Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje

Stanovanje Gdje i kako stanujete, i kako uopće doći do vlastita stana
Podforumi: Vrt, Sam svoj majstor, Interijeri

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.09.2014., 15:07   #3421
Nevjerojatni su argumenti za parkiranje skutera.U normalnoj drzavi nebi skuter bio parkiran niti jednog sata,vec bi bila kazna ili pauk.
Nejasan mi je mentalitet ljudi da mu je opravdanje za suludo parkiranje nedostatak love za park. mjesto.Neznam zasto ljudi imaju auto,moped ako im je tesko placati parking,registraciju,odrzavanje,zasto kupuju ono sto si nemogu priustiti pa im je netko drugi kriv.Svi su se rodili u autu,robuju ratama i kukaju.Prostri koliko si dug!Mentalitet ,primitivizam,bezobrazluk,malogradjanstina.....
Dakle;kada komunalni redar ni policija ne rade svoj posao,sreca u ovom slucaju je vlasnik voljan odreagirati,sto ciniti vec s primitivcem primitivno,baciti moped u kontejner pa vise nikad nebi parkirao ovako.
Znam da ce me prozvati mnogi ali vjerujte drugacije nije moguce u masi slicnih situacija.
goldfish is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2014., 18:52   #3422
Kako dobro kamere funkcioniraju. Sve se super vidi...

Al zbilja bi me iznenadilo da je barem bilo pokušaja oko postavljanja kamera. Već nekoliko dana stoji obavijest o postavljanju kamera baš danas na konkretnim ulazima. Neki su o tome dobili i pisanu obavijest mailom (ja nisam).
Došao danas s posla i sve gledam gdje su kamere, a niti trunka prašine da je nešto pokušavano. Ni u ulazima, ni u garaži. I bilo mi je zanimljivo vidjeti susjeda koji je došao malo nakon mene koji je također pogledavao po plafonu, poput mene tražeći novopostavljeni video nadzor. Vjerojatno je i njega ukočilo u vratu koliko je tražio ali ništa vidio nije. Kao i ostale susjede.

Apsolutno neozbiljno i neodgovorno. Ako je predsatvnica zgrade stavila obavijest da će se danas postavljati video nadzor, a to se nije dogodilo, očekujem obavijest o tome zašto se danas po tom pitanju apsolutno ništa nije dogodilo. Ako se posao dogovori i mi to plaćamo, onda ako se i dogovore rokovi, dogovoreno se treba poštovati. Sve drugo ispada neozbiljno.

Kad se birao upravitelj, javno su izvješene tri najpovoljnije ponude. Tako smo izabrali. Zašto se to nije dogodilo i sa izborom onoga tko (još nije, a kad će ne zna se) će postaviti kamere. I kvalitete i funkcije istih.
No, i to govori o nekima drugima.

Ribice zlatna, ne znam zašto bi Vas tko prozivao. Rekli ste tako kako je. Dok će bilo čije financije biti opravdanje za bilo kakvo ponašanje ili odluke koje nisu ispravne, nema nam pomaka. Kako stvari stoje, još ga dugo ne će biti. Od države do nas susjeda.

Tko preživi, pričat će.
migolino is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2014., 21:48   #3423
Quote:
migolino kaže: Pogledaj post
Kako dobro kamere funkcioniraju. Sve se super vidi...

Al zbilja bi me iznenadilo da je barem bilo pokušaja oko postavljanja kamera. Već nekoliko dana stoji obavijest o postavljanju kamera baš danas na konkretnim ulazima. Neki su o tome dobili i pisanu obavijest mailom (ja nisam).
Došao danas s posla i sve gledam gdje su kamere, a niti trunka prašine da je nešto pokušavano. Ni u ulazima, ni u garaži. I bilo mi je zanimljivo vidjeti susjeda koji je došao malo nakon mene koji je također pogledavao po plafonu, poput mene tražeći novopostavljeni video nadzor. Vjerojatno je i njega ukočilo u vratu koliko je tražio ali ništa vidio nije. Kao i ostale susjede.

