Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Turske serije

Turske serije Bivši podforum Neprikazano-sapunice

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.01.2013., 15:12   #201
Quote:
sapunka kaže: Pogledaj post


A i tu ste ?

Uf, ja neću spojlat , samo jedno filozofsko i bitno
pitanjce .
Ima li aga Boran tuš il ćemo gledat neko kupanje , jel, u nekom jezercu ,česmi i to
U FSN se naš Kerim tuširo vrlo i često , a i Behlulče je nas je s tim počastio , pa kontam,pošto je to,jel', bitno, jel ,ovaj, za radnju sapunice,da će toga bit i ovdje

Ili će i tu Boran imat kaskadera,pošto ima došaptača zvuka ?
OOO sapo moja, ima ovde tog tusiranja na tone Pa na telu mu i Kivo moze pozavideti ))

http://4.bp.blogspot.com/-qk5rFGnhuK...an+hot+10.jpeg
http://25.media.tumblr.com/tumblr_mc...s5d8o1_500.jpg
http://24.media.tumblr.com/tumblr_mc...s5d8o1_500.jpg

Ja bi jedno pitance za Xavi. Hoce li se povampiriti Jezda?
__________________
ja plovim daleko i sjećanjima rušim neki tuđi dom a ni'ko ne zna koliko sam voljela i kolika sam mora tuge popila u ovom vremenu bez nas

Zadnje uređivanje Ninochka_mk : 02.01.2013. at 15:21.
Ninochka_mk is offline  
Old 02.01.2013., 15:32   #202
Quote:
pattie_boyd kaže: Pogledaj post
ima negdje di mogu gledat s prijevodom jer mi termini serije nikako ne pašu, ravno ju 2 dana u tjednu mogu gledat

ne vjerujem da je Cansu tako umišljena O.o
zgodna je, manekenka, pa si može tu i tamo dopustiti takvo ponašanje, al sad konstantno...ne vjerujem
Niti jedan reditelj, producent ne bi trpio da mu glumci konstantno kasne na snimanja, tako da su to gluposti, cura možda jednom zakasnila i napravili bauk od toga, bezveze Da je takva stalna ,niko joj ne bi nudio uloge (takve stvari se brzo šire) jer pobogu ko bi htio radit s takvom osobom ...
__________________
Jeste li se ikada probudili i poželjeli svoje snove nazad ? Ja jesam.- Eyşan ♥
Ezel ve Eyşan Unutamıyorum
S.N.O.B is offline  
Old 02.01.2013., 16:02   #203
Cansu nepristojna i bahata? Ma svašta! O bilo kojoj glumici bih još i povjerovala, ali kad je Cansu u pitanju o tome nema govora. Kao što kaže SNOB, pratimo je svakodnevno, svaki korak, riječ. Od bahatosti ni b, a pogotovo se za Cansu ne može reći da je nepristojna.

Da je bahata i nepristojna onda bi odmah osula paljbom u medijima po partneru.

Kako smo navikli na senzacionalističke, neistinite medijske napise o glumcima u serijama, onda je to i ovaj put slučaj i ne bi ih trebalo prenositi. Ako nisu ljubavnici, onda se mrze. To što netko glumi zajedno, ne znači da u životu mora postati prijatelj. Na kraju krajeva, ni vi niste sa svakim kolegom s posla i kućni prijatelj.

Ono što se u seriji može vidjeti je da su njih dvoje bili profesionalci i da su odlično obavili svoj posao.
Didily is offline  
Old 02.01.2013., 16:27   #204
Quote:
Doña Barbara kaže: Pogledaj post
: love:
xD ...hahahha, ma joj, jedva sam čekala da mi počne da gledam Borana , mjenjam Damona za Borana! : zubo: ..a ne baš, bila sam prije malo na Fatmagul temi i onda sam prestala...
Ja se prebacujem na turske...završila sa osmom i mene malo Sila nervira sa svojim konstantnim guranjem nosa di mu nije mjesto...kontam ja nju, želi pravdu i sve to, ali daj ajde...možda bih i prešutila, ali sad ovo sa onim Halilom i onom što ju je silovao..: 503: ..poludila sam! uopće nije se trebala petljat u to...ako sad bude opet ljuta na Borana jer se ovaj Sulejman ubio...e onda stvarno!

