Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija > Hrana i zdravlje

Hrana i zdravlje Posebni režimi prehrane

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.01.2010., 10:48   #41
Quote:
lala kaže: Pogledaj post

Čičoku bih rado nabavila, ...prodaje li se igdje?

Na Aukcije.hr, s receptima, opisom i uputama. Podgrupa KUĆA, URED, VRT, Hrana i piće.

Zadnje uređivanje Toni24 : 14.01.2010. at 11:54.
Toni24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2010., 02:11   #42
veceras sam doslovce pjat polizala od guste juhe od čičoke i bundeve (i klica mungo graha . perfekcija, bez mane. zdravo, ukusno, divno! na netu imate sve informacije o njoj, a sta da jos dodam, nemam pojma, osim savjeta da svi koji niste-probajte, a vi koji jeste- nastavite. inace sam freak sta se zdravlja tice, pa ono sta jedem mora bit u skladu s tim krumpir zdravstveno (probavno) ne podnosim, batat mi je dugo bio nadomjestak za njega, ali čičoka mi je najdraža i najukusnja iz te grupe. na sve nacine i uz sve.
uostalom, da ne pametujem evo link
http://omnia.coolinarika.com/slike/prikazi/274202
ispod ove slike, u komentaru imate linkove (crveno podvučeni djelovi teksta) za informacije o tom finom gomolju a ako trazite recepte, vičite pa cu vam ih linkat.
preporucam vam da probate ovaj receptic za upoznavanje s cicokom http://www.coolinarika.com/recept/krem-juha-od-cicoka ili ga, ako zelite, korigirajte po svom. u svakom slucaju dobar tek
ingenue is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2010., 03:23   #43
Jesi je to u Bio Bio kupila (ST3)?
Odmah idem ujutro, baš me privuklo...
__________________
ne spavamo
lala is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2010., 11:21   #44
Ima čičoke u Konzumu , velikom , pol kile pakirano po desetak kuna , možda i manje. Ja kupila neki dan. naribana na salatu jako fina.
ANUŠKA is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2010., 01:01   #45
Quote:
ingenue kaže: Pogledaj post
veceras sam doslovce pjat polizala od guste juhe od čičoke i bundeve (i klica mungo graha .
Ovo zvuči preukusno
Upravo jedem sirovu čičoku...tako, tako. Treba se naviknuti, nije loše...ali pečena bi mogla biti još bolja.
__________________
ne spavamo
lala is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2010., 18:27   #46
gdje da kupim čičoku u Varaždinu?

i gdje je ima u ZAgrebU'
antik is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2010., 18:30   #47
Quote:
Khan kaže: Pogledaj post
meni je i dalje najdraža sirova.
i meni

zapravi čičoku sam tek neki dan prvi put u životu i probao

donesao mi je bratić 2 kile

i ja je samo ogulim kao krumpir i jedem ju kao jabuku !!!!

Sirovo!!!
antik is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2010., 03:12   #48
[QUOTE=antik;25642116]i meni

zapravi čičoku sam tek neki dan prvi put u životu i probao

donesao mi je bratić 2 kile

i ja je samo ogulim kao krumpir i jedem ju kao jabuku !!!!

Sirovo!!![/Q
Mladen Kostanjevac, Ivana Zajca 13, Varaždin, ima ponudu čičoke na Finoteka hr.
Pellaprat is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2010., 16:40   #49
Kupila u Konzumu u Avenue Mallu, biouzgoj, mislim da je neka Biovegina marka. Spremam se pripremiti ju, malo sam guglala i privlaci me ovaj recept:
http://tofuparty.wordpress.com/2010/...a-curry-sauce/
patientia is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2010., 23:33   #50
Quote:
patientia kaže: Pogledaj post
Kupila u Konzumu u Avenue Mallu, biouzgoj, mislim da je neka Biovegina marka. Spremam se pripremiti ju, malo sam guglala i privlaci me ovaj recept:
http://tofuparty.wordpress.com/2010/...a-curry-sauce/
Gdje nabavljaš kvaščeve pahuljice ?
Pellaprat is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2010., 23:53   #51
Ima ih u Ljubljani u Kalčeku u BTC-u:
http://www.kalcek.com/

