Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kompjutorske igre

Kompjutorske igre Kultura igranja i ponoćnog ratovanja konzolom i tastaturom. Podforum: Konzole

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.09.2017., 12:00   #3801
Quote:
Constantine kaže: Pogledaj post
Tisak media, santa domenica... Algoritma ionako više nema.
Svijet medija ponekad ima.
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2017., 12:36   #3802
Instant gaming, majka za keyeve, jebo steam store. Godinama preko te igre kupujem nikad problema, tehnicka podrska im bolja cak od steama

Poslano sa mog Vivax Point X551 koristeći Tapatalk
__________________
pao mi secer sa srca
Phinkal is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2017., 09:52   #3803
jel' netko možda pledgao na kickstarteru za Hell let loose? ja nisam mogao izdržati, morao sam uzeti veteran paketić. prema opisu, vuče mi na FPS Company of Heroes.

https://www.kickstarter.com/projects...hell-let-loose
__________________
Dammir!
zvonzi is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2017., 00:49   #3804
Znam da je malo glupo pitanje, ali koliko se treba izdvojiti za dobar monitor koji nije 4k, a ima veliku Hz frekvenciju? Jos kada bi bio primjer modela, to bi bilo vrhunski.
__________________
Success is never final. Failure is never fatal. It’s courage that counts
Ndreca is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2017., 10:08   #3805
Ovisi na koju rezoluciju pikiraš...1080p ili 1440p, koju gpu imaš tj. želiš li freesync ili ne (g-sync je ionako preskup) i koliko inča. Kad odabereš to, onda ti se mogu dati sugestije jer bez toga izbor je ogroman (i modelom i cijenama).
__________________
"If everyone is thinking alike, someone isn't thinking." - General George Patton Jr
number47 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2017., 14:15   #3806
Wink

Quote:
Ndreca kaže: Pogledaj post
Znam da je malo glupo pitanje, ali koliko se treba izdvojiti za dobar monitor koji nije 4k, a ima veliku Hz frekvenciju? Jos kada bi bio primjer modela, to bi bilo vrhunski.
1080p 144hz oko 2-3 tisuće kuna.
1440p puno više.
Sad ovisi imaš li amd ili nvidia grafičku.
Gsync monitori su oko 100 eura skuplji od istih bez gsynca.
Ja sam nedavno uzeo samsung cfg73 24 inča 144hz za 2350 kuna preko amazon.it.
1080p ti je najbolje 24 inča, 1440p 27 inča.
Za 1080p sa freesyncom su ti najbolji samsung cfg70 (73) i viewsonic xg2401.
Još imaš i ips, tn i va panele, tu ti isto ima dosta razlika, ips ima bolju sliku od tn, ali ima problema svakakvih, dok tn ima bolji odaziv slike.
Va panel je najbolji, ali nemaš baš puno izbora i može te pogoditi da dobiješ neki koji ima purple trailing, stari model samsunga cfg70 je imao taj purple trailing često.
Koje igrice igraš da bi htio više od 60hz?
__________________
Na internetu je svatko muškarac dok se ne dokaže suprotno.
Viktor Vaughn is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2017., 16:11   #3807
Quote:
number47 kaže: Pogledaj post
Ovisi na koju rezoluciju pikiraš...1080p ili 1440p, koju gpu imaš tj. želiš li freesync ili ne (g-sync je ionako preskup) i koliko inča. Kad odabereš to, onda ti se mogu dati sugestije jer bez toga izbor je ogroman (i modelom i cijenama).
Mislim da mi ne treba vise od 1080p, a gpu posaljem kada doma dodjem, a freesync ni ne znam cemu sluzi
Quote:
Viktor Vaughn kaže: Pogledaj post
1080p 144hz oko 2-3 tisuće kuna.
1440p puno više.
Sad ovisi imaš li amd ili nvidia grafičku.
Gsync monitori su oko 100 eura skuplji od istih bez gsynca.
Ja sam nedavno uzeo samsung cfg73 24 inča 144hz za 2350 kuna preko amazon.it.
1080p ti je najbolje 24 inča, 1440p 27 inča.
Za 1080p sa freesyncom su ti najbolji samsung cfg70 (73) i viewsonic xg2401.
Još imaš i ips, tn i va panele, tu ti isto ima dosta razlika, ips ima bolju sliku od tn, ali ima problema svakakvih, dok tn ima bolji odaziv slike.
Va panel je najbolji, ali nemaš baš puno izbora i može te pogoditi da dobiješ neki koji ima purple trailing, stari model samsunga cfg70 je imao taj purple trailing često.
Koje igrice igraš da bi htio više od 60hz?
Jedino kaj igram je RB6, no na poslu vec duze vrijeme imam Monitor sa 90Hz i moram reci osvjezavajuce je. To jest, osjetim razliku u samom gledanju (bar mi se cini, moze biti zbog svega ostalog) izmedju mog i onog sa posla. A i bogami je star vec (onaj moj doma), pa bi mozda nesto ulozio u njega.
__________________
Success is never final. Failure is never fatal. It’s courage that counts
Ndreca is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2017., 18:16   #3808
Imam ti/vam AMD 8300 8core Processor 3.30 GHz, AMD Radeon r9 390 Series

