Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili > Autoplin

Autoplin Kuhari, bombaši, luđaci i ubojice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.11.2008., 13:02   #1
Potrošnja plina/potrošnja benzina

Koliko vam auto troši više plina u odnosu na potrošnju benzina prije ugradnje ?

Meni su nakon ugradnje rekli de će potrošnja plina biti oko 20% veća od potrošnje benzina.
Potrošnja benzina je iznosila 6l, a plina sada trošim 8-8.2l što je 33% više.
Trebam li to reklamirati ili je 20% neka teorija, a u praksi se troši više?
ijelavicc is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2008., 13:35   #2
ne bih bas stavio glavu na panj za ovu tvrdnju , ali meni se cini da trosi kakvih 10% vise plina nego benzina
uglavnom , u gradskoj voznji mi se poklapaju litre i kilometraza = 10/100
ZgSash is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2008., 13:38   #3
moje iskustvo:

autocesta: 8.5-9 benzin; 11 plin
grad: 13 benzin; 15-16 plin

bio sam 2-3 puta na podesavanju i nista ...
tomicaX is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2008., 13:40   #4
Quote:
ijelavicc kaže: Pogledaj post
Koliko vam auto troši više plina u odnosu na potrošnju benzina prije ugradnje ?

Meni su nakon ugradnje rekli de će potrošnja plina biti oko 20% veća od potrošnje benzina.
Potrošnja benzina je iznosila 6l, a plina sada trošim 8-8.2l što je 33% više.
Trebam li to reklamirati ili je 20% neka teorija, a u praksi se troši više?
To ti se možda čini od početka, a ovisi o stilu vožnje i relacijama, da li uvijek napuniš bocu do vrha ili malo mjesta ostaje i slično.
Evo meni benzina troši oko 6,5l/100km, a plina oko 7,5l/100km, normalne vožnje, mjereno do sada puno puta na relacijama 30-40km.
__________________
xy
xipsilon is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2008., 08:47   #5
Evo malo sam se igrao sa postotcima:
tomicax, 8.5-9/11=22%-29% više ili 13/15-16=15%-23% više,
xipsilon, 6.5/7.5=15% više
ZgSash
Znači još uvik sam u prednosti
ijelavicc is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2008., 07:12   #6
Direkcija, 10 litara benzina na kombinaciji otvorena/gradska => 11.2, 11.3 plina
__________________
Čovik koji ima 1 sat uvik zna koliko je sati!
Čovik koji ima 2 sata u to nikad nije siguran!
Miro 1979 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2008., 08:38   #7
Hyundai i30 1.6/115KS Tartarini direkcija ugrađena u AC Pavešković u Trogiru gdje je vozilo i kupljeno

Vozim uglavnom kombinirano (više grad doduše)

Sa klimom: benzin 9l, plin 11l
Bez klime: benzin 8.5l, plin 10.5l

Znači više trošim plina 20-25%, ali ja ionako malo oštrije vozim pa se ne žalim
pskaro is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2008., 20:29   #8
postavit ću ovdje upit

ugradili smo plin (BRC) prije 2 dana i dok se vozimo na plin (prebaci se sa benzina na plin), broj kilometara koji možemo prijeći sa benzinom se smanjuje. malo nam je to zbunjujuće, to smo upravo primjetili, da li je to uobičajena pojava ili?

to bi značilo da se vozimo i na plin i na benzin istovremeno
__________________
BOLJE DOBRA POLKA NEGO TRUNKA TURBO-FOLKA
HappyGirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2008., 22:11   #9
Quote:
HappyGirl kaže: Pogledaj post
postavit ću ovdje upit

ugradili smo plin (BRC) prije 2 dana i dok se vozimo na plin (prebaci se sa benzina na plin), broj kilometara koji možemo prijeći sa benzinom se smanjuje. malo nam je to zbunjujuće, to smo upravo primjetili, da li je to uobičajena pojava ili?

to bi značilo da se vozimo i na plin i na benzin istovremeno
Ovo je valjda po BC-u, koliko se smanjuje? Da li kazaljka benzina očito opada ili ne. Ja sam potrošio pola tanka benzina u 3 mjeseca a napravio sam cca 5kkm.

Radim ture po cca 30km, dakle na benzim vozim po zimi cca 1km a ostalo plinara Sve ovisi .... Više informacija ......
gogo_2006 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2008., 00:13   #10
Quote:
HappyGirl kaže: Pogledaj post
postavit ću ovdje upit

ugradili smo plin (BRC) prije 2 dana i dok se vozimo na plin (prebaci se sa benzina na plin), broj kilometara koji možemo prijeći sa benzinom se smanjuje. malo nam je to zbunjujuće, to smo upravo primjetili, da li je to uobičajena pojava ili?

to bi značilo da se vozimo i na plin i na benzin istovremeno
francuski auto?

ti auti obračunavaju potrošnju benzina i po tome se kazaljka kreće.
prvi puta kad natočiš benzin, pokazat će se pravo stanje.

