Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Turske serije

Turske serije Bivši podforum Neprikazano-sapunice

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.10.2012., 08:58   #41
Quote:
Basta kaže: Pogledaj post
di vi to gledate?

ja gledam na onom serije biz kakosezove siteu, zapeo sam na 65. čekam 66. kao ozebao sunce...
bit.ly/P9DHWk
halitmy is offline  
Old 03.10.2012., 13:41   #42
Quote:
Amelie kaže: Pogledaj post
U poslednjoj sceni druge sezone. Mada mislim da je više rekla nešto u stilu "Ne vladam samo haremom, već čitavim svetom."
Samo što se posle ispostavilo da ne vlada ni haremom. Ne znam da li mi se samo čini da je Mahidevran imala više autoriteta onda kada je kratko upravljala haremom (što je bilo nebulozno samo po sebi) nego Hurrem sada. Opet, nigde logike.
Evo u 66 epizodi kad Afife hatun stoji na balkonu kod Sulje..a Hurrem kod sebe... kako ju je babuskara pogledala,jos je uzdignula glavu..nije joj se ni naklonila! Ja uopce ne kontam kako se tako mogu ponasati prema sultanovoj zakonitoj zeni Cak i sluskinje
__________________
❤❤❤
Eysan is offline  
Old 03.10.2012., 13:59   #43
Quote:
Eysan kaže: Pogledaj post
Evo u 66 epizodi kad Afife hatun stoji na balkonu kod Sulje..a Hurrem kod sebe... kako ju je babuskara pogledala,jos je uzdignula glavu..nije joj se ni naklonila! Ja uopce ne kontam kako se tako mogu ponasati prema sultanovoj zakonitoj zeni Cak i sluskinje
Grrr... kako ju je pogledala i nasmiješila joj se...

Ne kužim stvarno kako tako mogu...
halitmy is offline  
Old 03.10.2012., 15:44   #44
Quote:
Eysan kaže: Pogledaj post
Evo u 66 epizodi kad Afife hatun stoji na balkonu kod Sulje..a Hurrem kod sebe... kako ju je babuskara pogledala,jos je uzdignula glavu..nije joj se ni naklonila! Ja uopce ne kontam kako se tako mogu ponasati prema sultanovoj zakonitoj zeni Cak i sluskinje
Quote:
halitmy kaže: Pogledaj post
Grrr... kako ju je pogledala i nasmiješila joj se...

Ne kužim stvarno kako tako mogu...
Zbog ovakvih nelogicnih gluposti ne gledam 3.sezonu,samo na faceu procitam sazetak tek toliko da sam u toku
Cekam da se zavrsi ta glupost i onda cu sve na hrpi pogledati,1.i 2.sezonu sam odgledala u par dana i nisam toliko obracala paznju na kojekakve gluposti kaj vrijedaju zdrav razum i onda sam pocela gledati ispocetka na rtl-u i nakon par epizoda sam odustala nemam zivaca za te nebuloze,po njoj(Hurem) svi redom gaze a ona jel napravi jedan jebeni krivi korak odmah sankcije od ljubljenog joj Sulje,jebes takvu ljubav,ali bar nakon sta odgleda dio ove "velike ljubavne price" znam kakvu ljubav nikad ne bih pozeljela a to je "ljubav Sulje prema Hurem"
__________________
Dernière Danse
deseti dar is offline  
Old 03.10.2012., 16:58   #45
Jedva cekam da vidim sta ce veceras biti ... ali cisto sumnjam da ono SUljino NE ista znaci... I meni su gadno pocele ici na zivce te nebuloze ... jbt mislim da ne postoji serija koju turci nisu na kraju us*ali
__________________
❤❤❤
Eysan is offline  
Old 03.10.2012., 18:28   #46
PRIJE POČETKA PRIKAZIVANJA 67. EPIZODE

Linkovi za online praćenje kanala STAR:

LINK 1., LINK 2., LINK 3.,PREPORUČUJEM, LINK 4.