Apsolutno neozbiljno i neodgovorno. Ako je predsatvnica zgrade stavila obavijest da će se danas postavljati video nadzor, a to se nije dogodilo, očekujem obavijest o tome zašto se danas po tom pitanju apsolutno ništa nije dogodilo. Ako se posao dogovori i mi to plaćamo, onda ako se i dogovore rokovi, dogovoreno se treba poštovati. Sve drugo ispada neozbiljno.

Kad se birao upravitelj, javno su izvješene tri najpovoljnije ponude. Tako smo izabrali. Zašto se to nije dogodilo i sa izborom onoga tko (još nije, a kad će ne zna se) će postaviti kamere. I kvalitete i funkcije istih.
No, i to govori o nekima drugima.

Ribice zlatna, ne znam zašto bi Vas tko prozivao. Rekli ste tako kako je. Dok će bilo čije financije biti opravdanje za bilo kakvo ponašanje ili odluke koje nisu ispravne, nema nam pomaka. Kako stvari stoje, još ga dugo ne će biti. Od države do nas susjeda.

Tko preživi, pričat će.
Zar nije i Kamgrad danas trebai nesto popravljati???
Tipicno,kao uvijek nas zavlace a za Bozic istice garantni rok...

Raskinise se svi izvoditelji radova...
Umjesto naplatiti penale,naci druge izvodjace i dovidjenja, nas ce svi radje napraviti budalama
micko83 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2014., 22:15   #3424
Koliko vidim, izolacijske ploče na stropu garaže su popravljene, a i rasvjeta sva ponovno radi. Pretpostavljam (ne znam jer sam na poslu bio) da je ploče popravio Kamgrad.

Ali uvijek se može gledati samo negativno, ako tako odabereš... Ono čaša polu puna ili čaša polu prazna...
Room130 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2014., 22:57   #3425
Quote:
goldfish kaže: Pogledaj post
Nevjerojatni su argumenti za parkiranje skutera.U normalnoj drzavi nebi skuter bio parkiran niti jednog sata,vec bi bila kazna ili pauk.
Nejasan mi je mentalitet ljudi da mu je opravdanje za suludo parkiranje nedostatak love za park. mjesto.Neznam zasto ljudi imaju auto,moped ako im je tesko placati parking,registraciju,odrzavanje,zasto kupuju ono sto si nemogu priustiti pa im je netko drugi kriv.Svi su se rodili u autu,robuju ratama i kukaju.Prostri koliko si dug!Mentalitet ,primitivizam,bezobrazluk,malogradjanstina.....
Dakle;kada komunalni redar ni policija ne rade svoj posao,sreca u ovom slucaju je vlasnik voljan odreagirati,sto ciniti vec s primitivcem primitivno,baciti moped u kontejner pa vise nikad nebi parkirao ovako.
Znam da ce me prozvati mnogi ali vjerujte drugacije nije moguce u masi slicnih situacija.
Draga moja kolegice,
mi zivimo u zemlju revolverasa i desperadosa ostalo je sve apsurdistan...

tu na nasu zalost nista nemoze nit komunalac nit policija,tocnije vezane su im ruke jer policija nema ovlasni na privatnom posjedu bio sto kaznjavat kao nit komunalni redar,pauk takodjer nevrsi nadleznost na PP
Osim ako ti je blokiran izlaz ili pozani put..

da slucaj bude jos u vecoj metastazi...

Ti kreteni pokvareni koji parkiraju na interne prometnice izmedju zgrada su jos i dobri,cesto puta se desava slucaj da isti kreteni parkiraju na tvoje PRIVATNO (pre)placeno parkirno mjesto i nemozes im nista,osim eventualno zamolit ako bi htjeli bit ljubazni da se maknu...
Drugi slucaj,
svi nabave daljinske od garaza(koje cesto puta su -1,-2,-3..) i parkiraju unutra svoje NOVE limene ljubimce,
dakle nisu kupili nista,nit garazu nit parking...nit placaju pricuvu(iz koje se finacira struja i sve ostalo vezano za funkciju garaze)..dakle apsolutno nikakve obaveza...
A onda dojde veliki racun za struju u garazama,svi se cude..pricuva se mora povisit...
treci slucaj,parkiranje po internoj dvotracnoj prometnici(dakle uvijek je jedan trak pun tih kurvinih sinova) i to cak do te mjere u stilu John Wayna po travi(koju mi kasnije placamo popravak i odrzavanje iz pricuve)