postoji uređaj zvan tank fopper s kojim se to ne dešava kad se ugradi.
i voziš se samo na plin. benzin se ne troši, samo tako pokazuje.
I wonder is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2008., 16:40   #11
Thumbs up

Quote:
HappyGirl kaže: Pogledaj post
postavit ću ovdje upit

ugradili smo plin (BRC) prije 2 dana i dok se vozimo na plin (prebaci se sa benzina na plin), broj kilometara koji možemo prijeći sa benzinom se smanjuje. malo nam je to zbunjujuće, to smo upravo primjetili, da li je to uobičajena pojava ili?

to bi značilo da se vozimo i na plin i na benzin istovremeno
Ja također imam Toyotu Yaris, 1.3 s ugrađenim BRC-om.
Kolko sam skužio, ono kaj ti piše koliko kilometara možeš prijeći ti uopće nije relevantno, jer sâm kompjuter od plina zavarava putno računalo koje ti ispisuje sve te detalje. Putno računalo misli da se troši benzin, no stanje goriva u rezervoaru pada jaaaako polako. Primjerice, napunio sam benzin do vrha i do sad sam prešao oko 3800km i ugasila mi se tek jedna lampica.

Ja to putno računalo uopće ne gledam, tučem velike relacije (većinom otvorena cesta) i jako sam zadovoljan s potrošnjom. Do sad sam napravio oko 20tkm (u 6 mjeseci).
__________________
U životu je bitno samo jedno, a to su dvije stvari: red, rad i disciplina!
icebug is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2008., 21:12   #12
Quote:
pskaro kaže: Pogledaj post
Hyundai i30 1.6/115KS Tartarini direkcija ugrađena u AC Pavešković u Trogiru gdje je vozilo i kupljeno

Vozim uglavnom kombinirano (više grad doduše)

Sa klimom: benzin 9l, plin 11l
Bez klime: benzin 8.5l, plin 10.5l

Znači više trošim plina 20-25%, ali ja ionako malo oštrije vozim pa se ne žalim
ista stvar s potrosnjom jedino je sustav tomasetto ugraden u hyundai birt u dugom selu.
odlicni i profesionalni majstori i prezadovoljan sam njima
jednom mi se samo upalila lampica i trajala tocno 50 km, ugasila se i nikada vise je nisam vidio - ako netko nade nek javi
albinokiller is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2008., 16:42   #13
Quote:
albinokiller kaže: Pogledaj post
ista stvar s potrosnjom jedino je sustav tomasetto ugraden u hyundai birt u dugom selu.
odlicni i profesionalni majstori i prezadovoljan sam njima
jednom mi se samo upalila lampica i trajala tocno 50 km, ugasila se i nikada vise je nisam vidio - ako netko nade nek javi
Pregorila ti je lampica, sad bi stalno svijetlila
__________________
U životu je bitno samo jedno, a to su dvije stvari: red, rad i disciplina!
icebug is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2009., 13:41   #14
I30 CW Lovato

Quote:
pskaro kaže: Pogledaj post
Hyundai i30 1.6/115KS Tartarini direkcija ugrađena u AC Pavešković u Trogiru gdje je vozilo i kupljeno

Vozim uglavnom kombinirano (više grad doduše)

Sa klimom: benzin 9l, plin 11l
Bez klime: benzin 8.5l, plin 10.5l

Znači više trošim plina 20-25%, ali ja ionako malo oštrije vozim pa se ne žalim
I30 CW 1.6 116 KS, Lovato

Otvorena cesta (lagana vožnja) 7,5 do 8 l plina
Autoput (brza vožnja) 10 l plina

Uz spomenuto još potrošnja benzina prosjek 0,45 l/100km
ocosic is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2009., 15:29   #15
Tu smo negdje, meni je otvorene bilo 8l (dionica od nekih 2x250km, a vozilo se prosiječno oko 120 km/h).

I to mi je jedina otvorena dionica u skoro godinu dana, ostalo je uglavnom grad (11l), mislim da je to OK
pskaro is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2008., 21:32   #16
to je bar lako provjeriti.

kod svakog paljenja motora treba se upaliti i lampica check engine. tako da, već bi on to primijetio da je pregorila.
I wonder is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2008., 17:53   #17
Quote:
I wonder kaže: Pogledaj post
to je bar lako provjeriti.

