Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Pogledaj rezultate ankete: Kako bi regirale u opisanom slučaju?
Uz neugodu bi se pravila da ne primjećujem. 120 23.62%
Uz ugodu bi se pravila da ne primjećujem. 119 23.43%
Opalila bi mu šamar. 174 34.25%
Opipala bi rukom o čemu se točno radi. 95 18.70%
Glasovatelji: 508. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.01.2013., 18:12   #821
Možda se gužva smanjila, a ona sjela na neko prazno sjedalo i zapisala broj I ja uvijek u torbi/ruksaku nosim kemijsku i blokić Nikada ne znaš kada će biti gužva u tramvaju ti trebati
Depeche E. is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2013., 18:19   #822
Quote:
Koggo kaže: Pogledaj post
Ne kužim, zašto ulaziš u tramvaj kad je gužva? Zar ne možeš pričekati slijedeći? Normalno da ako se ne možeš pomaknuti ni milimetar riskiraš trljanje falusa o tvoju guzu. To ti je ko 2+2.
Mislim koje pitanje ono...pa na trgu je uvijek gužva...pogotovo u udarno vrijeme i šta da ja sada čekam 2 sata da mogu fino sjesti i gledati kroz prozor...

Ovako, srećom nisam to puno puta iskusila jer se najčešće vozim vlakom...a tamo nije toliko to izraženo a i nekako uvijek vješto izvedem da se zguram u neki dio daleko od "sumljivih" tipova....jedino sada prije nekih pola godine sam imala neugodno iskustvo...ušla sam u svoj bus i normalno sjela...na sljedećoj stanici je ušao taj stariji čovjek, nisam ni skužila isprva i "srećom" nije sjeo do mene (inače mi je nekako uvijek nelagodno kada sjednem do prozora a neki stariji čovjek do mene - nekako odmah mi na pamet padnu sve krimi mini serije koje sam gledala, pa najčešće stavim torbu do sebe kao mjesto zauzeto), i tako autobus vozi kada osjetim ja odjednom netko mene odozada pipka po ramenu i gura doslovno ruku u moja leđa..., ja isprva mislila da čovjek naprosto se želio primiti za stolac...i ništa, bus ide dalje...ali on konstatno iznova mene po ramenu pa niz leđa pipka...ja se skamenila..., mislila sam da izađem van, ali mislila sam pa što ću sada da izvodim, budem ja to preživjela ...., nisam znala što drugo učiniti...hmh, ne znam baš se derati na ljude i tako to...srećom neka cura sjela do mene...dobro da se ovaj nije premjestio do mene..hmh...ali svejedno dalje on...a ja se kao okrenula tada i pogledala ga odrešito i pokušala se namjestiti drugačije, svejedno on i dalje svojom rukom po mojim leđima i vratu..jedva dočekala da bus stane na stajalištu i skužila ja da to neki stariji čovjek i kao budem ja trkom u prvi tramvaj što dalje od njega (išla sam se naći sa frendicom) i naravno zle sreće tramvaj tek došao...ja si mislim...ma ne bu on došao.... i sjednem ja...kad evo ti njega...., i sjedne sjedalo iza opet...ali srećom došla neka baka pa se ja digla da žena sjedne i otišla stati malo dalje....on je ostao sjediti pa si mislila ok je, ima puno ljudi neće više doći...i tako došla moja stanica da siđem...ljudi oko mene, ja se primakla vratima kada osjetim netko se o mene "gura" odozada...okrenem se i strefim se...bio je to taj čovjek... panika me doslovno uhvatila....ja odmah produžila kroz gužvu na druga vrata...čim su se otvorila izletila van....nisam ni gledala više iza...vidim ja prerano je a frendicu morala tamo čekati...i ništa produžim ja do nekog večeg dućana, uđem unutra sva preplašena...ostala tamo nekih 15 min dok nisam došla k sebi...izašla u strahu, ali ga više nije bilo...trebalo mi je nekoliko sati da dođem k sebi...srećom više ga nisam vidjela....
__________________
Moda blijedi. Samo stil ostaje :) Prodaja Avon kozmetike
COCO CHANEL 23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2013., 18:24   #823
Za razliku od mene moja frendica ima jako jako puno "zanimljivih" priča na ovu temu...ona je dosta mala i sitna, pa nju valjda zato znaju neki likovi stalno šlatati po tramvajima...ali ona se neda...posljednjeg je doslovno srušila na zemlju...hihihihi...čekala je da svi izađu iz tramvaja i kada je ovaj krenuo van ona ga je naprepad primila za vrat i kada je zakoračio gurnula tako da je pao...i zbrisao...hihihi, a jednog je koju je sjeo do nje u busu i počeo ju gnjaviti doslovno bacila sa sjedala i počela lupati tenisicom tako da je lik zbrisao na prvoj stanici dolje!
A poanta svega je da TI NITKO NEĆE POMOĆI, ma kakvi...tek kada je lik pobjegao, babice su ju pitale "dušo, jesi dobro??" tako da je svatko zapravo sam u takvoj situaciji.........
__________________
Moda blijedi. Samo stil ostaje :) Prodaja Avon kozmetike
COCO CHANEL 23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2013., 18:28   #824
Quote:
COCO CHANEL 23 kaže: Pogledaj post
...
ima tih bolesnika najvise oko glavnog kolodvora, tamo haraju po onom javnom wc-u u importaneu i tramvajima samo kaj je najgore ljudi oko tebe vide sve sta se dogada al ne zele nista reci ne znam iz kojeg razloga...po pricama sam cuo da je zagreb prije bio kavalirski grad, ocito je to sve nestalo
dodo89 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2013., 18:48   #825
ima par likova po tramvaju koje bi trebalo policija srediti
ono dno dna
__________________
ljudi smo, dogovorit ćemo se
gigi11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2013., 18:52   #826
nece njima policija pomoci nista, oni se uglavnom svega boje cim povisis ton bjeze
dodo89 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2013., 19:01   #827
Quote:
dodo89 kaže: Pogledaj post
nece njima policija pomoci nista, oni se uglavnom svega boje cim povisis ton bjeze
Policija i nije tu da im pomaže
Yeah, lako muškom se izderat na frika, al budi žensko u polupraznom tramvaju i usudi se izderati. Ne možeš znati koje metode pale kod pojedinog manijaka
__________________
yeah, we'd always play boys against girls, and both sides would cheat
Hide Seek is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2013., 19:09   #828
Quote:
Hide Seek kaže: Pogledaj post
Policija i nije tu da im pomaže
Yeah, lako muškom se izderat na frika, al budi žensko u polupraznom tramvaju i usudi se izderati. Ne možeš znati koje metode pale kod pojedinog manijaka
bolje da nesto napravis nego kao ona gore da samo suti i ceka da prode ljudi ce ti pomoci ako zatrazis pomoc, makar bilo troje ljudi u tramvaju
dodo89 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2013., 19:31   #829
Quote:
Smart_bitch kaže: Pogledaj post
Zakaj bi obrisali? Pa istina je. Ni vi se ne bi odmakli od metar sedamdeset visoke plavuše sa četvorkom i u štiklama koja fino miriši.

