Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Trudnice

Trudnice Za trudnice i sve one koji se tako osjećaju

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.09.2010., 15:57   #41
ooooo da,spavat ćeš ti gdje god stigneš i kako god stigneš to znam iz iskustva...moj sin kad je bio beba,ma da mi je spavao na glavi,ja bi rekla "samo spavaj i šuti,i pusti me da spavam"...tada nikakav položaj ni mjesto nisu bitni....zato sam sada i živčana,jer sam iscrpljena i jer nemogu spavati i ako želim i jer znam kaj me čeka
Amrićak is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2010., 22:55   #42
...ova nesanica me već ispaljuje na mozak...a pomoći joj nema,prvi malac ima tri godine i još od trudnoće s njim se nisam naspavala kao čovjek,jer je on jedan on one djece koji se često budi po noći bez obzira jel zdrav ili bolestan,bitno da ja moram reć tiho spavaj ,za mjesec dana dolazi drugi beboni i stvarno sam rekla jedva čekam da prođe 5 godina pa valjda ću se onda naspavat....
Mama1981 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2010., 03:10   #43
Rekoh da se pohvalim da sam ovdje
Spavala ravno od 22 do 1 h
Amrićak is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2010., 07:50   #44
A jebate....pa kak tak malo?!
Ojoj ja se nadam da ja necu iskusit to...
Nis mi nije gore neg kad me nesanica opizdi,pa nikako zaspat a vrijeme sporo prolazi do svanuca....
__________________
Jel bas moras da dises dok sam nervozna !!!?HA!??
mafri is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2010., 10:23   #45
prijavljujem noćas spavanje od 3-8 i pol...
vjerojatno frka pred pregled...
Lena0609 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2010., 12:19   #46
Evo curke, ja sam isto "vampiruša"!
Legnem spavat, probudim se u 1 i zurim u plafon do 5. Mučim muža čim malo glasnije zadiše a kamoli zahrče!
Onda mi u pola 7 zazvoni sat za posao i najradijee bih ga zapucala u zid
Umorna sam ko pseto!
lala_dream is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2010., 02:04   #47
evo i mene u insomnia klubu trudnica. zaspala u 23 h, probudila se u 00.35......ma super
sad čekam do sljedeće navale sna. 24 sam tjedan
prvih 20 spavala ko bebea
večeras popila dvije šalice kamilice i zbog toga bila već tri puta u wc u
gmiz is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2010., 02:55   #48
ja ovdje mogu biti dežurna pretplatit se izgleda...
hoću spavaaaat
ah jesam,opet od 22 do 1...koji mi je kuki
Amrićak is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2010., 01:32   #49
Nije vrag da sve spavate?
Ja više ne mogu sjediti za kompom.... na tv-u nema ništa zanimljivo (a pravo da vam kažem - već mi se i gadi malo).... a sna na oči ni za lijek .....
__________________
Sve dobro svakome, ništa lošeg nikome............
Bad Robot is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2010., 08:55   #50
Ja sam nakon tri noći nesanice,sinoć spavala.Hvala Bogu konačno me umor slomio
Amrićak is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2010., 11:50   #51
Ja sam 38 tjedan.
Osim nesanice (zaspim oko 3 ujutro), i standardnog vc-a od 6-10 puta u toku noći muči me jaka bol kukova i zdjelice. Ne mogu to opisati, osim da me dizanje iz kreveta toliko boli, da se jedva osovim na noge, i osjećam škripu, buku, cvilež kukova kad god krećem na vc.
Vrlo neugodno, i smiješno zapravo, jer mi se čini da je nekad lakše otpuzati četveronoške u vc, nakon što sam zaležala malo duže. Ima li netko s tim iskustva sad u zadnjim tjednima trudnoće?
Sve ovo mi se počelo javljati tek zadnja 3 tjedna, dakle zadnjih mjesec dana. Inače, dosad mi je sve bilo manje više ok, prilično lagana trudnoća, bila sam u ok formi.
Kakogod,ne spavam dobro. Nesanicu sam inače baš žestoku, imala prva 3 mjeseca, što me posebno mučilo jer sam radila.
aurelis is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2010., 12:36   #52
Da prijavim svoje noćašnje spavanje - 3:45 - 8:45 uz dva ustajanja

