Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Svijet

Svijet Zbivanja u svijetu

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.10.2017., 00:47   #561
Quote:
nevažnost kaže: Pogledaj post
Možeš objasniti zašto je Mađarska za Međumorje, ali samo, eto Orban nije. (?)
Gle ovo, ponavlja se (odlukom Vrhovnog Suda RH) proces Sanaderu i Zsoltu Hernady-u koji će sigurno dovesti i do glavnog krivca te korupcije - Orbana (dao je novac Hernady-u a on Sanaderu).

NWO, nitko nije uspio zajebat, pa neće ni taj NEMađar .. (potomak 'bijelog Roma' i judaizirane-Hazarke).
dielektrik is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2017., 00:48   #562
Quote:
dielektrik kaže: Pogledaj post
Gle ovo, ponavlja se (odlukom Vrhovnog Suda RH) proces Sanaderu i Zsoltu Hernady-u koji će sigurno dovesti i do glavnog krivca te korupcije - Orbana (dao je novac Hernady-u a on Sanaderu) ... NWO nitko nije uspio zajebat, pa neće ni taj NEMađar .. (potomak 'bijelog Roma' i judaizirane-Hazarke).
Ovo što ti govoriš je toliko legendarno da bi ja to stavio u potpis. Jesi ti svjestan kakve stvari pišeš? Jel Orban izabran ili je Mađarima nametnut?
nevažnost is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2017., 00:57   #563
Quote:
nevažnost kaže: Pogledaj post
Ovo što ti govoriš je toliko legendarno da bi ja to stavio u potpis. Jesi ti svjestan kakve stvari pišeš? Jel Orban izabran ili je Mađarima nametnut?
Sofisticirano nametnut - elektroničkom/informatičkom/softverskom muljažom glasova na izborima.

Još je njihov Staljin govorio: "nisu važni oni koji glasuju - važni su oni koji broje glasove"

Sada glasove (finalno) "broje" kompjutori.
dielektrik is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2017., 01:02   #564
Quote:
dielektrik kaže: Pogledaj post
Sofisticirano nametnut - elektroničkom/informatičkom/softverskom muljažom glasova na izborima.

Još je njihov Staljin govorio: "nisu važni oni koji glasuju - važni su oni koji broje glasove"

Sada glasove (finalno) "broje" kompjutori.
Jesi ikad razgovarao s Mađarima o Orbanu? Nije tema Mađarska, ali ta zemlja je prebitna karika.
nevažnost is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2017., 01:07   #565
Quote:
nevažnost kaže: Pogledaj post
Jesi ikad razgovarao s Mađarima o Orbanu? Nije tema Mađarska, ali ta zemlja je prebitna karika.
Budi strpljiv i samo prati .. to klupko će se uskoro, do kraja, odmotati .. 3M samo Bog može zaustaviti, a kamol' tamo neki Orban.
Laka noć.
dielektrik is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2017., 01:21   #566
Quote:
dielektrik kaže: Pogledaj post
Budi strpljiv i samo prati .. to klupko će se uskoro, do kraja, odmotati .. 3M samo Bog može zaustaviti, a kamol' tamo neki Orban.
Laka noć.
Vidjet ćemo, ja se kladim obrnuto. Ako Hrvatska nije ušla u Višegrad zašto bi ovo, što je kompatibilno toj organizaciji uspjelo. Ako misliš na novac kao Boga(jer to piše na dolaru "In God we trust") onda si u pravu. Mađarima je jednostavno taj LNG plin ekonomski nezanimljiv. Nije ni drugima atraktivan, ali oni nemaju kompleksa da to javno kažu. Iza Orbana stoje Mađari, nikakvi judizirani Hazari i šta ja znam što, ne znam pišeš li po vlastitom nahođenju ,al sjećam se tvojih upisa ima više godina, ništa se nije obistinilo. Dapače, onaj poredak najavljen od Busha starijeg je sve dalje od realizacije.
nevažnost is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2017., 02:30   #567
Quote:
dielektrik kaže: Pogledaj post
"Da", "da", ... zato je SAD već 2003. (dakle, prije ulaska RH u NATO) u Tirani potpisao sa Hrvatskom, Albanijom i Makedonijom ovaj vrlo važan strateški dokument:

http://www.mvep.hr/hr/vanjska-politi...anska-povelja/ (vidi pod 10 i 30.)

Eto samih temelja M3 & Co.
Bus potpisao pa mu ukrali sat, al to nema veze. Glavno je da je izgradio plinovod duz jadranske obale koji vuce plin iz Azerbejdzana. Sad ce Tramp napraviti medjumorje i terminale za LNG pa makar mu ukrali i sat i cipele.
Hrvatska ce strsno prosperirati i Kolindica vec sada moze garantovati svakom stanovniku Hrvatske da ce uvijek moci napuniti upaljac bez obzira na ruske ucjene, ali tek kad se oba projekta zavrse.
tihobl is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2017., 08:33   #568
@nevaznost & tihobl

Nije LNG jedini razlog projekta 3M .. radi se o sasvim novoj agendi i unutar EU .. umjesto dosadašnje: 'EU sa vise brzina' - sada: 'EU sa vise formata' ... ali i dalje - EU!!!
To vam, izgleda, nikako ne dolazi (iz dupeta) u glavu.

