Natrag   Forum.hr > Društvo > Gospodarstvo > Poduzetništvo, računovodstvo i porezi

Poduzetništvo, računovodstvo i porezi Pokrećemo poduzetništvo u Hrvatskoj - za računovođe i one koji ih trebaju

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.02.2017., 09:19   #61
Nama, i još nekim tvrtkama iz Splita, odgovorili su da nismo prošli 1. fazu jer nismo Izjave iz natjecaja dostavili na ispravnim obrascima...

Obrasci nisu ni bili ponuđeni u natjecaju, bar ih nitko od nas nije našao, je li to stvarno opravdan razlog za odbacivanje?

Ima li kakvih najava za natječaj E impuls za žene u poduzetništvu? Bio je najavljen, planiramo za njega ipak slati prijavu preko nekoga tko se tim bavi, ako imate nekoga za preporučiti unaprijed hvala
Lutka29 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2017., 10:04   #62
Quote:
Lutka29 kaže: Pogledaj post
Nama, i još nekim tvrtkama iz Splita, odgovorili su da nismo prošli 1. fazu jer nismo Izjave iz natjecaja dostavili na ispravnim obrascima...

Obrasci nisu ni bili ponuđeni u natjecaju, bar ih nitko od nas nije našao, je li to stvarno opravdan razlog za odbacivanje?

Ima li kakvih najava za natječaj E impuls za žene u poduzetništvu? Bio je najavljen, planiramo za njega ipak slati prijavu preko nekoga tko se tim bavi, ako imate nekoga za preporučiti unaprijed hvala
Poslao sam Vam privatnu poruku gdje je sve navedeno.
hkolar is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2017., 12:10   #63
Quote:
Lutka29 kaže: Pogledaj post

Ima li kakvih najava za natječaj E impuls za žene u poduzetništvu? Bio je najavljen, planiramo za njega ipak slati prijavu preko nekoga tko se tim bavi, ako imate nekoga za preporučiti unaprijed hvala
Pozdrav i nas zanima prijava za sredstva iz EU fondova...
bornaimate is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2017., 05:48   #64
Quote:
bornaimate kaže: Pogledaj post
Pozdrav i nas zanima prijava za sredstva iz EU fondova...
Poslao sam Vam PM gdje je sve navedeno.
hkolar is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2017., 14:21   #65
Moze i meni ta info za zene?

Sent from my Lenovo TAB 2 A10-70F using Tapatalk
Leptiric is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2017., 17:34   #66
1. krug je valjda završio + korekcije
Kada očekivati 2. krug i to šalju obavijesti kako obrade pojedinu prijavu?

*Hkolar, pun vam je inbox i ne mogu vam se slati poruke.
nigrica is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2017., 18:42   #67
Quote:
nigrica kaže: Pogledaj post
1. krug je valjda završio + korekcije
Kada očekivati 2. krug i to šalju obavijesti kako obrade pojedinu prijavu?

*Hkolar, pun vam je inbox i ne mogu vam se slati poruke.
sada možete, probajte
hkolar is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2017., 13:32   #68
Počeli su stizat zahtjevi obrtima dohodašima da dostave podatke o poslovanju (jer se isti nisu tražili kod prijave).

Odluke će biti prije izbora.
vlastimir is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2017., 19:15   #69
Quote:
vlastimir kaže: Pogledaj post
Počeli su stizat zahtjevi obrtima dohodašima da dostave podatke o poslovanju (jer se isti nisu tražili kod prijave).

