Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Trudnice

Trudnice Za trudnice i sve one koji se tako osjećaju

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.02.2016., 14:21   #1081

Jadne smo mi s tim dijagnozama Meni je stvarno lakše to što imam jedno dijete, baš sam pričala da je sigurno puno teže kad ti borba za prvo tako završi
Snow Fairy is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2016., 23:57   #1082

Da, bas smo jadne... Sigurno da je lakse kad vec imas dijete, mada lakse je kad i ovako znas da nisi jedini koji sve ovo prolazi...
Sretno
__________________
ostaje mi to što se volimo...
Bellona is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2016., 14:02   #1083
Snow sad sa ovo pročitala. Jako mi je žao
__________________
Non bene pro toto libertas venditur auro
*
blizanka is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2016., 14:04   #1084
Pozdrav mamama i budućim mamama. Ja sam, nadam se, buduća 35-godišnja mama i trudnjača po prvi put. Sad sam 12+5. Probacu da ne duljim... Prvo ne bas jako krvarenje se pojavilo sa 6+5 ne jako i nije dugo trajalo, jedno jako jako prije 7 dana, bilo je u mlazevima i mislila sam da je tad gotovo, izmedju toga pa sve do danas svaki drugi treći dan svijetlo crveni iscjedak. Dijagnoza prijeteći pobačaj, jedan miom na zadnjem zidu materice, za koji sam saznala tad nakon prvog krvarenja kad sam sutradan sa 6+6 prvi put radila ultrazvuk, i koji je tad bio 5,6 cm. Na zadnjem ulrazvuku je porastao na 6,5 i tad mi je otkriven još jedan od 5cm na spoljnjem zidu. Bio je tu i jedan hematom od 3,3 cm, ali on je nestao u međuvremenu. Terapija utrogestan 3x200mg vaginalno, progesteron injekciju nakon oba ta jača krvarenja po 3 kom na svaka 3 dana. Evo za sat vremena odoh po posljednji (zauvijek posljednji nadam se). I naravno mirovanje. E sad, mene to mirovanje malo zbunjuje... uglavnom po forumima i portalima čitam da je to must i da ga se mora ozbiljno shvatiti. Ležati, ležati bez mrdanja ikud osim na wc. E sad na par drugih mjesta pročitam da nije dokazano da je ležanje nekada spriječilo pobačaj. Ovo me jako žulja s obzirom da sam lik koji leži samo dok spava i to legnem i zaspem u roku od odmah, probudim se i iskačem iz kreveta istog momenta. Aktivna sam i dani su mi prekratki. Mene ako hoćeš da ubiješ a da ne isprljaš ruke ograniči mi kretanje i ja okopni ubrzo. Sad naravno za bebca bih pristala i da me vežu za krevet do kraja trudnoće samo da on bude zdrav i živ. Ali pitam se zar ne bi i za bebu bila bolja neka lagana šetnja, sjesti na klupu u prku na svjež zrak, da mama bude vedrija, raspoloženija, a ne ovako u 4 zida zatvorena i brine, brine i brine... Kakva su vaša mišljenja ili saznanja? Hvala unaprijed.
Nat81 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2016., 15:37   #1085
ja sam također na mirovanju; imala sam spontani prošlo ljeto, no, nisam imala nikakva krvarenja niti hematome u ovoj trudnoći; mene je gin poslala na mirovanje više iz predostrožnosti - uz uputu da smijem samo na wc iz kreveta.
naravno da sam ipak malo više od toga se kretala, pogotovo jer se dobro osjećam (a da ne govorim o svim pretragama i doktorima i birokraciji koje moramo obavljati, ne znam kako bih to iz kreveta napravila )

ipak sam jaaaaako usporila tempo dok nije počelo 2. tromjesječje, a onda sam krenula u šetnjice (do tad sam šetala možda 30 min TJEDNO ukupno). doma kuham i čistim, ali NE saugam i NE perem podove. pesa vodim samo na ulicu da obavi, NE vodim ju u šetnju. to je kod mene mirovanje.

ja nemam djece, tako da cure koje su trudne a već imaju djecu, ne znam kak one miruju ako im gin to propiše.

rekla mi je gin da ću od 20 tt, pod uvjetom ako sve bude ok, ići na umjereno mirovanje, i tome se veselim na najjače, jer će taman lijepo vrijeme, pa možda kakav lagani izletić i to :klap:
donkey-zagreb is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2016., 18:45   #1086
Ja samo ne bih da ja nešto uradim krivo i da ako se nesto loše desi da se poslije izjedam. Zato se trudim da budem polslušna koliko god mogu.

