Natrag   Forum.hr > Društvo > Psihologija > Psihokauč

Psihokauč Prozac Nation

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.09.2017., 19:36   #2281
Quote:
salevart kaže: Pogledaj post
Kako se najjednostavnije ubiti?
Kao što je Martian rekla, pričaj i to podijeli to s nama ovdje. Bolje to nego, da se samo još više zatvaraš u sebe...
__________________
Two worlds, separated by a jagged chasm. Above, faceless spectators mocking the tragedy. Below, helpless victims losing everything.
Arum is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2017., 20:24   #2282
http://www.suicidi.info/

http://lostallhope.com/suicide-metho...lethal-methods
__________________
Fuck it!
8472 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2017., 20:27   #2283
Quote:
salevart kaže: Pogledaj post
Kako se najjednostavnije ubiti?
Ajd ne seri.

Ajd ubij se i znaj da će ti djeca za koju godinu doći ovdje na forum i u očaju pisat kako ih je majka ostavila a otac pička se ubio.

Jel' im to želiš priuštiti?



Evo ti gore svi linkovi. Sve ti piše, koliko boli i koliko traje agonija i što trebaš znati da će se desiti nakon što se ubiješ.
__________________
Fuck it!
8472 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2017., 20:35   #2284
.

Zadnje uređivanje salevart : 20.09.2017. at 20:46.
salevart is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2017., 00:51   #2285
Tesko je se ubit. Na 25 pokusaja jedno uspjesno bude Sale.
__________________
bunda od nerca
Vizon is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2017., 00:52   #2286
Quote:
salevart kaže: Pogledaj post
.
https://www.forum.hr/showpost.php?p=6...postcount=2296
__________________
bunda od nerca
Vizon is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2017., 13:04   #2287
Quote:
Visionary S kaže: Pogledaj post
Tesko je se ubit. Na 25 pokusaja jedno uspjesno bude Sale.
Znam da je tesko, ali meni vise nista nema smisla. Stanje mi je sve gore i uz 2 tjedna antidepresiva i normabela. Platio bi nekome da dodje samo dok spavam, dok nisam svjestan da mi nasloni pistolj na glavu i gotovo. Nemam energije za zivot. Izbjegavam ljude u potpunosti. Greskom sam rodjen.
salevart is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2017., 14:12   #2288
Quote:
Visionary S kaže: Pogledaj post
Tesko je se ubit. Na 25 pokusaja jedno uspjesno bude Sale.
'uspjesno'. Ako se to tako moze nazvati uopce..
__________________
“Because the people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.”-Steve Jobs
Diego Rivera is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2017., 14:14   #2289
Quote:
salevart kaže: Pogledaj post
Znam da je tesko, ali meni vise nista nema smisla. Stanje mi je sve gore i uz 2 tjedna antidepresiva i normabela. Platio bi nekome da dodje samo dok spavam, dok nisam svjestan da mi nasloni pistolj na glavu i gotovo. Nemam energije za zivot. Izbjegavam ljude u potpunosti. Greskom sam rodjen.
2 tjedna nije dovoljno da ad prodjeluje. Potrebno je 4-6 tjedana, I ne ocekivati cuda. Zivot je tezak I uz lijekove, kao I bez njih..
__________________
“Because the people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.”-Steve Jobs
Diego Rivera is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2017., 18:37   #2290
Quote:
Diego Rivera kaže: Pogledaj post
'uspjesno'. Ako se to tako moze nazvati uopce..
Ma mislio sam da ne prezivi i ostane invalid. Pa evo kod nas se zbog bracnih problema Pero upucao i prezivio. Ja pod kola u maniji odletio i prezivio. Samo mi malo ocelavila noga i imam dva oziljka na glavi i na bradi.

