Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Medicinski potpomognuta oplodnja

Medicinski potpomognuta oplodnja Želimo, nadamo se, vjerujemo

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.03.2017., 08:27   #61
Quote:
cajna_mjesavina kaže: Pogledaj post
Hmm, nisam sigurna da je to moguće, mislim da je hsg standardna pretraga kada se krene na mpo i da nije nešto što se može preskočiti, neka me netko ispravi ako griješim.

Sent from my Mi-4c using Tapatalk
Moze se preskociti. Ja jesam. Jer su mi jajne stanice lose, pa nema smisla ista sto je kao prirodno. To je i bila moja zelja (direktno ivf), jer 2 ciklusa nisam uspjela odraditi hsg (prvo godisnji doktorice, pa moja gripa). Mi vec imamo u prosjeku 39.5god. Da nije tako, to bi odradila. Da mi je ova pamet, sve bi odradila odmah ns 2mj. Evo, ja sam znala da znammstemstiku i odrediti polovicu ciklusa (koji su redoviti) i da nesto ne stima. Isla sam privatno, ali bas nisam imala srece do rijeke da se vidi u cemu je problem (lose js).
Na jednom drugom forumu sam nedavno curala da se resetiraju postupci. Cudno kako to nigdje nije jasno napisano
tomorrow2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2017., 09:36   #62
Ni ja nisam isla na hsg. Los spermio i moj pcos bez ovulacija. Nije bilo smisla
Snow Fairy is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2017., 10:48   #63
Quote:
TweetyBirdy kaže: Pogledaj post
ako je spermiogram loš i jedina solucija je ivf/icsi onda žena nejde na hsg,nema potrebe.
jel se popravio spermigram od muža Tweety?
I kako je Zagi, jel te sluša
julianna-24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2017., 10:55   #64
Quote:
julianna-24 kaže: Pogledaj post
jel se popravio spermigram od muža Tweety?
I kako je Zagi, jel te sluša
Je,bio je na operaciji i sad je normo
Z je super svaka cast na pamcenju

Sent from my SM-T110 using Tapatalk
TweetyBirdy is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2017., 11:04   #65
Quote:
TweetyBirdy kaže: Pogledaj post
Je,bio je na operaciji i sad je normo
Z je super svaka cast na pamcenju

Sent from my SM-T110 using Tapatalk
jesi mu curu nabavila? Širiš četveronožnu obitelj?
Ko ne bi Zagija zapamtio i one njegove slatke uši

ako je on normo, to je koliko znam ok nalaz, što su rekli da je uzrok ove situacije? Jesu vam ostali nalazi bili ok
julianna-24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2017., 11:16   #66
Quote:
julianna-24 kaže: Pogledaj post
jesi mu curu nabavila? Širiš četveronožnu obitelj?
Ko ne bi Zagija zapamtio i one njegove slatke uši

ako je on normo, to je koliko znam ok nalaz, što su rekli da je uzrok ove situacije? Jesu vam ostali nalazi bili ok
Stalno razmisljamo o jos jednom psu al nikak da prelomimo. Budemo prije il kasnije

Nama su ti svi nalazi uredni. Prema doktoru "nema prepreka za prirodnu trudnocu". A eto,sipak i dalje.
Napravila sam i pretrage za trombo,isto sve ok.

Sent from my SM-T110 using Tapatalk
TweetyBirdy is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2017., 12:44   #67
Quote:
TweetyBirdy kaže: Pogledaj post
ako je spermiogram loš i jedina solucija je ivf/icsi onda žena nejde na hsg,nema potrebe.
Tocno to.
Mislim da mi je netko to predlozio bilo bi
__________________
All I ever wanted, all I ever needed, is here in my arms.
sly47 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2017., 16:34   #68
Bok cure! Preletila sam preko vaših postova... Ja sam se malo maknula od svega, al evo me natrag, tek ću idući mjesec u 2. postupak i novu borbu za našu mrvu!

Svima želim puuuuuno sreće i plusića!

Lena, sorry kaj sam propustila tvoje novosti! Želim ti puno sreće i da se taj tvoj malac zadrži u toploj bušici gdje mu je i mjesto!
hottie_zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2017., 16:53   #69
Bok cure, davno sam bila aktivna na ovoj temi i evo me opet.. Nista se nije dogodilo osim sto smo u cetvrtak imali 3. AIH i nadam se najboljem

Vidim da ste tu sve na IVF ali AIH tema nije bas aktivna.
vanesssa is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2017., 18:27   #70
hottie hvala ti punoooo i ja tebi želi da sljedeći mjesec bude dobitan, navijam na najjače
p.s. niste imali smrzliće iz prvog ivf-a? u kakav postupak idete, isti?