Ipak moram priznati da nije baš da stalno ležim. Odem do trgovine kad moram koja je na 3 min od stana, ginekolog mi je na 5-6 minuta, a prije dvije tri večeri smo bili i do prijatelja koji je takodje u blizini i sjedila sam, sjedila... I kući sjedim počesto, skuvam povremeno nešto što ne zahtjeva baš dugo stajanje. Inače sve druge poslove sam prepustila mojoj jačoj polovini pa i neka ozbiljnija kuhanja. Tako da ja i sam usporila baš, baš ali nije da baš ležim konstantno. Malo me grize savjest zbog tog no ipak se nadam da će sve biti u redu. Kontam sad više nije tako mala trudnoća, valjda se malo smanjio rizik.
I sutra kad odem na taj ekpertni planiram sa ginekologom prodiskutovati malo o strogoći tog mirovanja.
Da, lijepo vrijeme sad već počinje, bilo bi mučenje da sve to moram odležati
Nat81 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2016., 22:20   #1087
Kod hematoma i takvih stvari se preporučuje mirovanje da se ne bi dogodio nagli izljev koji će povući i bebu. A i kod nekih drugih dijagnoza (zna biti posteljica koja nije dobro implantirana u maternicu , tu isto kretanje pogorša situaciju dok se to ne spoji). Pitaj doktora i nek ti sve pojašnjava.

Ja sam mirovala od negdje 23. tjedna trudnoće pa do 36.recimo. Strogo. Krevet i wc, plus obroci koje sam samo jela, nikakvo pripremanje. Nekad u poluležećem. Imala sam smekšani cerviks i bila uloživa. Nije lako ležati, ali znaš zašto to radiš.

Evo ja sam prije 3 tj imala spontani. Radije bih da su mi rekli da moram mirovati, čak i strogo, nego da mi se to dogodilo
Snow Fairy is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2016., 22:44   #1088
Quote:
Snow Fairy kaže: Pogledaj post
Kod hematoma i takvih stvari se preporučuje mirovanje da se ne bi dogodio nagli izljev koji će povući i bebu. A i kod nekih drugih dijagnoza (zna biti posteljica koja nije dobro implantirana u maternicu , tu isto kretanje pogorša situaciju dok se to ne spoji). Pitaj doktora i nek ti sve pojašnjava.

Ja sam mirovala od negdje 23. tjedna trudnoće pa do 36.recimo. Strogo. Krevet i wc, plus obroci koje sam samo jela, nikakvo pripremanje. Nekad u poluležećem. Imala sam smekšani cerviks i bila uloživa. Nije lako ležati, ali znaš zašto to radiš.

Evo ja sam prije 3 tj imala spontani. Radije bih da su mi rekli da moram mirovati, čak i strogo, nego da mi se to dogodilo
Joj vjerujem, žao mi je što to čujem. I ja kažem neka me i vežu samo da beban bude dobro, nego su me zbunila malo ta opriječna mišljenja to kako ležanje nije spriječio pobačaj. Ne bih ni ja da ignorišem šta je doktorica rekla i moja mi nije ni rekla strogo mirovanje niti da je recimo trudnoća visoko rizična.

Hematom je već otišao uz mnoooogo krvi,beba je sreća ostala, i miomi su tu, od kojih taj drugi koji je na spoljnjem zidu valjda ni ne smeta. Za taj drugi kaže da je najbitnije da ga beba preraste.
Stoji taj prijeteći pobačaj i rekla mi je da prekinem sa poslom i leškarim, baš taj izraz je upotriebila i nije izgledala zabrinuto na tom drugom ultrazvuku, na prvom već jeste bila i dala mi 50-50% šanse. Kaže ako prokrvarim možda je taj hematom, možda beba. Ja sam je zbog tog sad vedrijeg i optimističnijeg zgleda i tog "leškari malo" shvatila da ne moram baš stalno, ali nisam to raspravila da bude kristalno jasno. I sad s obzirom da se taj iscjedak stalno vraća bojim se da ja nisam dovoljno leškarila.
Nat81 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2016., 08:03   #1089
A to mislim da ovisi o razlogu mirovanja. Naravno da će mirovanje spriječiti i usporiti raniji porod kod otvorene žene, ili pomoći da posteljica sraste, ili hematom ode bez frke. Ne znam što miom znači i kako mirovanje utječe na njega. RAdije miruj strože do pregleda i tamo sve pitaj
Držim fige
Snow Fairy is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2016., 10:55   #1090
Hvala. Evo još par sati i saznaću više. Malo se plašim ali se nadam najboljem.

