Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje

Stanovanje Gdje i kako stanujete, i kako uopće doći do vlastita stana
Podforumi: Vrt, Sam svoj majstor, Interijeri

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.09.2014., 19:10   #1161
Quote:
jones85 kaže: Pogledaj post
kak nemres odjaviti telefon za internet? kojeg imas operatora? vec poduze operator ne smije uvjetovati jednu uslugu drugom. gotovo sam siguran da mozes imati internet bez telefona
Fizički ne možeš imati ADSL vezu bez da imaš telefon, možda to što ti kažeš po nekom zakonu ne moraš imati telefon i internet kod istog operatera ali moraš imati telefon, ne moraš ga koristiti ali onih oko 70kn što se on plača platiti moraš

Vjerojatno u Zg ima drugačijih rješenja (optika i slično) ali nije Zagreb cijela Hrvatska (barem ne još )
__________________
kad se sjetim ja satova tjelesnog, starih prijatelja iz osnovne, kako je nekad bilo sve najbolje, sada je sve drugačije, sad nas budučnost vodi kroz ratove, sve je nakako napetije, samo su uspomene ostale, kad se sjetim ja prve simpatije, djevojke su bile najljepše, to su bili dani akcije,..ŠTA BI DAO DA SMO OPET SKUPA SVI, DA SE KAO NEKAD OPET NAZDRAVI,....
Attack is online now  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2014., 19:27   #1162
Quote:
Attack kaže: Pogledaj post
Fizički ne možeš imati ADSL vezu bez da imaš telefon, možda to što ti kažeš po nekom zakonu ne moraš imati telefon i internet kod istog operatera ali moraš imati telefon, ne moraš ga koristiti ali onih oko 70kn što se on plača platiti moraš

Vjerojatno u Zg ima drugačijih rješenja (optika i slično) ali nije Zagreb cijela Hrvatska (barem ne još )
Mi imamo samo internet, bez telefona. Bnet je u pitanju, pa provjerite ako ima kod vas mogućnost Bneta 100 kn mjesečno flat, i na to 20 kn kao najam modema...


@Allexis nama je za nas dvoje voda na zadnjem računu 202 kn... zagreb je u pitanju jedva čekam da odvojimo brojila jer ovo je grozno...
Beck is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2014., 22:06   #1163
i kod mene zagreb.....potrošnja vode i grijanja u zgradi nije normalna
__________________
Success is getting what you want. Happiness is wanting what you get.
Allexis is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2014., 22:55   #1164
Quote:
Beck kaže: Pogledaj post
Mi imamo samo internet, bez telefona. Bnet je u pitanju, pa provjerite ako ima kod vas mogućnost Bneta 100 kn mjesečno flat, i na to 20 kn kao najam modema...
da u Zagrebu, ali u manjim gradovima nema te mogućnosti
__________________
kad se sjetim ja satova tjelesnog, starih prijatelja iz osnovne, kako je nekad bilo sve najbolje, sada je sve drugačije, sad nas budučnost vodi kroz ratove, sve je nakako napetije, samo su uspomene ostale, kad se sjetim ja prve simpatije, djevojke su bile najljepše, to su bili dani akcije,..ŠTA BI DAO DA SMO OPET SKUPA SVI, DA SE KAO NEKAD OPET NAZDRAVI,....
Attack is online now  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2014., 08:09   #1165
Quote:
Attack kaže: Pogledaj post
da u Zagrebu, ali u manjim gradovima nema te mogućnosti
Odes na njihove stranice upises adresu i provjeris dostupnost....mozda kod tebe i ima....
theXgeneration is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2014., 11:07   #1166
Možeš imati samo ADSL internet bez telefona ali je onda cijena solo interneta puno veća i neisplativa.To vrijedi za HT.
Mikahr is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2014., 13:59   #1167
meni su iz HT-a rekli da mogu imati samo internet i isključiti telefon, ako jednokratno platim 500 kn...mjesečna naknada za flat bi bila 150 kn.....s obzirom da moji doma plaćaju paket 300 kn (tel, net, tv), to mi je puno isplativije....

