Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor

Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.05.2009., 11:48   #1061
Quote:
4fun kaže: Pogledaj post
ja aludiram na cinjenicu da djeci rezu kite bez ikakvog pitanja.

to nema veze sa nikakvom logikom i cinjenicama.
Jasno, da. Mi mozemo osudjivati obicaje kultura koje su drugacije od nase, ali mozda ni neki nasi obicaji nisu shvatljivi njima.
Also, s druge strane, vec sam povukla paralelu izmedju rezanja klitorisa malim djevojcicama i obrezivanja. Prvo definitivno spada u sakacenje (mislim da nije potrebno u detalje objasnjavati zasto, jasna ti je valjda zenska anatomija), a drugo ni na koji nacin ne utjece na seksualnu performansu, dapace pokazalo se da cak ima i pozitivne efekte s medicinskog stajalista gledano.
Stoga, na temelju svega sto sam cula, dozivjela i vidjela - ja bih svoga sina obrezala bez problema. (shields on! )
Hatsepsut is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2009., 11:54   #1062
Quote:
Hatsepsut kaže: Pogledaj post
Jasno, da. Mi mozemo osudjivati obicaje kultura koje su drugacije od nase, ali mozda ni neki nasi obicaji nisu shvatljivi njima.
Also, s druge strane, vec sam povukla paralelu izmedju rezanja klitorisa malim djevojcicama i obrezivanja. Prvo definitivno spada u sakacenje (mislim da nije potrebno u detalje objasnjavati zasto, jasna ti je valjda zenska anatomija), a drugo ni na koji nacin ne utjece na seksualnu performansu, dapace pokazalo se da cak ima i pozitivne efekte s medicinskog stajalista gledano.
Stoga, na temelju svega sto sam cula, dozivjela i vidjela - ja bih svoga sina obrezala bez problema. (shields on! )
gle, necu se ponavljati u krug pa da odvalim to zadnji puta -

sa medicinskog stajalista - sa koristenjem kondoma, ta mala razlika postaje nepostojeca.

sa higijenskog stajalista - zivimo u 21.stoljecu - buy a soap god damn it.

sa vjerskog stajalista - ja sam ateist i ne kuzim te barbarizme.
Old 14.05.2009., 11:58   #1063
Quote:
Pa onda, jeste li pricali o tome? Vjerujem da jeste jer obrezana kita i nije cesta pojava ovdje, koliko mi se cini. Kako su tvoji partneri zivjeli s tim teskim bremenom obrezane i "osakacene" kite?
Jesi li ti uocio neku razliku kad si primao, pusio itd...? Kakva su onda tvoja iskustva?
Moji obrezani partneri su uglavnom dolazili iz okruženja gdje je obrezanost uobičajena. Jedan je dečko bio musliman i bio je neobrezan (zbog nekih zdravstvenih komplikacija nije smio na tu operaciju kao mali i njemu je bila tlaka što je bio neobrezan u većinski obrezanom okruženju).

Osobno mislim da je obrezivanje nepotrebno osim ako nije provedeno zbog vjerskih razloga/tradicije (Muslimani, Židovi) ili konkretnih medicinskih razloga tipa fimoze...

A osjećaji priliokm seksa, pa to je jako individualno, kožica definitivno ima ulogu posebno prilikom penetracije-olakšava ju jakoooooo i kita se ponaša poput prirodne bušilice he he he a i vjerojatno kod orgazma-pojačavanja istog. Ali pazi, postoji nekoliko načina obrezivanja, kod nekih momaka je kožica doslovno maknuta a kod drugih je ostavljeno malo tako da ni svaki obrezani kuki nije isti pa je teško generalizirati .
kuroishijin is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2009., 12:09   #1064
Quote:
kuroishijin kaže: Pogledaj post
Moji obrezani partneri su uglavnom dolazili iz okruženja gdje je obrezanost uobičajena. Jedan je dečko bio musliman i bio je neobrezan (zbog nekih zdravstvenih komplikacija nije smio na tu operaciju kao mali i njemu je bila tlaka što je bio neobrezan u većinski obrezanom okruženju).