Al od babe s pet banki u borosanama i koja ima vonj po ustajalom znoju bi, pa ne kužim kaj se čudite.
Zato što je netko od forumašica na pisao da ju nije briga dali je trljač star,mlad,ljigav,ne ljigav,zgodan ili nezgodan da joj se to gadi...


Da je neka kao što si ti napisala,ne da se nebi bunio nego bi se potrudio da mi se digne pa bi stao iza nje da se malo protrljamo ne... da skratimo vrijeme do izlaska na stanicu.

Kužim ja da vam smeta kad je neki stari napaljeni ljigavac,ali da je mlad i zgodan(vama zgodan) dali bi vam isto smetalo?

Prije kada sam trenirao razno razne sportove,srednja škola,imao sam hlače od trenirke i jako često nakon napora kada se tijelo počne opuštati jednostavno ti se digne,htio ti to ili ne,a kroz trenirku se itekako vidi ,a i osjeti. Desilo mi se x puta da sa ga protrljao o guzičicu neke djevojke,a nije baš da sam to htio,nego je gužva bila takva da svi jedni drugima dahću za vrat.
DrVelečasni is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2013., 19:44   #830
Quote:
DrVelečasni kaže: Pogledaj post
Prije kada sam trenirao razno razne sportove,srednja škola,imao sam hlače od trenirke i jako često nakon napora kada se tijelo počne opuštati jednostavno ti se digne,htio ti to ili ne,a kroz trenirku se itekako vidi ,a i osjeti.
Mislim da je i ovaj moj neki sportaš Bar mu je donji dio tijela tako građen
Depeche E. is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2013., 19:55   #831
Quote:
Depeche Extreme kaže: Pogledaj post
Ovo zadnje je tako dobro
zamisli da joj je on onako iz okreto streso samar zbog njenog trljanja. nagrada za najveci surprise godine 100%
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2013., 20:39   #832
Aa-a-ali ovo je na neki način čak i romantično Što odgovoriti na ovo "I kako ste se upoznali "

Btw. mislim da je ne bi zašamarao ni da mu cura stoji/sjedi pokraj
Depeche E. is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2013., 20:55   #833
Quote:
Koggo kaže: Pogledaj post
Po meni, neka se mladi, zgodni i obdareni tipovi trljaju s mladim, pohotnim droljicama. Ak je u granicama neke normale, to je OK. Uostalom droljice, ako im je tip predobar, vole drpanje bez obzira na mjesto. To je jače od njih.
Nema problema,samo nažalost mladoj pohotnoj droljici ne piše na čelu: Ja sam pohotna droljica,muškarci trljajte svoje nabrekle kurce o moje dupe.

