Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje

Stanovanje Gdje i kako stanujete, i kako uopće doći do vlastita stana
Podforumi: Vrt, Sam svoj majstor, Interijeri

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.07.2011., 03:30   #1761
cimer traži cimericu

novi zagreb, sloboština, cca 1km od Avenue Malla, 1130kn + režije (zasebna soba), veliki stan 74 kvadrata, namješten, plinsko grijanje centralno, veeelika terasa

prednost curama koje ne puše al nije isključivo

(od 1.9.)
zagyrun is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2011., 07:26   #1762
Studentica medicine traži stan u blizini med.faksa, od 1. 9. ili 1. 10. u Rijeci
1mikula is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2011., 12:22   #1763
Eto da se i ja pridružim... Ako ima netko da traži stan u centru, Kvatrić (2min od Konzuma i tramvaja), ja tražim cimericu u stan od 60m2, novogradnja, kompletno renoviran (od poda do stropa) i nanovo namješten stan... Stan se sastoji od dvije sobe, odvojene velikim dnevnim boravkom i blagavaonicom, kupaonice i kuhinje. Nalazi se na 3.katu, u pvt zgradi (na katu ima samo 3 stana), protuprovalna vrata, male rezije (250 ljeti - 400kn zimi) koje se dijele jos na pola.
Kompletno je opremljen, nova perilica, stednjak, mikrovalna, kuhalo,...

Cijena: 180 eura + rezije (125-200kn) - cca. 1500kn


Obavezan polog u visini jedne stanarine koji se vraća kod iseljenja ili računa kao zadnja stanarina...
Useljivo do 1.8.
monique23ZG is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2011., 13:01   #1764
E da imam jedno pitanje... Ja se do sada nisam hvala Bogu susretala s time ali prijateljica je... Naime ovaj zadnji stan koji je našla za sebe i dečka, žena ju je tražila polog i sve 5, dogovorile se za useljenje i to... Problemi su nastali kad je frendica pitala da li može dobiti ključ kad donese polog na što joj je žena rekla da u tom slućaju mora platiti dio režija za ta dva tj koliko će imati ključ (iako je neće biti u stanu)... Po meni su to čiste nebuloze... Mislim da je skroz logično ako ti čovjek da polog da mu onda daš i ključ od stana kao nekakvu sigurnost... Da napomenem, nisu potpisale nikakav ugovor ni nista... Je li se ITKO susretao s nečim takvim i kakva su vaša iskustva? Jel imate nekakav pametan savjet?
monique23ZG is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2011., 15:11   #1765
Hmmmm...ključ bi trebala dobit kad da polog i prvu stanarinu.
Režije plaća za mjesec od kad je dobila kljuć...na računu piše za koji su mjesec režije. Telefon/holding dolazi nakon završenog mjeseca, znači nije dužna to platit i podmirivat račun prijašnjeg vlasnika. Struja se plaća unaprijed, nju treba platit.
Etaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2011., 16:03   #1766
Quote:
monique23ZG kaže: Pogledaj post
Problemi su nastali kad je frendica pitala da li može dobiti ključ kad donese polog na što joj je žena rekla da u tom slućaju mora platiti dio režija za ta dva tj koliko će imati ključ (iako je neće biti u stanu)...
očito se gazdarica boji da će joj trošiti režije dok koriste ključ za useljenje (usput upaliti svjetlo, otuširat se itd), ali onda se upiše stanje brojila pa se obračuna na kraju ta dva mjeseca...
ili gazdarica želi da joj se akontira, što dosta vlasnika traži za režije, iako je i meni to bezobrazno...
Posl3k is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2011., 17:23   #1767
Smile Stan Čakovec

Tražimo treću studenticu u trosobnom stanu ,svaka ima svoju sobu,cijena sa režijama 150 eura,novogradnja,novonamješteni,50 m od faksa,ima sve uređaje,klimu i internet,javite se na pp
nailslady is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2011., 01:28   #1768
Quote:
monique23ZG kaže: Pogledaj post
Eto da se i ja pridružim... Ako ima netko da traži stan u centru, Kvatrić (2min od Konzuma i tramvaja), ja tražim cimericu u stan od 60m2, novogradnja, kompletno renoviran (od poda do stropa) i nanovo namješten stan... Stan se sastoji od dvije sobe, odvojene velikim dnevnim boravkom i blagavaonicom, kupaonice i kuhinje. Nalazi se na 3.katu, u pvt zgradi (na katu ima samo 3 stana), protuprovalna vrata, male rezije (250 ljeti - 400kn zimi) koje se dijele jos na pola.
Kompletno je opremljen, nova perilica, stednjak, mikrovalna, kuhalo,...