Ja sam ih kupila u Grazu.
patientia is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2010., 23:59   #52
Ovaj:

patientia is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2010., 21:52   #53
Sad ju jedem i ne svidja mi se. Skuhala sam ju u mikrovalnoj (i to sam pogrijesila, trajalo je duze nego sto bi trajalo na plinu) s brokulom i klicama mungo soje, i prelila umakom od avokada, oraha, soja sosa i talijanske mjesavine zacina. Umak je super. Brokula je super. Klice su super. Ali cicoka mi se ne svidja, ima nekako zemljani okus. Je li bolja pecena (kao sto je, recimo, kelj pupcar bolji pecen nego kuhan)? Imam jos dosta za potrositi. Sto da radim?
patientia is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2010., 23:38   #54
I jos me boli trbuh. Sutra cu ostatak uvaliti frendici.
patientia is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2010., 04:30   #55
Thumbs up

Quote:
lala kaže: Pogledaj post
Ovo zvuči preukusno
Upravo jedem sirovu čičoku...tako, tako. Treba se naviknuti, nije loše...ali pečena bi mogla biti još bolja.
e baš mi je drago da ti se sviđa! totalno zdrava stvar a fina. predobra zamjena krumpiru!
ingenue is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2010., 04:35   #56
Quote:
patientia kaže: Pogledaj post
Sad ju jedem i ne svidja mi se. Skuhala sam ju u mikrovalnoj (i to sam pogrijesila, trajalo je duze nego sto bi trajalo na plinu) s brokulom i klicama mungo soje, i prelila umakom od avokada, oraha, soja sosa i talijanske mjesavine zacina. Umak je super. Brokula je super. Klice su super. Ali cicoka mi se ne svidja, ima nekako zemljani okus. Je li bolja pecena (kao sto je, recimo, kelj pupcar bolji pecen nego kuhan)? Imam jos dosta za potrositi. Sto da radim?
molim? da sam prije vidila, dala bi ti moju adresu!!!ne kuzim u cemu je bila frka, ja sam inace osjetljiva na te zemljane okuse (fuj fuj fuj), ali cicoka i se savrseno sjedini sa nekim finim zacinom ili drugim povrćem s kojim se kuha. a cesnjak...mmmm! jesi ju probala sa stapnim mikserom izmiksat u gusto? meni je to zakon! to...i recimo bundeva...i klice iz domaceg uzgoja iiii malo zapecenog kruha...mmmm
ingenue is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2010., 08:02   #57
Ne mislim vise probavati, previse me bolio trbuh.
patientia is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2010., 15:15   #58
Quote:
patientia kaže: Pogledaj post
Ne mislim vise probavati, previse me bolio trbuh.
Da li si sigurna da te bolio od čičoke? Pitam, jer imam prilično osjetljiv želudac, a nikad me čičoka ne smeta, ni sirova na salatu. Kako ja volim zemljane okuse, najdraže jelo od svježe čičoke mi je pire sa šampinjonima. Narezanu čičoku pouljim masl.uljem,posolim i pečem 40 min. na 175 C,a zadnjih 20 min. dodam šampinjone. Dodam vrhnje i sve izmiksam u pire koji začinim paprom i provansalskim travama. Istina, čičoka napuhuje.
Upravo bih ovih dana morao samljeti 4kg suhe čičoke u brašno, pa ako mi možeš preporučiti kakav mlinac (kao za žitarice), jer u mlincu za kavu to više nemam živaca. Suha čičoka je izuzetno tvrda, nešto kao pir ili riža. Da li možda negdje postoji kakvo uslužno mljevenje, a za tako male količine?
Pellaprat is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2010., 15:22   #59
Poprilicno, s tim da me nije napuhnulo poput graha nego uzrokovalo uzasne bolove kao da cu eksplodirati. Sve drugo sto sam jela tog dana normalno jedem i nikad nemam takve probleme. Bit ce da ne mogu probaviti inulin, pa bakterije imaju gozbu. Mozda se opet odvazim probati za koju godinu.

EDIT: Jedini mlinci za koje znam prodaju se u ducanima zdrave hrane po 1000 i vise kuna I ne, nisu elektricni.

EDIT2: www.klukas.hr, ali trenutno ne radi.

Zadnje uređivanje patientia : 13.04.2010. at 15:27.
patientia is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2010., 11:55   #60
zadnji post obrisan:
-ima email adresuu
-u potpisu se reklamira zarada

hvala dojavljivačima
grogo bolger is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:25.