Ni ja ne znam puno. I saznala sam za njega tek prijemjesec i pol. Od tad naravno pročitala pola interneta, ali ne mogu reći da znam dovoljno. Ono što sam ja skužila je da može ali i ne mora da pravi probleme.Zavisi od veličine (a moj je velik) od položaja, da ne smeta da se beban ugnijezdi ili da ga kasnije ne istisne ili da pri porođaju ne zatvori grlić pa beba ne može da prođe, i to mislim da se riješava carskim rezom. U ranoj trudnoći je bitno je valjda da ga beba preraste.

Kod mene su ta krvarenja imala objašnjenje dok je hematom bio tu, sad kad je otišao ne znamo uzrok. Briseve do sad nije mogla ni uzeti jer je to krvarenje u većoj ili manjoj mjeri skoro stalno prisutno, a trebalo bi da bude čisto dva dana valjda da bi uzorci bili validni. Zato danas imamo taj ekspertni da vidimo kako je beba.

A za mirovanje kad je žena otvorena mi definitivno ima smisla jer hodanje i truckanje, sjedenje i pritisci na matericu mogu da pogoršaju stanje. Moja rodica je u 6 mjesecu otvorena već 4,5 cm i ne mrda iz kreveta, tetka mi je zbog tog rodila bebu a da je jedva ušla u 7 mjesec, sa navršenih 6 mjesececi i 6 dana i taj beban je sad momak na faksu

Ma ne znam... Ja sam poprilično radoznalo stvorenje, volim biti informisana i naučiti nešto novo, jedina oblast gdje mi je stvarno drago da budem totalna neznalica jeste medicina, jer sve što sam saznala ikad iz te oblasti bilo je zato što sam imala problem ili ga je neko bllizak imao. Ali kad se pojavi problem zadam se kao blesava. Kad sam imala problem sa štitnom mjesec dana nakon dijagnoze sam čini mi se mogla otići na faks i položiti endkorinu

No kako god, ja ću za nekih 6 sati biti tamo na onom stolu i tad valjda saznamo nešto više.
Nat81 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2016., 21:21   #1091
evo ti moja priča ako će ti šta pomoći

trudna prvi puta u 38. godini života (inače iz prve uspijeli)
u 8. tjednu počnem krvariti i to kod ginekologa
on mi otkrio miom, onda je bio nekih 4x4cm
najstrože mirovanje i one tabletice hormona
krvarenje ne staje
6 dana u bolnicu
malo se smirilo
doma najstrože mirovanje, znači, na wc
jedem u krevetu
opet krvarenje negdje u 12. tjednu
samo se čeka šta dalje
smirilo se
otkrili mi gastacijski dijabetes, najstroža dijeta
u 17. tjednu trudovi, opet dobila šaku tableta
u 18. tjednu opet krvarenje
ja cijelo vrijeme doma ležim i ne mrdam
rekao mi ginić ako nemam doma uvjete za ležanje i najstrože mirovanje, da mogu i u bolnici biti, sve se to sredi
da, zaboravila, miom narastao na 7x7cm
ja na dan pijem 13 tableta (uljučujući i normabele)
i visoki tlak su negdje otkrili usput
inače 24 sata na dan bolovi neizdrživi, doslovno mi suze kapaju iz očiju
ne smiješ ništa protiv bolova popiti (lekadol kad je jako jako gusto, nisam nikad) nikad nisu otkrili radi čega, da li miom ili možda urasla posteljica
u 34. tjednu počela curiti voda
porodila se u 35. tjednu
tjedan dana trudova i porod mi ne bio ništa prema onim bolovima cijelu trudnoću

ginekolog mi je rekao na početku, ti hormoni i mirovanje, jedino što se da napraviti

danas mi je miom 3x4 cm i ne raste, samo ga redovno pratim, ne radi mi nikakve probleme

e da, meni su cijelo vrijeme govorili da ću morati na carski radi položaja mioma (da kao zatvara prolaz) ali na kraju sam se porodila normalno, hvala bogu, jer sam se carskog ko vraga bojala. miom se s vremenom pomaknuo negdje prema leđima kako je beba rasla.