A neradi se o nikakvoj sirotinji,
dapace ti cigani voze aute cesto puta po 50+k€,a okolo zgrade na 50-100 je besplatni parking,ispred zgrade je asfaltirani ulicni parking...mjesecna karta za II zonu dojde 50kn,zgrada ima jos hrpu neprodanih garaza,ljudi ima koji hoce iznajmit..
al kreten hoce svoj auto stavit svima nama pod prozor i od nas radit majmune..

bas me zanima jel netko pokusao ozbiljno rijesit ovakav problem..
__________________
2Pac Wonder Why They Call You Bitch--2Pac Pain--2Pac Dear Mama--2Pac Life Goes On--2Pac Do For Love-----2PacLil Homies(svi clanovi na forum.hr..)
comi1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2014., 23:34   #3426
ČUDNI LJUDI

Kada gledam vase komentare... vidim po migulinu da ne voli predstavnicu stanara te imam osjecaj kao da on zeli na tu fotelju. Neces razbojnice, neces maknut marijetu!
Uvijek se moze bolje voditi zgrada, ali mi sami stanari smo neodlucni tako da marci uvijek neko srednje rjesenje mora naci zbog nas. Za sve ljude sa pesekima isto nešto želim reći... ako djeca nemaju park za igru netrebaju imati ni peseki, i svi uvijek na jedno mjesto dovedete peseke i uvijek istim susjedima smetate.... sad cu vam ja dati rjesenje... svaka zgrada ima 4 kuta , odredite si ponedjeljak na jednom kutu, utorak drugi kut, srijeda treci kut i tako dalje... a ne da svi iz g1 i g2 dolaze kod g3 na izlozbu peseka...
biki007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2014., 01:21   #3427
Quote:
biki007 kaže: Pogledaj post
Kada gledam vase komentare... vidim po migulinu da ne voli predstavnicu stanara te imam osjecaj kao da on zeli na tu fotelju. Neces razbojnice, neces maknut marijetu!
Uvijek se moze bolje voditi zgrada, ali mi sami stanari smo neodlucni tako da marci uvijek neko srednje rjesenje mora naci zbog nas. Za sve ljude sa pesekima isto nešto želim reći... ako djeca nemaju park za igru netrebaju imati ni peseki, i svi uvijek na jedno mjesto dovedete peseke i uvijek istim susjedima smetate.... sad cu vam ja dati rjesenje... svaka zgrada ima 4 kuta , odredite si ponedjeljak na jednom kutu, utorak drugi kut, srijeda treci kut i tako dalje... a ne da svi iz g1 i g2 dolaze kod g3 na izlozbu peseka...
Mi sami suvlasnici, nismo imali prigode sami odabrati nekoga tko bi nas predstavljao. To smo dobili od Sigme. U G1 su ljudi lijepo riješili tu situaciju. Imaju predstavnika koji zna, koji čini, koji želi i koji može. Kojega su sami izabrali i koji je oko sebe okupio ljude kojima je stalo. Uostalom, to se vidi i iz G3.
U G3 ja osobno znam barem desetak ljudi koji bi stvari mogli pokrenuti a ne čekati pa što, kako i kad bude, koji bi bili izvrsni predstavnici nas, suvlasnika (pa i od mene, ako ste se toga pribojavali). Eto, i Vas bih pribrojio u tu skupinu jer uviđate probleme poput ovu situacije sa zvjeradi. Nadam se da ste imali više sreće od mene pa niste stali u bombu u našem jadnom zelenilu od tih malih ljubimaca koji su skoro na baterije.

Najgora je ravnodušnost. I zato sâm skidam kapu roomu, piper, micku, alcyonu, digiridanu...i još tolikim dragim susjedima koji znaju ukazati, potaknuti na razmišljanje, pa i ovakvim argumentacijama pokrenuti stvari i promjene. Eto, zadnje je to da je kontejner za papir na svojem mjestu.

