Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Rekreacija

Rekreacija Trčanje, teretana, plivanje, bicikl, joga, planinarenje, oprema, ostali načini dangubljenja

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.04.2015., 02:02   #941
ja ih radim samo sa mlijekom. tj.zagrijem mlijeko, onda stavim zobene da to sve prokipi i da se mlijeko upije u njih i onda na kraju stavim malo meda i cimeta.


kupujem najčešće u lidlu, one plave su mi najbolje. no, što se tiče onih žutih... finije su mi iz konzuma (zeleno pakiranje), ali su kunu skuplje od lidla. no nemaju ih uvijek u konzumu
pas-garo is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2015., 11:58   #942
meni je super u zadnje vrijeme izblendat zobene sa rogac prahom, kakao prahom, sojinim mlijekom, bananom i proteinima s okusom od cookiesa. ili umjesto banane dodam domaci bademov maslac.
__________________
The truth is you don't know what's going to happen tomorrow. Life is a crazy ride, and nothing is guaranteed.
lexi3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2015., 01:52   #943
zobene s mljevenim mesom

Zobene potopila u vodu da nabubru, iscijedila vodu...

Skupa s mljevenim meson u teću miješala minutu... posula lanenim sjemenkama i izmjesala..
pojela uz salatu..
Splićankaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2015., 23:06   #944


gdje su nestale ove zobene ?

prije sam ih kupovala u Konzumu, sad ih vec dugo ne mogu naci. zatim sam otkrila da ih ima i u Billi, tj. vec jedno vrijeme ih ni tamo vise nema. da sad ne obilazim nasumce sve ostale trgovine, da li netko provjereno zna gdje ih ima za kupiti ?
Tonnie is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2015., 23:07   #945
Ne znam ali nakon što sam otkrio Lidl zobene, druge više ne kupujem.
Nečovjek is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2015., 23:21   #946
Te Hahne imaš u Plodinama. Eno meni stoji pola vreće nepojedene jer sam ih zapravo kupio u nuždi i naspram Lidlovih su mi bezveze.
__________________
Only God can judge me!
listopad is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2015., 23:23   #947
Quote:
Tonnie kaže: Pogledaj post


gdje su nestale ove zobene ?

prije sam ih kupovala u Konzumu, sad ih vec dugo ne mogu naci. zatim sam otkrila da ih ima i u Billi, tj. vec jedno vrijeme ih ni tamo vise nema. da sad ne obilazim nasumce sve ostale trgovine, da li netko provjereno zna gdje ih ima za kupiti ?
Još uvijek su u Konzumu pogledaj u drugoj prodavaonici Konzuma valjda ih nema u tvom više
PhillHeath is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2015., 23:30   #948
Quote:
Gospon Čovjek kaže: Pogledaj post
Ne znam ali nakon što sam otkrio Lidl zobene, druge više ne kupujem.
Quote:
listopad kaže: Pogledaj post
Te Hahne imaš u Plodinama. Eno meni stoji pola vreće nepojedene jer sam ih zapravo kupio u nuždi i naspram Lidlovih su mi bezveze.
znaci, Plodine. super, hvala !

( a koje su to Lidlove koje svi spominjete i po cemu su posebne? )

Quote:
PhillHeath kaže: Pogledaj post
Još uvijek su u Konzumu pogledaj u drugoj prodavaonici Konzuma valjda ih nema u tvom više
gledala sam u njih par i nigdje nije bilo, nisam valjda potrefila bas te Konzume koji ih u tom trenutku nisu drzali
Tonnie is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2015., 23:32   #949
Quote:
Tonnie kaže: Pogledaj post