Kao što sam napisao,nemožeš kontrolirati kada ti se kurac digne,pogotovo ne nakon 2 satnog treninga,kada ti se tijelo počne opuštati,a kada si u gužvetini u javnom prijevozu,a u tramvaj ili bus uđe ženska i bez pol beda se nasloni na tebe,a njeno dupe ti je taman u razini kurca. Naravno da će mi se dić,ali očito joj to ne smeta pa neka uživa,ja se ne bunim.
DrVelečasni is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2013., 20:59   #834
Quote:
DrVelečasni kaže: Pogledaj post
Nema problema,samo nažalost mladoj pohotnoj droljici ne piše na čelu: Ja sam pohotna droljica,muškarci trljajte svoje nabrekle kurce o moje dupe.

Kao što sam napisao,nemožeš kontrolirati kada ti se kurac digne,pogotovo ne nakon 2 satnog treninga,kada ti se tijelo počne opuštati,a kada si u gužvetini u javnom prijevozu,a u tramvaj ili bus uđe ženska i bez pol beda se nasloni na tebe,a njeno dupe ti je taman u razini kurca. Naravno da će mi se dić,ali očito joj to ne smeta pa neka uživa,ja se ne bunim.
meni se tak jednom poceo dizat i ja se okrenem prema vratima da nitko ne vidi slucajno sam s njim stisnuo stop, ljudi pocnu padat primaju se za kurac i kak mi natezu kozicu cijeli tramvaj sam pofarbao...ne znam jesi vidio kad bijelu cetvorku ?
dodo89 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2013., 21:02   #835
Quote:
Depeche Extreme kaže: Pogledaj post
Aa-a-ali ovo je na neki način čak i romantično Što odgovoriti na ovo "I kako ste se upoznali "

Btw. mislim da je ne bi zašamarao ni da mu cura stoji/sjedi pokraj

znam, ali bilo bi jos vise filmski.
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2013., 15:36   #836
Quote:
Toom_ kaže: Pogledaj post
Da mi je znati kako je u toj gužvi uspjela izvaditi blog i olovku i napisati ti broj... Ili je imala čitav papir s brojevima na otkidanje kao oni oglasi na banderama?
Pa čuj neznam dal si ti studirao il nisi al kod studentica ti obično ide ovak: imaju barem 10 bilježnica i 250 olovka sa sobom iako im je dosta i jedna bilježnica i kemijska...
A bila je gužva dok nismo došli do "tesle",onda se pol tramvaja ispraznilo i na aparatu za štancanje karata mi je napisala broj...
__________________
Kršćanstvo nikada nesmije doći ispred Hrvatstva- Ante Starčević
Bajica 1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2013., 15:39   #837
Quote:
Koggo kaže: Pogledaj post
Ovaj slučaj je jedan od 100 000. Kliknuli ste na prvu, primitivno, životinjski

Da, vjerojatno ima cura koje nemaju ništa protiv osjetiti falus na dupetu u prepunom tramvaju ako je vlasnik kurca nenametljiv i simpatičan. Vjerojatno ima i onih koje se namjerno poigraju, ali takvih je malo. simpatičnih situacija je malo, onih neugodih jako puno. Najprije loša higijena putnika, a onda i sve ostalo.
Ona je meni sama poslije rekla da joj je bilo simpatično zato kaj je vidla da je meni jako neugodno. A zbilja mi je bilo neugodno,na početku...
Kad sam vidio da joj paše sam se uživil...
__________________
Kršćanstvo nikada nesmije doći ispred Hrvatstva- Ante Starčević
Bajica 1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2017., 18:55   #838
Meni se to jednom slucajno dogodilo gdje se cura nalsonima na mene i onda slucajno a na to je moj "alat" reagirao i osjetila me (recimo da me ima).
Eto meni se to svidjelo, sta da kazem.

Od onda to nastojim prakticirat kad mogu.
Nisam nasilan, nisam dosadan i nikad nisam imao problema, samo uzivam.

I to je to...
__________________
Timeless is a wonderful history-time travel series that follows three reluctant travelers through time; not to change history, but to preserve it. #SaveTimeless, #Timeless
Mr. Bean is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2017., 19:03   #839
A u kurac.
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2017., 21:58   #840
Ne vidim poantu u seksualnom uzbuđenju kada je upražnjavanje u tom trenutku neostvarivo. Tim više što žene sve manje drže do higijene..
Knosos is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:01.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger