Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje

Stanovanje Gdje i kako stanujete, i kako uopće doći do vlastita stana
Podforumi: Vrt, Sam svoj majstor, Interijeri

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.02.2011., 11:47   #1621
Evo da se i ja ovdje oglasim. Bit ću jako iskrena jer želim izbjeći potencijalne nesporazume i sukobe.

TRAŽIM:

* garsonijeru u Zagrebu, područje Novog Zagreba, Trešnjevke, centra
* 20 - 30ak kvadrata
* ne suteren, podrum niti visoko prizemlje
* gradska toplana, perilica
* poželjno je da bude u tramvajskoj zoni
* na duže vrijeme
* bilo bi krasno i kad bi postojala mogućnost sitnih preuređenja, uz dogovor sa stanodavcem
* 150 - 200 eura najma. Na području Zagreba sam se selila puno puta i točno znam koliko najam garsonijere vrijedi, tako da nemojte ni pokušavati nabijati cijenu
* ADSL FLAT (ne mogu dovoljno naglasiti flat opciju)
* bez pologa
* stanodavce želim vidjeti samo kad dođu po stanarinu i režije ili zbog pitanja vezanih za stan. Molim vas, bez nenajavljenog navraćanja, nazivanja i sličnog. Poanta ove transakcije nije druženje ni stjecanje prijatelja, nego ja vama novac, a vi meni krov nad glavom. Poštujte me i ja ću trostruko više poštovati vas.


NUDIM:

* zaposlena djevojka, 25, VSS, na doktoratu
* plaćam redovito, na dan i sat koji vi odredite
* za svaku stanarinu ću vam izdati račun koji ćete mi potpisati. Moram imati trag o tome što sam, kako i kada platila.
* imam 2 mačke, od rođenja naviknute na stan, uredne i dobro odgojene, koje po cijeli dan spavaju i nikome ne smetaju
* stan će biti održavan i čist u svako doba dana i noći



To je to. Žao mi je ako sam ispala gruba ili nešto, ali stvarno mi je stalo da najam prođe zadovoljavajuće po sve uključene. Ponude mi možete poslati na PP. Uselila bih od 1.3.

Hvala
Nanuša is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2011., 14:29   #1622
Quote:
Nanuša kaže: Pogledaj post
* za svaku stanarinu ću vam izdati račun koji ćete mi potpisati. Moram imati trag o tome što sam, kako i kada platila.
Sve štima, uvjeti su tvoji, ali račun baš i ne možeš izdati. Eventualno ga može izdati najmodavac
ryell is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2011., 15:06   #1623
Potpuno svejedno, bitno mi je imati pismenu potvrdu da sam platila, a tko će je napisati je najmanji problem. Hvala što si mi ukazao na grešku
__________________
babe i dide uvik prde i to besramno ako su oni u blizini u tome je izlaz © PO LITRE
Nanuša is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2011., 20:47   #1624
kuca

Unajmljujem kucu ili stan u osijeku.
-unajmljujemo kucu ili stan u osijeku.u nekretnini bi stanovale dvije muske osobe-zaposlene obe.
Placamo redovito,podstanari smo vec duze vremena.
Trazimo iskljucivo gdje su dozvoljeni kucni ljubimci,imamo psa koji je naucen na stan,iskljucivo nuzdu obavlja vani.ne laje.
moze biti i stan u kuci,ili manja kuca po noirmalnoj cijeni.
Bilo bi pozeljno ako ima internet,ali nije nuzno ako bi se vlasnik dao suglasnost da prenesemo svoj b.net prikljucak (telefon-internet-tv).
Molim vas ponude na pm.
kucniljubimac is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2011., 13:33   #1625
Jedna normalna apsolventica traži garsonijeru u području Dubrava-Kvaternikov trg-Vlaška. =) Itko?
StuckMojo is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2011., 18:15   #1626
Rijeka

Trazim cimericu ili dvije,stan trosoban,iznad ekonomskog faksa,novouređen,ima sve potrebno,vesmasina,internet,maxtv,grijanje na klimu..javite se na pp
maky85 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2011., 22:15   #1627
Quote:
StuckMojo kaže: Pogledaj post
Jedna normalna apsolventica traži garsonijeru u području Dubrava-Kvaternikov trg-Vlaška. =) Itko?
Našla!
Sad dvije cimerice traže treću. Stan je na okretištu Dubrava, max 5 min pješačenja od tramvaja, 90 kvadrata, vlastita ovelika soba, super susjedi, super gazda, 1200 + režije. Imate moju garanciju , a ja idem iz jednostavnog razloga što mi je dosadilo cimerovati.
StuckMojo is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2011., 13:39   #1628
Tražim stariju studenticu za zajedničko traženje stana.
- ne pušim, ne pijem
- uredan

