Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.03.2011., 16:00   #541
Quote:
kliwer kaže: Pogledaj post
ja sam ih koristila, prije 3 tjedna sam završila 14-odnevnu kuru

nikakav, ama baš nikakav! rezultat nisam dobila
pridržavala se uputstva sasvim, stavljala ujutro i naveče, redovno
niti me išta boljelo, niti me iritiralo
niti nijansu nisu bijeliji, nije subjektivan dojam jer sam slikala zube prije i poslije (to sam se mislila pohvaliti )

baš me zanima jesam li izoliran slučaj ili na temama o izbjeljivanju samo pišu cure kojima je uspjelo postići rezultat ?
Možda si trebala uzeti neke jače

Ja sa koristila Crest Classic (one koje se više ne proizvode, stara verzija) i zadovoljna sam rezultatima S tim da ih čak nisam stavljala 2 puta dnevno kako piše u uputama nego jednom.

Doduše, možda se rezultati bolje vide kod ljudi kao što sam ja: mislim da su mi te trakice skinule sloj cigareta, kave i crnog vina pa su zubići sad zablistali
Ne želim ni ići do neke holivudske/neprirodne bjeline, niti znam može li se to uopće dobiti Crestom.
__________________
Sometimes there's so much beauty in the world I feel like I can't take it, and my heart is just going to cave in...
Muffet is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2011., 23:33   #542
Quote:
Skura kaže: Pogledaj post
A kakv ti je filing?
Sijevanje ili konstantna lagana bol?

Desni ili živci u zubima?

Ako su desni pokušaj ih sa nečim premazati da ih zaštitiš jer im možda taj peroksid iz trakica (ili što već) smeta...

Ako je sijevanje u živcima, možda da pokušaš napraviti dan pauze pa da onda vidiš hoće li se ponoviti...
a onak više je to neka lagana bol podmukla i to najviše donji zubi onak na hladno i toplo su osjetljivi danas je bolje, valjda će od sad bit ok
__________________
..even the stars look brighter tonight..
plasibou is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2011., 23:56   #543
Quote:
Skura kaže: Pogledaj post
Ja uopće ne vidim na njihovim stranicama te trakice...

Kako se točno zovu?

Ako misliš na Gentle routine - njih stavljaš 28 dana po 5 minuta da bi imala rezultat... A Stain shield ti je za održavanje i minimalno 6 tjedana ih moraš stavljati...
je, mislim na te gentle za osjetljive zube
isuse, koji sam ja kreten, veliš 28 dana....

kupila sam od tipa s foruma koji posreduje pri naručivanju koji mi je dao "uputstva" (napisana u wordu, na a4 papiru), tamo piše 14 dana po 5 min

trakice su došle bez orginalne kutije, u rinfuzi, 14 njih, bolje da ne kažem koliko sam platila, dobro nije sad ni važno, očito sam popušila

zubi su mi , onako, neke srednje nijanse a redovito polirani kod zubara, znači minimalan sloj od kave, ne pijem vino, ne pušim

no očito da svima djeluju; sad razmišljam da si naručim novu kutiju
kliwer is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2011., 00:05   #544
Ja sam slala pm dotičnom (pretpostavljam da mislimo na istog) čisto da vidim ponudu. I nema u ponudi ni Vivid, ni Advanced Vivid, čak ni Classic.
Napisao mi je da su te koje on ima najpopularnije vrste (neke lijeve tipa Shielda i tog tvog Gentlea).
Cijene su mu urnebesno smiješne naspram ebaya
A očito i upute krive
__________________
Sometimes there's so much beauty in the world I feel like I can't take it, and my heart is just going to cave in...
Muffet is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2011., 13:05   #545
I ja sam ga kontaktirala i isto nema ni proffesional effect ni premium (meni najbolji) ni advanced vivid - sve druge trakice (po meni) nisu za izbjeljivanje nego za održavanje

I preskup mi je


kliwer, na Crestovim stranicama imaš točno za što su koje trakice i kako se stavljaju i koliko...