Trenutno imam ovakav http://www.lg.com/ca_en/desktop-moni...PF-lcd-monitor
__________________
Success is never final. Failure is never fatal. It’s courage that counts
Ndreca is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2017., 18:24   #3809
Quote:
Ndreca kaže: Pogledaj post
Imam ti/vam AMD 8300 8core Processor 3.30 GHz, AMD Radeon r9 390 Series

Trenutno imam ovakav http://www.lg.com/ca_en/desktop-moni...PF-lcd-monitor
Ja bi ti preporučio samsung c24fg73, mislim da ti je najbolji izbor, kupi ga preko amazona.
https://www.amazon.it/Samsung-C24FG7...keywords=cfg73

Sa dostavom ti je oko 320 ojra, meni je za 2 dana došao, uzeo sam ga za 280 eura bez dostave, pa ako ti se da čekati da opet padne na toliko onda čekaj, ako ne, uzmi ga sada, i ovo nije loše cijena.
Zakrivljen je, ali to nećeš ni primjetiti.
__________________
Na internetu je svatko muškarac dok se ne dokaže suprotno.
Viktor Vaughn is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2017., 18:40   #3810
Quote:
Viktor Vaughn kaže: Pogledaj post
Ja bi ti preporučio samsung c24fg73, mislim da ti je najbolji izbor, kupi ga preko amazona.
https://www.amazon.it/Samsung-C24FG7...keywords=cfg73

Sa dostavom ti je oko 320 ojra, meni je za 2 dana došao, uzeo sam ga za 280 eura bez dostave, pa ako ti se da čekati da opet padne na toliko onda čekaj, ako ne, uzmi ga sada, i ovo nije loše cijena.
Zakrivljen je, ali to nećeš ni primjetiti.
Velis da cijena moze otici jos dolje?? Zanimljivo. Budem mrvicu pricekao, ali da nije ni ovo strasno.
__________________
Success is never final. Failure is never fatal. It’s courage that counts
Ndreca is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2017., 10:38   #3811
Talking

Quote:
Ndreca kaže: Pogledaj post
Velis da cijena moze otici jos dolje?? Zanimljivo. Budem mrvicu pricekao, ali da nije ni ovo strasno.
Inače je redovna cijena oko 320 eura, ja sam ga prije tjedan dana uzeo za 280, imaš stranicu camelcamel baš za te cijene na amazonu pa vidiš kolika je bila najniža.
Ovisi koliko možes pričekati, možda tek za mjesec dana opet bude neka akcija, bit će crni petak i cyber monday.
__________________
Na internetu je svatko muškarac dok se ne dokaže suprotno.
Viktor Vaughn is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2017., 12:37   #3812
Quote:
Viktor Vaughn kaže: Pogledaj post
Ja bi ti preporučio samsung c24fg73, mislim da ti je najbolji izbor, kupi ga preko amazona.
https://www.amazon.it/Samsung-C24FG7...keywords=cfg73

Sa dostavom ti je oko 320 ojra, meni je za 2 dana došao, uzeo sam ga za 280 eura bez dostave, pa ako ti se da čekati da opet padne na toliko onda čekaj, ako ne, uzmi ga sada, i ovo nije loše cijena.
Zakrivljen je, ali to nećeš ni primjetiti.
Za te pare, odličan izbor...
__________________
"If everyone is thinking alike, someone isn't thinking." - General George Patton Jr
number47 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2017., 16:51   #3813
Quote:
Viktor Vaughn kaže: Pogledaj post
Inače je redovna cijena oko 320 eura, ja sam ga prije tjedan dana uzeo za 280, imaš stranicu camelcamel baš za te cijene na amazonu pa vidiš kolika je bila najniža.
Ovisi koliko možes pričekati, možda tek za mjesec dana opet bude neka akcija, bit će crni petak i cyber monday.
Samo jos ovo pitanje. I ako nebude pozitivan odg, kupujem taj tvoj na amazonu. Evo salje lik ovaj link za 2.750,00kn (sa PDV). Pitanje glasi da li je bolji?
__________________
Success is never final. Failure is never fatal. It’s courage that counts
Ndreca is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2017., 20:34   #3814
Igra netko na ps4 gran turismo novi, betu? Mrsko mi bilo skidat, cekat 2 sata, navodno ima split screen, to mi se svidja

