Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Trudnice

Trudnice Za trudnice i sve one koji se tako osjećaju

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.05.2008., 11:00   #1001
znam da mi ovulacija bila 24- 25 .4 jer sam bila na folikulometriji....

misz, thanx na podršci, bas me tjesi to da je prerano, i bas si me razveselila, pricekat cu do karaj tjedna, pa ak ne stigne m, ponovit cu test....

juhuuu, ipak jos postoji nada.....pusa svima
inaya is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2008., 11:01   #1002
Quote:
inaya kaže: Pogledaj post
ali mislim da je ipak prerano za test, ako ste se sexali tek 29.4.
Da i ja mislim da je prerano!A nist,cekacu jos tjedan dana,a do tad ili ce doc ili nece pa cu opet kupit test!
__________________
Jel bas moras da dises dok sam nervozna !!!?HA!??
mafri is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2008., 11:03   #1003
Quote:
mafri kaže: Pogledaj post
Meni je zadnja menga bila 6.4. i evo nema je ovaj mijesec!Kasni mi!!Al nismo se sexali u plodne dane ali jesam 29.4. i tad nije bio plodni dan!Ubi me stomak i cice me bole al nemam onih grceva ko sto imam pred mengu(kao da kruli nesto u stomaku)!Radila sam test u nedjelju i negativan je!I sad cekam sta ce bit!
a kako znaš da ti je 29.04. bilo neplodno

taj dan ti je 23 dc i misliš da su prošli plodni dani

ista situacija kod mene: mislila da su plodni dani do 18dc a kad ono tek od 19dc do 24dc

koristila sam lh trakice
wandast is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2008., 11:05   #1004
Izostanak menge i veelika pospanost, tj. umor. Ostalo sve kao kod PMS-a.
GALA1999 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2008., 11:06   #1005

Testovi koje postoje kod nas su uglavnom za 25 jedinica bete u mokraći - to je uglavnom moguće tek nekih 14 dana nakon oplodnje (ja sam znala kad je bila O i imala sam testove sa saveontests - oni su za 20 jedinica bete u mokraći - pokazalo se 12 DPO i to nakon 2-3 minute. Tek 14 DPO je bila onako čista fina linija odmah uočljiva.
Dakle 14-ak dana nakon O ti je tek ovaj vikend. Lijepo kupi test, nemoj popiti puno tekućine navečer i ujutro prva mokraća - popiški test pa da vidimo
Ja vjerujem da je to to

navijamo za plus
__________________
V. 19.06.2008.
K. 01.10.2010.
misiz S is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2008., 11:09   #1006
Evo sad sam se najezila od uzbudjenja,majke mi na ova zadnja dva posta!
Prije par dana osjecala sam ko da me groznica trese i bilo mi je ko da cu se pobljuvat i cice me bole nesmim ih pipnut i nabrekle su i samo bi spavala i boli me ko da cu dobit svaki tren i juce kad sam malog vadila iz sjedalice u autu(bilo je jutro i nisam nist jela),digao mi se zeludac i kiselina onak jedva sam se suzdrzala!Fuj!
Al test je negativan!

inaya,bice +
Ja cu test ponovit iduci tjedan ,ako u medjuvremenu nebi dobila mengu!
Po misiz S bi ja trebala ponovit test oko 14.5.
__________________
Jel bas moras da dises dok sam nervozna !!!?HA!??

Zadnje uređivanje Tashi : 26.08.2012. at 10:20.
mafri is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2008., 13:46   #1007
mafri, onda zajedno cekamo....i nadamo se (namo je ovo 8 mjesec nadanja)....mm je bio presretan kad sam mu javila da smo mozda ipak prerano napravili test....

ja ga ponavljam najkasnije u petak, ako do tada ne dobijem m (a ko trebala bi sutra ili u cet)....

misiz i mafri, thanx na podršci...

