Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kompjutorske igre

Kompjutorske igre Kultura igranja i ponoćnog ratovanja konzolom i tastaturom. Podforum: Konzole

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 31.07.2011., 11:09   #41
Ne bi nikada smjeli izbaciti d-pad, jer ako ima i 10% koji igraju na taj način, onda tih 10% treba biti omogućeno da igra na taj način.
X-Plosiv is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2011., 20:24   #42
Da, nek izbace i tipkovnicu i sve ) lol
marković car is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2011., 17:02   #43
Hcl najava:

Pro Evolution Soccer 2012 [PC, X360, PS3]


Službeni datum izlaska je 27.9. u Americi, odnosno 14.10. u Europi.
__________________
Pustim si Simple Mindse, zatvorim oči i zamišljam da sam ja njihov pjevač na velikom koncertu. Odjeven sam u bijelo odijelo i dugi bijeli lagani kaput, imam roza košulju. Oko vrata imam lanac, prstenje na svakoj ruci, a našminkan sam kao Boy George.
iprskal9 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2011., 17:12   #44
zasto izlazi prvo u americi pa onda u europi. pa valjda je europa nogometni kontinent a ne amerika. bzvz.
Boki000 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2011., 11:39   #45
Quote:
boki000 kaže: Pogledaj post
zasto izlazi prvo u americi pa onda u europi. pa valjda je europa nogometni kontinent a ne amerika. bzvz.
Želi se smanjiti broj uvezenih kopija iz UK

Danas je Konami dopustio novinarima da se raspišu o novom preview codu pa ako vam se čita:
Eurogamer
Evo Web forum
Ign

Dodana su i 2 gameplay videa: 1 i 2

Od novina, dodana je superstar težina (nešto kao 6 zvjezdica u PES 5,6, otključava se u PES Shopu) te je ubačena portugalska liga (Porto, Sporting i Benfica su jedini licencirani, ali neslužbeni patchevi će to izmijeniti )
__________________
Pustim si Simple Mindse, zatvorim oči i zamišljam da sam ja njihov pjevač na velikom koncertu. Odjeven sam u bijelo odijelo i dugi bijeli lagani kaput, imam roza košulju. Oko vrata imam lanac, prstenje na svakoj ruci, a našminkan sam kao Boy George.
iprskal9 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2011., 12:48   #46
Quote:
iprskal9 kaže: Pogledaj post
Želi se smanjiti broj uvezenih kopija iz UK

Danas je Konami dopustio novinarima da se raspišu o novom preview codu pa ako vam se čita:
Eurogamer
Evo Web forum
Ign

Dodana su i 2 gameplay videa: 1 i 2

Od novina, dodana je superstar težina (nešto kao 6 zvjezdica u PES 5,6, otključava se u PES Shopu) te je ubačena portugalska liga (Porto, Sporting i Benfica su jedini licencirani, ali neslužbeni patchevi će to izmijeniti )
Ma hebala ih portugalska liga,trebali su stavit Porto,Sporting i Benficu u ˝Other clubs˝,a njemacku ligu cijelu stavit
epasadsetimisli is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2011., 12:53   #47
po gameplayu vidim da je isto sranje kao i 2011. golmani i dalje retardirani, u prvom videu casillas, kad uklizes igracu ovaj napravi 3 salta i padne na guzicu, jadno i dosadno sve u svemu
__________________
United & City: joined by geography, separated by success
shota98 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2011., 13:31   #48
Ista igra kao 11. Ništa nisu značajnije promjenili, prelazim na FIFU....
__________________
"valja komp. pripojit na akumulator i montirat ga u frizider jer drugacije nece ic"
FFFZ is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2011., 22:56   #49
da..opet isto sranje zapakirano u novom omotu
__________________
Mannheim
Justin Credible is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2011., 16:49   #50
Pošto je danas počeo Gamescom sajam, naravno, dočekale su nas i nove vijesti:
  • myPES - integracija sa facebookom, moći ćete se qrčit po faceu kako ste ponizili protivnika i sl.
  • Football Life - križanac Be a legenda i Master lige - ukratko, moći ćete igrati kao igrač, menadžer ili predsjenik kluba
  • Na naslovnici će se nalaziti Cristiano Ronaldo
  • Izaći će dvije demo verzije (jednu koju trenutno mogu posjetitelji zaigrati na Gamescomu, a drugu, noviju, imaju pravo zaigrati novinari) - prva će se naći na internetu za točno tjedan dana, a druga tjedan, dva prije izlaska
  • Reprezentacije koje će se naći u demu su: Engleska, Italija, Španjolska, Francuska, Nizozemska, Portugal, Njemačka, a klubovi: Manchester United, Tottenham Hotspur, AC Milan, Inter Milan, Juventus, Napoli, Barcelona, Real Madrid, Valencia, Villareal, Lille, FC Sochaux-Montbéliard, FC Girondins de Bordeaux, Stade Rennais FC, Ajax, FC Twente, PSV, AZ, FC Porto, Benfica, Sporting, Bayern Munich, Leverkusen, Santos, Peñarol, Club Atlético Vélez, Club Cerro Porteño.
  • Verzije za PSP i PlayStation2 izlaze 28.10., a za Wii 4.11.