al vlasnica stana nije htjela isključiti telefon, pa sam odlučila preseliti svoj bnet iz starog stana....
__________________
Success is getting what you want. Happiness is wanting what you get.
Allexis is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2014., 15:00   #1168
Quote:
Angelsss kaže: Pogledaj post
interesira me cijena plina po m3 ako netko zna?
već 3-4 mjeseca nismo dobili račun za plin pa smo mislili to rješiti tako da platimo potrošeno.
Zna li netko?
Angelsss is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2014., 15:04   #1169
Quote:
Angelsss kaže: Pogledaj post
Zna li netko?
nama je svaki mjesec drugacija cifra. i ne placamo vise po m3 nego po nekim kalorijama koje kao oni mjere svaki mjesec i po tome odreduju cijenu. naravno da je svaki mjesec cijena visa.
vlovrec is online now  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2014., 15:54   #1170
Quote:
vlovrec kaže: Pogledaj post
nama je svaki mjesec drugacija cifra. i ne placamo vise po m3 nego po nekim kalorijama koje kao oni mjere svaki mjesec i po tome odreduju cijenu. naravno da je svaki mjesec cijena visa.
nama su zadnji put bili na očitavanju negdje u 4 mjesecu, a od 5 mjeseca ne dobijamo račune, uopće ne znam što napraviti
Angelsss is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2014., 16:28   #1171
Quote:
Angelsss kaže: Pogledaj post
Zna li netko?
trolas ili? na prethodni post ti je odgovoreno. procitaj prethodnu stranicu
jones85 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2014., 18:29   #1172
Quote:
jones85 kaže: Pogledaj post
trolas ili? na prethodni post ti je odgovoreno. procitaj prethodnu stranicu
Ajme sorry, nisam uopće skužila da si mi odgovorio
valjda sam previdjela pošto se potegnula komunikacija oko neta i telefona.
Sorry još jednom, idem čitati postove od prije
Angelsss is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2014., 18:51   #1173
Quote:
vlovrec kaže: Pogledaj post
nama je svaki mjesec drugacija cifra. i ne placamo vise po m3 nego po nekim kalorijama koje kao oni mjere svaki mjesec i po tome odreduju cijenu. naravno da je svaki mjesec cijena visa.
I kod nas isto tako, ja pisem potrosnju i racunam, jesenas je po kubiku bilo oko 3,80kn dok je proljetos vec skocilo na 4,20, svaki mjesec po malo. A sam plin je strasno loš, sat vrti ko ne spašen a energije slabo!
A i voda je preskupa, sam kubik kosta oko 4.20kn dok sa svim dodacima i nametima bude oko 15kn. Mislim da je to puno previše za jednu zemlju koja relativnon ima puno pitke vode!

Gadovi samo nabijaju sirotinju

Sent from my GT-P5210 using Tapatalk 2
__________________
kad se sjetim ja satova tjelesnog, starih prijatelja iz osnovne, kako je nekad bilo sve najbolje, sada je sve drugačije, sad nas budučnost vodi kroz ratove, sve je nakako napetije, samo su uspomene ostale, kad se sjetim ja prve simpatije, djevojke su bile najljepše, to su bili dani akcije,..ŠTA BI DAO DA SMO OPET SKUPA SVI, DA SE KAO NEKAD OPET NAZDRAVI,....
Attack is online now  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2014., 21:44   #1174
Quote:
Attack kaže: Pogledaj post
Fizički ne možeš imati ADSL vezu bez da imaš telefon, možda to što ti kažeš po nekom zakonu ne moraš imati telefon i internet kod istog operatera ali moraš imati telefon, ne moraš ga koristiti ali onih oko 70kn što se on plača platiti moraš

Vjerojatno u Zg ima drugačijih rješenja (optika i slično) ali nije Zagreb cijela Hrvatska (barem ne još )
Najbolje su mi ovakve price da se nista ne moze bez telefona...o boze!
Ovo je 2014.g. i ne kuzim cemu fiksna linija uopce sluzi...to je nepotrebno i porez na budale!
.pero vragec is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2014., 21:47   #1175
kad se ljudi nedovoljno informiraju
__________________
Success is getting what you want. Happiness is wanting what you get.
Allexis is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2014., 04:54   #1176
Stan od 45 m2, grijanje na toplanu.