Zadnje uređivanje vlovrec : 18.03.2016. at 21:26. Reason: .
vlovrec is online now  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2016., 13:11   #1092
Hvala vlovrec. Pomogla si. Posebno u smislu da vidim da mogu biti srećna što bar za sad (a nadam se da će tako i ostati) prolazim bez bolova i što si mi ulila još malo nade činjenicom da i tako teške trudnoće kao što je tvoja mogu završiti normalnim porođajem.

Meni juče doktorica kaže da ona misli da je meni to krvarenje zaostalo od pucanja tog hematoma. Ultrazvukom i ginekološkim pregledom drugi razlog nije mogla ustanoviti. PAPA test nem se nikako ne da uraditi zbog tog krvarenja. A evo i ja samodijagnosticiram isto pošto taj iscjedak je sad tamniji, sad je braon pa pretpostavljam da je stara krv. Ne volim se igrati doktora ali ovako se umirujem. Kontam to je trenutno najbezopasniji razlog pa mi fino misliti da smo u pravu.
Nat81 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2016., 18:23   #1093
a što ti je još doktorica rekla? moraš i dalje strogo mirovati?
donkey-zagreb is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2016., 21:28   #1094
ma sve će biti dobro, samo idi dan po dan, ja sam doslovno (kao nekad dečki u vojsci) križala dane

sjećam se da mi je ginić na pregledu negdje u 32. tjednu rekao "e sad se možeš i poroditi", a u 30. tjednu mi je govorio "samo još malo izdrži", a u 27. tjednu mi je rekao "eto sad si već prošla polovicu". i tak te to drži, ide vrijeme i sve prođe

inače mi taj ginić sad svaki put kad dođem na pregled veli da se nije nadao da će sve biti ok, da je samo čekao spontani, ali je mene hrabio da se još više ne brinem

ja inače nisam imala hematom, tako da s tim nemam iskustva
ali znam da kad sam 3. put krvarila, bilo je skroz nešto malo isto smeđe, ali mi je ginić rekao da se i to računa kao krvarenje. ali tebi se sigurno hematom čisti. to ti govorim ne da te uplašim nego da ako ti sad stane, pa se pojavi ponovo kasnije, ono, nakon 2 tjedna. ja sam inače bila doslovno barem jednom tjedno na pregledu, ili na hitnoj ili kod ginekologa. stvarno sam za svaku nedoumicu išla i tražila pregled. ne ustručavaj se ništa. ako te nešto brine, samo odi i traži. a ne da se doma ždereš i misliš si šta sad.

a ovo za bolove, ne brini se
ja sam puno surfala i istraživala, mislim da sam samo jedan slučaj našla gdje je ženu tako jako bolilo radi mioma u trudnoći
drugima aposlutno ništa, mislim da je čak jedna i napisala da joj je miom na kraju trudnoće bio velik kao dječja glava, i sve bilo ok, carski, ali sve ok.
bitan je položaj mioma, i da ne smeta djetetu i njegovom razvoju. a meni je valjda moj nalegao na neki živac pa me zato tako bolilo, glavno da se beba mogla razvijati.
kad sam se porodila kao rukom odneseno
vlovrec is online now  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2016., 10:07   #1095
Vlovrec puno, puno hvala, sad si me još više utješila, a sad mi svaka riječ utjehe puno znači.
Donkey, doktorica rekla da mogu malo sjediti, pa ćemo na sledećem pregledu za nekih 10-ak dana vidjeti kako stoje stvari.
Ekspertni ovaj put nisam ni radia, jer ultrazvuk kaže da je moja trudnoća 11 dana mlađa nego što kaže moje sjećanje, te je beba još mala da bi se vidjelo sve što se treba vidjeti, a ja stvarno da me ubiju ne mogu se sjetititi kad se desila ta poslednja menstruacija. Negje u prosincu to znam i sigurna sam da nisam imala za Novu Godinu, a po ultrazvuku sam dobila 30.12. A ja zadnji siguran datum kog se sjećam je bio 24. listopad pa sam ja, s obzirom da imam uredne cikluse izračunala da je u prosincu trebala biti 19-og. Naravno ostupanja od dan, dva ili tri su se znala dešavati i nije isključeno da su se i tad desila. Mislim hajde, nije velika frka, ali i ja isto tako brojim dan po dan da bar uđem u 4. mjesec pa da se rizik od spontanog još više smanji i oni me vratiše 11 dana unazad. Plus i što jedva čekam da uradim taj ekspertni i da saznam što više moguće.