edit: u vezi golmana:
JonMurphy_PES
Goalkeepers will be constantly improved now, right up until release


Gameplay video
Gamescom trailer
myPES trailer
__________________
Pustim si Simple Mindse, zatvorim oči i zamišljam da sam ja njihov pjevač na velikom koncertu. Odjeven sam u bijelo odijelo i dugi bijeli lagani kaput, imam roza košulju. Oko vrata imam lanac, prstenje na svakoj ruci, a našminkan sam kao Boy George.

Zadnje uređivanje iprskal9 : 17.08.2011. at 16:56.
iprskal9 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2011., 18:48   #51
Izasla japanska verzija dema
__________________
Pić kondišin satisfektori.
masterchef is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2011., 19:51   #52
Link

Ima engleski jezik, tako da se ne brinete
__________________
Pustim si Simple Mindse, zatvorim oči i zamišljam da sam ja njihov pjevač na velikom koncertu. Odjeven sam u bijelo odijelo i dugi bijeli lagani kaput, imam roza košulju. Oko vrata imam lanac, prstenje na svakoj ruci, a našminkan sam kao Boy George.
iprskal9 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2011., 19:56   #53
skida se woohoo da vidimo jesu sta popravili haha
__________________
United & City: joined by geography, separated by success
shota98 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2011., 21:59   #54
__________________
Pustim si Simple Mindse, zatvorim oči i zamišljam da sam ja njihov pjevač na velikom koncertu. Odjeven sam u bijelo odijelo i dugi bijeli lagani kaput, imam roza košulju. Oko vrata imam lanac, prstenje na svakoj ruci, a našminkan sam kao Boy George.
iprskal9 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2011., 22:18   #55
demo je smece. i dalje. jedino su suci mal bolji. pustaju prednost, ne sudi ofsajd ak ja dodjem do lopte a ne protivnicki napadac. ostalo smece
__________________
United & City: joined by geography, separated by success
shota98 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2011., 22:25   #56
ni ja nisam oduševljen
i vidim nisu izbacili d-pad
djeluje mi malo bolje od onog smeća pes 11
__________________
Mannheim
Justin Credible is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2011., 01:16   #57
bio sam zagriženi pes ovisnik, a sada sam za fifu.
isprobao i pes9, 10, 11 i evo ovaj demo 12 i ne privlači me nikako
pes je več dugi niz godina krenuo nekim drugim smjerom kojeg ja ne želim pratiti barem ne pored ovakve fife. šteta za pes...
nestalo is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2011., 02:25   #58
razočaran demom, nadam se dobroj finalnoj, ako ne bit će to moje zbogom virtualnom nogometu
marković car is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2011., 03:03   #59
recite mi koja ce trebati konfiguracija za pes2012? hvala
Carolans is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2011., 04:37   #60
minimalno:
1Gb rama
2ghz proc, može i jednojezgreni pentium
256mb grafička

Meni osobno demo i nije toliko loš, koliko vidim napad su dosta promjenili, nekako su igrači inovativniji, imaju više ideja i slažu bolje akcije. Sviđa mi se bolja rotacija igrača, igrači se više kreću, dodavanja su realističnija i lopta ima više putanja, golmani su više manji ostali isti, sudci napokon dobili mozga. Nije baš neki promašaj kao šta svi pišete zato šta inače naginjete na FIFU. Naj lakše je odigrat jedno poluvrijeme doć tu i napisat gadi mi se idem igrat FIFU, ok pa odi ovo je ionako tema PES 2012.
Gogo vertigo is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:10.