Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Ostale umjetnosti

Ostale umjetnosti Slikarstvo, arhitektura, umjetnost života...
Podforumi: Kazalište, Strip, Kreativni nered

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.01.2010., 01:54   #1
prodaja i narudžba radova

Ovako... Otvaram ovu temu za sve koji žele prodati neki svoj "umj." rad
ili za sve one koji imaju bilo kakvu želju i naruđbu u vezi crtanja....

Osobno, prodala bi neke svoje grafike(bakropisa, litografija, kombiniranih tehnika)
Usput bavin se dizajnom pa ako neko ima i takvu ponudu neka se javi!
zest is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2010., 15:22   #2
svi bi prodavali ali nitko ne bi kupovao. šta'š
mislim da ako želiš prodati svoj rad onda bi ti bilo najbolje da otvoriš neku internet stranicu gdje ćeš pokazati ljudima kako izgledaju tvoji radovi pa onda napisati cjenik. ako ima zainteresiranih jave ti se na kontakt broj ili mail.
naravno ako su ti radovi zbilja interesantni ili ako imaš dobru reklamu uspjet ćeš nešto zaraditi.
inače, možeš otići na plac ili neko mjesto pa ljudima otvoreno izložiti radove.
ili ako imaš veze u nekoj galeriji.
ili ako imaš zbilja odlične veze onda ćeš naći kupca za čas.
naravno, danas umjetnost nije samo ono što je oku lijepo već i ono što ima potpis, nešto kao ove marke Benneton itd.. tj. nije bitna kvaliteta i ideja koliko razvikanost.

no, ako si snalažljiv/a onda možeš gledati gdje su novootvoreni lokali&restorani pa tamo pokušati uvaliti radove. zna se da je atmosfera nekog ugostiteljskog objekta uvijek upotpunjena likovnim radovima ili plakatima.
sretno!

ps. možda bih kupila rad da nemam talent za crtanje, no ovako ti si mi samo konkurencija
coolinesay is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2010., 19:46   #3
Ma cula sam da dosta ljudi zna prodat rad preko neta...i to je super i to mi je nekako naj jednostavnije.
Glupo mi je komplicirat sa nekim galerijama i preko nekog jer to uvjek otpadne puno vremena i neki dio njima moraš ostavit. :/

A nije ovo moja jedina opcija, a ništa ne košta pa ajde da i tu probam proglasit.
zest is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2010., 20:47   #4
pa možeš li bar postaviti linkove i tako to da vidimo kako radovi izgledaju?
samo prvo pitaj modove na ovom podforumu jer ne znam koliko su oglasi dozvoljeni
coolinesay is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2010., 20:08   #5
postoji podforum za oglase, al mislim da nije problem da ova tema zazivi i funkcionira kao nasa mala galerija forumasa.

no, uvjet je slijedeci:
- postovi ne smiju imati slike vece od 320x240 piksela [slobodno stavite linkove na vece slike il galerije gdje god na netu]
- postovi moraju biti jednostavni i pregledni
- zabranjeno je ostavljanje e-mail adresa, brojeva ili bilo kakvih privatnih podataka u oglasu, sto znaci da je kontakt iskljucivo preko privatnih poruka [linkovi na vlastite web stranice / prostore su dozvoljeni]

nixon is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2010., 09:25   #6
odlična stranica za upload slika je naravno deviant art ili my art plot. ali rekla bih da se na deviantu nađe kako dobrih radova pa tako i čistih sranja dok na my art plot priča je drugačija. na my art plot više manje su sve umjetnički radovi bez nekih anime kerefeka iako čisto sumnjam da i taj portal nisu zarazili s tim sranjem.
coolinesay is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:14.