U petak mi je radila samo obični preged i obični ultrazvuk, grlić u redu, beba se fino razvija, ima normalne otkucaje srca i uporedivši sa prethodnim rezultatima doktorica kaže da bi ona isključila mogućnost da sam ja sa svojim izračunavanjem pogodila datum te da se beba sporije razvija.

A ta krv me stvarno nervira što joj toliko treba. Juče je bila stala da bi se opet danas pojavilo malo. Neda mi da predahnem. Ja tražim utjehu u činjenici da kad se desilo to prvo krvarenje, trudnoća je bila u najkritičnijem periodu plus ja sam tad nastavila sa poslom koji nije bio fizički prezahtjevan, ali nije bio ni naivan pa se dešavalo da prestojim/prehodam i po 5 sati bez pauze, pa podigni ovo, podigni ono, ništa preteško, ali i nekih 10 kg može biti kritično u takvom stanju. Pa sad razmišlam ako je to beba pregurala još u tom nejkritičnijem periodu do 10 tjedna, valjda će i sad kad je malo ojčala, a ja obustavila sve radove i napore Ja sam mirovanje počela tek nakon tog obilnog krvarenja koje se desilo prije tačno 10 dana.

Sve bivše trudnice i sadašnje mame mi stalno govore: "Proći će brzo, vidjećeš." A meni se razvukloooo još mi i vraćaju vrijeme unazad bezobraznici Imam dojam da mi je cijela prošla godina trajala kraće nego ovaj period od kraja sječnja, kad sam saznala da sam trudna, pa do sad. No šta je tu je, proći će, dan traje 24 sata koliko god se meni činilo da je drugačije.
Nat81 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2016., 07:11   #1096
Trudna sam 5+4.prije 2 dana pri brisanju ostaje trag boje breskve..otisla sam na hitnu na ultrazvuku je sve uredu,dobila sam duphastone i mirovanje.kroz ova 2 dana "krvarenje"se nije pojacalo ali se nije ni smanjilo,moram napomenuti da ne ostavlja trag na gacicama nego samo pri brisanju.prije 6 dana dobila sam gljivice te sam dobila plimicol vaginalete i plimicol kremu.nakon sto sam potrosila vaginalete sutradan je to breskvasto pocelo.pri brisanju i dalje je grudicasto.inace imam dvostruku maternicu. Svi su imali smedji iscjedak ili krv a ja eto doslovno boju breskve,zna li itko sto bi to moglo biti? Hvala
malty16 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2016., 13:37   #1097
Pozdrav, cure!