gledala sam u njih par i nigdje nije bilo, nisam valjda potrefila bas te Konzume koji ih u tom trenutku nisu drzali
ja neki dan uzeo u Konzumu
PhillHeath is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2015., 23:39   #950
Ima ih u konzumu. Iako ih jedno vrijeme nisu imali, to je točno. Ja kupujem te plave u konzumu i u Vindijinom ducanu ih ima (tamo su najjeftinije, 5.50kn), i one plave iz Lidla.
A sto se tiče spremanja, u početku sam ih spremala tako da sam ih ostavila u vodi u frizideru preko noci i ujutro dodala malo mlijeka i wheya plus voće i sl.
Otkad sam ih probala skuhane, samo tako ih spremam (skuham u vodi i nakon toga dodam malo mlijeka, mjericu wheya, voca (il svjeze il smrznuto), cimet nekad, orašasti plodovi...). Najfinije budjenje uz takav dorucak
justagirl25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2015., 23:49   #951
Quote:
Tonnie kaže: Pogledaj post
( a koje su to Lidlove koje svi spominjete i po cemu su posebne? )
Imaš žutu vrećicu - krupne i plavu vrećicu - sitne. Ja uglavnom jedem krupne. A sitne stavim u proteinski shake nakon treninga.
Meni imaju dobar okus, povoljna je cijena, a ono po čemu se ističu je to da ih ne treba kuhati ili dugo namakati, već nakon 5-10 min u vodi ili mlijeku može ih se normalno jesti.
Nečovjek is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2015., 00:18   #952
Quote:
justagirl25 kaže: Pogledaj post
Ima ih u konzumu. Iako ih jedno vrijeme nisu imali, to je točno. Ja kupujem te plave u konzumu i u Vindijinom ducanu ih ima (tamo su najjeftinije, 5.50kn), i one plave iz Lidla.
A sto se tiče spremanja, u početku sam ih spremala tako da sam ih ostavila u vodi u frizideru preko noci i ujutro dodala malo mlijeka i wheya plus voće i sl.
Otkad sam ih probala skuhane, samo tako ih spremam (skuham u vodi i nakon toga dodam malo mlijeka, mjericu wheya, voca (il svjeze il smrznuto), cimet nekad, orašasti plodovi...). Najfinije budjenje uz takav dorucak
vidis, nikad mi ne bi palo na pamet pogledati u Vindijin ducan da li ima tih zobenih, a u zgradi imam njihov ducan tnx !

ja ih samo pustim da se natapaju u mlijeku 10-ak min i onda su vec spremne za jelo. stavim jos i malo wheya, 10-ak neslanih kikirikija i izmrvim si red tamne cokolade. njam !

Quote:
Gospon Čovjek kaže: Pogledaj post
Imaš žutu vrećicu - krupne i plavu vrećicu - sitne. Ja uglavnom jedem krupne. A sitne stavim u proteinski shake nakon treninga.
Meni imaju dobar okus, povoljna je cijena, a ono po čemu se ističu je to da ih ne treba kuhati ili dugo namakati, već nakon 5-10 min u vodi ili mlijeku može ih se normalno jesti.
ako su to one zobene koje mislim da jesu, bas sam ih nedavno gledala, mislim da su cak na nekoj akciji bile, ali nigdje na pakiranju nisam vidjela sastav pa me to odbilo.
Tonnie is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2015., 09:51   #953
imas te hahne u sparu, jucer kupio.
__________________
ad arma! ad arma!
7nationarmy is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2015., 11:09   #954
Quote:
Tonnie kaže: Pogledaj post
ako su to one zobene koje mislim da jesu, bas sam ih nedavno gledala, mislim da su cak na nekoj akciji bile, ali nigdje na pakiranju nisam vidjela sastav pa me to odbilo.
To ti je pakiranje za nas na Balkanu... na zapadu imaju deklaraciju
http://s5.postimg.org/kyft9ovtj/nord...ocken_zart.jpg

Isprobao sam bar 5-6 vrsta zobenih i te su mi uvjerljivo najbolje.
Nečovjek is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2015., 21:33   #955
Quote:
7nationarmy kaže: Pogledaj post
imas te hahne u sparu, jucer kupio.
tnx

Quote:
Gospon Čovjek kaže: Pogledaj post
To ti je pakiranje za nas na Balkanu... na zapadu imaju deklaraciju
http://s5.postimg.org/kyft9ovtj/nord...ocken_zart.jpg

Isprobao sam bar 5-6 vrsta zobenih i te su mi uvjerljivo najbolje.
krasno

sastav je ok, a s obzirom da ih svi hvalite, mozda uzmem jednom paket za probu.


ugl, hvala svima za info o tome gdje ovih Hahne ima za kupiti
Tonnie is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2015., 22:04   #956
Quote:
Tonnie kaže: Pogledaj post
sastav je ok, a s obzirom da ih svi hvalite, mozda uzmem jednom paket za probu.
Pa za 4 kune i kusur nećeš propasti i ako ti se ne svide
Nečovjek is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2015., 22:36   #957
Ove iz lidla čak imaju i 1 gram proteina više

PhillHeath is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2015., 23:13   #958
Quote:
PhillHeath kaže: Pogledaj post
Ove iz lidla čak imaju i 1 gram proteina više

Znači dobre su za bulking?
Nečovjek is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2015., 23:43   #959
Quote:
Gospon Čovjek kaže: Pogledaj post
Znači dobre su za bulking?
Ne, ali su ok za tonirat i utegnut se. Uz konzumaciju još raditi max 1 trening tjedno. Uostalom, babas je slika i prilika kako se to radi.
__________________
Tired.
Crais is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2015., 23:46   #960
nemoj ga spominjat, fali mi tata
PhillHeath is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:17.