Struja - 160 kn (ali nam razlika dode svakih 6 mj oko 600 kn, valjda zato kaj cesto kuhamo i peremo ves)
Voda - 150-180 kn
Pricuva itd - oko 170 kn
Toplana - ljeti oko 90, a zimi do 300 kn

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk
OrbisRomanus is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2014., 05:23   #1177
Dvije osobe (Split):

Stanarina - 2200kn
Struja - cca 180kn (prošla rata je bila 300kn pa smo se preplatili)
Voda - 90kn
Internet i TV - 200kn
Mobiteli - 250kn
Stubište/hodnik - 35kn
Plin (boca) svako par mjeseci - 110kn
Teeja is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2014., 20:23   #1178
Quote:
.pero vragec kaže: Pogledaj post
Najbolje su mi ovakve price da se nista ne moze bez telefona...o boze!
Ovo je 2014.g. i ne kuzim cemu fiksna linija uopce sluzi...to je nepotrebno i porez na budale!
Ajde molim te stavi mi link na flat internet bez telefonske linije koji je podržan u manjim mjestima!!! Informiraj me

Nije cijela Hrvatska ZAGREB da imamo provučene kablove ili optiku u svaku zgradu pa se možeš direktno spojit na net bez t komovog uvjetovanja telefonske linije za max adsl i tv

Quote:
Allexis kaže: Pogledaj post
kad se ljudi nedovoljno informiraju
Što spada pod "nedovoljno"?? Zvao sam sve od reda, pročitao na tone foruma i ništa, nemaš telefon nemaš internet, amen!!

A sve ove fore sa mobilnim internetima i "fletovima" od 2-3GB nisu opcija za ikakvo komforno surfanje
__________________
kad se sjetim ja satova tjelesnog, starih prijatelja iz osnovne, kako je nekad bilo sve najbolje, sada je sve drugačije, sad nas budučnost vodi kroz ratove, sve je nakako napetije, samo su uspomene ostale, kad se sjetim ja prve simpatije, djevojke su bile najljepše, to su bili dani akcije,..ŠTA BI DAO DA SMO OPET SKUPA SVI, DA SE KAO NEKAD OPET NAZDRAVI,....
Attack is online now  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2014., 20:25   #1179
kod t-coma je svugdje moguće imati adsl bez telefona i tv-a....samo treba jednokratno platiti 500 kn....tako su meni rekli kad sam se htjela prebaciti s bneta....što bih i napravila da je vlasnica htjela isključiti prokleti telefon na koji bacim godišnje 600 kn, a niti ga imam u stanu, stoji priključak kao ukras na zidu

btw. kad sam prošle godine doselila u zgradu (jarun, zg), nije uopće u njoj bilo mogućnosti adsla-a, zbog nekih povezanih zastarjelih priključaka u zgradi....u zgradi prekoputa u kojoj sam dotad živjela, nije bilo tih problema....pa sam napisala pritužbu i u roku 2 tjedna t-com je ugradio nove priključke za adsl....
__________________
Success is getting what you want. Happiness is wanting what you get.

Zadnje uređivanje Allexis : 14.09.2014. at 20:37.
Allexis is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2014., 21:39   #1180
A cuj me, pristala si na to, tak da ti tih 600 kuna opravdava sve ono sto dobis u stanu.
Ne treba optuzivati druge zbog toga....
.pero vragec is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:56.