Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Rekreacija > Sportska oprema

Sportska oprema Od kupaćih gaća do trkaćih konja

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.07.2008., 12:44   #1
Gymstick - vaša iskustva

Ovo je njihova službena stranica:
http://www.gymstick.net/

Molio bi ljude koji vježbaju ili su vježbali sa ovom spravom da napišu svoja iskustva, komentare i otvore diskusiju.

Čini mi se zanimljivim i dobrim, ali nisam se susreo sa tim u živo.
Zato i otvaram temu kako bi vidio što drugi imaju reći o tome.
Bili oni rekreativci, profesionalni sportaši, oni koji se bave pilatesom itd.

Također, jedna od stvari koja me među prvima zanima jest trajnost te sprave.
Štap je pretpostavljam trajan, ali gume?

pozdrav !
Mark is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2008., 20:21   #2
Ajde sportski narode - ta nije valjda da ne postoje oni koji ovo koriste?
Cijenim svaki napor, ajmo više...
Mark is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2008., 00:58   #3
Ja imam gymstick oko 7-8 mjeseci, ali ja na njemu vježbam povremeno (moja lijenost,a imam nekoliko sprava za vježbanje doma koje skupljaju prašinu i opet kupujem nove). Inače spravica je super,iznenadila sam se koliko se puno vježbi može izvoditi na njemu. Ja imam onaj plavi,medium-otpor od 1-15 kg. dobar je dvd sa vježbama koji se dobije sa njim jer su vježbe različite, ovisno o vježbaču (početnici, napredni...). O trajnosti guma ne mogu baš puno napisati,jer kao što rekoh ne vježbam stalno na njemu, ali se zasada super drže. Uglavnom spravica je
Judy is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2008., 10:15   #4
Thumbs up

Ja ga imam 6mj. Zlatni..najteži.. odlična stvar! Inače se bavim pilatesom, ali mi još uz to treba malo rada s većim težinama čisto radi lagane definicije. Kako sam inače non stop u pokretu, a workout mi je bare necessity...pilates možeš raditi gdje god, kad god, ali teretanu baš i ne možeš vući za sobom, tako da je gymstick ultra mobilno funkcionalno sredstvo, tanko, maleno, lagano k'o perce. Iako ga ja koristim samo za velike skupine mišića gdje mi treba veći otpor, s nijm se mogu raditi doslovce sve vježbe. Uz njega dobiješ i neka 3-4 promotivna cd-a sa video materijalom nekoliko workouta (pilates, cardio, stranght, strech...), pdf-ove sa detaljnim prikazima i objašnjenjima vježbi.. Ugk. moja topla preporuka , ako nemaš problema sa samodiciplinom i kao većina ljudi koji su kupili raznorazne orbitrekove, sobne bicikle, kupiš i gurneš pod krevet.
poca.hontas. is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2009., 21:35   #5
ja sam se upoznala s tom famoznom spravom u svojoj teretani prije kojih godinu dana i stvar je odlicna !! mozes radit puno vjezbi s puno kombinacija i grupa misica koji rade, ima vise vrsta s obzirom na otpor gume... nakon prvog dana vjezbanja nemres obuc majcu sam hahahaha, ali poslije kad te bolovi popuste odlicno ti aktivira sve dijelove tijela takodjer preporucam svima koji su za vjezbanje kod kuce !! najbolje od svega - djeluje lagano, ali zadaj si u raspored nekoliko serija s nekoliko ponavljanja i da vidis !!!
Georgia_6 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2009., 12:41   #6
Ja sam to vidjela u teretani, al kontam da mi je dobar izbor za doma nabavit. Našla sam distributera za slo i hr, al nigdje ne piše cijena. Aj me šokirajte
__________________
I seem to have loved you in numberless forms, numberless times,
In life after life, in age after age forever.
KavaSMlijekom is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2009., 06:11   #7
Cijena je 69€.

http://www.penco.si/

Bila je tema prije na forumu
https://www.forum.hr/showthread.php?t=221450

Zadnje uređivanje zzzzz : 29.01.2009. at 06:16.
zzzzz is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2009., 22:10   #8
Nije me bilo.Na sto mjesta sam...
Jako zanimljiva spravčica kako vidim kao i prema onome što sam sam "iskopao" o njoj.
Za sada nemam, ali gledat ću da nabavim vjerojatno...

Pišite i dalje svoja iskustva!

LP,
Mark
Mark is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2024., 20:50   #9
ja razmišljam kupiti ovo, izgleda stvarno praktično, a vidim da su pozitivni komentari
dotur tonci is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:46.