Cijena: 180 eura + rezije (125-200kn) - cca. 1500kn


Obavezan polog u visini jedne stanarine koji se vraća kod iseljenja ili računa kao zadnja stanarina...
Useljivo do 1.8.

Cimerica pronadena

Hvala na savjetima, prenijet cu im... Ja sam im cak sugerirala da naprave nekakav ugovor kod javnog biljeznika... :S Mislim nikad se nezna... U cetvrtak ce nosit polog pa drzimo fige da sve prode ok
monique23ZG is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2011., 01:36   #1769
Srednjoškolka traži stan ili garsonjeru u Zadru, po mogućnosti Voštarnica, Stanovi, Bili brig. Održavala bi prostor čistim. Spremna sam izdvojiti između 100 - 150 eura bez režija ili 200 eura s režijama. Bez pologa. Od 20 do 30 kvadrata, po mogućnosti polunamješten (sanitarni čvor, znači wc, perilica rublja i kada ili tuš kabina u kupaonici, a u kuhinji sudoper, elementi, hladnjak i štednjak) sa mogučnošću sitnih preinaka (bojanje zidova npr.). Obavezno ADSL flat internet. Idealno bi bilo kad bi garsonjera bila u potkrovlju kuće ili u zgradi, ali nije nužno. Poželjan kontakt sa stanodavcima samo u vezi plačanja stanarine i režija. Uselila bi se sredinom devetog mjeseca, te bi se iselila sredinom šestog mjeseca.

Ponude na pp.
Oranđ is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2011., 13:16   #1770
Trnava, Vukomerec, Čulinečka - tražim stan

dakle tražim stan do 200 eur (bez režija)

zaposlen, 27g, nepušač; uredan

hvala

t.š.
shewo is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2011., 12:48   #1771
Jednosoban stan, 38 kvadrata (pogodan za jednu osobu ili par) u stambenoj zgradi na Vrbanima, dvije minute od stajališta tramvaja broj 5 i 17. Stan se sastoji od ulaznog prostora, ostave, kupaonice sa kadom, kuhinje, sobe i loggie. Kompletno je namješten(nova vešmašina, štednjak, frižider, napa, usisavač), ima telefonski i internetski priključak(ADSL, flat). Cijena najma stana iznosi 250eura mjesečno, te režije. Obavezan je polog u visini jedne mjesečne najamnine. Iznajmljuje se na duže vrijeme, a slobodan je od 01.08.2011.
__________________
It was the state of the world that interested him; Wagner, Pope’s poetry, people’s characters eternally, and the defects of her own soul.
soledad is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2011., 16:20   #1772
mlada obitelj traži dvosoban namješten stan u blizini križanja Držićeve i Slavonske, dakle može Folnegovićevo, Sigečica, Savica.
Uredni, nepušači, na duže
__________________
kraj tunela je odmah iza zavoja...
romanticna is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2011., 17:04   #1773
stan u zg

Pozdrav. Budući da na net-u ne mogu naći ono što mi odgovara, oglasit ću se ovim putem

Dakle, tražim 1,5-2 sobni stančić u Zagrebu, na području Donjeg grada, Maksimira ili uže okolice za sebe i svog dečka (oboje studenti) od sredine 9. mjeseca. Nepušači smo, uredne, disciplinirane i odgovorne osobe koje samo žele krov nad glavom za boravak i učenje. Što se tiče komunikalija, mora imat ono osnovno za normalni život (grijanje, toplu vodu, ali i ADSL ... klima, perilica nisu potrebne). Cijena najma do 1500 kn (uključujući i režije), bez pologa. Najamninu plaćamo redovno!!