Osobno mislim da je obrezivanje nepotrebno osim ako nije provedeno zbog vjerskih razloga/tradicije (Muslimani, Židovi) ili konkretnih medicinskih razloga tipa fimoze...

A osjećaji priliokm seksa, pa to je jako individualno, kožica definitivno ima ulogu posebno prilikom penetracije-olakšava ju jakoooooo i kita se ponaša poput prirodne bušilice he he he a i vjerojatno kod orgazma-pojačavanja istog. Ali pazi, postoji nekoliko načina obrezivanja, kod nekih momaka je kožica doslovno maknuta a kod drugih je ostavljeno malo tako da ni svaki obrezani kuki nije isti pa je teško generalizirati .
A vizualno? Jebiga, meni je obrezani 100x ljepsi da ga jebes! (doslovno )
(iako ponavljam, volim ja i "standardne")
Hatsepsut is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2009., 12:11   #1065
Quote:
gle, necu se ponavljati u krug pa da odvalim to zadnji puta -

sa medicinskog stajalista - sa koristenjem kondoma, ta mala razlika postaje nepostojeca.

sa higijenskog stajalista - zivimo u 21.stoljecu - buy a soap god damn it.

sa vjerskog stajalista - ja sam ateist i ne kuzim te barbarizme.

Ouki douk.
Hatsepsut is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2009., 12:11   #1066
Quote:
i pretpostavih da je u tome stvar. nastranu svi ostali razlozi, cak moguc smanjen uzitak, ali bitno da on tebi bolje zgleda
Old 14.05.2009., 12:13   #1067
Quote:
i pretpostavih da je u tome stvar. nastranu svi ostali razlozi, cak moguc smanjen uzitak, ali bitno da on tebi bolje zgleda
Sad bih se ja trebala ponavljati po 1000-ti put? Jesi citao sve ili samo mojih par zadnjih?
Decko, i tvoj je sigurno i dobar i lijep i veeeeelik, naj se sekirati.
Hatsepsut is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2009., 12:14   #1068
hehe velika je zastita od HIV-a kad je muskarac obrezan, evo jedno pitanje bi li Vi cure/zene uspostavile spolni odnos bez kondoma s obrezanim muskarcem, ako veli da ima HIV ???
neeeeebiiiii i tu je kraj price...

ta kozica na kurcu sigurno nije bezveze kak netko mlati od praznovjenog majmunov, ko ni ušna školjka nije bezveze mada bi i dalje cuo ako nemas ušnu školjku i ili u ovom slucaju jebo bez te kozice