Ako je ukazivanje na ono što se nije promijenilo a već je odavno trebalo, nekome problematično i bolno - žao mi je. Ja sam jedino konkretan u konkretnome. Ako to nekoga boli, ja mu pomoći ne mogu. Biti predstavnik suvlasnika nije samo fotelja i primanje iz pričuve koju plaćamo.

Marci, kako je nazivate, mogla je već nekoliko puta sazvati sastanak suvlasnika, dati nam financijska izvješća, govoriti o planovima i realizacijama, problematici istih. Ovako, niste in, osim ako nemate peseka pa sve saznate znate kad i znate gdje.

A oko razbojnika koje spominjete za krivu osobu na krivom mjestu, bolje se pripazite razbojnika koji su prije neki dan još jednom susjedu otuđili bicikl iz zaključanog i ograđenog spremišta u našoj garaži.

Sapienti sat!
migolino is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2014., 08:18   #3428
Ma sve 5 migolino! Salim se za razbojnika toje bio trenutak inspiracije.
Nisam odma za sankcije već joj trebamo ukazati na to što želimo i zahtjevamo. Ukoliko nema pomaka zovemoMarkićku za referendum i napad! Evo dajem vam glas ukoliko dode do izvanrednih izbora!
biki007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2014., 08:47   #3429
Quote:
goldfish kaže: Pogledaj post
Znam da ce me prozvati mnogi ali vjerujte drugacije nije moguce u masi slicnih situacija.
Ja te podržavam.
Alcyon is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2014., 14:16   #3430
ljudskom neodgoju i kretenizamu stvarno nema kraja.Na podestu (s vanjske strane prozora) komadi odrezanih noktiju.
Pa sta nije dovoljno da skoro na svakodnevnoj bazi cistim pepel, mrvice....helllo !!!!
valle38 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2014., 16:38   #3431
sorry, ne živim u sigmi, ali ja bi to dragom susjedu vratila na otirač.
shelby-eleanor is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2014., 22:12   #3432
Zeznut je taj dim cigarete. S prozora kat ispod tebe, on ni pet ni šest, nego ravno gore pa malo desno i unutra kroz tvoj otvoren prozor.
I onda je u sobi malo zbunjen, ali brzo se snađe i utabori se baš u posteljini. Poslije se iz nje ne da van ni slučajno.
Đubre se unutra drži rukama i nogama.
i9000 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2014., 13:13   #3433
8.kat

Dragi stanari, razmisljam o kupnji stana na 8.katu pa me zanimaju vasa iskustva. Jeste li imali problema vezano za vlagu i kondenzaciju zbog ravnog krova i imate li problema sa pritiskom vode u cijevima? Hvala unaprijed!
Borovnica42 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2014., 18:08   #3434
Zanima me jedna stvar - kako sigma moze na svojoj stranici napisati da je stan na prodaju ako u njemu provjereno netko zivi i pritom je jos vrlo bucan? Pod bucan mislim da do 3 po noci slajsa stolice, lupa, škripi s vratima. Bar onda vrata nek podmazu...ako vec stolice ne znaju podici nego ih struzu po podu. ponekad mi se cini da niti ne spavaju ti ljudi. uostalom, mozda nisu ljudi nego neke utvare samo nocu aktivne sori, nenaspavana sam... zbog susjeda koji ne zive u stanu na koji mislim...zaista nisam neki pekmez, al ovo sto ovi rade je too much.
jedanobičanmiš is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2014., 19:13   #3435
Kamere i video nadzor - napokon!
migolino is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2014., 20:44   #3436
Migs