Pero se htio ubiti, ja ne. Ispalo tako kod mene kao pokusaj samoubistva. Jb ga.
__________________
bunda od nerca
Vizon is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2017., 16:40   #2291
Quote:
Visionary S kaže: Pogledaj post
Ma mislio sam da ne prezivi i ostane invalid. Pa evo kod nas se zbog bracnih problema Pero upucao i prezivio. Ja pod kola u maniji odletio i prezivio. Samo mi malo ocelavila noga i imam dva oziljka na glavi i na bradi.

Pero se htio ubiti, ja ne. Ispalo tako kod mene kao pokusaj samoubistva. Jb ga.
Znam na sto si mislio, I opcenito se tako kaze 'uspjesan pokusaj samoubojstva'. A kad malo bolje razmislis, jel to uspjeh?? BTW. Ja Sam imao jedan neuspjesan, u bolnici neposredno nakon psihoze. Razbio Sam ogledalo, I rezao si zile sa komadom stakla. U biti je to bilo vise priivlacenje paznje, jer mi nisu htjeli dati lijek za smirenje koji Sam trazio. Nakon toga su mi dali injekciju. Za smirenje.
__________________
“Because the people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.”-Steve Jobs
Diego Rivera is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2017., 16:43   #2292
Nikad se nisam htio ubiti međutim evo razmišljam, stavljam se u situaciju da to želim. Nikakvo vješanje, bacanje sa niskih visina, predoziranje ili što već.To je sve recept za neuspjeh i život invalida u budućnosti. Ja kad bih htio otišao bih u streljanu i uzeo jedno pucanje, zatim si prpsvirao glavu. Jako jednostavno i ne treba imati tisuće i tisuće kuna ili kontakata za oružje, samo par stotina kuna za jedan session u streljani.
Heavy is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2017., 17:09   #2293
Quote:
Heavy kaže: Pogledaj post
Nikad se nisam htio ubiti međutim evo razmišljam, stavljam se u situaciju da to želim. Nikakvo vješanje, bacanje sa niskih visina, predoziranje ili što već.To je sve recept za neuspjeh i život invalida u budućnosti. Ja kad bih htio otišao bih u streljanu i uzeo jedno pucanje, zatim si prpsvirao glavu. Jako jednostavno i ne treba imati tisuće i tisuće kuna ili kontakata za oružje, samo par stotina kuna za jedan session u streljani.
http://m.sibenik.in/crna-kronika/bor...ran/75057.html
(Koja ironija, neuspješan pokušaj samoubojstva -> "i dalje se bori za život")

https://www.google.hr/amp/s/m.24sata...stanice-380398

http://www.index.hr/mobile/clanak.as...lack&id=437751

I tako dalje i dalje... nemoj.
Azola is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2017., 18:11   #2294
Quote:
Azola kaže: Pogledaj post
http://m.sibenik.in/crna-kronika/bor...ran/75057.html
(Koja ironija, neuspješan pokušaj samoubojstva -> "i dalje se bori za život")