Snovi, da "tako Njemačka izručuje tih 12 država-clanica EU-e i NATO-a novom CCCP- u" - na razini su notornog nostalgicnog infantilno-fanatičnog-neoboljsevizma!
dielektrik is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2017., 09:30   #569
Čekaj, ako Amerikanci izgrade LNG terminal u Hrvatskoj i koriste ga dugo godina, onda će principom dosjelosti doći u posjed istoga i postat će Američki teritorij!
Na tlu Hrvatske ionako Američki zakoni imaju prednost pred hrvatskima...
__________________
I HATE THE PEOPLE WHO LOVE ME AND THEY HATE ME!
Halo Effect is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2017., 11:17   #570
Quote:
dielektrik kaže: Pogledaj post

Snovi, da "tako Njemačka izručuje tih 12 država-clanica EU-e i NATO-a novom CCCP- u" - na razini su notornog nostalgicnog infantilno-fanatičnog-neoboljsevizma!
Nikakvi snovi, nego gola realnost.
Njemačkom biznisu je u interesu neometana trgovina s Rusijom i učinit će sve da ih ništa u tome ne sprečava, jer je to pitanje njihovog golog opstanka. Austrija i Mađarska također.

da, i okani se personalizacije političkih diskusija.
__________________
Ivan 8,44
TheQuill is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2017., 11:39   #571
Quote:
TheQuill kaže: Pogledaj post
... Njemačkom biznisu je u interesu neometana trgovina s Rusijom i učinit će sve da ih ništa u tome ne sprečava. Jer je to pitanje njihovog golog opstanka. Austrija i Mađarska također. .
Na gotovo isti način, politički-patuljak-Njemačka, do sada, je izazvala dva (2) svijetska rata ... treći put neće uspjeti jer je već, iznutra i izvana, riječnikom medicine, - razdiru mnoge metastaze raznih zločudnih tumora.
Quote:
da, i okani se personalizacije političkih diskusija.
To reci sam-sebi i svojim neoboljševićkim agitpropovcima.

@Halo Effect
Neće Ameri izgraditi LNG, već mi, i biti će naš od samog početka rada!
Dugovati, kao što već i dugujemo, možemo samo izvjestan kredit jer sve naše vlade, od osamostaljenja do sada, slale su svoje ministre financija po kredit u SAD .. premda smo država-članica EU.
Pametnima, više nego, dovoljno.
dielektrik is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2017., 13:16   #572
Quote:
dielektrik kaže: Pogledaj post
Na gotovo isti način, politički-patuljak-Njemačka, do sada, je izazvala dva (2) svijetska rata ... treći put neće uspjeti jer je već, iznutra i izvana, riječnikom medicine, - razdiru mnoge metastaze raznih zločudnih tumora.

To reci sam-sebi i svojim neoboljševićkim agitpropovcima.

@Halo Effect
Neće Ameri izgraditi LNG, već mi, i biti će naš od samog početka rada!
Dugovati, kao što već i dugujemo, možemo samo izvjestan kredit jer sve naše vlade, od osamostaljenja do sada, slale su svoje ministre financija po kredit u SAD .. premda smo država-članica EU.
Pametnima, više nego, dovoljno.
Ma čovječe ti ljude bez dokaza nazivaš judaiziranim hazarim boljševicima, a očito nikad nisi shvatio mentalitet Mađara koji je ratnički i osvajački i ne da ju se "krstiti" tek tako, a i doslovno tristo godina poslije Hrvata prihvaćaju kršćanstvo, a i tada pod uvjetima u kojima njima paše. Daj mi reci ima li što boljševički u mom postu i znaš li otkud uopće doalzi riječ boljševik(?)
PS Mađari rade nuklearku s Amerima, ups ne...Mogu Ameri ukrotiti Mađare, ali samo parama i da ih proglase glavnima, nikako jer je netko napisao neke stvarčice na dolaru.
nevažnost is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2017., 14:32   #573
Quote:
nevažnost kaže: Pogledaj post
Ma čovječe ti ljude bez dokaza nazivaš judaiziranim hazarim boljševicima, a očito nikad nisi shvatio mentalitet Mađara koji je ratnički i osvajački i ne da ju se "krstiti" tek tako, ...
Nitko ovdje nije tako nazvao Mađare .. a najmanje ja ... nazvao sam tako samo NEmađara Orbana onako što on jest - potomak 'bijelog Roma i judaizirane Hazarke.

O Mađarima, kao narodu, jasno sam napisao u postu #541

Stoga, čitaj forum i NE zamjenjuj teze ... jer, u protivnom, tvoj ću nick-name - doslovno shvatiti.