Ponude mi možete slati u PP pa Vam se javim, hvala
studentica1992 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2011., 17:02   #1774
mlada obitelj traži stan u zagrebu

-min 35m2
-namještaj da nije iz 1920. dakle da stan izgleda uredno i jednostavno, ne želim se gušit u prestarom i prekičastom namještaju. stari masivni izrezbareni ormari, stare fotelje i sl ne dolaze u obzir.
-poželjna spavaća soba, ali nije nužno

-područje: http://imageshack.us/photo/my-images...acijakarta.jpg
dakle Trnje i okolica-Knežija s jedne strane, dio Trešnjevke, s druge Borovje, Folnegovićevo itd, oko autobusnog k., pa dio Borongaja, Pešćenice, Kvatrić, dio Maksimira i donji grad. može i "prednji" dio novog zagreba (Zapruđe, Utrine, Sopot, Savski Gaj, Trokut i sl)

- najam max 2000kn. ali MAX, dakle ako želite da plačam i pričuvu i stanarina s pričuvom košta 2001kn, ne želim ga.
poželjno manje(1500-1800 idealno )

-na duže vrijeme, uredni, nepušaći, mirno dijete, bez kućnih ljubimaca,

nevažno je li u zgradi ili u kući dok god nam vlasnici ne vise nad glavom

useljenje po dogovoru, između 1.9 i 1.10.

edit: u obzir dolaze i polunamješteni stanovi sve dok su kuhinja i kupaona opremljene(hladnjak, štednjak, perilica rublja) jer imamo dosta svog namještaja pa to nije problem.
__________________
I Am Chaos, I Am Destruction

Zadnje uređivanje BlackLotus : 25.07.2011. at 17:12.
BlackLotus is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2011., 21:53   #1775
stan, Lanište, iznajmljivanje, 45m

Iznajmljuje se stan na Laništu, zgrada najbliža tramvaju, 5 min.hoda. Autobus ispred zgrade. idealan za dvoje studenata. soba,mala radna soba i dnevni boravak. namješten.centralno grijanje. uredan


zainteresirani, javite se na pp.
ibica is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2011., 22:19   #1776
molim Ponude u inbox ako netko iznajmljuje stan u Cakovcu za 2 studenta, nepusaca, uredna..Molim kratak opis stana (kvadratura, br. soba, aparati itd), cijena, i broj telefona da mogu kontaktirati ako sam zainteresiran.hvala ponudacima/icama unaprijed..
igor640 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2011., 11:30   #1777
supruga i ja trazimo stan u splitu od 1.8. do 1.10. cijena do 350eur namisten u dobrom stanju!!! javite se na pm.
batelant is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2011., 22:35   #1778
Iznajmljujem veseli stan u kući sa 2 garaže na Kustošiji. 67 kvadrata, dnevna, kuhinja, spavaća soba, terasa, špajza. Nalazi se na 3. autobusnoj stanici od černomerca, a nije ni pješke daleko, meni 13 min. Nalazi se na drugom katu, od dva. Obnovljen prije nekoliko godina, ima sav namještaj, bračni krevet i još 2 kauča za razvlačenje, frižider, perilica suđa i rublja, telefon, internet. S obzirom da je u kući mala napomena, ima cca 40 stepenica do stana. Režije su kompletno odvojene od stana ispod, tako da se ništa ne dijeli i btw. vlasnici ne žive ispod. Grijanje je plinsko. Dobrodošli su i kućni ljubimci. Cijena 300€ plus režije. Ako ste veseli, sretni i želite isto takvu stanodavku javite se na PM.
glupaca444 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2011., 13:39   #1779
Črnomerec

Iznajmljujem stan na Črnomercu, na samom okretištu - blizina svih vrsta javnog prijevoza, blizina fakulteta, do Trga ima 10 minuta.

Stan ima 50m2, dvije odvojene sobe, kuhinju, kupaonicu i balkon, parking ispred zgrade i spremište u podrumu. Nova perilica, novi frižider, TV, grijanje plinsko. Nemam internet. U stanu su bračni i još jedan francuski ležaj, tako da mogu živjeti i tri stanara.
Kažu da sam dobra gazdarica
Cijena 2000 kn + režije.

Slobodno se javite na pp
bablbat is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2011., 19:07   #1780
TRAZIM STAN NA PODRUČJU RIJEKE - CENTAR, VEŽICA ILI TRSAT(150 € + REZIJE), UVJET: internet, mačka
Ako netko iznajmljuje bilo bi mi drago da se javi. Hvala
naamahkali is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:23.