Poslano sa mog Vivax Point X551 koristeći Tapatalk
__________________
pao mi secer sa srca
Phinkal is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2017., 10:39   #3815
Quote:
Ndreca kaže: Pogledaj post
Samo jos ovo pitanje. I ako nebude pozitivan odg, kupujem taj tvoj na amazonu. Evo salje lik ovaj link za 2.750,00kn (sa PDV). Pitanje glasi da li je bolji?
Ne kužim.
To je starija verzija ovog kojeg sam ja linkao i još je skuplji.
Ovaj sa amazona ti je oko 2500kn, znači ne platiš više ništa, 2500kuna cca, tu je sve uračunato.
Cfg73 sa amazona je jeftiniji i nadograđena verzija, a i ova baza njegova je puno bolja.
Sada sam vidio, sa dostavom i svime će te izaći 2550 kuna par kuna više manje sa amazona, kod nas ti se ne isplati uzimati te skuplje monitore zato što su kod nas skuplji i preko 1000kuna.
Vjeruj meni, proučavao sam koji bi si monitor uzeo par mjeseci i ovaj je najbolji za ovu cijenu.
Ja sam svog uzeo za 2350 kuna, ako želiš odličan monitor za igrice, uzmi ovaj.
__________________
Na internetu je svatko muškarac dok se ne dokaže suprotno.
Viktor Vaughn is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2017., 17:22   #3816
Quote:
Viktor Vaughn kaže: Pogledaj post
Ne kužim.
To je starija verzija ovog kojeg sam ja linkao i još je skuplji.
Ovaj sa amazona ti je oko 2500kn, znači ne platiš više ništa, 2500kuna cca, tu je sve uračunato.
Cfg73 sa amazona je jeftiniji i nadograđena verzija, a i ova baza njegova je puno bolja.
Sada sam vidio, sa dostavom i svime će te izaći 2550 kuna par kuna više manje sa amazona, kod nas ti se ne isplati uzimati te skuplje monitore zato što su kod nas skuplji i preko 1000kuna.
Vjeruj meni, proučavao sam koji bi si monitor uzeo par mjeseci i ovaj je najbolji za ovu cijenu.
Ja sam svog uzeo za 2350 kuna, ako želiš odličan monitor za igrice, uzmi ovaj.
Aaaaa, to je stariji model? OK; nisam skuzio. Zato sto lik, preko kojeg sada uzimama robu za IT mi nudi to, kada sam ga pitao jel ima taj koji si mi ti poslao, odgovorio mi ovako. Pa rekao, ako je mozda bolji, da uzmem taj i jos manje cekanje, ali ako je ovako kako ti kazes, a nista, danas sutra narucujem onda preko amazona. Jos jednom veliko hvala
__________________
Success is never final. Failure is never fatal. It’s courage that counts
Ndreca is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2017., 20:35   #3817
Quote:
Ndreca kaže: Pogledaj post
Aaaaa, to je stariji model? OK; nisam skuzio. Zato sto lik, preko kojeg sada uzimama robu za IT mi nudi to, kada sam ga pitao jel ima taj koji si mi ti poslao, odgovorio mi ovako. Pa rekao, ako je mozda bolji, da uzmem taj i jos manje cekanje, ali ako je ovako kako ti kazes, a nista, danas sutra narucujem onda preko amazona. Jos jednom veliko hvala
Vidiš i u imenu, stari je cfg70, noviji cfg73.
Kod nas nećeš naći cfg73 ni za 3500 kuna.
__________________
Na internetu je svatko muškarac dok se ne dokaže suprotno.
Viktor Vaughn is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2017., 13:37   #3818
ako moze mala pomoc iako je chat tema, mali voli kamione, viljuskare, cisterne a mogu i auti i motori proc pa ako moze par naziva kakvih dobrih igrica sa takvom tematikom, ja znam samo za need for speed iz moje mladosti
Bankina is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2017., 13:48   #3819
Quote:
Bankina kaže: Pogledaj post
ako moze mala pomoc iako je chat tema, mali voli kamione, viljuskare, cisterne a mogu i auti i motori proc pa ako moze par naziva kakvih dobrih igrica sa takvom tematikom, ja znam samo za need for speed iz moje mladosti
Spintires
Euro Truck Simulator 2
American Truck Simulator
Car Mechanic Simulator 2018
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2017., 15:02   #3820
Hvala, skinut ce se sve pa pogledat i odigrat
Bankina is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:47.