Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje > Žensko zdravlje

Žensko zdravlje Od mjesečnice do menopauze: za ginekološke probleme i pitanja

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.08.2008., 20:55   #1
Bolovi u trbuhu i jajnicima i gubitak volje za sexom

...kad vam svaki dan postane nepodnosljiv...
FlyGoodBye is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2008., 21:01   #2
Pitanje: da li mi netko moze pomoci savjetom?
1. svakodnevni bolovi u trbuhu, u donjem dijelu, jajnici luduju i izluđuju naizmjence, u takvim bolovima da moram piti tablete
2. pijem Yasmin / Diane vec 10 godina radi policist. jajnika, pomaka nema (osim sto sam uspjela rijesit problem s aknama i dlakama), ako ih prestanem piti nemam mengu
3. povisen PRL, a nemam tumor ni hipofize (koji sam operirala prije 10 god) ni problema sa stitnjacom
4. iscjedak koji mijenja svakodnevno boje i stanja, neugodnog mirisa (uzas, koja je to frustracija!!!), a nije mi pronađena niti jedna spolna bolest (obavila sve pretrage, Papu svakih par mjeseci)
5. gotovo potpuni gubitak zelje za sexom, sto je vrlo cudno s obzirom na moj temperament!

...a ovo je samo dio price.
Kako si mogu pomoci, ako mi ginekoloska struka ne moze??
FlyGoodBye is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2008., 22:54   #3
Quote:
FlyGoodBye kaže: Pogledaj post
Pitanje: da li mi netko moze pomoci savjetom?
1. svakodnevni bolovi u trbuhu, u donjem dijelu, jajnici luduju i izluđuju naizmjence, u takvim bolovima da moram piti tablete
2. pijem Yasmin / Diane vec 10 godina radi policist. jajnika, pomaka nema (osim sto sam uspjela rijesit problem s aknama i dlakama), ako ih prestanem piti nemam mengu
3. povisen PRL, a nemam tumor ni hipofize (koji sam operirala prije 10 god) ni problema sa stitnjacom
4. iscjedak koji mijenja svakodnevno boje i stanja, neugodnog mirisa (uzas, koja je to frustracija!!!), a nije mi pronađena niti jedna spolna bolest (obavila sve pretrage, Papu svakih par mjeseci)
5. gotovo potpuni gubitak zelje za sexom, sto je vrlo cudno s obzirom na moj temperament!

...a ovo je samo dio price.
Kako si mogu pomoci, ako mi ginekoloska struka ne moze??
Jesi sigurna da nemaš endometriozu (zbog takvih bolova )ili klamidiju ili kakvu bakteriju (posebno zato jer je iscjedak neugodnog mirisa)
Kristina19 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2008., 21:25   #4
a gubitak zelje za sexom mozes slobodno povezat sa pilulama
maša&maša is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2008., 12:02   #5
molim vas da odete na ovu temu, i da mi date odgovor, savjet ili bilo što...

tnx. https://www.forum.hr/showthread.php?p...3#post15910323
emiii is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2008., 12:14   #6
Quote:
emiii kaže: Pogledaj post
molim vas da odete na ovu temu, i da mi date odgovor, savjet ili bilo što...

tnx. https://www.forum.hr/showthread.php?p...3#post15910323
Zašto to radiš? Dobit ćeš karton i nećeš moć pisat više na forumu. Onaj koga zanima, pročitat će tvoju temu.
Kristina19 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2008., 12:27   #7
emii temu si vec otvorila i pusti da ti ljudi odgovore

Hvala
__________________
I would rather be hated for what I am than loved for what I am not.
Het is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2010., 01:03   #8
ja imam slične probleme a nakon što sam obišla sve liječnike i bila čak i na laparoskopiji gdje su defiinitivno isključila endom. ostaje mi da tražim slična iskustva i savjete na forumu...
maia is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:40.