Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Blisko politici

Blisko politici Teme povezane s politikom koje ne spadaju pod ostale podforume

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.12.2017., 18:44   #1
Događaji, koji su vas impresionirali u 2017!

U vezi sa Hrvatskom, smrt generala Praljaka.

U svijetu, stalo lupetanje pred. Trumpa, nedostojno jedno predsjednika i srednji prst gore, protest protiv Trumpa od biciklistkinje Juli Briskman.

https://www.theguardian.com/us-news/...-juli-briskman
Blues Dada is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2017., 13:13   #2
I današnja pobjeda Cro Copa, Mirka Filipović u prvoj rundi, škerlak do poda!
Blues Dada is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2017., 14:41   #3
Sa HR me nije nista impresioniralo, sve manje vise lose i traljavo, turizam je bio dobar ali ja od toga nemam nista !! Vani me impresionirala pobjeda nad ISILOM, drugo manje vise!!
BONBONCIC is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2017., 14:56   #4
Neprirodna koalicija HDZ-HNS, mater bi rodjenu prodali za komad vlasti.
Chucho is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2018., 13:04   #5
Impresionirala me ova prodana i nehrvatska vlada. Impresivno debeli obrazi određenih smradova, ljigavaca i prodanih duša.
__________________
NE porezu na nekretnine!
VDCOTO is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2018., 15:03   #6
Quote:
VDCOTO kaže: Pogledaj post
Impresionirala me ova prodana i nehrvatska vlada. Impresivno debeli obrazi određenih smradova, ljigavaca i prodanih duša.
Imaš pravo, a kako takvu vladu ukloniti i ima li nekog boljeg da zaustavi propadanje Hrvatske?
Blues Dada is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2018., 17:57   #7
Ima rješenja ali nikakvim referendurom i politikom jer su zakonski napravili diktaturu i ogradili se, ovo nije demokracija nego diktatura, ali u celofanu.
Riješenje je hrpa ljudi na ulicama i štrajkovi i nema povlačenja dok ne krenu ostavke ljigavaca. Prvo ovaj kepec ministar financija nema šta voditi financije države jer je muljao s bagrokorom. Na kraju krajeva on je najobičniji lažov.Tvrdio je da je s bagrokorom sve u redu. Ma mrš! Neki stranac(boli me kifla kako se zove) na tv-u spominje porez na nekretnine a marič ljigavi do njega se potvrdno smije. Ma idi se ubij umjesto da se smiješ. Ne znaš stvoriti posao onda je ok nešto poreza, on samo zna pljačkati narod, jer to je legalna pljačka kako se stvari deršavaju u nas.
Lista junk ljudi je velika za mirovinu iza rešetaka. Smradovi.
Možda je riješenje i rat, tko zna. Sad znamo tko nas je sjebao
__________________
NE porezu na nekretnine!
VDCOTO is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2018., 18:03   #8
Quote:
VDCOTO kaže: Pogledaj post
Ima rješenja ali nikakvim referendurom i politikom jer su zakonski napravili diktaturu i ogradili se, ovo nije demokracija nego diktatura, ali u celofanu.
Riješenje je hrpa ljudi na ulicama i štrajkovi i nema povlačenja dok ne krenu ostavke ljigavaca. Prvo ovaj kepec ministar financija nema šta voditi financije države jer je muljao s bagrokorom. Na kraju krajeva on je najobičniji lažov.Tvrdio je da je s bagrokorom sve u redu. Ma mrš! Neki stranac(boli me kifla kako se zove) na tv-u spominje porez na nekretnine a marič ljigavi do njega se potvrdno smije. Ma idi se ubij umjesto da se smiješ.
Lista junk ljudi je velika za mirovinu iza rešetaka. Smradovi.
Možda je riješenje i rat, tko zna. Sad znamo tko nas je sjebao
A ima li nekog boljega da spasi Hrvatsku od totalno propasti, izgleda da nema?
Blues Dada is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2018., 18:06   #9
Naizgled nema ali ja vjerujem da ima. Problem je šta druge ideje ne smiju ni prismrditi kroz ove cenzurirane medije.
__________________
NE porezu na nekretnine!
VDCOTO is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2018., 18:11   #10
Quote:
VDCOTO kaže: Pogledaj post
Ima rješenja ali nikakvim referendurom i politikom jer su zakonski napravili diktaturu i ogradili se, ovo nije demokracija nego diktatura, ali u celofanu.
Riješenje je hrpa ljudi na ulicama i štrajkovi i nema povlačenja dok ne krenu ostavke ljigavaca. Prvo ovaj kepec ministar financija nema šta voditi financije države jer je muljao s bagrokorom. Na kraju krajeva on je najobičniji lažov.Tvrdio je da je s bagrokorom sve u redu. Ma mrš! Neki stranac(boli me kifla kako se zove) na tv-u spominje porez na nekretnine a marič ljigavi do njega se potvrdno smije. Ma idi se ubij umjesto da se smiješ. Ne znaš stvoriti posao onda je ok nešto poreza, on samo zna pljačkati narod, jer to je legalna pljačka kako se stvari deršavaju u nas.
Lista junk ljudi je velika za mirovinu iza rešetaka. Smradovi.
Možda je riješenje i rat, tko zna. Sad znamo tko nas je sjebao
Za koga si ti glasao sve ove godine? Svaki, ne drugi, nego svaki 1.5 čovjek je glasao za HDZ/SDP/HNS/HSS ljigavce ja mislim da si im i ti davao glas ili tvoji roditelji sigurno
Loui is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2018., 18:20   #11
Nikad nisam dao glas ovima koje si spomenuo osim jako davno jednom Milanoviću kad je tek izašao na scenu valjda. Brzo se ispostavilo da je bezveznjak svjetskih razmjera, može pričati 3 dana a ništa neče reči.
Bezveznjacima i onima koji drobe a ne kažu ništa nije mjesto u politici.
__________________
NE porezu na nekretnine!
VDCOTO is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2018., 19:50   #12
Quote:
VDCOTO kaže: Pogledaj post
Nikad nisam dao glas ovima koje si spomenuo osim jako davno jednom Milanoviću kad je tek izašao na scenu valjda. Brzo se ispostavilo da je bezveznjak svjetskih razmjera, može pričati 3 dana a ništa neče reči.
Bezveznjacima i onima koji drobe a ne kažu ništa nije mjesto u politici.
Problem sa Hrvatskom je što nema neku karizmatičnu ličnost, koja bi mogla povesti narod da radi za boljitak zemlje. Svojevremeno sam mislio da bi za to bio sposoban general Gotovina, ali on se nije želio baviti politikom. Šteta!
Blues Dada is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2018., 14:23   #13
Quote:
Blues Dada kaže: Pogledaj post
Problem sa Hrvatskom je što nema neku karizmatičnu ličnost, koja bi mogla povesti narod da radi za boljitak zemlje. Svojevremeno sam mislio da bi za to bio sposoban general Gotovina, ali on se nije želio baviti politikom. Šteta!
pametna odluka generala....

inace,ne postoje silno dobra iskustva kada se generali bave politikom....
__________________
divim se zalasku svoje pameti
zalazak pameti is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2018., 18:44   #14
Quote:
zalazak pameti kaže: Pogledaj post
pametna odluka generala....

inace,ne postoje silno dobra iskustva kada se generali bave politikom....
A kada I politicari se bave politikom, ne ide baš sve najbolje, dobar primjer je Hrvatska.
Blues Dada is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2018., 21:37   #15
Najava Daytona II.
__________________
Narod je jedna stoka grdna
Čast ljudima.
Sforza Aspang is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:43.