Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Turske serije

Turske serije Bivši podforum Neprikazano-sapunice

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.09.2012., 12:50   #1641
Quote:
Scarlett_O_Hara kaže: Pogledaj post
Pa? I ona je odaje htjela iz istog razloga, da napakosti Hurem. A i svatko bi htio ljepše odaje tako da je Hurem dvostruko dobila.
Pa nista.
To sam onako dodala jer je @Blood Dima rekao da Hurmi trebaju vece odaje zbog vise djece.
Nijedna od njih nije sretna ako ona druga nije ocajna, tako da, zivjele podvale!
Solna Kiselina is offline  
Old 28.09.2012., 14:02   #1642
čitala sam danas da je prije bio cirkusant ne znam da li je to već netko spomenuo

************************************************** ********
jučer gleduckala malo kraj..

jel su to Leleku malo razmontirane okice..

ajme i Hurem se malo raznježila.. nadam se da će joj se odbit o glavu, hofirati drugom iza leđa velikom Sulji..

hatiđe, klišejasti prizor, padam u nesvijest = trudna sam.. ali slatki su bili.. veseli, MM leži kraj mene i komentira 4 trudničkih scena (..ili puno jede, ili joj je zlo ili pada u nesvijest..) a jadan skupio možda sveukupno 5 minuta gledanje SUlje..
ejisa is offline  
Old 28.09.2012., 15:42   #1643
Ja sam jučer malo pogledala, gledam na preskoke. Sjećam se da su neki komentirali da će Hurem poslije biti simpatičnija, ja to ne vidim. Meni je baš suprotno, sve je gora i gora. Ne mogu je smisliti. Gulfem je odlična, šteta što Suljo više ne baca oko na nju. Tada bih se Hurem sigurno bacila sa onog balkona. Hatidže i Ibrahim su slatki zajedno, iako ni Ibrahim nije baš med i mlijeko. Jedino mi je žao Lea koji ne može zaboraviti takvu vješticu, ali on ima još onu prijašnju romantičnu sliku u glavi.
Isa is offline  
Old 28.09.2012., 15:48   #1644
A jeste u pravu ste
onda nije bilo humanitarnih akcija
prikupljanje pomoći za siromašene pa su žene u haremu samo smišljale spletke i dosađivale se
i naravno uređivale se za sultana , osim Valide naravno
Bitaka is offline  
Old 28.09.2012., 19:33   #1645
Quote:
Isa kaže: Pogledaj post
Ja sam jučer malo pogledala, gledam na preskoke. Sjećam se da su neki komentirali da će Hurem poslije biti simpatičnija, ja to ne vidim. Meni je baš suprotno, sve je gora i gora. Ne mogu je smisliti. Gulfem je odlična, šteta što Suljo više ne baca oko na nju. Tada bih se Hurem sigurno bacila sa onog balkona. Hatidže i Ibrahim su slatki zajedno, iako ni Ibrahim nije baš med i mlijeko. Jedino mi je žao Lea koji ne može zaboraviti takvu vješticu, ali on ima još onu prijašnju romantičnu sliku u glavi.
Potpis na sve, a pogotovo na boldano....Kaj se tiće Gulfem ona mi je jedina najnormalniji lik nema kod nje spletki, laži, i sve toga, trebale bi se ove ostale guje ugledat na nju
__________________
Svaki zaljubljeni muškarac ponaša se isto. Svaki muškarac koji nije zaljubljen ima svoj izgovor.
I to je jedina istina.
baby-deluxx is offline  
Old 28.09.2012., 19:56   #1646
nigar kalfa je pravi bombon...
Daje is offline  
Old 28.09.2012., 20:27   #1647
Quote:
Isa kaže: Pogledaj post
Ja sam jučer malo pogledala, gledam na preskoke. Sjećam se da su neki komentirali da će Hurem poslije biti simpatičnija, ja to ne vidim. Meni je baš suprotno, sve je gora i gora. Ne mogu je smisliti. Gulfem je odlična, šteta što Suljo više ne baca oko na nju. Tada bih se Hurem sigurno bacila sa onog balkona. Hatidže i Ibrahim su slatki zajedno, iako ni Ibrahim nije baš med i mlijeko. Jedino mi je žao Lea koji ne može zaboraviti takvu vješticu, ali on ima još onu prijašnju romantičnu sliku u glavi.
sa ovim se upisom slažem, kao da sam ga sama napisala
hurem mi je tako odurna da navijam da ju boli, da upadne u nevolje, da ju nitko ne voli, da joj prilikom onoga neprestanog ždernjačenja sve zapadne u labrnjama, ili bolje da napišem, da taj lik kod mene nema ni najmanju točkicu pozitive,
i ono malo što pogledam smatram gubljenjem vremena