Zadnje uređivanje Tashi : 26.08.2012. at 10:22.
inaya is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2008., 13:55   #1008
Koliko je tebi proslo od kad mislis da si zanijela bebicu?
Ja se sad nikako nemogu tocno sjetit kad sam ja al mislim 27.-28.4.
__________________
Jel bas moras da dises dok sam nervozna !!!?HA!??
mafri is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2008., 09:58   #1009
pa "radili" smo svaki dan od 18-25.4.,a ovulacija mi je bila 24.4.
inaya is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2008., 11:50   #1010
Eto ja dobila mengu jutros!
__________________
Jel bas moras da dises dok sam nervozna !!!?HA!??
mafri is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2008., 12:15   #1011
mafri, steta...ak nista drugo ceka te mjesec sa puuuuno sexa....
inaya is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2008., 14:24   #1012
Quote:
inaya kaže: Pogledaj post
mafri, steta...ak nista drugo ceka te mjesec sa puuuuno sexa....
Ma nema veze jer ja sam znala da nisam trudna,osjetila sam to!A i bio je totalno neplodan dan tad.A kad sam sa prvim bila trudna znala sam i bez kasnjenja!
Al tebi drzim fige da bude veeeliki + na testu i obavezno izvjestavaj me!
__________________
Jel bas moras da dises dok sam nervozna !!!?HA!??
mafri is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2008., 21:11   #1013
Inaya želim ti puuuno sreće i da je to TO! i ja idem sljedeći tjedan na folikulometriju. Pokušavaš li ti dugo pa si zato išla? Mi ne tako dugo, ali je meni doktor preporučio folikulometriju jer imam u zadnje vrijeme ciklus od 28 do 32 dana, a jako bi htjeli dijete. Naravno ja sam vječni štreber i imam jako stresan posao pa sam nam na taj način htjela povečati šanse.
Meni ne ide ovo opusti se i ne razmišljaj o djetetu. Pogotov jer sve frendice oko mene dobivaju svoje pluseve, a ja jako želim dijete. Jesam li grozna što baš na ovakav planski način pokušavam dobiti dijete, a potpuno smo zdravi i ja i muž,i mladi (26 god).
još mi je danas i počela menga, a baš sam se nadala da neće!
Jesen82 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2008., 22:06   #1014
Quote:
jesenmogzivota kaže: Pogledaj post
Inaya želim ti puuuno sreće i da je to TO! i ja idem sljedeći tjedan na folikulometriju. Pokušavaš li ti dugo pa si zato išla? Mi ne tako dugo, ali je meni doktor preporučio folikulometriju jer imam u zadnje vrijeme ciklus od 28 do 32 dana, a jako bi htjeli dijete. Naravno ja sam vječni štreber i imam jako stresan posao pa sam nam na taj način htjela povečati šanse.
Meni ne ide ovo opusti se i ne razmišljaj o djetetu. Pogotov jer sve frendice oko mene dobivaju svoje pluseve, a ja jako želim dijete. Jesam li grozna što baš na ovakav planski način pokušavam dobiti dijete, a potpuno smo zdravi i ja i muž,i mladi (26 god).
još mi je danas i počela menga, a baš sam se nadala da neće!
Ma nisi grozna,zasto bi bila!?Ubij me al neznam sto je to folikulimetrija?
Ja imam vec dijete i uskoro bi drugo pa sta Bog da!Ajde pa javi sta je bilo i imal plusa!?
__________________
Jel bas moras da dises dok sam nervozna !!!?HA!??
mafri is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2008., 11:26   #1015
jesenmogzivota, mi pokusavamo 8 mjeseci (mm -26, ja 25 god), s tim da sam svaki mj tocno znala kad mi je ovulacija, i u to vrijeme smo se seksali,ali recimo 3x u 5 dana, sad nakon folikulometrije i seksanja svaki dan -tjedan dana, vidim da mozda ipak nismo dovoljno svih ovih mjeseci, da ta 3 puta mozda nisu bila dovoljna....meni je ciklus od savrsenih 28 dana, nakon bracnog putovanja, totalno se poremetio pa je 32 -31 dan, iako sam ja znala kad je ovulacija doktorica mi je preporucila da napravim folikulometriju, da ipak tocno znam kad je...

a kako je proslo vec 8 mj, pocinjem se brinuti da li je s nama sve ok, tak da je doktorica i zato preporucila folikulometriju, pa ak ne uspije, da onda mm ide na spermiogram... ali mislim da cemo mozda probati jos jednom, pa tek onda na sprem.

inace, kako test u pon nije pokazao trudnocu, i iako sam rekla da cu cekati do sutra (a trebam dobiti danas), nisdam izdrzala i napravila ga jucer, i naravno opet nista... tak da mislim da nista od bebaca i ovaj mjesec

a vec mi stvarno svi idu na zivce sa savjetima: "pa kaj se toliko zamaras oko toga, opusti se pa ce onda", ali ja nisam takav tip i ne mogu se opustit, jer svaki put nakon sexa ipak pomislim da li je mozda uspjelo....

ja kad nekaj hocu, sve napravim i stvarno se trudim da to i dobijem, i nisam bas neka osoba od strpljenja....

jesenmogzivota, vidim da u isto vijrme imao mengu, istih smo god.....nice i jos reci da si iz zg-a

uz sve one moje silne simptome, i sad jos i bolne grudi, napuhnuta do bola....mislim da je jedno veliko NISTA, jer test opet nista nije pokazao, i imam feeling da danas stize menga.....

a tako sam bila uvjerena da je to to, i bas sam se za razliku od svakog mjeseca do sada, osjecala trudnom....

sad postajem zalosna...

mafri, thanx jos jednom, i slijedeci mjesec cemo zajedno u nove pobjede....

Zadnje uređivanje Tashi : 26.08.2012. at 10:23.
inaya is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2008., 11:51   #1016
Kužim ja vas

Doduše imam osjećaj da folikulometrija radi još malo veći rpitisak - jer u priču ulazi još jedna osoba koja čeka taj plusića kao i vi.
Zato su meni trakice bolje.

Ne zaboravite NUZ metodu

I ne dajte se
__________________
V. 19.06.2008.
K. 01.10.2010.
misiz S is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2008., 14:14   #1017
NUZ?
inaya is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2008., 14:26   #1018
Quote:
inaya kaže: Pogledaj post
NUZ?
Noge u zrak
wandast is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2008., 14:33   #1019


da, noge u zrak, ali na 20-30 minuta nakon - toliko treba cervixu da se zatvori
Nama je upalilo - ni jedan plivač nije izašao
__________________
V. 19.06.2008.
K. 01.10.2010.
misiz S is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2008., 14:46   #1020
mene bole noge toliko držat u zraku pa ja držim maksimalno 10 minuta
wandast is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:51.