Ma ja jučer pogledala prvu i odma tražila linkove za sve epke! : zubo:, nisam mogla dočekat dalje!

xD ..ma samo kad mu vidim oke lijepe...kakav pištolj, još bi i srceta nacrtala po tome di trebam potpisat! xD

A čuj, pa da sam ja na njenom mjesto i ja bih ga zatvorila u sobu i mogao bi samo izać po mraku i to sa mnom, da ga niko ne vidi....šteta da se takva ljepota pokazuje svima...
ahaha legendo moja

ja sam baš bila u depri jer sam završila s Chuck-om , i ovo mi je došlo ko melem na ranu...

Boran-a nemogu riječi opisati....., koji glas, stas, pokreti,pogledi...ufff

jedva sam čekala da krene, iako sam pogledala unaprijed i sad malo pomalo gledam na turskom i dalje u osam ću biti priljepljena za ekran nove...

a sila...hmm, kontam da su je povrijedili i prevarili, ali vidi se da se do ušiju zaljubila u njega, kako je samo "plela" onu haljinu kad joj je narin pričala o Yezdi...vidi se da je pponosna i posesivna, već vidim puno trzavica između njih dvoje, ali prava ljubav uvijek pobjeđuje...

Hvala bogu da se netko udostojio da ppusti dobru seriju...
__________________
**뜻이 있는 곳에 길이 있다 **(In a place where there is will, there is a road)
Mrs. Nikolina is offline  
Old 02.01.2013., 18:58   #205
Dođe i Nova 2013. dođe i Sila na naše ekrane, iščekivana s nestrpljenjem, hvaljena od svih.
Odgledah prvu epizodu na Novoj i prvi utisak je taj da mi se jedino sviđa Agin izgled.
Tu je majka priroda bila milostiva u svakom pogledu.
Kad progovori već mi se manje sviđa, Sapa reče ima došaptača zvuka, mome oku i uhu ružno.
Mislim, pa šta je ovo, najava mi se svidjela, priča isto, glavni glumci ok, gdje je greška.
Kriv je umor, čekala se 2013., a bogami i Sila.
Nedam se ja lako, danas pola dana vrtim, gledam : silovanje ( osuđujem da se razumijemo), njene suze, njegovo kajanje, scena na plaži, ne vidim vatru, bol, drhtaj u glasu, mržnju...
Ništa me nije zaboljelo, oči ne suze, duša ne zebe, ne strepi.
Mislim, umor je gadna stvar.
Spadalica is offline  
Old 02.01.2013., 19:22   #206
prvo da kažem da mi se kenja od ovih prica "kasnila/o je na set pa su se posvađali" boli me kuki,to pričaju stalno za sve glumce iz filmova i serija

a vidim da će bit puno mržnje,ljubomore,predbacivanja ma neka neka tak je zabavnijeneda mi se gledat ove njonjaste gluposti di se milo gledaju cijelu seriju i drže za rukice,di je tu zabava u seriji pa treba bit malo napeto i gorko
x files agent is offline  
Old 02.01.2013., 20:10   #207
pozdrav društvo

evo i mene u spojleruše,nisam mogla odoljeti
kad se prvi put počelo pričati o prikazivanju ove serije na Novoj počela sam pretraživati i odgledala mnoge klipove,a kad je počelo na Oyo s prevodom počela sam gledati i čok se navukla na seriju tako da mi ni to nije bilo dovoljno tako da sam išla gledati i dalje na turskom i odgledala 30 epizoda,jest da ništa nisam razumjela al svaki put završe epizodu na napetom dijelu tak da me vuklo sve dalje i dalje
muzika me rastura,krajolik mi već poznat iz serije BBO,glavni glumci imaju kemiju,a ima kasnije i fizike
većina likova mi se ne sviđa,uglavnom su mi negativni,Dželil,Azad,Džihan,Bedrum,Kevser,Firuz-a......i mnogi drugi imaju putra na glavi,al zbog glavnih likova i priče idem dalje


brankacro, javi se da se družimo i ovdje,jest da glavni glumac nije naš ljubimac al navikne se čovjek nije tak ni loš


ne znam zašto Sila stalno zvoca Boranu, tj.znam da je ona gradska cura drugačije odgojena i to,al nekad bi se mogla više maziti,jer čim ona njemu pokloni umiljati osmijeh i neku lijepu riječ aga se rascvjeta i skida joj i zvijezde s neba,pa bi ja htjela da ona to malo više koristi,eto ne zamjerite mi volim kad gledam zaljubljeno muško
tina01 is offline  
Old 02.01.2013., 20:34   #208
Sila...imam potreba malo obraniti njezin lik, vidim da ju svi napadamo pa i ja...rekla sam si da se neću više ovako uživljavati u fikciju ali ajde