..više na pm
m-marko_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2011., 18:40   #1629
Iznajmljujem stan u Masimiru,Krešićeva ulica,u priv kući,poseban ulaz(ja ne živim tamo),47m2-2s.Blagi suteren,kompletno renoviran 2002.god.,friško okrečen,etažno grijanje na plin,namješten,sa svim potrebnim aparatima.Neposredna blizina tramvaja,busa i vlaka,te nekoliko fakulteta.Kućni ljubimci nisu problem,a ja nisam dosadna i zločesta da nenajavljeno upadam,korektna i samo to i očekujem.Podstanari odlaze sredinom 2 mj i tad je stan slobodan,cijena oko 300eura,režije vrlo niske!

Stan je još u ponudi!
__________________
vrapčanka
nixa-zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2011., 16:45   #1630
Iznajmljujem apartmane već od 50 eura

Drašnice su malo dalmatinsko, ribarsko mjesto smješteno u srcu Makarske rivjere idealno za obiteljski odmor 12 km južno od Makarske. Idealna lokacija za jednodnevne izlete ( Dubrovnik, Međugorje ,Mostar , Hvar , Brač, Korčula… ). Drašnice imaju 7 prekasnih plaža. Za ljubitelje aktivnog odmora nudimo biciklističke staze dužine 20 km, planinske staze na planini Biokovo ,sportove na vodi - padobran na moru, banana, tube, vodeno skijanje, iznajmljivanje čamaca s motorom .Mjesto ima i nekoliko restorana ,free internet, market Konzum te tradicionalne ribarske večeri uz BESPATNU ribu i vino uz glazbu uživo..
Mjesto je idealno za odmor obitelji s djecom, mlađoj populaciji željnoj mira ili po potrebi večernjeg izlaska te starijoj populaciji željnoj šetnje uz more i odmora.

Imamo 2 apartmana:

Apartman 1 - 4+2
Apartman 2 -3+1


-osiguran parking, klima, tv-satelit, mikrovalna, aparat za kavu, BLIZU mora.. Slike mjesta i apartmana šaljem mailom na upit.
drasnice is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2011., 17:08   #1631
Split-Iznajmljuje se dvosoban stan 70m2 namjesten, klimatiziran. U privatnoj kući na lokaciji Šine.
parkirno mjesto, cijena po dogovoru

Zadnje uređivanje City : 26.02.2011. at 20:28.
stipe86st is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2011., 21:36   #1632
Trazim stan koji bi se uz najam mogao otkupiti nebitno gdje, starost, itd.
ukoliko postoji opcija, ponude na pm molim
star69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2011., 21:35   #1633
Quote:
Nanuša kaže: Pogledaj post
Evo da se i ja ovdje oglasim. Bit ću jako iskrena jer želim izbjeći potencijalne nesporazume i sukobe.

TRAŽIM:

* garsonijeru u Zagrebu, područje Novog Zagreba, Trešnjevke, centra
* 20 - 30ak kvadrata
* ne suteren, podrum niti visoko prizemlje
* gradska toplana, perilica
* poželjno je da bude u tramvajskoj zoni
* na duže vrijeme
* bilo bi krasno i kad bi postojala mogućnost sitnih preuređenja, uz dogovor sa stanodavcem
* 150 - 200 eura najma. Na području Zagreba sam se selila puno puta i točno znam koliko najam garsonijere vrijedi, tako da nemojte ni pokušavati nabijati cijenu
* ADSL FLAT (ne mogu dovoljno naglasiti flat opciju)
* bez pologa
* stanodavce želim vidjeti samo kad dođu po stanarinu i režije ili zbog pitanja vezanih za stan. Molim vas, bez nenajavljenog navraćanja, nazivanja i sličnog. Poanta ove transakcije nije druženje ni stjecanje prijatelja, nego ja vama novac, a vi meni krov nad glavom. Poštujte me i ja ću trostruko više poštovati vas.


