Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.07.2006., 19:10   #1
ja neam pojma

jesam ja nenormalan ili kaj..ali ono...frendica me pili da smo ko stvoreni jedno za drugo....a ja s njom ne vidim nikakvu budučnost...mislim ona je to skužila nakon jednog sexa...a ja bum sad ispal svinja pa bum reko meni je sex bio samo sex i niš više od toga...ja brijem da žena nije normalna..i neznam kaj da više napravim da ju (oprostite na izrazu) odjebem od sebe...
__________________
www.zagreb-tuning.net
vw_dodo is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2006., 19:16   #2
poslije karanja nema kajanja!

pati sad, gnjido muška!

lijepo joj objasni da ti je samo frendica i ništa više. nisi ništa dužan. sex je sex!

(osim ak nisi na nemoralne i lažljive načine pristupio toj pičci )
Nikol Nikol is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2006., 19:16   #3
pa reci joj to sto si sada nama...
__________________
The greatest trick the Devil ever pulled was convincing the world he didn't exist...
farki_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2006., 19:20   #4
Quote:
vw_dodo kaže:
jesam ja nenormalan ili kaj..ali ono...frendica me pili da smo ko stvoreni jedno za drugo....a ja s njom ne vidim nikakvu budučnost...mislim ona je to skužila nakon jednog sexa...a ja bum sad ispal svinja pa bum reko meni je sex bio samo sex i niš više od toga...ja brijem da žena nije normalna..i neznam kaj da više napravim da ju (oprostite na izrazu) odjebem od sebe...
Nije žena nenormalna, niti si ti svinja, nego je ovo školski primjer kako uništiti muško-žensko prijateljstvo (ako je ovo među vama DO sexa bilo prijateljstvo).
Osim toga, ovo bi mogao shvatiti i kao kompliment ....
Ništa naročito ne možeš napraviti: sjesti sa njom, objasniti joj da ju doživljavaš kao prijateljicu, da nemaš prema njoj emocije potrebne za relaciju, da ti je žao ako si ju povrijedio jer da ti to nije bila namjera.
Pozdraviti ju i pomiriti se sa time da imaš jednu prijateljicu manje.
__________________
Bila boja
Svatko biva sam na srcu zemlje proboden zrakom sunca: i začas pada večer.
Bila boja is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2006., 19:28   #5
sve su to ok savjeti...ali tvrd je ona orah..žena se neda i neda...i da poslje jebanja nema kajanja...to je istina ali ono....

a kaj se tiče toga dal patim..ili ne...a jebi ga...žal mi je kaj žena nemre shvatit da je i neobavezan sex ok....

i možda jesam muška gnjida ..ali nisam ju uopče iskorištaval..a jebi ga sad...kaj ej bilo bilo je..a kaj bu bu...samo neznam do kad bu to ovak trajalo..i molim boga da me ne razbije negdje....

pa da nebum onda ovak izgledal.....
__________________
www.zagreb-tuning.net
vw_dodo is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2006., 19:32   #6
Quote:
vw_dodo kaže:
a kaj se tiče toga dal patim..ili ne...a jebi ga...žal mi je kaj žena nemre shvatit da je i neobavezan sex ok....
Hm, ako je žena tvrd orah, onda si možda morao PRIJE sexa provjeriti njena gledanja na neobavezan sex
__________________
Bila boja
Svatko biva sam na srcu zemlje proboden zrakom sunca: i začas pada večer.
Bila boja is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2006., 19:34   #7
Quote:
Bila boja kaže:
Hm, ako je žena tvrd orah, onda si možda morao PRIJE sexa provjeriti njena gledanja na neobavezan sex
pa ako mu je prija, lakse bi jom trebalo bit objasnit nego maloj!
 
Odgovori s citatom
Old 19.07.2006., 19:40   #8
Quote:
Bila boja kaže:
Nije žena nenormalna, niti si ti svinja, nego je ovo školski primjer kako uništiti muško-žensko prijateljstvo
Zašto se ne bi igrao epitetima, ako mu je tako lakše?
Kron is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2006., 19:41   #9
Quote:
Bila boja kaže:
Hm, ako je žena tvrd orah, onda si možda morao PRIJE sexa provjeriti njena gledanja na neobavezan sex
pa jebi ga kaj to odma mora značit da bu sex početak veze????dogodilo se i to je to...ma neznam ni sam...ona je sad na moru...i ziher nije blažena djevica marija tam...mala jebeno dobro izgleda...ali bit s frendicom takvom mi je ko da sam sa jebenom sestrom u vezi...zna previše o meni isto ko i ja o njoj...a možda da joj velim da sam našel neku drugu i da me sad prestane terorizirat????
__________________
www.zagreb-tuning.net
vw_dodo is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2006., 19:45   #10
Quote:
vw_dodo kaže:
ona je sad na moru...i ziher nije blažena djevica marija tam...mala jebeno dobro izgleda...
i ti se još usuđuješ bit LJUBOMORAN? još ću pomislit da te pati kaj je na moru i kaj drugi guraju tam di ti više "ne želiš" (iako mala sasvim pristojno, pardon JEBENO DOBRO zgleda )

