zajebavaš se sa tatinim visokotlačnim kompresorom!
V4mp1R is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2008., 11:07   #10
O ima puno gorih slucajeva , ali ako je njima tako dobro samo naprijed
Tomislav13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2008., 12:05   #11
Quote:
Tomislav13 kaže: Pogledaj post
O ima puno gorih slucajeva , ali ako je njima tako dobro samo naprijed
Pa ima, no ipak smatram krajnje ironičnom činjenicu da si ne vidiš pimpek ne od škembe, nego od napumpanih prsa!
V4mp1R is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2008., 12:06   #12
A siroče na slici i izgleda kao da nostalgično bulji baš prema tom dijelu tijela!
V4mp1R is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2008., 13:01   #13
Sad je u Hollywoodu vrlo IN pucat se hormonom rasta. Što je najinteresantnije, izgleda da nema ozbiljnije posljedice po zdravlje. Čak su i neki naši dr. nekidan na TV o tome pričali i posvjedočili. Silvek Stallone se zalaže da se opće prihvati uzimanje hormona rasta. Djeluje da se mišići napumpaju bez bildanja i režima posebne prehrane. Nestaje masno tkivo i celulit. Navodno je i Madonna na istom tretmanu.
__________________
Kad je baka ovo izrekla, strahovito jeknu cijela dubrava, prestadoše čari u šumi Striborovoj, jer je baki bila draža njezina nevolja, nego sva sreća ovog svijeta.
Ivanicapeca is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2008., 13:57   #14
Hormon rasta ce ionako biti legalan za par godina. A za teretanu bez proteina , pa slusaj , nema rasta i gradnje bez gradevinskog materijala sto su u slucaju ljudskog tijela proteini.
croreiki is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2008., 15:42   #15
kamo sreće da svatko izgleda kao Markus Ruhl nakon što jednom uzme proteine
Gutaperka is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2008., 16:31   #16
Hormon rasta nazalost ipak ima nekih negativnih strana. Ne puno i cak nisu toliko vjerojatne ali ipak ima. Example : potenciran rast tumornih stanica,inzulinska rezistencija,retencija vode (povisen tlak),akromegalija,rast unutarnjih organa...
Ove su posljedice u ovisnosti sa kolicinom i vremenom. Sto vise/dulje - veca mogucnost.
brainiac is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2008., 16:50   #17
Quote:
Ivanicapeca kaže: Pogledaj post
Sad je u Hollywoodu vrlo IN pucat se hormonom rasta. Što je najinteresantnije, izgleda da nema ozbiljnije posljedice po zdravlje. Čak su i neki naši dr. nekidan na TV o tome pričali i posvjedočili. Silvek Stallone se zalaže da se opće prihvati uzimanje hormona rasta. Djeluje da se mišići napumpaju bez bildanja i režima posebne prehrane. Nestaje masno tkivo i celulit. Navodno je i Madonna na istom tretmanu.
Kao sto Brainiac kaze, posljedice postoje. A kako kako bi se to misici mogli "napumpati" bez bildanja? Ovi mutanti, danasnji profi bilderi, koji u sebe trpaju ogromne kolicine GH-a i steroida, svejedno pisaju krv na treninzima.
Zli Mali Medo is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2008., 10:34   #18
Quote:
Zli Mali Medo kaže: Pogledaj post
Kao sto Brainiac kaze, posljedice postoje. A kako kako bi se to misici mogli "napumpati" bez bildanja? Ovi mutanti, danasnji profi bilderi, koji u sebe trpaju ogromne kolicine GH-a i steroida, svejedno pisaju krv na treninzima.
+1. Osim toga, prije par mjeseci je baš bilo na televiziji u nekoj emisiji riječ o posljedicama uzimanja GH, gdje su sa jedne strane bila zastupljena mišljenja konzumenata - što je ličilo na reklamu TV prodaje te sa druge strane intervjui sa znanstvenicima koji su istraživali posljedice prekomjernog korištenja GH. Konkretno, prikazan je i jedan eksperiment gdje su starijem psu u pokusu davali GH. Stara džukela se tri dana ponašala kao štenac, veseo, pun energije, ševi stabla i hidrante ako nema ničeg drugog u blizini, a treći dan je prdnuo u fenjer od infarkta.
Nitko neće legalizirati uzimanje GH isto kao i steroida upravo iz razloga što djeluje upravo kao teži narkotik: Osjećaš se sjajno a u biti se navlačiš, i istovremeno te nepovratno uništava iznutra. Srce, jetra, bubrezi, mozak, endokrini sustav...
V4mp1R is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2008., 10:56   #19
Bez dovoljno proteina sigurno nećeš izgraditi željenu mišićnu masu.

Ali ovisno o tjelesnoj građi(ektomorf,mezomorf,endomorf) varira i omjer makronutrijenata-proteina,ugljikohidrata i masti.

I još nešto-ne mogu se oteti dojmu da ogromna većina ljudi( a i veliki broj ovdje prisutnih forumaša) nezna da su proteini i bjelančevine jedno te isto
__________________
Timski igrač
Pilatus is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2008., 18:37   #20
Quote:
Pilatus kaže: Pogledaj post
I još nešto-ne mogu se oteti dojmu da ogromna većina ljudi( a i veliki broj ovdje prisutnih forumaša) nezna da su proteini i bjelančevine jedno te isto

Nazove me frend prije par mjeseci i kaže: "Da, da, krenuo sam u teretanu i pričo s nekim trenerom tamo. Napravio mi je program bla bla bla..... i rekao da bih trebao piti bjelančevine nakon treninga."

Ja: "Da, da, pa tak i ja, nakon treninga popijem proteinski shake i...."

na to me on prekida i:
"Ma ne tooooooooo, kaj si ti lud?!".
__________________
GTR GA HOSHI!
Renault F1 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:56.