Nisam bila posebno aktivna na ovom pdf-u tijekom trudnoće, ali želim kratko s vama podijeliti svoju priču o krvarenju u trudnoći koje me zadesilo u čak 36-om tt (35+3). Prije spavanja sam krenula u wc i zamalo pala u nesvijest kad sam na toalte papiru primijetila svježu krv, a dolje u školjci krvava lokva. Kao da sam naslućivala nešto prethodnih dana, baš dva dana ranije sam kompletno spremila torbu za bolnicu. Odmah probudim muža, zgrabimo torbu i moju trudničku dokumentaciju, te pravac bolnica, u kojoj smo bili za manje od 10 minuta. Bila sam van sebe, iako sam čitavo vrijeme osjećala bebine pokrete. Da ne duljim pričom što se dalje događalo u bolnici, poslana sam na hitan carski rez i rodila zdravu curicu s Apgarom 10/10. Malo je sitnija, ali dobro napreduje. Meni je ustanovljena dijagnoza abrupcija posteljice, odnosno prijevremeno odljuštenje posteljice. Čitavo vrijeme sam imala savršenu školsku trudnoću, ovo stanje koje me zadesilo je inače rijetko, iznenadno i često kobno i za dijete i za majku. Još uvijek ne mogu vjerovati koju sreću smo imale ja i beba.
petrunjela84 is online now  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2016., 14:40   #1098
Ima li ikog na ovoj temi?
Evo da i ja podjelim svoje muke. U 26tt sam, prije 20-ak dana prokrvarila. Doslovno otrcim kod doktora (privatno) koji mi kaze nije ti nista, sve u redu, miruj. Sutradan ujutro opet krv, odem kod svoje gin koja mi vodi trudnocu. Po njoj se otvorila za "forsirani prst", zabrinuta je i salje me u bolnicu na pregled i po potrebi hospitalizaciju. Tamo me zadrze jedan dan, sve u redu sa mnom i bebom, to je vjerojatno krv zbog malo otvaranja, kazu. Za tjedan dana opet kod svoje gin na kontrolu. U meduvremenu nalazi od briseva pokazuju da imam ureaplasmu. Dobijem Doxiciklin, Rojazol, magnezij i Duphaston.
I tako dode kontrola kod moje gin., ona opet zabrinuta jer sukrvica ne prestaje i kao vise se nisam otvarala. Opet me salje u bolnicu za tri dana na pregled. Primi me doktor, po kojem- nisam otvorena, ne zna zasto sam uopce dosla, ali kao posteljica mi dira usce maternice i mozda zbog toga krvarim, te kao secer na kraju mi kaze da se pripremim na to da cu vjerojatno krvariti do kraja trudnoce (?!)
Super.
I eto, sada lezim koliko mogu (imam dijete od godinu i 7 mj.), cekam ponedjeljak da odnesem nalaz krvi i da mi ponovo izvade briseve i pregled.
Svakim danom sam sve luda, zabrinutija, izbezumljenija. Ako ima koga sa slicnom situacijom neka mi se javi. Velika je ovo igra sa zivcima, emocije su ludo pomijesane... Ono sto je najbitnije je da je sa bebom sve dobro, ali ovako ziviti u neznanju zapravo da ne znas sto se tocno dogada je koma!
Pozdrav svim mamama!
__________________
Still haven't found what I'm looking for...
svibanjka15 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2016., 20:13   #1099
Pozdrav cure, naime da opisem svoju situaciju. Mada kolko sam citala vise ni sama ne znam sta da mislim. Pozitivna jesam, ali opet. Zadnju mengu sam imala 8.7. I pocetkom ovog tjedna tri testa su bila pozitivna. Po racunici sam u 6/2. Danas ujutro mi se pojavio smedji iscjedak. Koji nije ni izljev ni obilan vec ono tu i tamo pogledam ima ga ko kovanica od 1 lipe. Spavala sam popodne dva i pol sata i sve je oke bilo ali cim sam se digla napravila par koraka evo opet i to je bio malo tamniji. E sad kada sam zvala ginekologa prosli tjedan rekao je da dodjem 22.8. kako bi potvrdili trudnocu. Ali evo toliko sam zabrinuta da jednostavno nemogu do tad cekat. Nemam neke bolove, vise ko neki osjecaj u trbuhu. I da, odnos je bio 29.7. Imam i kasniju ovulaciju. Jeli moguce da je to implatacija bila. Ako necu moc izdrzat sutra na sveti duh. Zbunjena sam, jer toliko smo se veselili i zelimo bebu. Moram napomenuti da je moja mama s menom imala prvi mjesec menstruaciju pa mozda je sve to genetski. Ne znam ni sama, opet mi je u glavi svasta od biokemijske do vanmatericne. Ali usmjerujem mislim k pozitvnine.
__________________
Ostaje mi to što se volimo
twety is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2016., 21:34   #1100
Mislim da ako ti menstruacija kasni, i dobila si pozitivat test da bez obzira sto ti je narucen pregled tek 22 da bi trebala cim prije kod gine il na hitnu da vide u cemu je rijec s tim krvarenjem

Poslano sa mog LG-D505 koristeći Tapatalk
ivika13 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:11.