Odluke će biti prije izbora.
Da, ovih dana i mojim prijaviteljima stižu zahtjevi za dopunom navedene dokumentacije iz HAMAG-a, tako da se evaluacija kreće, pa se nadam da će do ljeta stići i odluke.
hkolar is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2017., 17:28   #70
Ima li kakvih novosti? Prođe još mjesec dana, a rezultati su bili prolongirani od Nove godine na kraj veljače (60 dana), a evo skoro svibanj tj. skoro 120 dana kašnjenja ;-)
Hurricane007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2017., 19:25   #71
Ovo je presmiješno ,ako je ovo IMPULS za poduzetnike jadna li nam majka.Znaju li gospoda što znače 3,4,5....mj u realnom sektoru. Ja sam u međuvremenu svojim sredstvima kupio potrebne strojeve jer da sam čekao impuls više mi nebi ni trebali ,buduci da se već pojavila konkurencija iz susjednih zemalja .
Ista stvar je i sa novim pompoznim mjerama za zapošljavanje.Zakonski rok je 15 dana a ja čekam 45 dana.U međuvremenu mladi ljudi koje htjedoh obučit i zaposlit po jednoj od mjera odoše u Njemačku .
TUGA ,JAD I BIJEDA HR GOSPODARSTVA
incassable is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2017., 11:59   #72
Istina je sve što ste napisali.
dal možda tko od vas kad pisao poslovni plan- i da je na temelju njega nešto odobreno? Interesira me za postojeće tvrtke-dal se pišu RDG i novčani tok za cijelo poslovanje ili samo za dio poslovanja s kojim se javljaš na natječaj?
nigrica is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2017., 15:01   #73
Pocele stizat pozitivne odluke.
vlastimir is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2017., 15:02   #74
Pocele stizat odluke o prolazu trece faze.
vlastimir is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2017., 21:08   #75
Quote:
vlastimir kaže: Pogledaj post
Pocele stizat odluke o prolazu trece faze.
Da, kolega. Mislio si vjerojatno da su prijavitelji imali dovoljno bodova i da je prijava prihvaćena i ide u 3,fazu na donošenje Odluke o financiranju. Ja sam jako zadovoljan rezultatima i uspjehom svima kojima sam pomogao u tim pričama!

Da li je netko dobio odbijenicu i koji je bio najniži bodovni prag za dobivanje potpore? Nisam imao takav slučaj pa moram pitati.

Dobro je da je ovaj natječaj okončan, da se može krenuti u provedbu što poduzetnici jedva čekaju!
hkolar is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2017., 23:56   #76
Quote:
hkolar kaže: Pogledaj post
Da, kolega. Mislio si vjerojatno da su prijavitelji imali dovoljno bodova i da je prijava prihvaćena i ide u 3,fazu na donošenje Odluke o financiranju. Ja sam jako zadovoljan rezultatima i uspjehom svima kojima sam pomogao u tim pričama!

Da li je netko dobio odbijenicu i koji je bio najniži bodovni prag za dobivanje potpore? Nisam imao takav slučaj pa moram pitati.

Dobro je da je ovaj natječaj okončan, da se može krenuti u provedbu što poduzetnici jedva čekaju!
Da, svima je laknulo, a sad brzo po kredite za kupnju strojeva ;-)
imaš PM
Hurricane007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2017., 07:42   #77
Isto tako valjda dolaze i negativne odluke?
nama još ništa nije stiglo.
nigrica is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2017., 10:59   #78
mi nismo ništa još dobili, neki poznanici su dobili odgovore. svi pozitivni.
K-pax is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2017., 09:05   #79
e-impuls

eto i meni jučer stigao pozitivan odgovor, nema veće sreće :klap:
goks is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2017., 11:27   #80
Dobili smo mailom Obavijest nakon 2.faze,sa prilozima(Obrazac 4. i Izjava o odricanju prava na prigovor) koje treba ispuniti i poslati u HAMAG.
U toj obavijesti je navedeno da predmetna prijava udovoljava zahtjevima,traženi iznos bespovratnih sredstava = odobreni iznos besp.sred.,ocjenjivanje kvalitete = 63,5 ostvarenih bodova (min.je 60),pa kažu da je prijava predložena za donošenje Odluke o financiranju u 3.fazi. E,sad ono što me zanima:1.znači li to da je još moguće da ne prođemo 3.fazu tj.financiranje-zbog malog broja bodova (max 100 bodova) ?
2.piše da ćemo obavijest dobiti i preporučenom poštom ( a nismo),te da u roku 5 dana treba tražene Obrasce poslati (mailom i poštom)-to se računa od kad smo primili mailom?
dadnbadn is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:48.