Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje

Zdravlje Najvažnija stvar na svijetu
Podforumi: Žensko zdravlje, Stomatologija i oralna higijena

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.08.2014., 19:50   #21
0977306730
gojzerica is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2014., 19:59   #22
Nov sam tu na forumu stavio sam br moba.i hvala na pomoci i brzom odgovoru!
gojzerica is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2015., 00:42   #23
Pozz

Moje ime je Petar i imam 16 godina. Prije nekoliko godina dogodila mi se nezgoda na oku i desno oko izgleda stvarno žalosno... Naime, nakon svih tih upala koje su se dešavale, očne vjeđe su malo veče u odnosu na zdravo oko.
Neda mi se jednostavno ovako hodati po svijetu i primjetio sam da se polako izoliram iz društva.
Trenutno mi je na tom bolesnom oku nizak očni tlak od upala i komplikacija, te se je zbog toga oko dosta smanjilo. Razmišljam o ljuskastoj očnoj protezi (dok je dio oka još u očnoj šupljini) no neznam hoće li mi se oko i dalje smanjivati ili nekim slučajem vratiti u normalu i možda povećati. . Uglavnom, velika me odluka muči i zanima me hoče li proteza biti pokretna, koliko če se kužit da je to umjetno oko itd. Što se tiče očnih vjeđa išao bih na operaciju no također neznam mogu li se vjeđe dovoljno korigirati da sve izgleda lijepo i prirodno. Bi li se možda očne vjeđe same prilagodile prilikom nošenja očne proteze ?
Ako je netko bio u sličnoj situaciji i imao iste probleme kao ja, neka pls odgovori.
Peetar is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2017., 15:32   #24
pozdrav

mami mi je izvađeno oko, imala je melanom oka.
uz borbu za život, teško joj je palo i samo vađenje oka, i volila bi joj pomoći da dobije najbolju moguću protezu.

čitam o dr. Popijaču u Varaždinu!
Najbolji po vašem mišljenju? njoj se prvo stavlja privremena proteza pa onda stalna?
može li mi netko opisat šta i kako, i što bi bilo najbolje napraviti?
nymphadoratonks is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2017., 15:09   #25
Quote:
nymphadoratonks kaže: Pogledaj post
pozdrav

mami mi je izvađeno oko, imala je melanom oka.
uz borbu za život, teško joj je palo i samo vađenje oka, i volila bi joj pomoći da dobije najbolju moguću protezu.

čitam o dr. Popijaču u Varaždinu!
Najbolji po vašem mišljenju? njoj se prvo stavlja privremena proteza pa onda stalna?
može li mi netko opisat šta i kako, i što bi bilo najbolje napraviti?
Imate poruku p.p.
ella1963 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2020., 16:19   #26
očna proteza kod beba

Pozdrav,
imamo bebu staru skoro godinu dana s očnim problemima. Mora nositi očnu protezu koju smo dali izraditi kod dr. Popijača u Varaždinu. Prvih par dana smo stavljali i skidali s malim poteškoćama no sada on neda da mu se oči otvore kako bi mogli staviti protezu, mlati s nogama, čupa, vrti se, teško ga možemo kontrolirati.... sad već 4 dana nije nosio i krajnje je vrijeme da nešto poduzmemo....ima li ovdje roditelja s istom problematikom? Kome da se obratimo? Strah nas je da ako ne nosi tu protezu da će mu se ta strana lica sporije ili nikako razvijati.....
robach is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:29.