Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje

Zdravlje Najvažnija stvar na svijetu
Podforumi: Žensko zdravlje, Stomatologija i oralna higijena

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.10.2006., 20:19   #1
Imunolog preporuka

Može li netko preporučit dobrog imunologa u Rijeci ili Zagrebu?
Svejedno privatno ili ne samo da se ne čeka više od dva mjeseca na pregled kao u Rijeci.
koko is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2006., 07:50   #2
Dr Sentić i dr Bosnić u Zagrebu na rebru, ali se čeka na prvi pregled dugo , odlične doktorice.
__________________
---Blonde. Smart Enough To Play Stupid.---
--only___me-- is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2006., 10:32   #3
Quote:
--only___me-- kaže:
Dr Sentić i dr Bosnić u Zagrebu na rebru, ali se čeka na prvi pregled dugo , odlične doktorice.

tako je dr. Bosnić..izvrsna
marta 76 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2006., 16:40   #4
Hvala. Provjerit ću sutra koliko se čeka. Pogledao sam na stranicama KBC Zagreb
i za dr. Bosnić i dr. Sentić piše da su specijalist internist, a dr. Čikeš i dr. Markeljević su specijalist internist i klinički imunolog između ostalog. Mislim da meni baš treba klinički imunolog jer mi i na uputnici piše za imunologa?
koko is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2006., 07:36   #5
Imunolozi su, definitivno. Isla pogledati sad nalaze, pise da je imunolog i reumatolog
__________________
---Blonde. Smart Enough To Play Stupid.---
--only___me-- is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2006., 12:16   #6
Dr.Mirna Sentić,nesumnjivo izvrsna.Osoba kojoj na štambilju ispod imena piše samo-liječnik,a obrati pozornost na svaku sitnicu,od nožnog palca do trepavica. I nakon toga puno ,puno biokemijskih i inih pretraga.Što potraje dosta dugo jer po laboratorijima baš ne žure previše. Ali je ona osoba koja će osobno obavijestiti pacijenta,ako ga ne može primiti određeni dan,a naručen je za tada. I ugovoriti drugi rok kada može.Bar sam ja to doživjela,a takvi su zaista rijetki liječnici.O njoj sve najbolje.
annerri is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2006., 13:04   #7
Krivi su im onda podaci na site-u. Zvao sam Rebro, ali još se duže čeka nego u Rijeci. Naručuju u studenom za drugu godinu. U Rijeci sam naručen za sredinu prosinca. Ima li koji privatni imunolog u Rijeci (Sunce i Medico nema)?
koko is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2006., 16:44   #8
I ja svakako preporučujem ove dvije doktorice. Bio sam kod dr. Dubravke Bosnić. Velika je stručnjakinja iako nema neke titule kao doc. prof.
Tko te uputio imunologu neka pokuša stupiti u kontakt sa tim doktoricama, nazove centralu i traži njihovu ordinaciju. Ako je nešto ozbiljno neka ih pita mogu li te ranije primiti, jer dok ideš imunologu znači da ti je imuni sustav oslabio i možeš navući svakakve bolesti.
Tomek100 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2006., 15:26   #9
Uputio me liječnik opće prakse. Imam ustvari sve simptome hipertireoze već oko 20 godina. https://www.forum.hr/showthread.php?t=159634 da ne pišem sve ponovo. U zadnjih godinu dana su mi počele dolazit i neke fleke po tijelu i stalno imam neke uplale. U zadnjih oko mjesec dana sam imao upalu sluznice antruma (to mi je već duže vrijeme, ali sam tek nedavno otkrio nakon gastroskopije i kolonoskopije) i imao sam dosta krvi u urinu.
Moram obavit i to dok čekam kontrolu kod endokrinologa.
koko is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2018., 17:33   #10
Pozdrav. Bolujem od autoimunog Hashimota štitnjače i nedavno sam imala lažno pozitivan nalaz za hepatitis C. Također sam prije par godina preboljela hepatitis A i jetrene lezije zbog štitnjače. U zaraznoj su mi napravili sve krvne pretrage za jetru, ispada da imam nešto autoimuno. Poslali su me imunologu, ali prvi slobodan termin koji je doktorica mogla dobiti je na Rebru 8. mjesec 2020., što je za dvije godine. A do tad ko živ ko mrtav.

Pa me zanima imate li za preporučiti imunologa u Zagrebu, ili u drugim gradovima u Hrvatskoj, za prvi pregled? Ne treba mi ništa spektakularno, samo da se ne čeka dugo. Rađe državne bolnice zbog kvalitete, ali može i ako postoji neki dobri privatnik.

Također imate li kakvih informacija je li moguć pregled u Njemačkoj i kakva je procedura?
PasalacquaGirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2018., 19:44   #11
Quote:
PasalacquaGirl kaže: Pogledaj post
Pa me zanima imate li za preporučiti imunologa u Zagrebu, ili u drugim gradovima u Hrvatskoj, za prvi pregled? Ne treba mi ništa spektakularno, samo da se ne čeka dugo. Rađe državne bolnice zbog kvalitete, ali može i ako postoji neki dobri privatnik.
Dr Burek u Imunomedu.
__________________
H
hsfi is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2018., 05:25   #12
Quote:
hsfi kaže: Pogledaj post
Dr Burek u Imunomedu.
Puno hvala
PasalacquaGirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2019., 12:04   #13
Pozdrav.
Molila bih preporuku za pediajtrijskog imunologa?
Nije mi važno je li privatno ili u sustavu, samo da je dobro. Zagreb ili Rijeka bi mi pasali bolje od drugih gradova.
Hvala.
__________________
*Kad postoji volja, nađe se i način!*
Ferrari-Ficho is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:11.