1. najava 67. epizode
2. najava 67. epizode

Fotografije 67. epizode

Sadržaj prethodne epizode
halitmy is offline  
Old 03.10.2012., 23:53   #47
66. konačno!

a jadna cansu, za onakav ples treba imat bokove, a ona ih hiiiiiiiiić nema...
__________________
“We are going to have the most diverse and inclusive civilizational collapse in history” — Oilfield Rando on “X”
Basta is offline  
Old 04.10.2012., 02:40   #48
Kakav velicanstven dolazak Nigar kalfe... izgleda kao smrt na dopustu

Nisam gledala cijelu epku,ali vidjeh ono kad je suljo zvao strkavicu ... jel mu to odgovor na ono NE?
__________________
❤❤❤
Eysan is offline  
Old 04.10.2012., 08:19   #49
ova serija je smijurija...

hurrem bi kao sultanova žena i gospodarica harema trebala bit neprikosnovena vladarica, a nemoćnija je nego ikad prije... afife-hatun je ne sluša, a one tri čavke (nepodnošljive su, pogotovo kad su u punom broju) rade što god žele, čak prijete i zlostavljaju hurreminu služavku... da u ovoj seriji ima imalo realnosti, hurrem bi afife špedila natrag u trabzon, mehidrvan u manisu sinčiću, gulfem u eski saray ili bi je udala negdi, a hatiđi bi zabranila da se mota po haremu... ali ne...
__________________
“We are going to have the most diverse and inclusive civilizational collapse in history” — Oilfield Rando on “X”
Basta is offline  
Old 04.10.2012., 10:00   #50
Quote:
Eysan kaže: Pogledaj post
a mi smo sad pogledali 66 epku.. sutra je 67

Polako i stici ces nas

Ja se ne mogu sjetiti kad je to Hurrem rekla

Jos se nista ne zna tko ce glumiti Selima I ja bi voljela da dodje neki poznat... govorili su i da ce Kenan nekoga glumiti,ali nista od toga... mada mogao je on glumiti Rustem pasu ...a nista od njegovog gostovanja u seriji kad sad snima novi projekt
Sigurna sam da će ga glumiti Kıvanç Tatlıtuğ ,ako ne,gadno će pogriještit na castingu,
također sam negdje i vidjela njegove slike i tamo piše,da će on biti Selim.
Mora biti on,najbolji je za tu ulogu. I zašto bi se mučio dolazitit Bred uopće?


http://www.dogalvenet.com/2012/02/mu...selim-bombasi/
Quote:
Amelie kaže: Pogledaj post
U poslednjoj sceni druge sezone. Mada mislim da je više rekla nešto u stilu "Ne vladam samo haremom, već čitavim svetom."
Samo što se posle ispostavilo da ne vlada ni haremom. Ne znam da li mi se samo čini da je Mahidevran imala više autoriteta onda kada je kratko upravljala haremom (što je bilo nebulozno samo po sebi) nego Hurrem sada. Opet, nigde logike.
uf,koja je to epizoda onda?63.? http://izaogledala.com/velicanstveno...ece-63-epizoda

stići ću,ali sporo mi ide,malo mi i dosadi,stalno se truju,ubijaju,spletkare
uf....
Ana Milano is offline  
Old 04.10.2012., 10:05   #51
Quote:
Basta kaže: Pogledaj post
ova serija je smijurija...

hurrem bi kao sultanova žena i gospodarica harema trebala bit neprikosnovena vladarica, a nemoćnija je nego ikad prije... afife-hatun je ne sluša, a one tri čavke (nepodnošljive su, pogotovo kad su u punom broju) rade što god žele, čak prijete i zlostavljaju hurreminu služavku... da u ovoj seriji ima imalo realnosti, hurrem bi afife špedila natrag u trabzon, mehidrvan u manisu sinčiću, gulfem u eski saray ili bi je udala negdi, a hatiđi bi zabranila da se mota po haremu... ali ne...
pa ona je to i bila zapravo:

http://www.wisemuslimwomen.org/musli...rrem_roxelana/,
ali ovo je sapunica,a ne povijesna serija.(na žalost)
Ana Milano is offline  
Old 04.10.2012., 10:10   #52
Quote:
Eysan kaže: Pogledaj post
a mi smo sad pogledali 66 epku.. sutra je 67

Polako i stici ces nas

Ja se ne mogu sjetiti kad je to Hurrem rekla

Jos se nista ne zna tko ce glumiti Selima I ja bi voljela da dodje neki poznat... govorili su i da ce Kenan nekoga glumiti,ali nista od toga... mada mogao je on glumiti Rustem pasu ...a nista od njegovog gostovanja u seriji kad sad snima novi projekt

Mislim da će to biti ipak,kao što sam rekla Kivanic,odličan je(bar meni,a i domaći je jel ) a i On nasljeđuje oca nakon sultanove smrti,pa mislimda to treba biti netko onako jak,karizmatičan,jel
Zbilja bi bilo smiješno da dođe Brad Pitt....
Ana Milano is offline  
Old 04.10.2012., 10:12   #53
Quote:
Basta kaže: Pogledaj post
ova serija je smijurija...