Zadnje uređivanje dielektrik : 03.10.2017. at 14:45.
dielektrik is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2017., 17:01   #574
De, elaborirajmo malo ovu tezu - Kinezi će dosjelošću doći u posjed cijelog ruskog dalekog istoka, sve od Bajkala do Vladivostoka, znači načet će Rusiju, što će automatski iskoristit Amerikance preko svojih proxija koji graniče s Rusijom ili sami, kako će se to reflektirati na grupu 3M?
Jasno je, Ukrajina će vratiti Krim, Poljska svoje nekadašnje istočne teritorije, male Baltičke prostitute countries će se proširiti i postati velike kao normalne europske zemlje, al postavlja se pitanje što će od toga imati Hrvatska? Mislim, od urušavanja Rusije i ekspanzije 3M? Ili nešto nisam dobro pohvatao...?
__________________
I HATE THE PEOPLE WHO LOVE ME AND THEY HATE ME!
Halo Effect is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2017., 17:41   #575
Polaaako, najprije 'konzumirajmo' 3M pa ćemo onda vidjeti kako dalje ...
dielektrik is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2017., 17:54   #576
Quote:
Halo Effect kaže: Pogledaj post
De, elaborirajmo malo ovu tezu - Kinezi će dosjelošću doći u posjed cijelog ruskog dalekog istoka, sve od Bajkala do Vladivostoka, znači načet će Rusiju, što će automatski iskoristit Amerikance preko svojih proxija koji graniče s Rusijom ili sami, kako će se to reflektirati na grupu 3M?
Jasno je, Ukrajina će vratiti Krim, Poljska svoje nekadašnje istočne teritorije, male Baltičke prostitute countries će se proširiti i postati velike kao normalne europske zemlje, al postavlja se pitanje što će od toga imati Hrvatska? Mislim, od urušavanja Rusije i ekspanzije 3M? Ili nešto nisam dobro pohvatao...?
krivo si shvatio, najprije ćemo ući u 3pM, gdje nema hazarskih gruzijaca, a onda će netko od naših političara trknuti u ameriku gdje nema ni kineza ni hazarskih gruzijaca po kredit kojim će zadužiti 3 bubrega po glavi stanovnika na slijedećih 300 godina, a za to vrijeme Kinezi će isušiti bajkalsko jezero i tamo uzgajati češnjak, tako da u sibiru više neće biti tajgi nego polja češnjaka.
__________________
Ivan 8,44
TheQuill is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2017., 17:57   #577
Quote:
dielektrik kaže: Pogledaj post
.. umjesto dosadašnje: 'EU sa vise brzina' - sada: 'EU sa vise formata' ... ali i dalje - EU!!!
To vam, izgleda, nikako ne dolazi (iz dupeta) u glavu.
Kao sto rece jedna baba iz mog komsiluka: "Nije to govno, to se pas posr'o".
Kad ugazis i nije neka razlika.

Nego zasto toliko zelis da uvalis Hrvatsku u tako nesto? Da li mislis da ce vama biti nesto bolje ili je to ono "nek' komsiji crkne krava" ?
tihobl is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2017., 19:06   #578
Nego...što će Kinezima Bajkal, ako je voda dobivena desalinizacijom mora jeftinija nego ova naša prirodna što je samo sprovedemo par kilometara od rijeka i jezera do gradskih stanova?
__________________
I HATE THE PEOPLE WHO LOVE ME AND THEY HATE ME!
Halo Effect is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2017., 19:50   #579
3M, 3pM ili 4M?

Quote:
Halo Effect kaže: Pogledaj post
De, elaborirajmo malo ovu tezu

&
Quote:
TheQuill kaže: Pogledaj post
krivo si shvatio,
A sve to skupa "preljeveno" sa notama (i dodatnim M) je defacto ovo!
__________________
Take five
leonas is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2017., 20:31   #580
Quote:
Halo Effect kaže: Pogledaj post
Nego...što će Kinezima Bajkal, ako je voda dobivena desalinizacijom mora jeftinija nego ova naša prirodna što je samo sprovedemo par kilometara od rijeka i jezera do gradskih stanova?
Opet deluzije, jer u većini takvih postrojenja primjenjuje se postupak povratne osmoze koji se provodi u više koraka što zahtijeva skupe infrastrukture i velike količine električne energije.
Da bi, na kraju, dobio papreno-skupu tzv 'tehničku vodu' ... pitka je, ali od nje se brzo (iz)gubi imunitet jer ne sadrži potrebne minerale.
Voda Bajkalskog jezera (i led Sibira) vrlo je bogata mineralima još od doba dinosaura.
Quote:
tihobl kaže: Pogledaj post
... Nego zasto toliko zelis da uvalis Hrvatsku u tako nesto? Da li mislis da ce vama biti nesto bolje ili je to ono "nek' komsiji crkne krava" ?
Ne "uvaljujem Hrvatsku" ja već NWO ... ostalo neću komentirati, jer je na razini palanačke "logike". Možeš ti bolje.

Zadnje uređivanje dielektrik : 03.10.2017. at 20:54.
dielektrik is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:05.