ko zna, predloži joj da budete sex buddyes, možda i ona tebe voli na taj način
Nikol Nikol is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2006., 19:47   #11
Quote:
Bila boja kaže:
Hm, ako je žena tvrd orah, onda si možda morao PRIJE sexa provjeriti njena gledanja na neobavezan sex
Mene bas zanima kakvo moze biti necije gledanje na 'neobavezan seks'... kad mu samo ime govori o cemu se u stvari radi?
__________________
“Nothing takes the taste out of peanut butter quite like unrequited love.” Charlie Brown
Ona007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2006., 19:47   #12
Quote:
vw_dodo kaže:
ali bit s frendicom takvom mi je ko da sam sa jebenom sestrom u vezi...
Pa onda imate sve temelje za savršenu vezu u kojoj partneri znaju sve jedan o drugom i ništa ne zamjeraju.
A i nisu te nešto mučili ti bratsko-sestrinski odnosi kad ....
__________________
Bila boja
Svatko biva sam na srcu zemlje proboden zrakom sunca: i začas pada večer.
Bila boja is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2006., 19:49   #13
Quote:
Nikol Nikol kaže:
i ti se još usuđuješ bit LJUBOMORAN? još ću pomislit da te pati kaj je na moru i kaj drugi guraju tam di ti više "ne želiš" (iako mala sasvim pristojno, pardon JEBENO DOBRO zgleda )

ko zna, predloži joj da budete sex buddyes, možda i ona tebe voli na taj način
a po čem si ti skužila da sam ja ljubomoran??????
ja sad fala bogu imam mir....i kaj reko sam da mala dobro zgleda...i zato me je privukla u jednom lagano pijanom trenutku...(malo sam si popil,a par pivica radi čuda) i kaj sad....

nije mi valjda za zamjerit...meni nije samo važno da cura zgleda ok...več i d aima nekaj u toj svojoj glavi koja ne želim da joj služi samo za šminkanje i za jebenu frizuru...
__________________
www.zagreb-tuning.net
vw_dodo is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2006., 19:51   #14
Quote:
Bila boja kaže:
Pa onda imate sve temelje za savršenu vezu u kojoj partneri znaju sve jedan o drugom i ništa ne zamjeraju.
A i nisu te nešto mučili ti bratsko-sestrinski odnosi kad ....
nisu me mučili da...jebi ga...možda su me trebali....ali evo kaj se dogodi kad se razmišlja samo doljnjom glavom....
__________________
www.zagreb-tuning.net
vw_dodo is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2006., 19:51   #15
Quote:
Ona007 kaže:
Mene bas zanima kakvo moze biti necije gledanje na 'neobavezan seks'... kad mu samo ime govori o cemu se u stvari radi?
cura ovo očito nije doživjela kao neobavezan sex, a budući je on nije unaprijed upozorio da to za njega JE neobavezan sex, sad ima problem
__________________
Bila boja
Svatko biva sam na srcu zemlje proboden zrakom sunca: i začas pada večer.
Bila boja is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2006., 20:01   #16
Quote:
Bila boja kaže:
cura ovo očito nije doživjela kao neobavezan sex, a budući je on nije unaprijed upozorio da to za njega JE neobavezan sex, sad ima problem
jos bi jom trebo govorit da je taj sex neobavezan
 
Odgovori s citatom
Old 19.07.2006., 20:11   #17
Ma nekako sam sigurna da si znao u šta se upuštaš, ali da te nije bilo briga. Sad se izvlači.
tilopa is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2006., 20:43   #18
Quote:
tilopa kaže:
Ma nekako sam sigurna da si znao u šta se upuštaš, ali da te nije bilo briga. Sad se izvlači.
ma sex je sex ...i to je to..kaj da ti velim....neda mi se nikom opravdavat...a pogotovo ne radi toga...nisam ja sad bezobrazan ili neznam kaj..ali ono....mi se znamo dosta dugo...stvarno dosta..preko 10 godina...i jebi ga dogodilo se to kaj s edogodilo i kaj bi ona sad htjela...sad mi bed kaj sam uopče se u nekaj upustil...
__________________
www.zagreb-tuning.net
vw_dodo is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2006., 20:54   #19
baubauauauauaua ijhihihihihihihi voč voč iEBEMETIMÄTËRHËÄD!!!!1111


<khm>

Htjedoh reći, baš mi je drago da imaš problema jer si postupio nekorektno i amoralno. Sapienti sat
__________________
The knowledge of the wise
The justice of the great
The prayers of the righteous
And the valor of the brave
AthasOfLordaeron is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2006., 20:59   #20
Quote:
AthasOfLordaeron kaže:
baubauauauauaua ijhihihihihihihi voč voč iEBEMETIMÄTËRHËÄD!!!!1111


<khm>

Htjedoh reći, baš mi je drago da imaš problema jer si postupio nekorektno i amoralno. Sapienti sat

ok....i kaj da ti ja sad velim...jebemu mater..postupil sam kak jesam....i jebi ga...
__________________
www.zagreb-tuning.net
vw_dodo is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:53.