Zadnje uređivanje Bhea : 29.09.2012. at 08:42.
rosa967 is offline  
Old 28.09.2012., 21:15   #1648
Nije mi jasno, kako nekome Mahidevran može biti draga i simpatična. Sledim se kad je vidim!
Marella28 is offline  
Old 28.09.2012., 21:20   #1649
Hm, pa ja, koja sam od početka mrziteljica Hurem, sad se ne slazem s vama, naime Hurem mi postaje sve simpatična, kao Ukrajinka Aleksandra mi je bas simpa,mozda je tome zasluzan Leo,a mozda mi ona jednostavno nije za ovaj haremski ambijent..
Mahidevran s druge strane, tek sada vidim njenu zlocu o kojoj ste govorili, pa kako ne kuzi i da nema Hurem, Sultan je više ne bi dotakao, nasao bi Sadiku, Mariju, neku mlađu, nebitno...
Ona glupaca sa G koja je gušila Kaflu...tukla bi ju...Jadna Kafla, nek pokaze zube., ali vjerojatno ne smije
Hatidže, bila mi je tako divna obavijena sjenom zabranjenje ljubavi, sad je neka sva cudna, distancirana, previse opterecena sa sultanijama.
Sadika zeno daj više se pokreni. ili ubij nekog ili zgrabi Lea, utjesi ga, slatkis je
amandablond is offline  
Old 28.09.2012., 21:38   #1650
i meni se kosa dize od ove Mahidevran i gadne joj sluskinje...ja tu Gulsah ne mogu smisliti nit po izgledu, nit po ponasanju

Nigarica je definitivno najsimpaticniji lik ove serije...Nisu ni Zumbul ni Leo losi
seamisai is offline  
Old 28.09.2012., 21:46   #1651
Quote:
amandablond kaže: Pogledaj post
Hm, pa ja, koja sam od početka mrziteljica Hurem, sad se ne slazem s vama, naime Hurem mi postaje sve simpatična, kao Ukrajinka Aleksandra mi je bas simpa,mozda je tome zasluzan Leo,a mozda mi ona jednostavno nije za ovaj haremski ambijent..
Mahidevran s druge strane, tek sada vidim njenu zlocu o kojoj ste govorili, pa kako ne kuzi i da nema Hurem, Sultan je više ne bi dotakao, nasao bi Sadiku, Mariju, neku mlađu, nebitno...
Ona glupaca sa G koja je gušila Kaflu...tukla bi ju...Jadna Kafla, nek pokaze zube., ali vjerojatno ne smije
Hatidže, bila mi je tako divna obavijena sjenom zabranjenje ljubavi, sad je neka sva cudna, distancirana, previse opterecena sa sultanijama.
Sadika zeno daj više se pokreni. ili ubij nekog ili zgrabi Lea, utjesi ga, slatkis je
Samo neka ona svojoj Hurem objasni situaciju, sve ce im se spačke obiti o glavu.
Marella28 is offline  
Old 28.09.2012., 22:11   #1652
Opet Mahidevran popusila
Hurem vodi 100000 : 0

Pa ovo stvarno vise nema smisla....
Kao onaj crtic kojot i ptica trkacica

Suljo je glup ko noc, sve cekam da se pokaze ta inteligencija od Hurem koja se spominje ali ona nije uopce bila toliko inteligentna samo je sultan glup pa se ona isticala pored njega

A oci kod Hurem svako na svoju stranu leti
nera1987 is offline  
Old 28.09.2012., 22:16   #1653


Opa,Mahidevran konačno pokazala da i u njenim žilama teče krv a ne suze !
I konačno je neko Nigar kalfi pokazao gde joj je mesto.Na ružan način ali i njeno ponašanje je ružno.Jedva čekam da kalfa stane Hurem na žulj pa da vidimo to divno prijateljstvo.

Hatidže i Ibrahim su baš slatki.
Kao i dečaci Mustafa i Mehmet .
hasret is offline  
Old 28.09.2012., 22:24   #1654
Leo mi je sav neki ispran, bezličan i mutav.


