Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Alternativno liječenje

Alternativno liječenje Sve ono što ne spada u službenu medicinu

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.06.2009., 19:15   #361
Upravo naručila MMS, dolazi mi sutra.

Ne znam, može li biti kontraindiciran u slučaju depre, poremećaja spavanja i jela?

Mogu li početi terapiju bez straha od pogoršanja psihičkog stanja?
Vess is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2009., 16:46   #362
Quote:
Vess kaže: Pogledaj post
Mogu li početi terapiju bez straha od pogoršanja psihičkog stanja?
Ovako, jasno da ne mogu garantirati da nece doci do pogorsanja stanja. Uostalom, svatko je individualan i svatko ce dozivjeti u svom zivotu razne stvari, koje nitko drugi nije dozivio. Pa je to isto tako moguce i s MMSom.

A sad, sto se tice recimo mene konkretno, koji istina nisam patio od toga kao direktnih problema, vec indirektnih. Recimo, zbog konstantnih bolova bas nisam bio ni sretan ni veseo, iako je sve to ustvari bila posljedica bolova. I nisam spavao zbog bolova, jer me odvise boljelo, doslovno su me bolovi budili iz sna, pa sam zato bio neispavan.

Sada, da li ce MMS tebi pomoci? Stvarno ne znam. Probaj, ako pomogne, bilo bi mi drago zbog drugih, javi kako je to izgledalo u tvom slucaju, sto si prolazila i kakvi su rezultati bili nakon terapije. Ja sam se promijenio na bolje (po mom misljenju, ne i nekih drugih ), vise uzivam u zivotu, ali vec samo to sto su bolovi prestali mene cini vrlo zadovoljnim, cak odusevljenim. No, promjene su i dublje, stvarno drugacije gledam i na sebe i na druge i cijeli svijet i zivot opcenito. Tesko je to reci, neke promjene su suptilne, ali kako god, ti ces nam najbolje moci reci kako je to izgledalo s tobom, da ja ne pricam vise o sebi...
Alan_SP is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2023., 21:50   #363
Evo da javim koji proizvod je u pitanju anksioznosti i nesanice.

EPS Pasiflora od proizvođača Pileje.

Ujutro uzmem Pasifloru, a navečer Pasifloru sa Glogom.

EPS je otapanje supstanci biljke u promjenjivim postotcima etanola, od 20-70% jer se neke bolje otapaju na nižoj koncentraciji a neke na višoj. Ovim postupkom je daleko najviše izvađeno iz biljke.

Skupo je dosta, ali mislim da ima efekt koji ćete osjetiti, nije to šut u lice kao Xanax ili Dijazepam, već blaži stabilizator koji se uopće ne nameće svojim efektom u prvi plan.
__________________
Onoga dana kada nauka počne proučavati nefizikalne (duhovne) pojave, u deset godina napredovat će više nego u ranijim stoljećima svoje povijesti.
Belliall is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2023., 22:08   #364
Quote:
Belliall kaže: Pogledaj post
Evo da javim koji proizvod je u pitanju anksioznosti i nesanice.

EPS Pasiflora od proizvođača Pileje.

Ujutro uzmem Pasifloru, a navečer Pasifloru sa Glogom.

EPS je otapanje supstanci biljke u promjenjivim postotcima etanola, od 20-70% jer se neke bolje otapaju na nižoj koncentraciji a neke na višoj. Ovim postupkom je daleko najviše izvađeno iz biljke.

Skupo je dosta, ali mislim da ima efekt koji ćete osjetiti, nije to šut u lice kao Xanax ili Dijazepam, već blaži stabilizator koji se uopće ne nameće svojim efektom u prvi plan.
Ja cycleam passifloru sa ashwom naveče i normalno melatonin od life extension IR/XR 1.5mg.

Pasiflora je od NOW, ashwa od Jarrow. Uzimao sam i lemon balm od California Gold Nutrition.


Najbolje mi se općenito pokazali agmatin sulfat i medicinske gljive, moram jos probat Cordyceps od Real Mushrooms.

Imam i glog doma ako je to to hawthorne xtract. To je dobro za srce i cirkulaciju, no tu agmatin rastura kao vasodilator. Tesko ga nabavit, ja uzimam sa piping rock stranice, dodje za 10dana bez carine 100grama.
Taj agmatin je mozda i najbolji nootropik!https://supplements.selfdecode.com/blog/agmatine/

E da odlican mi je i benfotiamin. Fat soluble b1.
__________________
“The greatest trick the devil ever pulled was convincing the world he didn’t exist”
WarKO is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:39.