NUDIM:

* zaposlena djevojka, 25, VSS, na doktoratu
* plaćam redovito, na dan i sat koji vi odredite
* za svaku stanarinu ću vam izdati račun koji ćete mi potpisati. Moram imati trag o tome što sam, kako i kada platila.
* imam 2 mačke, od rođenja naviknute na stan, uredne i dobro odgojene, koje po cijeli dan spavaju i nikome ne smetaju
* stan će biti održavan i čist u svako doba dana i noći



To je to. Žao mi je ako sam ispala gruba ili nešto, ali stvarno mi je stalo da najam prođe zadovoljavajuće po sve uključene. Ponude mi možete poslati na PP. Uselila bih od 1.3.

Hvala
Oglas više ne vrijedi, stan je pronađen. Hvala
__________________
babe i dide uvik prde i to besramno ako su oni u blizini u tome je izlaz © PO LITRE
Nanuša is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2011., 14:16   #1634
TRAŽIM:

* stan veličine 45 - 65 kvadrata u Zagrebu, na području centra, Novog Zagreba, Trešnjevke
* u zgradi, te u potpunosti namješten
* poželjno je da bude u tramvajskoj ili busnoj zoni
* na duži period
* do 300 eura najma

Ponude na PM
eMeM is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2011., 00:18   #1635
Ovako, nisam sigurna je li ovo prava tema, ali imam jedno pitanje. Naime, imam četverosobni stan od 100 kvadrata u Splitu odmah iznad kampusa kojeg bih iznajmljivala studentima. Mene sad zanima, s obzirom da studenti obično traže garsonijere, hoće li biti studenata koji su voljni dijeliti toliki stan, pogotovo kad postoji samo jedan wc. Inače su ove dvije sobe jako velike tako da bi mogla stati i dva kreveta.
mimi5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2011., 12:54   #1636
garsonjera

Iznajmljujemo novu,moderno namjestenu i lijepu garsonjeru na Tresnjevci (kod Teniskih terena Concordia) Dvoriste,parking,mini kuhinja,u kupaonici tus i perilica za ves.
Do Remize 7-8 min hoda,a do busa koji vodi na Mazuranac 1 min.
Vlasnik je tisuce km.daleko,tako da ne bi smetao,ali jednom mjesecno bi dolazila sesticna po novce i odsjecke od racuna.Vezano za rezije,trebale bi biti jako male jer je kuca sagradjena prosle god.po svim standardima izolacije,sto prozora,sto fasade.

Cijena je 250 eura+polog 250 eura koji ce biti vracen ukoliko se stan ostavi u dobrom stanju i odlazak najavi 1mj unaprijed.

Slike mozete pogledati i kontakt tel na www.njuskalo.hr pod brojem 238 3883
Na slikama nedostaju tepih,luster,stolic....napominjem sve je novo i moderno.

Takodje se iznajmljuje mala soba sa tus-wc-om i velikim balkonom,za 100 eura+rezije i polog 100 eu.Sifra na njuskalu 2383947
dbm is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2011., 14:09   #1637
Iznajmljuje se 1.5 sobni stan u Španskom ( blizu tržnice ). Potpuno namješten ( namještaj + uređaji ), balkon, 3. kat bez lifta, 41m2, grijanje na toplanu, niske režije, mjesečno plaćanje, 250 EUR. Detalji na PM
Dolgcajt is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2011., 12:49   #1638
Quote:
eMeM kaže: Pogledaj post
TRAŽIM:

* stan veličine 45 - 65 kvadrata u Zagrebu, na području centra, Novog Zagreba, Trešnjevke
* u zgradi, te u potpunosti namješten
* poželjno je da bude u tramvajskoj ili busnoj zoni
* na duži period
* do 300 eura najma

Ponude na PM
Našli
eMeM is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2011., 21:21   #1639
stan u Splitu
Zaposleni mladi bračni par sa bebom na putu trazi stan za najam u Splitu.

Prednost:
centar grada, centralno grijanje, vrt

Namješten ili polunamješten (kuhinja).

Najam bi bio na duže vremensko razdoblje ali od 1.7.2011

Napominjemo: kod trenutnog najmodavca smo više od 10 godina ali s obzirom da je beba na putu trebamo veći prostor, imamo dobrodušnog steriliziranog mačka koji je naviknut na život u stanu.

Ponude molim na pp.
TwistedQ is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2011., 19:18   #1640
Iznajmljujem stan u Centru Zagreba (blizina Gl. Kolodvora, Branimir Centra) , 50 m2 (2 spavaće sobe- mala i velika), kuhinja, kupaonica (sa perilicom rublja), stan potpuno namješten, internet, kabelska tv...za 2-3 osobe, ponude na pp
hedera2 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:28.