Migolino je na današnjem sastanku pokazao da može jedini parirati Marijeti, premda po mom mišljenju i ona obavlja vrlo dobro ulogu predstavnika. Baš bi prava to borba bila! Al Migs svaka čast ! Sori na razbojniku
biki007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2014., 14:48   #3437
Quote:
biki007 kaže: Pogledaj post
Migolino je na današnjem sastanku pokazao da može jedini parirati Marijeti, premda po mom mišljenju i ona obavlja vrlo dobro ulogu predstavnika. Baš bi prava to borba bila! Al Migs svaka čast ! Sori na razbojniku
I trebaju se ljudi suprotstaviti. Pa mi placamo predstavnike stanara da obavljaju svoj posao, dakle ako im se tuzimo oko necega,trebali bi rijesiti isto.
No, vec danima gledam ovaj kaos vani sa kauflandovim izvoditeljima radova i zaparkiranim vozilima i nitko do sada ni prstom da mrdne.
Niti se moj prijedlog sa prometnim znakovima uzeo u obzir,niti su predstavnici stanara otisli u kaufland i upozorili da je ovo privatna parcela i da su vozila nepropisno parkirana, a mi to sve iz pricuve placamo.
Kada je k-index dosao, fino je zahtijevano da krene rjesavati probleme no sada otvoreno moram priznati da sam skeptican i u rad upravitelha i predstavnika stanara.
Pa dragi predstavnici, do kada cemo ovo vani trpjeti pa da neko od vas nesto poduzme??
Godinu i pol kao i video nadzor??
Kamgrad nije ni pola prijava zavrsio a jamtveni rok istjece u 12. Mjesecu...

Mislim da je ovo sve skupa neozbiljno i da je krajnje vrijeme da sr nesto poduzme, ili cemo cekati dok jedan od ovih kombija nekog ozbiljnije ozlijedi nego neki dan...
micko83 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2014., 17:44   #3438
Quote:
micko83 kaže: Pogledaj post
I trebaju se ljudi suprotstaviti. Pa mi placamo predstavnike stanara da obavljaju svoj posao, dakle ako im se tuzimo oko necega,trebali bi rijesiti isto.
No, vec danima gledam ovaj kaos vani sa kauflandovim izvoditeljima radova i zaparkiranim vozilima i nitko do sada ni prstom da mrdne.
Niti se moj prijedlog sa prometnim znakovima uzeo u obzir,niti su predstavnici stanara otisli u kaufland i upozorili da je ovo privatna parcela i da su vozila nepropisno parkirana, a mi to sve iz pricuve placamo.
Kada je k-index dosao, fino je zahtijevano da krene rjesavati probleme no sada otvoreno moram priznati da sam skeptican i u rad upravitelha i predstavnika stanara.
Pa dragi predstavnici, do kada cemo ovo vani trpjeti pa da neko od vas nesto poduzme??
Godinu i pol kao i video nadzor??
Kamgrad nije ni pola prijava zavrsio a jamtveni rok istjece u 12. Mjesecu...

Mislim da je ovo sve skupa neozbiljno i da je krajnje vrijeme da sr nesto poduzme, ili cemo cekati dok jedan od ovih kombija nekog ozbiljnije ozlijedi nego neki dan...
evo i par primjera (nažalost nemam sliku kolone koja je tu od 8 do 17 sati, pa ako neko drugi može podijeliti):
preko 3 parking mjesta:
http://i.imgur.com/lf7DNJf.jpg?1

j...znak....ovo je neki ljubičić transporti te su bili kod nekih susjeda, opet mislim da je na svima nama obaveza da se upozore gdje smiju parkirati a gdje ne. Radi ovog se pitam kako žardinjere nismo mogli postaviti a vozila smiju ovako parkirati...

http://i.imgur.com/7fcaDYC.jpg?1

Zadnje uređivanje City : 04.10.2014. at 17:58.
micko83 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2014., 21:40   #3439
Garancija za G3 ističe u 7/2015.

Što se parkinga tiče ovakvih slučajeva će uvijek biti. Nije predstavnica stanara prometni redar. Sve što može je upozoriti ovakve vozače, ako je ne žele poslušat ne može ništa. Posao predstavnice stanara nije da cijeli dan stoji na parkingu i tjera ovakve specijalce. A bit će ih uvijek. Ovo što se sad događa će završiti 25.10 kad se otvori Kaufland. Ali kad se prodaju poslovni prostori.... Sretno ovima sa vanjskim parkingom. Zato je bilo pametnije kupiti garažno mjesto.

Predstavnici stanara po meni rade sasvim dobar posao. 90% predstavnika u gradu ne bi uopće pala ideja, a kamoli da bi realizirali nešto što naši predstavnici rješavaju sa ovom livadom.

