Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Dekorativna kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.04.2014., 15:28   #3561
ja sam naručivala sam guru, za 4 stvari je shipping bio 15f, i došlo je za nekih 5 dana
girly-girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2014., 11:16   #3562
Quote:
girly-girl kaže: Pogledaj post
ja sam naručivala sam guru, za 4 stvari je shipping bio 15f, i došlo je za nekih 5 dana
Hvala, odoh odmah naručiti!

EDIT: Naručila, nadam se da nema carine?
__________________
Osmijeh je jeftin način da popraviš svoj izgled :))

Zadnje uređivanje Sofia Victoria : 13.04.2014. at 11:41.
Sofia Victoria is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2014., 21:16   #3563
nema
girly-girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2014., 16:11   #3564
Pronašla svoj top puder,a imam masnjikavu kozu.L'oreal mat magique
Deni1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2014., 21:20   #3565
EL DW light je odličan za masnu kožu i dugo drži u kombinaciji sa Sebium pore refiner kao podlogom.
londres is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2014., 16:16   #3566
Da podijelim svoju mudrost nakon 7 godina traganja za puderom od kojeg neću izgledati kao pseća muda na suncu

Problem je u puderima za masnu kažu što su više manje svi teški s masnu kemije koja još više iritira loj. Stoga masnoj koži treba pristupiti kao osjetljivoj koži i odmaknuti se od bočica na kojoj piše matt 12h

Trenutno koristim hidratantni puder Yves Rochera za masnu kožu, ne znam točno naziv, nekih 79 kuna je, nije da se više ne sjajim, no više ne maltertitam svoj već izmučenu kožu.

I svaki drugi puder u pjeni mi je također dobar, ali govorim od puderima ECO naklonjenih firmi.
ProdajaOdjeće is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2014., 11:57   #3567
Netko je pitao za Coverall, ja sam na T zoni jako masna sa proširenim porama, obrazi su mi normalni, ali problematični, dakle masni sjaj+ potreba za dobrim prekrivanjem. Meni je coverall odličan puder, pogotovo za cijenu od 40kn. Na prvu ne izgleda kao da je za masnu kožu, jako je gust i kremast, ali posuši se mat, fino popuni pore, i meni drži tako par sati, što je odlično, namjerno sam ga par puta nosila bez pudera u prahu. Nanosim ga kistom, jer mi prstima nekako daje jako vidljivu fasadu. E da, i nije komedogen
Preporuka još jednog meni odličnog pudera : Max Factor Facefinity 3 u 1, mislim da ću mu se vratit nakon Coveralla, jer jedina mana koju Coverall ima je da su nijanse jako roze, a ja sam žuta

Moram se nadovezat i na zadnji post od prodajaodjeće, potpuna istina. Kad prestanete kožu malteretirat sa svim proizvodima za masnu kožu, puno je poslušnija, možda treba neko vrijeme da se promijeni, al vrijedi truda. I meni je mašćenje jako povezano s prehranom i unosom vode.

Trenutačno koristim običnu hidratantnu kremu Cera di cupra i Avene emulziju 50+ tijekom dana, i nikad mi koža nije bolje izgledala.
__________________
In order to be irreplaceable, one must always be different :)
lililala is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2014., 18:59   #3568
Odlican puder za masnu kozu, lagan i trajan, meni je Shiseido Fond de Teint Anti Age 30 SPF
sada u douglasu na akciji 200kn


Sent from my lovely iPhone using Tapatalk
__________________
...try walking in my shoes
Ani2306 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2014., 19:26   #3569
Quote:
Ani2306 kaže: Pogledaj post
Odlican puder za masnu kozu, lagan i trajan, meni je Shiseido Fond de Teint Anti Age 30 SPF
sada u douglasu na akciji 200kn