Voljela bih da nestane iz serije.
cafelate is offline  
Old 28.09.2012., 22:32   #1655
Jel se to meni čini, ili je ovo OPET novi mali Mehmet?
Mašala, kako dijete naraste u 2 tjedna


E je mi digla tlak prasica Hurem, bitno da se ona brine za jebene ptice,
da ih nece imat ko hranit dok nje nema, a to kaj je djecu tam ostavila
ko ih jebe...ma daj mrš
__________________
Svaki zaljubljeni muškarac ponaša se isto. Svaki muškarac koji nije zaljubljen ima svoj izgovor.
I to je jedina istina.
baby-deluxx is offline  
Old 28.09.2012., 22:38   #1656
Quote:
hasret kaže: Pogledaj post




Hatidže i Ibrahim su baš slatki.
Kao i dečaci Mustafa i Mehmet .
Jedino me oni jos i drze uz ovu seriju, a sto se tice djece meni je samo ovaj novi Mustafa sladak ostali su mi ..... khm khm ....ruznjikavi
nera1987 is offline  
Old 28.09.2012., 22:50   #1657
Volim žene koje znaju sa muškarcima...za to i netreba upotreba inteligencije. Osmijeh i nježna riječ u pravo vrijeme...zaigrati na pravu kartu takva je Hurem. Svi su muskarci isti, makar on i bio sultan, ona zna kako treba odigrati!
Marella28 is offline  
Old 28.09.2012., 23:04   #1658
Quote:
Audrey 2010 kaže: Pogledaj post
Ja sam izgleda propustila ovu scenu, kad je bila?
Audrey evo ovdje mozes pogledati tu scenu od 0:51:10.
http://www.youtube.com/watch?v=NndD9jecVcU ... ako te jos uvijek zanima.

Quote:
hasret kaže: Pogledaj post
... Opa,Mahidevran konačno pokazala da i u njenim žilama teče krv a ne suze :kava!

I konačno je neko Nigar kalfi pokazao gde joj je mesto.Na ružan način ali i njeno ponašanje je ružno.Jedva čekam da kalfa stane Hurem na žulj pa da vidimo to divno prijateljstvo.:kava ...
... ... Ah, sto reci - citas mi misli!

I meni je drago da se Mahica konacno trgla... zelis prljavu igru, e i dobit ces je Hurem!
I po mom misljenju je 'udarila' na pravo mjesto. Kalfa zaboravlja da je u sluzbi harema, a ne samo Hurem. Podsmjehivanje Mahici i nepostivanje je konacno doslo na naplatu. Zalijepila se za Hurem, a ova ce ju prvom prilikom (kad joj to bude trebalo) poslati k vragu za tren oka, kao sto je i Mariju.


*****
Iskreno, serija mi postaje sve dosadnija.
Jedan dan Hurem pakosti Mahici, drugi dan Mahica njoj i tako u krug. Sve se svelo na to koja ce napraviti bolju spacku. A Suljo sve vise podsjeca na pudlicu.
Ako ovako nastave, odustajem od gledanja. Scenaristica je dobro iskoristila Sulejmanovo ime da bi prodala pricu.. povijest ovdje moras traziti lupom, samo kokosinjac! Stvarno sam razocarana.


*****
Konacno sam se sjetila na sto me podsjeca Hurem kada kruzi oko onih pticica... samo cekam kad ce.. 4.54 - 5.34 min. http://www.youtube.com/watch?v=Zwh7P...eature=related
__________________
MercyFemirFEmirFEMirFEMIrFEMIR
monimalu is offline  
Old 28.09.2012., 23:11   #1659
isuse zar se meni jedinoj povraca od hatidze i ibrahima XD bljuv bljuv
padmé_amidala is offline  
Old 28.09.2012., 23:15   #1660
Ona Mahidevran je valjda najodvratnija osoba na svijetu. Sva neka zajedljiva, em ružna, em zločesta, sva neka koščata, pa žena će samu sebe pojest od zloće i ljubomore. Ja ne znam šta je njoj nejasno, pa tako je to kad si sultanova žena! Hurem opravdavam potpuno, jer ako nećeš ići i boriti se stalno prema naprijed, ići ćeš unazad i tu znači nema povratka, a protiv zmija u tom dvorcu se stvarno treba boriti svim oružjima. Ajmoooooo Huuuurem! želim njenu boju kose
Luda Puška is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:07.