Dakle probajte si samo zamisliti da jedan dan ste princeza svojih roditelja, jedinica, imate divne roditelje, dečka, trebate ići na studij u London, čitav svijet je pred vama i letite jer nije vam još niti 18...a onda jednog dana saznate da imate još jednu mamu&tatu, nasilu vas odvuku u tamo neku vukohebinu gdje vam život vrijedi manje nego rasplodnom biku, zarobe i kažu ''pomiri se sa sudbinom, tu ćeš živjeti i umrijeti'', onda ti još jedini pravi roditelji poginu i ostaneš sam na svijetu u zlatnom kavezu....

Pa ja bi na njezinom mjestu pukla ko kokica, bacila bi bombu na čitavu kuću, ma ne znam jer bi uopće tako nešto preživjela jer Sila je stvarno jaka i bori se na jedini način na koji zna

I da ne želi si priznati da je zaljubljena u tamo nekog agu, pa tko bi ju krivio, što ona uopće zna o ljubavi sa 18g, sve i da zna tko bi si to priznao, ona je moderna i samostalna i želi sama izabrati svoju sudbinu a ne da joj se ista nameče

I ja koliko je uopće vremena prošlo, ne puno, vidimo po onoj crnoj točkici na aginom palcu

A što se tiče ljubomore...pa naravno da je ljubomorna, jer na ono sve što sam gore nabrojala još je aga imao drugu ženu koju je volio filmski, onako kako si svaka žena želi ali ne dožive baš sve...

I još na sve to Sila shvaća da nema smisla biti samoživ i plakati nad vlastitom sudbinom i odluči max pomoći ljudima koji ju okružuju...priznam da to nije samo zbog njezine dobrote koliko možda i da ''muči'' agu ali opet...
__________________
Jacques Brel: '' Talent ne postoji. Željeti ostvariti svoje snove je talent''
V element is offline  
Old 02.01.2013., 20:41   #209
Ne znam za vas ali ja sam plakala zbog Sile kad u je Azad pistoljem terao da se potpise! Kao zensko nisam mogla da podnesem to, i onaj Boranov izliv ljubomore kada ju je uzeo nasilu.. posle se kajajo ili kako kaze posle e*** nema kajanja..
__________________
ja plovim daleko i sjećanjima rušim neki tuđi dom a ni'ko ne zna koliko sam voljela i kolika sam mora tuge popila u ovom vremenu bez nas
Ninochka_mk is offline  
Old 02.01.2013., 21:13   #210
bezveze.
sila otisla u 11oj i evo 17u saltam i nigdje nekog njihovog susreta.on ful nabrijan,ona krivo zakljucuje,sve vise nalice na meksicku sapunjaru,sad ce ona provalit da je dijete emreovo i ajd,50 epizoda naizmjenicnog durenja. totalno promasen scenarij kad moras cekat 20 epki za jednu scenu kako spada.
__________________
Sono fuori di testa,ma diverso da loro
alexamona is offline  
Old 02.01.2013., 21:59   #211
Ljudi, ajd' me molim vas spojlajte za 3. epizodu...ne želim ići gledati, samo si tako produljujem agoniju.
__________________
Čekaj me i ja ću doći, samo me čekaj dugo. Čekaj me i kad žute kiše noći ispune tugom...
Nicole_Lilly is offline  
Old 02.01.2013., 22:05   #212
Quote:
alexamona kaže: Pogledaj post
bezveze.
sila otisla u 11oj i evo 17u saltam i nigdje nekog njihovog susreta.on ful nabrijan,ona krivo zakljucuje,sve vise nalice na meksicku sapunjaru,sad ce ona provalit da je dijete emreovo i ajd,50 epizoda naizmjenicnog durenja. totalno promasen scenarij kad moras cekat 20 epki za jednu scenu kako spada.
ako će previše ličit na meksičku, prestajem momentalno gledat seriju...nadam se da ipak neće
pattie_boyd is offline  
Old 02.01.2013., 22:15   #213
Ljudi dajte mi plis recite di da gledam online sa eng ili hr titlovima po mogucnosti, posto u nedjelju odlazim iz hr i novatv ce mi bit nedostupna. Pliiiiz, prije no sto uvenemm.
__________________
Light travels faster than sound. That's why people look intelligent, until they open their mouth...
Čačkalica is offline  
Old 02.01.2013., 22:29   #214
Quote:
tina01 kaže: Pogledaj post
reci draga što te zanima


Po autu pretpostavljam da je naletila na onog bradatog Boranova rođaka? I što će biti kad ju vrate Boranu? Kako će se uopće otpetljati ovo s njezinim posvojiteljima, hoće li doći do nje?