https://www.google.hr/amp/s/m.24sata...stanice-380398

http://www.index.hr/mobile/clanak.as...lack&id=437751

I tako dalje i dalje... nemoj.
Ima i poznatih slučajeva tipa Phineas Gage kojemu je željezna šipka u nesreći 'proletjela' kroz frontalni režanj, pri čemu je ne samo ostao živ (sa određenim promjenama u ponašanju i mentalnom funkciniranju), nego vidim po nekim linkovima piše da pri tome ni nije izgubio svijest. Naravno ovo nije bilo samoubojstvo, ali poanta je da mozak može svašta pretrpiti.
Empyreus is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2017., 19:42   #2295
Quote:
Empyreus kaže: Pogledaj post
Ima i poznatih slučajeva tipa Phineas Gage kojemu je željezna šipka u nesreći 'proletjela' kroz frontalni režanj, pri čemu je ne samo ostao živ (sa određenim promjenama u ponašanju i mentalnom funkciniranju), nego vidim po nekim linkovima piše da pri tome ni nije izgubio svijest. Naravno ovo nije bilo samoubojstvo, ali poanta je da mozak može svašta pretrpiti.
Čitao sam o njemu u knjizi Ljudski um od Roberta Winstona.Promjene u ponašanju bile su drastične. Kaže da je ta nesreća imala veći oodjek u javnosti čitava povijest lobotomije bi imala drugačiji tijek.
__________________
“Because the people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.”-Steve Jobs
Diego Rivera is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2017., 20:37   #2296
Nisam evo opet dobro. Zaboravio jutros jednu ideju koja mi je naumpala kada sa ustao i zvocao svojima 2 sata i vise mozda. Zvocao im zato sto oni meni zvocaju godinama za svasta. Zvocali mi za pisanje ideja i govore da su to gluposti i da mi nikada nije se trebalo dozvoliti da bilo sta pisem. Pa se godinama krio od njih i pisao dok psihijatrije nisam zavrsio i poceo javno da pisem ideje i ostalo. Zvocali mi za diktafon. Sad ti treba i to i trebas da po noci snimas diktafonom, iako nisam ni kupio ga ni snimao nikako sa njim niti ga imam oni mi unaprijed zvocali za njega i snimanje sa njim. Zvocali mi za mobitel. Trebas da ustajes i pises u mobitel.

Sada mi strah u kosti utjerali da tako se izrazim, i oklijevam da pisem u mobitel. Da zabiljezim sta mi kada legnem od ideja naumpadne. A ne mogu da zapamtim iako se trudim da zapamtim. Zaboravan i nemam dobro pamcenje pa sam zbog toga htjeo ovo da radim.

Govorio sam im da svi velikani ovo rade od Alke Vujice, Zdravka Colica pa nadalje ali dzaba njima govoriti.

Sto je najgore unaprijed mi prigovaraju to sto i nisam radio, kupio itd., i danas nisam dobro. Dodze mi da tablete popijem pa sta bude. Svejedno mi je vise skoro. Da mi je samo umrijeti. Ne mogu vise ovoga svega sta rade.
__________________
bunda od nerca
Vizon is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2017., 20:45   #2297
Najgore nemam bas ni tableta i ako je istina ono sto sam na psihijatriji govorio da sam fenomen, prezivjet cu koji sam baksuz i fenomen kao sto sam udar automobila prezivjeo bez vecih povreda.
__________________
bunda od nerca
Vizon is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2017., 21:03   #2298
Nemam nista od primanja i zbog toga ludim, razboli se i fizicki i psihicki, jos imam problema i sa svojima raznih kao sto sam pisao.

Sve sto nemam nista. Nikakvog primanja. Puknut cu mozda kako je krenulo. Pucam polako. Samo treba jos um da mi se pomraci.
__________________
bunda od nerca
Vizon is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2017., 21:22   #2299
Quote:
Visionary S kaže: Pogledaj post
Nemam nista od primanja i zbog toga ludim, razboli se i fizicki i psihicki, jos imam problema i sa svojima raznih kao sto sam pisao.

Sve sto nemam nista. Nikakvog primanja. Puknut cu mozda kako je krenulo. Pucam polako. Samo treba jos um da mi se pomraci.
Ne možeš baš nikakav honorarni ni privremeni posao naći? Par sati dnevno ili nešto što bi mogao raditi od kuće?
Martian7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2017., 21:33   #2300
Quote:
Martian7 kaže: Pogledaj post
Ne možeš baš nikakav honorarni ni privremeni posao naći? Par sati dnevno ili nešto što bi mogao raditi od kuće?
Ma u Bosni nema od toga nista nazalost. Nisam dobar nikako. Po pola i vise dana spavam vecinom. A uslovi su moji ali i ovdje gdje sam nikakvi. Htjeo sam preko interneta nesto ali ne znam, nemam uslova za to itd., a odmah su i za to prigovorili kada sam im rekao sta ako bi se neko raspitivao o meni.

Vjerovatno necu nista uciniti jer sam kukavica izgleda, a i kada bi i htjeo nemam s cim, pa mozda i zbog toga.
__________________
bunda od nerca
Vizon is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:10.