Quote:
aurelis kaže: Pogledaj post
Ja sam 38 tjedan.
Osim nesanice (zaspim oko 3 ujutro), i standardnog vc-a od 6-10 puta u toku noći muči me jaka bol kukova i zdjelice. Ne mogu to opisati, osim da me dizanje iz kreveta toliko boli, da se jedva osovim na noge, i osjećam škripu, buku, cvilež kukova kad god krećem na vc.
Vrlo neugodno, i smiješno zapravo, jer mi se čini da je nekad lakše otpuzati četveronoške u vc, nakon što sam zaležala malo duže. Ima li netko s tim iskustva sad u zadnjim tjednima trudnoće?
Sve ovo mi se počelo javljati tek zadnja 3 tjedna, dakle zadnjih mjesec dana. Inače, dosad mi je sve bilo manje više ok, prilično lagana trudnoća, bila sam u ok formi.
Kakogod,ne spavam dobro. Nesanicu sam inače baš žestoku, imala prva 3 mjeseca, što me posebno mučilo jer sam radila.
Ja sam sad u 35. tjednu i imam sličan problem kod ustajanja iz kreveta ili s kauča kad zaglavim malo duže ........... Shvatila sam da mi odgovara razgibavanje par puta na dan gdje vrtim kukovima u krug (stručno objašnjeno )....... Probaj s nekim razgibavanjem koje ti paše.....
__________________
Sve dobro svakome, ništa lošeg nikome............
Bad Robot is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2010., 12:39   #53
Ja takve bolove i ukočenost,bez škripe osjećam već sada,i to unazad 3 tj.Tamo znači od 24 tj. trudnoće
Pisala sam već o tome,tamo na temi bolovi u zdjelici,preponama i sl.Kaže ginić da je to normalno,ali za moj tj. trudnoće malo prejaka bol.Prepisao normabel+paracetamol+magnezij.Nepijem ništa osim magnezija,di bi stigla da se 14 tj. svakodnevno kljukam s time.I ako paracetamol uzmem kad se u poslu preforsiram i kad zbilja osjetim da se pomaknut neću moći od bolova.Isto znam usred noći,jedva puzajući silazit sa kreveta.Mislim da je kod tebe,za tvoje tj. trudnoće to normalno.Popij paracetamol ako je bol neizdrživa.
Amrićak is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2010., 13:32   #54
Quote:
Amrićak kaže: Pogledaj post
Ja takve bolove i ukočenost,bez škripe osjećam već sada,i to unazad 3 tj.Tamo znači od 24 tj. trudnoće
Pisala sam već o tome,tamo na temi bolovi u zdjelici,preponama i sl.Kaže ginić da je to normalno,ali za moj tj. trudnoće malo prejaka bol..
Ja škripim ko stari traktor, probala sam vrtiti kukovima preko dana,i istezat se u mačka položaj, ali onda me prestravi taj "cvilež"zdjelice , pa se tek onda prikočim od straha, frka me da ne dođem s išijasom u bolnicu, kad me ćope trudovi, a ja se iskrivim na upitnik.
A nisam baš rodilja u rosnim godinama, imam 34. Doduše, ovo mi je druga beba, s prvim djetetom sam natukla dvostruko više kila,ali sam bila čila i hitra, ipak je to bilo 5 godina razlike. A i rodila sam negdje u ovo vrijeme (u 38 tjednu).
Magnezij pijem unazad 2 mjeseca stalno. Pokušavam dakle i vježbati. Ali ništa ne pomaže, nisam iskreno znala da je zadnji mjesec tako težak - baš me je zateklo to s tim bolovima.
Amrićak, žao mi je da te to muči već od 24 tjedna trudnoće, meni je zbilja počelo tek nedavno smetati jako ležanje, sjedanje i slično.
Da me lovilo od 24 tjedna, bila bi luda ko šiba. Nadam se da će ti bit lakše s vremenom, tijelu treba nekad da se privikne na blago odvajanje kostiju zdjelice, moje taman kad se navikne- beba će ići vani , pa ću se opet jedno 2 mjeseca sastavljati ispočetka.
aurelis is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2010., 15:54   #55
Mene neukoci stalno...Al cesto znam se izvalit na trosjedu gledat tv i onda kad krenem ustajat sva sam ukocena da jedva mrdam....
A tak i u toku noci cesto i se desi....
Ajme ko baba sam...
__________________
Jel bas moras da dises dok sam nervozna !!!?HA!??
mafri is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2010., 00:03   #56
ah ta nesanica,znam kako vam je...inace do prije 2tj mi je bila savrsena trudnoca a onda je nastupila nesanica,u 33.tj trudnoce sam i ne mogu spavat,najvise 3-4 sata po noci,ne mogu se namjestit,ledja me bole,muž hrce,uh sve mi smeta....ali proci ce i to...jos malo
ema00 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2010., 13:50   #57
Evo i mene...

Ja skoro od prvog dana trudnoce imam strasnih problema sa nesanicom, spavam samo 4-5 sati po noci... Zaspem cim legnem,ali nako sta prvi put odem u wc gotovo je sa spavanjem... Mozda jos jednom zaspem u toku noci... Sada sam u 27 tj i ima nekih 4-5 dana sam konacno pocela spavati i sad se ne bi do podneva digla jer ipak treba sve nadoknadit... Nadam se da ce tako i ostat :-)
Mare1983 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2010., 21:33   #58
ajme da se pohvalim da već tri noći spavam

jest da se probudim i do 5 puta radi Wc,ali brzo se vratim u krpe i nastavim

ajme kako je lijepo spavati,da se ne ureknem samo
Amrićak is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2010., 22:21   #59
Ja sam zaspala oko 1 i prvi put se probudila tek u 8:30
Vjerojatno je razlog i to što sam noć prije probdila do 6
Nadajmo se da će i ova noć proći pospano
__________________
Sve dobro svakome, ništa lošeg nikome............
Bad Robot is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2010., 22:23   #60
Evo da se pridružim...
30+5 tjedana trudna, zaspem oko 23, buđenje zbog wc-a oko 3 i pol, budna i naspavana do 8 kad se valjda onesvijestim i zaspem i spavam do 12... Užas!!!
__________________
16.12. stigao Roko u mamin zagrljaj...
petra_hijena is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:00.