Tu se mjesecima prizivaju kamere, a onda kad ih se konačno postavi, i to po čist OK cijeni i odlične kvalitete, onda se izvlače članci zakona dal je to po zakonu i jel moralo potpisat 50% ili 100%. Zanimljivo mi je da susjed koji je toliko zabrinut oko naše privatnosti (a neš ti uzurpiranja privatnosti zbog kamere na ulazu u zgradu, pa nije da tamo plešem gol) pošalje mail na cijelu zgradu ne koristeći BCC nego CC. Što je po meni bila mnogo veća uzurpacija moje privatnosti.
Room130 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2014., 11:23   #3440
Quote:
Room130 kaže: Pogledaj post
Garancija za G3 ističe u 7/2015.

Što se parkinga tiče ovakvih slučajeva će uvijek biti. Nije predstavnica stanara prometni redar. Sve što može je upozoriti ovakve vozače, ako je ne žele poslušat ne može ništa. Posao predstavnice stanara nije da cijeli dan stoji na parkingu i tjera ovakve specijalce. A bit će ih uvijek. Ovo što se sad događa će završiti 25.10 kad se otvori Kaufland. Ali kad se prodaju poslovni prostori.... Sretno ovima sa vanjskim parkingom. Zato je bilo pametnije kupiti garažno mjesto.

Predstavnici stanara po meni rade sasvim dobar posao. 90% predstavnika u gradu ne bi uopće pala ideja, a kamoli da bi realizirali nešto što naši predstavnici rješavaju sa ovom livadom.

Tu se mjesecima prizivaju kamere, a onda kad ih se konačno postavi, i to po čist OK cijeni i odlične kvalitete, onda se izvlače članci zakona dal je to po zakonu i jel moralo potpisat 50% ili 100%. Zanimljivo mi je da susjed koji je toliko zabrinut oko naše privatnosti (a neš ti uzurpiranja privatnosti zbog kamere na ulazu u zgradu, pa nije da tamo plešem gol) pošalje mail na cijelu zgradu ne koristeći BCC nego CC. Što je po meni bila mnogo veća uzurpacija moje privatnosti.
A dobro, što ti onda sugeriraš, da idemo paroku i da se tužimo????možda u Markićevu glupu udrugu za obitelj pa da nam raspišu referendum....
Tko priča ovdje o prometnom redaru? Predstavnik stanara treba biti glas stanara, i ako mi kao stanari nismo sa nečime zadovoljni, predstavnik stanara bi trebao u suradnji sa upraviteljem zgrade naći rješenje (obje funkcije su jako dobro plaćene iz pričuve te im je posao voditi brigu o zajedničkom prostoru koji uključuje i vanjski okoliš)! Za to su plaćeni i to jako dobro. Prema prosječnoj satnici koju im mi isplaćujemo, oni bi trebali minimalno 20 sati raditi mjesečno, a mi čekamo na rješenje naših problema mjesecima, zato mi nemoj pametovati da svi rade kako treba, jer da rade ne bi bio kaos vani.
Bijedno je to što se niko ne udostoji reći na glas što mu je problem nego radije plaća porez na budale (pričuvu i komunalno) i trpi sve što se događa vani iako je ovo privatna parcela, iako smo postavili neke pravilnike, znakove, itd...
Da li je stvarno toliki problem okrenuti par brojeva u gradu, saznati svoja prava i rješenja na problema i prema pravilniku postupiti???

Pa ne može me neko ubijediti da 20 kombija kauflanda može parkirati vozila nepropisno na cestu na privatnoj parceli, i nitko im ne može ništa te ne postoji zakon za to?
Također da susjedima koji su kupili parking mjesto isto nikada nije slobodno za njih jer cijelo vrijeme neko parkira na isto?
Pa radnici iz kauflanda su povraćali po našem parkingu, neki dan zakačili dijete na biciklu, uništiše svojim vozilima cestu koja je ionak uništena, oparkiraju na naše parkinge i parkinge za naše goste

Ako je tako, onda ću i ja gledati samo svoja posla i dići ruke od svega pa neka nam nastane divlji zapad vani jer prema tvojim riječima Room130: mi nemamo odgovornu osobu za naše probleme vezane za zajednički prostor a to sigurno nije predstavnik stanara ni upravitelj...
micko83 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:50.