Druga stvar su cure koje u bijelile zube kod zubara, njima bi stain shield i Gentle routine bio super za zaštitu i održavanje bjeline... Da sam prije par godina to znala i ja bi ih koristila...
Ovako ću još ovu i slijedeću godinu koristit Crestove jake trakice, pa onda ponovo kod zubara
__________________
...black lipstick stains her glass of red wine...
Skura is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2011., 13:08   #546
Quote:
plasibou kaže: Pogledaj post
a onak više je to neka lagana bol podmukla i to najviše donji zubi onak na hladno i toplo su osjetljivi danas je bolje, valjda će od sad bit ok
Vjerovatno imaš osjetljivije zube pa reagiraju na izbjeljivač...
Možda da ih pereš sa posebnim kaladontima pa da bar s te strane malo ublažiš osjetljivost
__________________
...black lipstick stains her glass of red wine...
Skura is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2011., 13:11   #547
Skura, nisam vidjela ni čula za te Premium, ovdje ih nema Kakve su te?

kliwer, preporučam da si radije kupiš trakice s ebay-a (ima ljudi koji kupuju uz proviziju ako sama ne kupuješ inače s neta, čak je i tako jeftinije nego da vam netko uvaljuje ovak skupo )
__________________
Sometimes there's so much beauty in the world I feel like I can't take it, and my heart is just going to cave in...
Muffet is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2011., 13:23   #548
Premium su stare, ne proizvode se više ali ih još ima na eBayu (i nije im baš mala cijena...), njihov ekvivalent danas je 3D proffesional effect koje su još bolje...
Classic se isto više ne proizvode, ali nisam sigurna jesu li Vivid ili Advanced vivid njih zamijenile...
__________________
...black lipstick stains her glass of red wine...
Skura is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2011., 13:31   #549
Aha, sad znam, viđala sam ih na ebayu ali su bile dosta skupe, da
Mislim da su Vivid zamjena za Classic, samo što se Classic kao drže dva puta dnevno po 30min. Ja sam ih jednom dnevno stavljala i zadovoljna sam
__________________
Sometimes there's so much beauty in the world I feel like I can't take it, and my heart is just going to cave in...
Muffet is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2011., 15:23   #550
[QUOTE=Skura;32535053]I ja sam ga kontaktirala i isto nema ni proffesional effect ni premium (meni najbolji) ni advanced vivid - sve druge trakice (po meni) nisu za izbjeljivanje nego za održavanje


e znaci, ove daju efekta a one ostale znaci nista ako nismo prije izbjeljivali u zubara i slicno?
koje mi onda preporucujete da narucim?
sry al stvarno se ne snalazim uopce, a sad vidim i da ono sto sam uspjela pohvatat da sam grijesila..

ne pijem, ne pusim, al su mi zubi prirodno maalko zuckasti..
mishonja is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2011., 20:48   #551
a ja budala nisam uopce vidla da postoje ovi 3D proffesional effect koji su jos bolji
ali piše da se može koristit 2 puta godišnje, tak da u idućoj turi budem te najskuplje uzela.

danas su mi došli advanced vivid, a došla mi je i pasta za zube idem sad oprat zube pa ću tek za par sati stavljati trakice.

čim se dogodi kakva promjena, obavještavam
__________________
chown -R us ./base
Leukothea is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2011., 20:57   #552
Dakle,citam ja o tim trakicama i spremna sam naruciti ove http://cgi.ebay.com/SEALED-CREST-3D-...c5a652b67#shId ali me zanima..Hoce li prianjati na neravne zube?Naime, gornje jedinice su mi malo izbacenije od dvojki.Nemojte me slat ortodontima jer sam bila kod par azlicitih i moji zubi su takvi da ih je jako riskantno ici namjestati,tako da od poravnavanja nista.A nove zube (uz zdrave sadasnje) mi je rekla zubarica da ni u ludilu ne idem radit sa svoje 23 godine.A ne bi ni isla i tako su svima simpaticni

Zanima me da li je moguce razrezati tu trakicu pa zaljepiti posebno na te zube koji su malo krivi? Donja celjust mi je u redu..
cabo is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2011., 22:52   #553
Mislim da nećeš imati problema, trakice su skroz prilagodljive i savitljive tak da će prianjati i ne vjerujem da ćeš ih morati rezati
__________________
Sometimes there's so much beauty in the world I feel like I can't take it, and my heart is just going to cave in...
Muffet is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2011., 22:57   #554
Quote:
Leukothea kaže: Pogledaj post
a ja budala nisam uopce vidla da postoje ovi 3D proffesional effect koji su jos bolji
ali piše da se može koristit 2 puta godišnje, tak da u idućoj turi budem te najskuplje uzela.

danas su mi došli advanced vivid, a došla mi je i pasta za zube idem sad oprat zube pa ću tek za par sati stavljati trakice.