hurrem bi kao sultanova žena i gospodarica harema trebala bit neprikosnovena vladarica, a nemoćnija je nego ikad prije... afife-hatun je ne sluša, a one tri čavke (nepodnošljive su, pogotovo kad su u punom broju) rade što god žele, čak prijete i zlostavljaju hurreminu služavku... da u ovoj seriji ima imalo realnosti, hurrem bi afife špedila natrag u trabzon, mehidrvan u manisu sinčiću, gulfem u eski saray ili bi je udala negdi, a hatiđi bi zabranila da se mota po haremu... ali ne...
Ona jeste sultanova žena, ali ne može biti Valide sultana obzirom da nije majka prestolonasljednika. U ono se vrijeme "znalo" gdje je kome mjesto. Očito da ostale žene zbog toga i iskorištavaju svoj položaj.
plava ruža is offline  
Old 04.10.2012., 12:48   #54
Quote:
plava ruža kaže: Pogledaj post
Ona jeste sultanova žena, ali ne može biti Valide sultana obzirom da nije majka prestolonasljednika. U ono se vrijeme "znalo" gdje je kome mjesto. Očito da ostale žene zbog toga i iskorištavaju svoj položaj.
ona je gospodarica harema, ako nije valide... kao gospodarica harema bi mogla u dvi minute razbucat onu tročlanu bandu...

al ajde, što bi mi onda gledali kad što se ostalih zbivanja vlada utiha...

edit: eno ga na, ezel kaže da je bali-beg malkoč peško...
__________________
“We are going to have the most diverse and inclusive civilizational collapse in history” — Oilfield Rando on “X”
Basta is offline  
Old 04.10.2012., 12:50   #55
mislim da ce se stvari promjeniti (bar bi trebale)kad Ibru posalju na drugi svijet kako ce biti male(3 cavke),a pogotovo kad Mustafa ostane za glavu kraci hihi ,samo ko ce to docekati.Zanima me kako ce se rijesit ove strklje :P
vigga is offline  
Old 04.10.2012., 12:52   #56
Quote:
Basta kaže: Pogledaj post
ona je gospodarica harema, ako nije valide... kao gospodarica harema bi mogla u dvi minute razbucat onu tročlanu bandu...

al ajde, što bi mi onda gledali kad što se ostalih zbivanja vlada utiha...

edit: eno ga na, ezel kaže da je bali-beg malkoč peško...
supak meraklija
vigga is offline  
Old 04.10.2012., 12:56   #57
Quote:
vigga kaže: Pogledaj post
mislim da ce se stvari promjeniti (bar bi trebale)kad Ibru posalju na drugi svijet kako ce biti male(3 cavke),a pogotovo kad Mustafa ostane za glavu kraci hihi ,samo ko ce to docekati.Zanima me kako ce se rijesit ove strklje :P
meni je užitak gledat našeg hrvatinu rustem aaaaaaaaaaaaaa kako dobija sve više na značenju... on će sve uredit kako treba...

samo, neobično mi je zamislit njega i mihrimah... pedofilski moment...

već je vrijeme da promijene glumicu...
__________________
“We are going to have the most diverse and inclusive civilizational collapse in history” — Oilfield Rando on “X”
Basta is offline  
Old 04.10.2012., 13:46   #58
Quote:
Basta kaže: Pogledaj post
da u ovoj seriji ima imalo realnosti, hurrem bi afife špedila natrag u trabzon, mehidrvan u manisu sinčiću, gulfem u eski saray ili bi je udala negdi, a hatiđi bi zabranila da se mota po haremu... ali ne...
To će se i dogoditi na kraju, samo treba dočekati
Kad je scenario napisan retardirano i ne postoji više od jednog zapleta.

Kako su njoj na početku kenjali da mora da poštuje Mahidevran, ne sme da provocira, bla bla. A sad kad je ona zakonita žena, to ne više ne važi. Prosto da se zapitaš zašto se toliko trudila kad je imala više uticaja dok je bila obična robinja.
Amelie is offline  
Old 04.10.2012., 13:56   #59
Nije joj mnogo prednosti donijelo to što je zakonita žena. Ona je došla iz druge kulture i civilizacije, promijenila puno toga, ali jednu stvar ne, a to je pravo Valide sultane, što je sada Mahidevran.
Čak šta više, dok je bila robinja, mnogo je suptilnije dolazila do cilja, sada otvoreno igra, a to ni dan danas najčešće nije dobro.
plava ruža is offline  
Old 04.10.2012., 21:34   #60
Već tradicionalno, kao što sam i obećao:

Sažetak 67. epizode - SULTANOVA DRUŽBA

Hurrem saznaje da je ime djevojke koja je spavala sa Sulejmanom Nadia. Nakon što Sulejman izrecitira svoju poeziju, Firuze ga pita tko je Muhinni, govoreći kako zna moge pjesnike.

