Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Medicinski potpomognuta oplodnja

Medicinski potpomognuta oplodnja Želimo, nadamo se, vjerujemo

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.03.2017., 17:22   #2941
Quote:
Walkira34 kaže: Pogledaj post
Oš simptoma: nadutost, Ali su me i jajnici dosta boljeli od punkcije (16 oocita), cice, bolne i povećane, od 2. dana do 5. Lagane mučnine i slabi apetit...
Onda počela napetost u donjem dijelu trbuha, dosta bolne cice i danas skoro pa ništa!

Poslano sa mog HTC Desire 825 koristeći Tapatalk


Ja sam imala transfer prošli četvrtak .... to mi je prvi put i opće ne neznam kaj očekivati


Sent from my iPhone using Tapatalk
inika1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2017., 17:35   #2942
Izvještavaj nas o simptomima 😊

Poslano sa mog HTC Desire 825 koristeći Tapatalk
Walkira34 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2017., 19:14   #2943
inika znam kako ti je, ja sam to isto prije dva tjedna prošla. najbolje ti se opustiti do bete. držim fige da bude velika :-)
foxxycon is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2017., 21:49   #2944
Od transfera do bete...

Quote:
Walkira34 kaže: Pogledaj post
Izvještavaj nas o simptomima

Poslano sa mog HTC Desire 825 koristeći Tapatalk


Nakon punkcije dobila sam booster brevactid 1500
Transfer je bio prošli cet 23.03.
Prvih par dana sam imala povremena probadanja i bol u leđima .
-Ovaj pon (4dnt ako se dan transfera računa kao nulti)27.03.sam dobila injekciju decapetyla i par sati poslje me fakat dosta probadalo u maternici ,bila sam dosta napuhana i leđa su me boljela ... ali popodne je krenulo na bolje
-5. I 6. dnt se napuhnutost smanjila a povremeno imam probadanja ispod pupka niže i grudi su malo osjetljive , leđa me ne bole
E sad za dalje ne znam kako bude .....



Sent from my iPhone using Tapatalk
inika1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2017., 21:52   #2945
Mene su boljela leđa, ali dosta visoko pod lopaticama. Jedan dan me bole, drugi ne.. Noć, kada sam osjetila probadanje, 2 dana nakon transfera, onda su me bolje baš križa. Nema pravila, a tako su me boljela kad sam imala biokemijsku.