čim se dogodi kakva promjena, obavještavam
Draga Proffesional effect, koliko ja znam, preporučuju samo 1 godišnje, kao i Premium

Mislim da ti neće češće trebati
Osim ako ne želiš svijetlit u mraku kao Ron iz Prijatelja
__________________
...black lipstick stains her glass of red wine...
Skura is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2011., 22:59   #555
Quote:
Muffet kaže: Pogledaj post
Mislim da nećeš imati problema, trakice su skroz prilagodljive i savitljive tak da će prianjati i ne vjerujem da ćeš ih morati rezati
Tako je, ja imam donju dvicu isturenu i bez problema trakicu pritisnem oko nje... Samo lagano je namjesti oko isturenog zuba


Btw, ja čekam Advanced vivid za ovogodišnju turu

I uvijek prije trakica nastojim poći u zubara na čišćenje kamenca i poliranje
__________________
...black lipstick stains her glass of red wine...
Skura is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2011., 23:00   #556
ufff, meni cim dode placa neka, trosim na whitestripes
no offense ali meni je pregadno vidit zute zube, odmah dovodim u pitanje higijenu te osobe, ne mogu si pomoc, takva sam! nemam ja neke savrseno bijele zubice, u principu kaj mene nervira je kaj je meni na desnoj gornjoj strani-imam trojku i dvojku zamjenjeno. to se ni ne vidi toliko jer su zubici ravni, jedino je pigmentacija te trojke malo jaca (zuci su prirodno) iiiii to meee ubija u pojam :'(

nego, htjela sam pitati koliko oni otprilike nijansa posvijetle zubeke? i dal je dovoljno jedno ili vise pakiranja? znam da oni to sve napisu u upustvima vise manje ali me zanimaju vasa iskustva
__________________
I'm tired of walking on eggshells so terrified to fail...
goddess22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2011., 02:10   #557
ja upravo imam poljepljeno i imam papir u ustima jer mi slina curi inace DDD
evo još 5 minuta.

@skura, piše u uputstvu do dvaput godišnje, to je sve kaj znam al ak ti veliš da ne treba, uf još bolje, ne samo da nije baš ugodno pol sata slinit po kući nego nije ni to baš tak jeftino.

kaj se paste za zube tiče, fina je, onak, nije odvratan okus i lijepo čisti, otherwise, niš posebno do sad nisam primjetila.
__________________
chown -R us ./base
Leukothea is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2011., 12:36   #558
Quote:
Muffet kaže: Pogledaj post
Mislim da nećeš imati problema, trakice su skroz prilagodljive i savitljive tak da će prianjati i ne vjerujem da ćeš ih morati rezati
odlicno!i krenem ja narucit sad to i posto mi je istekao pay pal morala sam upisat novu karticu i sad mi ne zeli prihvatit ona 3 sigurnosna broja!!! poludit cu!ne znam kaj da radim
cabo is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2011., 14:34   #559
Quote:
cabo kaže: Pogledaj post
odlicno!i krenem ja narucit sad to i posto mi je istekao pay pal morala sam upisat novu karticu i sad mi ne zeli prihvatit ona 3 sigurnosna broja!!! poludit cu!ne znam kaj da radim
može ti isteknut kartica, paypal ti nemre isteknut

ne znam, meni uvijek prihvaca svaku :/
__________________
chown -R us ./base
Leukothea is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2011., 16:49   #560
Quote:
Leukothea kaže: Pogledaj post
može ti isteknut kartica, paypal ti nemre isteknut

ne znam, meni uvijek prihvaca svaku :/
haha,ma da..to sam mislila,bila sam toliko luda kad sam pisala jer sam se sat vremena borila s tim i na kraju odustala da vise nisam znala sto pisem

nego,koliko nijansi se izbijeli?da li vam okolina primjecuje razliku?
cabo is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:01.