Natrag   Forum.hr > Razno > Baš razno

Baš razno Teme za koje još nije otvoren specijalizirani podforum.
Podforumi: Kolekcionarstvo, Quizorama.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.09.2015., 07:57   #2321
Quote:
acr84 kaže: Pogledaj post
....pcp puške, koja od navedenih pušaka je bolja, još se dvoumim između kalibra 5,5 i 6,35......
Ne možeš to tako pitati!
Navedi zašto će ti služiti (5,5 ima lakše zrno i veču brzinu, 6,35 ima teže zrno i manju brzinu)!
I što će ti PCP sustav?
Propitaj se u MUP-u koja je procedura kad uvoziš pušku!
__________________
Ja govorim ono što kažem!
Lee Champa is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2015., 21:54   #2322
re

kupio bi dobru zracnu pušku jaku dajte mi par savjeta? s tim da sam prije imao slaviju 634 i bila je odlicna neznam šta da kupim al da je precizno i jako
__________________
1000
Motosy is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2015., 22:08   #2323
re

zainteresiran sam za cz 200 s hunter jel imao ko ovakvu pušku iskustva s njom ....
__________________
1000
Motosy is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2015., 11:19   #2324
crosman

tražim dijelove za zračnu pušku crosman springmaster 795.pukno detant!!
viper50 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2015., 09:44   #2325
Koju zračnicu odabrat

Pozdrav ljudi. Kao što sam naslov kaže dvoumim se između par zračnih pušaka. Kupio bi pušku samo zbog sportske aktivnosti. Laik sam po tom pitanju zato molim za pomoć.

Kupio bi pušku do cijenovnog ranga od 4000 kuna. Znači tražim pouzdanu i kvalitetnu. Kada bi već dao toliko novce da ne moram sa odvijačem ići negdje na teren pucat, i po mogućnosti da da je precizna i jaka nakon prvog napinjana i 1000. puta. Želio bi jaču pušku koja bi bušila lim sa barem 50 metara daljine.

Htio bi si na pušku stavit optiku, ali svi pišu da je optika neupotrebljiva na preklopnim puškama, pa me zanima ove puške koje ću stavit ispod teksta dali imaju sa strane napinjane i dali na takve ima smisla stavljat optiku.

http://oruzarnicazagreb.hr/index.php...ice&order=DESC

http://oruzarnicazagreb.hr/index.php...ice&order=DESC


http://oruzarnicazagreb.hr/index.php...ice&order=DESC


http://www.monster-rbs.hr/index.php?...emart&Itemid=1

http://www.monster-rbs.hr/index.php?...emart&Itemid=1



http://www.monster-rbs.hr/index.php?...emart&Itemid=1
Flash1987 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2015., 18:18   #2326
Quote:
Flash1987 kaže: Pogledaj post
Htio bi si na pušku stavit optiku, ali svi pišu da je optika neupotrebljiva na preklopnim puškama, pa me zanima ove puške koje ću stavit ispod teksta dali imaju sa strane napinjane i dali na takve ima smisla stavljat optiku...
Samo zbog toga što je optika montirana na tijelu pumpe, a cijev kad tad, ili već ima, zračnost (luft, lokera) u zglobu.
__________________
Ja govorim ono što kažem!
Lee Champa is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2015., 21:13   #2327
odabir zracne puske

pozz planiram kupit neku zracnu pusku pa me interesiraju vase preporuke.
Za oko mi je pala gamo extreme co2 5,5mm
http://oruzarnicazagreb.hr/index.php...product_id=672

dosad sam imal kinesku b3-3 5.5mm sa malom optikom 3-7x20
ta puska mi je bila ok precizna al nije jaka

rijesil se kineske i kupil hatsana mod 70 puska je jaka al kad sam stavil optiku 3-9x40 shvatio sam da mi razbija( rastelava optiku)
rijesio se i nje

treca puska mi je bila baikal izh 61 to mi je bila jako ljepa i dosta precizna puska al slaba
ubacivanjem jace opruge shvatio sam da ce se sj... bat posto je vecina u plastici ali dopadao mi se spremnik od 5 dijabola
rijesio se i nje

sad je na redu neka nova i ta gamo mi se svida posto ima spremnik sa 10 diabola al me strah da nije preslaba pa molim da mi netko da savjet ako ju itko isprobal il cul ista o njoj.

imam optiku tasco 3-9x50 pa mislim da bi mi funkcionirala sa tom puskom posto nema opruge da mi rastelava

trenutno sam u dubrovniku a tu nema puskara i slicnih trgovina pa nemam koga pitat za savjet a za mjesec dana idem kuci pa bih u zagrebu nest uzel. hvala!