Afife hatun traži Nadiu i brine se kada ju ne nađe u Mahidevraninim odajama. Zumbul i Gulšah pokušavaju transportirati Nadiu, ali stvar propada nakon što ih vide, pa su primorani da odu.

Sulejman zapituje Firuze o njenom dolasku u palaču, ona mu priča priču o rodu, o Barbarossi što ju je spasjo, kako su ju prodali na tržnici, kako ju je Zumbul spasio. On ju zatim hrani.

Džihangir se naglo razboli, a Hurrem odmah zove doktora. Afife hatun sa strahom upita Mahidevran i Hatidže zašto su rekle da je Nadia spavala sa Sulejmanom, a Mahidevran odgovara kako bi učinla sve da spasi Firuze.

Sulejman se budu nakon što čuje zvuke Harfe i vidi Firuze na balkonu kako svira. Zapitkuje ju o obitelji te ljubavi prema umjetnosti. Ona mu govori kako dolazi iz ponizne obitelji, ali da je uvijek voljela umjetnost i pokušavala naučiti svirati.

Hatidže pokušava upozoriti Hurrem da ne povrijedi nadiu, a Hurrem ju podsjeća na Nigar dodajući da se ne miješa u haremske poslove.

Afife hatun govori Sulejmanu da je Džihanih bolestan, a Sulejman kori Hurrem što ga nije informirala. Kada Mahidevran uđe u odaju u pratnji Firuze, Sulejman se jako naljuti na Afife, jer jedna djevojka što je legla sa Sultanom, ne može biti tretirana tako.

Afife govori da Mihrimah jako voli Firuze i da ju želi uz se, što Sulejmana jako razveseli.

Firuze uzima Džihangira u ruke kako bi ga smirila i ublažila njegov bol.

Ibrahim domina u području Perzije, dokazujući svoj uspjeh. Jedini mogući neprijatelj mu je Iskender.

Mustafa dolazi u Palaču i govori ocu da je zaslužio da ide u pohod s njim, bez da samo ostaje u palači.

Rustem paša govori Hurrem da ima dar za nju i predstavlja joj Nigar Kalfu, što Hurrem jako šokira, jer je mislila da je mrtva.


Sultan odlazi na pohod i pozdravlja se sa djecom i obitelji. Kada ostanu sami, Hurrem kaže Sulejmanu da se osjeća usamljeno jer ju više ne želi. Sa suznim očima pita ga osjeća li što prema ženi kojoj je dao rubac, a on kaže „ne“, što ju malo nasmiješi

Sreće svoju sestru i sultaniju i govori Hurrem da se brine o Džihangiur. Sljedeća mu želja da vidi Firuze. Poklanja Firuze talisman kako bi ju štitio do njegova povratka.

Uz svu aroganciju, Ibrahim se proziva Serasker Ibrahim Sultanom, što jako naljuti Iskendera.
Vidimo ples Sufija, i Sulejmana kako recitira poeziju. Fatma sreće Mustafu i govori mu kako joj je nedostajao.

Mahidevran sretne Hurrem u hamamu, te govori Hurrem kako će dijeliti tužnu sudbu s njom, dodajući kako je njeno vrije prošlo. Hurrem kaže da nju nitko ne može zapaliti jer je ona sama vatra.

Nadia se boji smrti i traži Firuzinu pomoć. Hatidže se prisjeća svoje ljubavi prema Ibrahimom.

Sljedećag jutra Nadia je zadavljena u haremu, a Hurrem pogledâ Afife puna snage.

Sulejman je informiran da se Ibarhim proglasio Serasker Sultanom, i postaje znatiželjan tko se usudio optužiti njegova vezira i članove obitelji. Naređuje da se glasnik ubije.

Hurrem zahvaljuje Firuze na brizi za Džihangira, ali kada ju dirne, strese se.

Zumbul informira Hurrem da je gost pristigao u Harem, gdje su Mahidevran i Hatidže.
Gost biva Nigar, a Hatidže ostaje šokirana.
halitmy is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:52.