Poslano sa mog HTC Desire 825 koristeći Tapatalk
Walkira34 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2017., 22:01   #2946
Zaboravila sam napisati trošim još utogestan 3x2 , estrofem 3x1 i aspirin
inika1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2017., 10:16   #2947
Ajmo žene gdje ste podijelimo iskustva
Martilala is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2017., 13:29   #2948
Evo ja sam danas bila na transferu 2 blastociste koje su u vrlo dobrom stanju. 3. dan poslije punkcije je bilo 5 zametaka, do 5. dana su se 3 prestala prestala razvijati. Napuhnuta sam za nepovjerovat od utrogeestana i patim od zatvora te sve me strah da ce to imati nekakav utjecaj na sve sto slijedi��
Treba izdrzati sad 14 dana do bete, uf uf. Ima jos koga tko je nedavno bio na transferu?
Trtmrt is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2017., 14:49   #2949
Quote:
Trtmrt kaže: Pogledaj post
Evo ja sam danas bila na transferu 2 blastociste koje su u vrlo dobrom stanju. 3. dan poslije punkcije je bilo 5 zametaka, do 5. dana su se 3 prestala prestala razvijati. Napuhnuta sam za nepovjerovat od utrogeestana i patim od zatvora te sve me strah da ce to imati nekakav utjecaj na sve sto slijedi��
Treba izdrzati sad 14 dana do bete, uf uf. Ima jos koga tko je nedavno bio na transferu?
Dobro došla!
Ja sam bila prošli četvrtak na transferu danas mi je znaci 10 dnt isto blastice 2 vraćene samo je meni to bio prirodni postupak zapravo fet(smrzlici)već osmi dan sam napravila test i pozitivan je sad moram do četvrtka čekati za betu nadam se da će sve biti ok
Martilala is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2017., 08:34   #2950
Quote:
Martilala kaže: Pogledaj post
Dobro došla!
Ja sam bila prošli četvrtak na transferu danas mi je znaci 10 dnt isto blastice 2 vraćene samo je meni to bio prirodni postupak zapravo fet(smrzlici)već osmi dan sam napravila test i pozitivan je sad moram do četvrtka čekati za betu nadam se da će sve biti ok
Moj savjet ti je da vadiš u srijedu betu jer ćeš je ponavljati u petak.
Ako ćeš je vaditi u četvrtak morat ćeš čekati do ponedjeljka a to je taaaako dugo.
__________________
If I lay here
If I just lay here
Would you lie with me and just forget the world?
Zhuta is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2017., 08:53   #2951
Quote:
Zhuta kaže: Pogledaj post
Moj savjet ti je da vadiš u srijedu betu jer ćeš je ponavljati u petak.
Ako ćeš je vaditi u četvrtak morat ćeš čekati do ponedjeljka a to je taaaako dugo.
Mislim da ću prvu raditi sutra to mi je 12dpt a onda opet u cetvrtak
Martilala is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2017., 11:03   #2952
Quote:
Martilala kaže: Pogledaj post
Mislim da ću prvu raditi sutra to mi je 12dpt a onda opet u cetvrtak
Pametno
__________________
If I lay here
If I just lay here
Would you lie with me and just forget the world?
Zhuta is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2017., 09:24   #2953
Quote:
Martilala kaže: Pogledaj post
Dobro došla!
Ja sam bila prošli četvrtak na transferu danas mi je znaci 10 dnt isto blastice 2 vraćene samo je meni to bio prirodni postupak zapravo fet(smrzlici)već osmi dan sam napravila test i pozitivan je sad moram do četvrtka čekati za betu nadam se da će sve biti ok
Super! Nadam se da će beta biti što veća
Receno mi je da betu vadim 14dnt, ali tko ce to docekati. To je ujedno i nedjelja, a onda da jos cekam i ponedjeljak mislim da bih pop*** Tako da sam planirala betu vaditi 12dnt, to je petak 28.7.
Strah me koristiti testove prije toga, nikad nisam vidjela plusić pa sam malo obeshrabrena...
Trtmrt is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2017., 11:30   #2954
Evo da javim betu danas mi je 12dnt 1101 šta kazete
Martilala is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2017., 06:08   #2955
Super beta! Javljaj duplanje :*
Trtmrt is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2017., 14:14   #2956
Zhuta samo smo nas dvije aktivne pobjegle nam cure na godišnji kako si ti šta ima kod txbe
Martilala is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2017., 19:20   #2957
Da li je vama doktor rekao da nakon negativnog testa ne morate vaditi betu ili se vadi bez obzira na minus na testu?
may@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2017., 21:41   #2958
Quote:
may@ kaže: Pogledaj post
Da li je vama doktor rekao da nakon negativnog testa ne morate vaditi betu ili se vadi bez obzira na minus na testu?
Koji dan si radila test? Ako menga kasni obavezno betu ja bi ju napravila bez obzira nekad test ne pokaže trudnoću a Beta je pozitivna Di si u postupku?
Martilala is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2017., 10:38   #2959
Quote:
Martilala kaže: Pogledaj post
Zhuta samo smo nas dvije aktivne pobjegle nam cure na godišnji kako si ti šta ima kod txbe
Ja ti nisam u postupcima ali volim ćirnuti ovdje
Na jesen se spremam u nove pobjede.

Danas beta, javljaj odmah, čekam.
__________________
If I lay here
If I just lay here
Would you lie with me and just forget the world?
Zhuta is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2017., 10:39   #2960
Quote:
may@ kaže: Pogledaj post
Da li je vama doktor rekao da nakon negativnog testa ne morate vaditi betu ili se vadi bez obzira na minus na testu?
Ako si u ivf postupku beta pod obavezno.
Ako je aih, svaki dr ima svoju praksu, ja sam vadila betu tek nakon pozitivnog testa. Da je bio negativan skinuo bi me sa terapije.
__________________
If I lay here
If I just lay here
Would you lie with me and just forget the world?
Zhuta is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:01.