Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija

Gastronomija Za kuhare i kuharice te one koji to žele postati
Podforumi: Eno i ino, Hrana i zdravlje, Kuhinja bez mesa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.04.2006., 12:24   #1
Ariston ili Whirlpool?

Dakle, kupujem kuhinjske aparate i dvoumim se izmedu Aristona i Whirlpoola. Kakva su vasa misljenja i iskustva sto se kvalitete tice?

U biti od od Aristona mi se svidaju neke stvari, a od Whirlpoola druge.

Da li moraju svi aparati biti od istog proizvodaca? Mislim, znam da ne MORAJU, ali ipak nekako estetski......ne znam.....

Hvala!

Pozdrav!
B&B is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2006., 17:37   #2
Candy :
 
Odgovori s citatom
Old 05.04.2006., 20:56   #3
ja imam perilicu candy, štapni mikser siemens, obični mikser philips, multipraktik elettrozeta, napu alveus, frižider gorenje. mikrovalnu LG, aparta za kavu i toster nemam pojma koje su marke, ne da mi se ić gledat, al sigurno nisu iste. i baš mi je supač u kuhinji. sad ću pokvarit idilu raznolikosti i reć da je štednjak isto gorenje kao frižider. ali frižider je ugradbeni pa ipak ostaje raznoliko donekle jer se ne vidi da je gorenje.
ne vidim problem raznolikosti maraka u kuhinji!
x-type is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2006., 19:22   #4
Quote:
B&B kaže:
Dakle, kupujem kuhinjske aparate i dvoumim se izmedu Aristona i Whirlpoola. Kakva su vasa misljenja i iskustva sto se kvalitete tice?

U biti od od Aristona mi se svidaju neke stvari, a od Whirlpoola druge.
ariston je br. 1 u evropi u ugradbenoj tehnici (ali se to kod nas jako malo zna) i trebao bi biti kvalitetniji od whirpoola.

meni osobno je ariston tri puta ljepše dizajniran.

možeš ti i izmiješati aparate od par proizvođača, ali je ljepše da ti je sve ista linija, da ima iste ručkice.

a ovo, mikser, toster i sl. - to nema veze ako nije od iste linije, jer su to ipak mali kućanski uređaji i ne upadaju toliko u oči, ako ništa, a ono zbog veličine , to ionako svi imaju izmiješano.
__________________
tko radi - jede, tko ne radi - jede, pije i spava
Yazz is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2006., 07:23   #5
Ja imam sve velike kućanske aparate od Aristona (bilo puno jeftinije, a i dizajn nam se svidio ), kumovi mi imaju Indesitovu vešmašinu/ sušilicu (Ariston i Indesit proizvodi ista firma), kojom su super zadovoljni pa su nam preporučili te marke kao kvalitetne, a jeftine.
Nisam očekivala nešt' posebno, ali sam, na kraju, prezadovoljna, naročito kuhinjskim aparatima

Mama je prije 2 mjeseca kupila Whirlpoolovu vešmašinu (dugo se dvoumila između te i jedne Boschove za koju sam ja navijala) i uopće nije zadovoljna kako pere.
__________________
"Svatko od nas je pametan za druge, međutim vrlo često kad se nađemo u nekoj konkretnoj situaciji prvo iznenadimo sami sebe jer postupimo apsolutno suprotno od nekih svojih dotadašnjih uvjerenja, a onda iznenadimo i druge jer ti drugi su jako hrabri kad se ne radi o njima." roko 1
Dora K is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2008., 19:07   #6
Whirlpool ništa ne valja, imala sam perilicu veša, trgala mi je veš, nisu je mogli popraviti, zamijenili je s drugom - OPET ista stvar.

U Whirlpoolu su mene optuživali da ne znam prati veš.... da bi na kraju ipak priznali da je perilica neispravna i vratili mi novac.
oko toga smo se natezali oko 6 mjeseci. štetu za potrgani veš (oko 2.000 HRK) mi nisu nadoknadili!

Sad sam kupila Electrolux - sve OK!!
Identities is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2008., 20:50   #7
Sve od Aristona i zadovoljni smo,
alessia is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2008., 23:03   #8
Ariston
__________________
Success is getting what you want. Happiness is wanting what you get.
Allexis is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2008., 11:02   #9
Nešto mi se čini da je kuhinja već davno opremljena
__________________
Vratite nam krvopiju!!!
palj is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2010., 10:10   #10
Quote:
Identities kaže: Pogledaj post
Whirlpool ništa ne valja, imala sam perilicu veša, trgala mi je veš, nisu je mogli popraviti, zamijenili je s drugom - OPET ista stvar.

U Whirlpoolu su mene optuživali da ne znam prati veš.... da bi na kraju ipak priznali da je perilica neispravna i vratili mi novac.
oko toga smo se natezali oko 6 mjeseci. štetu za potrgani veš (oko 2.000 HRK) mi nisu nadoknadili!

Sad sam kupila Electrolux - sve OK!!
Imam sve Electrolux i prezadovoljan sam, jedino mi je perilica Whillpool AWO 42115...pogodite što je riknulo?! Perilica naravno, nakon manje od godinu dana rada! I to kažu iz ovlaštenog servisa (Gramex, Albinijeva) težak kvar (motor) popravak 1000 kn cca, ali je taman van jamstva jer je stajala godinu i pol zapakirana.Koštala nas malo manje od 3000 kn.

Zvao privatnika, za drugo mišljenje, kaže nema frke, riješit ćemo...cijena prava sitnica, nije motor, i NE TREBA SE MIJENJATI CIJELI MOTOR AKO JE RIKNUO TAHOGRAF ILI ČETKICE KAKO SU REKLI U GRAMEX-U...ljudi ne dajte se zavaljat kod ovlaštenih servisa...
Ashman is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2010., 13:26   #11
S Whirpoolom nemam iskustva, ali Ariston preporučam. Imam sve u kuhinji (osim nape - Faber) od Aristona i jako sam zadovoljna. Nedavno sam za vikendicu kupovala perilicu suđa, pećnicu i ploču i uzela sam Candy (zbog cijene, jer se ipak radi o vikendici) i to jednostavno nije to - sve je nekako puno jadnije nego kod Aristona
ognjenka is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:43.