Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Školarci i adolescenti

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Prev Prethodni post   Sljedeći post Next
Old 01.10.2017., 10:42   #1
Opremljenost škola u Hrvatskoj

izdvojeno iz teme radni dani u skolskoj godini buduci je jedan od problema skracivanja ljetnih praznika nedostatak klime u ucionicama i skoli,a to vuce i raspravu oko uvjeta rada i osnovne/potrebne opreme u skoli.
Pisite o nastavnim pomagalima i potrebama djece u skoli, koju opremu ocekujete, koja je visak (), koliko kao roditelj sudjelujete u tome, koliko ste spremni sudjelovat, a koliko ocekujete da sve drzava/politika rijesi.
da li ste spremni upisat dijete u privatnu skolu ili neku drzavnu jer je bolje opremljena nego kvartovska.
bilo bi super da se javi netko iz dijaspore , za mastanje ili nove frustracije






Quote:
SummerNight kaže: Pogledaj post
naravno da mogu ugraditi klime ali ima vaznijih stvari od toga, uniforme, fontane, postavljanje i odrzavanje zastava po ulicama......
ja bih vrlo, vrlo rado da se revolucija digla protiv nepostojecih uvjeta po skolama puuuuno ranije nego za nekakvu reformu za koju nitko zapravo nije siguran sto tocno donosi i odnosi
osobno ni u toj revoluciji ne bih sudjelovala jer sam prepristrana strana pa bi mi se to kad-tad obilo o glavu u smislu "kaj ti profesori stalno nesto cendraju, a imaju 4 mjeseca godisnjeg".
ne zelim se usporedjivati s razredima u ekvatorijalnoj gvineji, kao (nazalost) ni s onima na islandu jer je to sve skupa jednostavno neusporedivo po kojem god kriteriju hoces.
ali cinjenica je da se svi kolektivno rusimo u nesvijest u zagusljivim prcvarnicama od razreda u kojima nema ni zavjesa ni roleta, nekmoli klima uredjaja. njih 30 po 6-7 sati na plus 40 u 25 kvadrata na suncanoj strani.:klap:
ovo ljeto je bilo neizdrzivo od sredine 5. mj., a ne zaboravimo da su zadnji maturanti iz skole izasli pocetkom 7.
dakle, vise od mjesec i pol paklenog mucenja.
u takvim uvjetima jebem ti i stem i reforme i rasterecenje gradiva i inovativne metode.
nitko nije normalan ni pribran, pa ti odgovaraj(ispituj za zakljucnu ocjenu, pisi maturu, brani radnje.
__________________
Think positive...

Zadnje uređivanje Monstera : 01.10.2017. at 19:27. Reason: uvodni post
frupy is offline  
Odgovori s citatom
 


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:20.