vanesssa eto i tebe! samo ti tu piši s nama , nadam se da će ti ovaj treći AIH biti dobitan

Zadnje uređivanje Lena84 : 05.03.2017. at 19:24.
Lena84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2017., 20:36   #71
Quote:
Lena84 kaže: Pogledaj post
hottie hvala ti punoooo i ja tebi želi da sljedeći mjesec bude dobitan, navijam na najjače
p.s. niste imali smrzliće iz prvog ivf-a? u kakav postupak idete, isti?
Hvala ti!
Imamo još 4 smrzlića, od 12 mj. kad sam bila na punkciji, ali tada nije bio transfer zbog hiperstimulacije jajnika. 01.02. sam imala fet, neuspješan. Sada čekam 4 mj. i mengu, pa da krenemo u 2 fet i tražit ću 2 smrzlića nazad!
hottie_zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2017., 21:15   #72
Quote:
TweetyBirdy kaže: Pogledaj post
Je,bio je na operaciji i sad je normo
Z je super svaka cast na pamcenju

Sent from my SM-T110 using Tapatalk
Tweety da li je mozda muz imao varikokelu? Moj ima, ali kao ne visokog stupnja pa ne znamo bi li operirao s obzirom da je doktor rekao da ne mora znaciti da se spermio popravi nakon operacije, a 'samo' asteno ima.
purgerica is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2017., 22:21   #73
Quote:
purgerica kaže: Pogledaj post
Tweety da li je mozda muz imao varikokelu? Moj ima, ali kao ne visokog stupnja pa ne znamo bi li operirao s obzirom da je doktor rekao da ne mora znaciti da se spermio popravi nakon operacije, a 'samo' asteno ima.
Da,imao je varikokelu 2.stupnja.
Mi iskreno nismo ni razmisljali,cim smo culi dijagnozu,dogovorio je operaciju.
Imao je oligoastheno pa se popravilo na astheno i tak ostalo do operacije. Poslije nje normo

Nama se eto jos nis nije primilo unatoc tome ali znamo jos 2 para di je muski operirao varikokelu i oboje zatrudnili unutar 6 mj od operacije.

Ak se odlucite za op,mozete sad spermu i zamrznut,za svaki slucaj.

Ali ako ima problema i kod tebe odite na ivf i ustedite si vrijeme i zivce

Sent from my SM-T110 using Tapatalk
TweetyBirdy is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2017., 23:33   #74
Krenuli smo u postupak, tocnije stalno nas se odgadja iz nekog razloga, zadnje je bakterija. Mi imamo odsutnost ejakulacije kod odnosa tak da ni ne znamo da li bismo uspjeli u kucnoj radinosti ili ne, a usput smo otkrili i varikokelu i asteno.

Zadnje uređivanje El Gato Félix : 08.03.2017. at 23:15. Reason: -Q
purgerica is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2017., 07:00   #75
Jutro cure,

Nije me dugo bilo, bizim od foruma ko vrag od tamjana.
Deveti postupak iza mene, beta 0,5.

Prekinila s terapijom u srijedu, i evo jos cekam mengu.

Vidim da raspravljate o hsg-u. Nisam ni ja nikada bila, iako sam prije koju godinu uzela uputnicu.

Al sad, nakon zadnja 2-3 puta pobjegnutih folikula i aih-a umjesto ivf-a, odlucila sam mozda i tu pretragu odraditi. Mislim da mi je ona jedina ostala da nogu reci, da sam sve zivo i nezivo naprsvila i naravno u 90% otkrila problem.
jednababaroga is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2017., 07:50   #76
jutro babaroga
Žao mi je radi bete..i razumim izbjegavanje foruma, ja sam visila na wannabi temi godinama, jednostavno u jednom trenu postane too much.
julianna-24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2017., 08:09   #77
jbr Pa jebemu, kako neće
Snow Fairy is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2017., 14:08   #78
Ajme jbr baš mi je žao. Kod tebe je nizak AMH?



Betočekalicama želim sreću!
Frixie is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2017., 15:31   #79
Frixie - da, da nizak amh i hashimoto i trombofilija i los spermiogram, sve zivo
jednababaroga is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2017., 16:47   #80
Quote:
jednababaroga kaže: Pogledaj post
Frixie - da, da nizak amh i hashimoto i trombofilija i los spermiogram, sve zivo
A koliko imate godina?
__________________
"Ja ovdje djelim iskustvo a ne vrijedam,i to je poanta ovoga foruma da razmjenimo mišljenja i iskustva na jednoj kulturnoj razini a ne da se vrijedamo i omalavažavamo zato jer su nam iskustva različita .Pa ebote da su ista pa ne bi ni imali o čemu piskarat ovdje." Spalatina-nyc
cajna_mjesavina is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:18.