Zadnje uređivanje rocky001 : 03.12.2015. at 21:23. Reason: pravopis
rocky001 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2015., 10:48   #2328
Ponosni sam vlasnik Češke Zbrojevke,koja je kao nova i upakirana,starosti 10 godina.
Morro Orr Roos is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2015., 08:36   #2329
Ako te zadovoljava brzina zrna (sa tim ide i probojnost) imaš pušku za unuke!
__________________
Ja govorim ono što kažem!
Lee Champa is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2015., 01:01   #2330
Koja je brzina?
__________________
Mrzim mudrace koji nisu mudri za sebe - Ciceron
Morro Orr Roos is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2016., 21:42   #2331
Molim pomoć, na koji način sabiti novu oprugu u zračnu pušku, naime mijenjam staru, ali nemam snage da novu sabijem dal da probam sa stegom ili ima koji drugi način?
Gladius1981 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2016., 16:18   #2332
Riješio uz pomoć velike stege, inače mijenjao jaču oprugu na zastavi m56, koja mi služi za štakore, a osim nje imam još novu slaviju 631lux i ta gađa muhu u oko..

Imate preporuku za kakvu optiku za m56, inače nema šine za prihvat..
Gladius1981 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2016., 09:08   #2333
Quote:
Gladius1981 kaže: Pogledaj post
Imate preporuku za kakvu optiku za m56, inače nema šine za prihvat..
Nekoliko postova prije pisao sam o montiranju optike i problemime sa zračnicama sa preklopivom cijevi. Ako te to zadovoljava onda šinju zalijepiš dvokompnentnim ljepilom.
Otika ili "crvena točka"(makar se može mijenjati boja točke)?
__________________
Ja govorim ono što kažem!
Lee Champa is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2016., 22:37   #2334
pomoć pri kupnji

Pozdrav svima!
Imam na raspolaganju 1000€ i tražim pomoć oko kupnje zračne puške i optike za rekreativno gađanje.
Svejedno co2 php ili klasična zračna puška jer se u te razlike i tako ne razumijem previše. Jednostavno tražim najbolje što mogu dobiti za te novce. Zanimaju me snaga, preciznost i kvaliteta.
Molio bih i koji link domaćih ili stranih trgovina gdje bih pušku mogao i naručiti.
Hvala unaprijed
JonaJona is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2016., 09:28   #2335
Quote:
JonaJona kaže: Pogledaj post
Svejedno co2 php ili klasična zračna puška jer se u te razlike i tako ne razumijem previše.
Klasičnu zračnu pušku možeš "napuniti" bilo kada i bilo gdje, dok ove na komprimirani plin, kad nestane plina.........možeš baciti! ili tegliti drugi spremnik, kompresor, pumpu....
__________________
Ja govorim ono što kažem!
Lee Champa is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2016., 09:54   #2336
Quote:
Lee Champa kaže: Pogledaj post
Klasičnu zračnu pušku možeš "napuniti" bilo kada i bilo gdje, dok ove na komprimirani plin, kad nestane plina.........možeš baciti! ili tegliti drugi spremnik, kompresor, pumpu....
Imaš neki prijedlog koju klasičnu ...zajedno s optikom?
Hvala
JonaJona is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2016., 13:43   #2337
Diana
Browning
Hämmerli
Heckler&Koch
Ruger
Walther
Weinrauch
__________________
Ja govorim ono što kažem!
Lee Champa is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2016., 10:52   #2338
Quote:
Lee Champa kaže: Pogledaj post
Klasičnu zračnu pušku možeš "napuniti" bilo kada i bilo gdje, dok ove na komprimirani plin, kad nestane plina.........možeš baciti! ili tegliti drugi spremnik, kompresor, pumpu....
Misliš ampule?
Hebate, pa nije to bure od 200l... sa jednom ampulom se može ispucati oko 50 dijabola, a sam paket ampula je malo veći od tabakere, sadrži 5 rezervnih i košta oko 10€.

@JonaJona:
Što se tiče same zračne puške, iako je koristim preko 25 godina, nisam neki veliki poznavalac modela i prilika.
No, ono što mogu reći iz svog osobnom iskustva da se za cca 1000€ može naći jako dobar model, i puške i optike.

Vjerujem da ovde ima boljih poznavatelja od mene, pa će preporučiti nešto.

Ono što ja nikad ne bih uzeo jeste puška sa preklopnim sistemom, čisto jer dovodi do odstupanja optičke preciznosti.
Ako misliš koristiti optiku, onda puška sa fiksnom cijevi i bočnim natezanjem.


Btw... Ako ćeš neku sa c02, mislim da firma Gama ima jedan jako dobar model za oko 3000 kuna ako se dobro sjećam.. Dolazi sa optikom, koja i nije nešto, ali opet nije ni kineski šit. I da, ima rotacioni bubanj, odnosno šaržer za 10 dijabola u kalibru 5,5.
Ovo sam ja mislio sebi uzeti, pa u biti samo za nju i nešto znam.
Metal is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2016., 15:58   #2339
Tražio sam upravo malo preciznije misljenje
Pcp me nekako.privlači
Hvala lijepa
JonaJona is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2016., 18:53   #2340
Njuškalo - 13568503.
__________________
Ja govorim ono što kažem!
Lee Champa is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:44.