Sent from my lovely iPhone using Tapatalk
odličan puderrr,OOODLIČAN!! uzasno dugotrajan,hvala bogu...ja ga bas kupila prije koji dan,a bas ih pitala kad ce bit na akciji i rekli su da ce bit tek poslije ljeta,grrrrrr
misscoco is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2014., 22:02   #3570
Quote:
misscoco kaže: Pogledaj post
odličan puderrr,OOODLIČAN!! uzasno dugotrajan,hvala bogu...ja ga bas kupila prije koji dan,a bas ih pitala kad ce bit na akciji i rekli su da ce bit tek poslije ljeta,grrrrrr
šteta jer u akciji je s lijepim tirkiznim velikim ručnikom
__________________
...try walking in my shoes
Ani2306 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2014., 09:55   #3571
meni je puder u pjeni super, mislim da je jako dobar za masniju kožu
vrlo dobro prekriva, lijepo se upija, ja prstima stavljam. uopće ne treba puno
jeftin je, nijansa je točno pogođena, dobar mi je i traje cijelu vječnost
ultramundane is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2014., 14:57   #3572
Je li netko koristio borjurios pudere, treba mi puder koji dobro prekriva?
bicbic is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2014., 15:55   #3573
ja imam njihov flower perfection, mislim daje on najgusci i najbolje prekriva. koristim ga i kao korektor kad ne stavljem puder na cijelo lice nego samo podocnjaci i oko nosa
efghi is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2014., 11:54   #3574
Quote:
ultramundane kaže: Pogledaj post
meni je puder u pjeni super, mislim da je jako dobar za masniju kožu
vrlo dobro prekriva, lijepo se upija, ja prstima stavljam. uopće ne treba puno
jeftin je, nijansa je točno pogođena, dobar mi je i traje cijelu vječnost
Samo su mi ovakva pakovanja prilično nezgodna za nanošenje, mrzim umakati prste u ove male posudice...
Jedino kistom bi bilo ok, pretpostavljam...
petrunjela84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2014., 12:36   #3575
kistom (stiplingom) se takvi puderi predivno nanose
moćna carica is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2014., 15:13   #3576
Je li netko koristio La mer puder
90/60/90 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2014., 23:26   #3577
Kakva su iskustva s Maybelline Affinimat tekućim? Najviše me zanima radi li nered na licu?

Bila mi je odlicna Missha PC, no nakon godine dana nekoristenja sam ju opet pribavila i bas grozno cepi pore, koliko god krasno izgleda na licu.

Affinimat sam uzela jucer, danas testiram i sasvim mi je ok tekstrurom i trajnoscu, lagasan je i minimalno se sjajim bez fiksiranja puderom u prahu.
__________________
Deceleration is for pansies... We're headed for the stars.
Aennea is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2014., 01:09   #3578
Pozdrav cure,
Vec nekoliko puta sam procitala zadnjih 40ak stranica.
Naime moj stari puder je gotov, imala sam Bobbi Brown, ali mi je previse novaca 370 kuna za dati opet.

Napravila sam neki top 3 izbor da pogledam sutra u mulleru, borjouis healthy mix, rimmel lasting finish i revlon color stay? Ne znam mogu li u color stay staviti pumpicu? Jer ne znam kak bi stavljala taj puder inace. Ne koristim kistove i dodatne spuzvice.

Imam masno celo i obraze, brada i nos suhi jako, dosta prosirene pore, na pojedinim mjestima oziljci od akni...

Znaci, ja bi nesto sto ok prekriva (a da nije zbuka kao Vichy Dermablend) i da se ne sjajim iducih par sati i da nije preskup ( vise od 200 kuna)

Probala sam clinique, koji mi je ok ljeti, illamasqua (uzas), mat lumiere koji mi je jako isusuvao lice, pa su mi suhi dijelovi izgledali koma...

Pomozite sa savjetom
__________________
SuperWeshMashina
"...read my mind and waste my time..."
Mish mali. is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2014., 06:39   #3579
Znam da prelazi tvoj budžet ali moja preporuka od srca je Estee lauder double wear light možeš ga dobiti za 220 kn tu na forumu od error fatala..
__________________
....ne mogu mi oduzeti snove...
seceruuu is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2014., 10:03   #3580
Imam sva ova tri što si navela kao opciju i svi su izvrsni za masnokošce. Što se tiče razlike među ta tri pudera, Healthy mix je najprirodniji i ne matira u tolikoj mjeri. To ne znači da će se zasjajiti u roku keks. Finish mu je onako decentan i s nekim prirodnim sjajem. Lijepo prekriva, ali slabije od druga dva. Ako si baš dosta masna, trebat će dodatno matiranje, ali je svakako dobar puder za imati u kolekciji za one light dane. Rimmel i Revlon su meni osobno podjednako dragi. Prekrivanje je izvrsno kod oba s tim da mi Rimmel ima nešto veći matirajući učinak od Revlona, ali samim time ističe suhe dijelove ako ih dobro ne pripremiš prije nanošenja pudera. A što se tiče pumpice, vidjela sam da neke cure puder presipaju u neku drugu ambalažu s pumpicom pa tako koriste. Meni osobno to nije veliki problem. Istreseš si malo pudera na gornji dio šake i dalje radiš prstima.
Eto, to je što se tiče nekih karakteristika. Ne znam ti preporučiti koji je najbolji jer kao što vidiš imam sva 3 u optjecaju i niti jednog ne bih dala dalje, ali evo Revlon koristim za svečanije i bitne situacije jer nekako najviše povjerenja tada imam u njega (tipa trajnost, ne mijenja se na licu, ne prosijava), ali na dnevoj bazi koristim druga dva. Nikada Revlon jer mi je malo pretežak za dan iako ne izgleda žbukasto kao Dermablend.
mirtochka is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:16.