Hvala!
__________________
Čekaj me i ja ću doći, samo me čekaj dugo. Čekaj me i kad žute kiše noći ispune tugom...
Nicole_Lilly is offline  
Old 02.01.2013., 22:36   #215
Quote:
Nicole_Lilly kaže: Pogledaj post


Po autu pretpostavljam da je naletila na onog bradatog Boranova rođaka? I što će biti kad ju vrate Boranu? Kako će se uopće otpetljati ovo s njezinim posvojiteljima, hoće li doći do nje?

Hvala!

da u pravu si,naletjela je na ljigavog Džihana,on je Boranov bratić,stričev sin

posvojitelji će doći pa će joj prava obitelj u početku muljati da je ona samovoljno otišla ali će oni ipak saznati da su je prisilno udali pa će otići u aginu kuću i obećati joj da će sve učiniti da njenu situaciju razriješe ali na odlasku u Istanbul dožive prometnu nesreću i budu mrtvi oboje,samo je onaj njen dečko Emre ostao u selu i nije bio s njima u autu tako da se njena mora nastavlja
tina01 is offline  
Old 02.01.2013., 22:43   #216
Quote:
tina01 kaže: Pogledaj post
da u pravu si,naletjela je na ljigavog Džihana,on je Boranov bratić,stričev sin

posvojitelji će doći pa će joj prava obitelj u početku muljati da je ona samovoljno otišla ali će oni ipak saznati da su je prisilno udali pa će otići u aginu kuću i obećati joj da će sve učiniti da njenu situaciju razriješe ali na odlasku u Istanbul dožive prometnu nesreću i budu mrtvi oboje,samo je onaj njen dečko Emre ostao u selu i nije bio s njima u autu tako da se njena mora nastavlja
Ajme, ovo s roditeljima... Pa stvarno je ostavljena na milost i nemilost tom selu, naježila sam se sva. Iako, oni, tukci, koji su je ponovno ostavili samu.

A kako će Boran reagirati sad kad je ovaj vrati? Pod pretpostavkom da ju vraća.
__________________
Čekaj me i ja ću doći, samo me čekaj dugo. Čekaj me i kad žute kiše noći ispune tugom...
Nicole_Lilly is offline  
Old 02.01.2013., 22:55   #217
http://img845.imageshack.us/img845/6677/78613372.jpg
Ova j kuca bila i u Strasti orijenta ))
__________________
ja plovim daleko i sjećanjima rušim neki tuđi dom a ni'ko ne zna koliko sam voljela i kolika sam mora tuge popila u ovom vremenu bez nas
Ninochka_mk is offline  
Old 02.01.2013., 23:02   #218
Quote:
Nicole_Lilly kaže: Pogledaj post

A kako će Boran reagirati sad kad je ovaj vrati? Pod pretpostavkom da ju vraća.
bit će faca i obranit je pred svima lagat će za nju pred svojima i reć da nije pobjegla nego se izgubila dok je bila sa njim u gradi
x files agent is offline  
Old 02.01.2013., 23:02   #219
Quote:
Nicole_Lilly kaže: Pogledaj post
Ajme, ovo s roditeljima... Pa stvarno je ostavljena na milost i nemilost tom selu, naježila sam se sva. Iako, oni, tukci, koji su je ponovno ostavili samu.

A kako će Boran reagirati sad kad je ovaj vrati? Pod pretpostavkom da ju vraća.
Boran će slagati da su se njih dvoje trebali naći kako bi joj on pokazao mjesto i da ju je on čekao a ona nije došla,jer da nije slagao ubili bi ih

ona stalno planira bijeg,nagovorit će i brata a on ženu pa će uspjeti pobjeći,al ima još do toga,svašta će se izdogađati

Sila će stalno biti buntovna,naročito kad shvati da se zaljubila
tina01 is offline  
Old 02.01.2013., 23:05   #220
Quote:
x files agent kaže: Pogledaj post
bit će faca i obranit je pred svima lagat će za nju pred svojima i reć da nije pobjegla nego se izgubila dok je bila sa njim u gradi
joj borko sad stvarb ne kontam kako je ona nako dobrog čojka navukla da je siluje ?
Zorée is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:34.