kod svakog paljenja motora treba se upaliti i lampica check engine. tako da, već bi on to primijetio da je pregorila.
Sory ali moram te nadopuniti radi drugih ali zbog tvog novog saznanja.
Mnogi "veliki stručnjaci "plinoserviseri kada ne mogu plinskim sustavom koji su ugradili odraditi eko norme ispušnih plinova (a najčešće se check engine lampica pali zbog odstupanja od normale) onda pribjegavaju isključenju lampice preko releja koji u trenutku kada damo kontakt propusti signal pa lampica zasvijetli ali čim upalimo motor relej odradi svoje i isključi lampicu.
Pametnima ne treba objašnjavati što to dugoročno znači za motor a onima drugima ponovni odlazak kod servisera i nakon toga više ne vide lampicu preporučam test kako bi saznali da li je serviser stvarno podesio mapu kako treba ili je uradio upravo ovo što sam rekao.Pošto se radi o zadiranju u profesiju upute kako to provjeriti može dobiti svatko ali samo preko PP.
miroslav k is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2008., 19:18   #18
Quote:
miroslav k kaže: Pogledaj post
Sory ali moram te nadopuniti radi drugih ali zbog tvog novog saznanja.
Mnogi "veliki stručnjaci "plinoserviseri kada ne mogu plinskim sustavom koji su ugradili odraditi eko norme ispušnih plinova (a najčešće se check engine lampica pali zbog odstupanja od normale) onda pribjegavaju isključenju lampice preko releja koji u trenutku kada damo kontakt propusti signal pa lampica zasvijetli ali čim upalimo motor relej odradi svoje i isključi lampicu.
Pametnima ne treba objašnjavati što to dugoročno znači za motor a onima drugima ponovni odlazak kod servisera i nakon toga više ne vide lampicu preporučam test kako bi saznali da li je serviser stvarno podesio mapu kako treba ili je uradio upravo ovo što sam rekao.Pošto se radi o zadiranju u profesiju upute kako to provjeriti može dobiti svatko ali samo preko PP.
Jel mogu i ja?
__________________
Volim sve komade koje vole mladi.
Kupujem minsko polje radi ugodne šetnje s punicom.
link
kerbi is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2008., 15:33   #19
Quote:
miroslav k kaže: Pogledaj post
Sory ali moram te nadopuniti radi drugih ali zbog tvog novog saznanja.
Mnogi "veliki stručnjaci "plinoserviseri kada ne mogu plinskim sustavom koji su ugradili odraditi eko norme ispušnih plinova (a najčešće se check engine lampica pali zbog odstupanja od normale) onda pribjegavaju isključenju lampice preko releja koji u trenutku kada damo kontakt propusti signal pa lampica zasvijetli ali čim upalimo motor relej odradi svoje i isključi lampicu.
Pametnima ne treba objašnjavati što to dugoročno znači za motor a onima drugima ponovni odlazak kod servisera i nakon toga više ne vide lampicu preporučam test kako bi saznali da li je serviser stvarno podesio mapu kako treba ili je uradio upravo ovo što sam rekao.Pošto se radi o zadiranju u profesiju upute kako to provjeriti može dobiti svatko ali samo preko PP.
a ja ti garantiram da je ova ekipa koja je to ugradila sigurno sve 100% cisto odradila i da sigurno nije micala lampicu
jednostavno su odlicni majstori i napravili su sve kako treba
inace, to mi se dogodilo jednom da se upalila i ugasila sama od sebe nakon tih 50 km i bez odlaska majstoru poslije toga tako da lampica funkcionira
samo jednostavno se nema razloga paliti
albinokiller is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2008., 18:10   #20
Ma super ako je tako.To što sam napisao je samo želja da pomognem kod otkrivanja loših ugradnji da u kasnijim kilometrima ne bi trebali neke veće zahvate na motoru.
Što se pak lobiranja tiče u vezi cijene plina ne da ćemo lobirati već ćemo imati svoje predstavnike u tom tijelu koje donosi ključ po kojem bi se određivala cijena plina,pa ćemo direktno imati i uticaj na tijek događaja.
Moj osobni stav a i mnogih drugih u UNP udruzi smatraju da ne bi trebalo vezivati uz poskupljenje nafte jer nije korektno.Plin je dijamantni proizvod u kojeg se kod procesa proizvodnje ne uloži ama baš ništa a dobijemo vrhunski proizvod za nula kuna.Neki kažu da je to nus produkt ali to bi značilo kao neki otpad što kod butana to nije tako.Evidentno je da naftni lobi želi da i plinski lobi participira u tim skokovima cijene nafte na svjetskoj sceni kako nebi nastao veliki jaz u cijeni jednog ili drugog goriva što se odrazilo na tržištu tako da se vozila sa dizel motorom uopće nisu prodavala u razdoblju velike razlike u cijeni benzina prema plinu.Čak i svi ovi napisi po novinama prenose informacije iz istih izvora pa su i informacije iste (kako se ne isplati više ugrađivati plin, poskupiti će drastično,promašene investicije itd. itd.).
Definitivno želim demantirati svakog koji tako govori o isplativosti a da u đepu ne drži figu.Po mojim saznanjima nekoliko velikih tvrtki naručilo je nove transportere sa plinom kao i škode fabije dok je druga velika tvrtka naručila opelove pickapove isto sa plinskom instalacijom usprkos svim napisima u novinama pa čak i sa saznanjem o poremećaju tržišta opskrbom autoplinom.
Vjerojatno te tvrtke imaju u svojim računovodstvima digitron.
miroslav k is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:18.