mislim da nije priroda bezrazloga stvorila tu kozicu koje sve Vas muci bi li trebalo obrezati ili ne
SAS is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2009., 12:16   #1069
Quote:
Sad bih se ja trebala ponavljati po 1000-ti put? Jesi citao sve ili samo mojih par zadnjih?
Decko, i tvoj je sigurno i dobar i lijep i veeeeelik, naj se sekirati.
ja prituzbe nikakve dobio nisam, hvala na brizi
Old 14.05.2009., 12:17   #1070
Quote:
SAS kaže: Pogledaj post
hehe velika je zastita od HIV-a kad je muskarac obrezan, evo jedno pitanje bi li Vi cure/zene uspostavile spolni odnos bez kondoma s obrezanim muskarcem, ako veli da ima HIV ???
neeeeebiiiii i tu je kraj price...
Ocito nisi kliknuo na onaj link (koji je isto tamo s razlogom ) i procitao sve.
Ne, naravno da ne bih.
Hatsepsut is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2009., 12:21   #1071
Quote:
He he ma znam da su curama estetika i umjetnički dojam bitni ali jebiga ja sam muško, bitnije mi je kakav je motor ispod karoserije i koliko ima konja .
kuroishijin is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2009., 12:30   #1072
Quote:
He he ma znam da su curama estetika i umjetnički dojam bitni ali jebiga ja sam muško, bitnije mi je kakav je motor ispod karoserije i koliko ima konja .
Pa eto! Je li obrezani motor kasljucao i jesu li mu konjici bili izdrzljivi?
(u usporedbi s neobrezanim, mislim...)
Hatsepsut is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2009., 12:36   #1073
Quote:
Ocito nisi kliknuo na onaj link (koji je isto tamo s razlogom ) i procitao sve.
Ne, naravno da ne bih.
procito sam ja to samo sta i dalje nije obrezani kurac garancija jednaka ko sto je kondom, zato i svi masovno preporucuju imati stalnog partnera pa mos birati oces kondom ili goli kurac, a ne sarati sve oko sebe kolko mos ocima dosegnuti
SAS is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2009., 12:42   #1074
Quote:
procito sam ja to samo sta i dalje nije obrezani kurac garancija jednaka ko sto je kondom, zato i svi masovno preporucuju imati stalnog partnera pa mos birati oces kondom ili goli kurac, a ne sarati sve oko sebe kolko mos ocima dosegnuti
A tko je igdje rekao da je obrezani kurac garancija za ista?
Stalni partner ti takodjer nije garancija da neces dobiti gljivicnu infekciju i baciti partneru tu gljivicnu lopticu. Ali obrezani (stalni) partner ima manje sanse da je ulovi i prenese dalje u slucaju prekida, prevare, bla-bla...
Hatsepsut is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2009., 12:52   #1075
Quote:
A tko je igdje rekao da je obrezani kurac garancija za ista?
Stalni partner ti takodjer nije garancija da neces dobiti gljivicnu infekciju i baciti partneru tu gljivicnu lopticu. Ali obrezani (stalni) partner ima manje sanse da je ulovi i prenese dalje u slucaju prekida, prevare, bla-bla...
je fora je ajmo reci ako u tom slucaju obrezani "zasticen sod svega" sto znaci da je muskarac zasticen, a za zenu i dalje neznaci nista ak nebu pokupila preko splonog odnosa npr. od HIV-a uvijek postoji alternativa drugim putem pokupiti to sranje ili neku drugu bolest recimo preko usne za vrijeme ljubljenja imas malo popucale usne ili malo napuknutu, a da niti neznas, pa mos birati preko cega oces pokupiti dolje preko genitalije il oćeš gore preko usne i nakoncu ti dojde na isto jer je uslo u tvoj citav organizam
SAS is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2009., 12:54   #1076
Quote:
Pa eto! Je li obrezani motor kasljucao i jesu li mu konjici bili izdrzljivi?
(u usporedbi s neobrezanim, mislim...)
Joj obrezivanje ne igra uopće veliku ulogu u tome, tako da ne mogu reći da su obrezani bili bolji ili lošiji, sve je to jako individualno i ja ne mogu dijeliti ljude po tome .
kuroishijin is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2009., 13:08   #1077
Quote:
je fora je ajmo reci ako u tom slucaju obrezani "zasticen sod svega" sto znaci da je muskarac zasticen, a za zenu i dalje neznaci nista ak nebu pokupila preko splonog odnosa npr. od HIV-a uvijek postoji alternativa drugim putem pokupiti to sranje ili neku drugu bolest recimo preko usne za vrijeme ljubljenja imas malo popucale usne ili malo napuknutu, a da niti neznas, pa mos birati preko cega oces pokupiti dolje preko genitalije il oćeš gore preko usne i nakoncu ti dojde na isto jer je uslo u tvoj citav organizam
Joj, jel' ti citas kaj se pise? Nitko nije rekao da je muskarac apsolutno ZASTICEN ako je obrezan i nitko ne osporava da se bolestine mogu prenijeti i drugacijim putem osim samim spolnim odnosom.
Ali, obzirom da se ovdje raspravlja o obrezanim vs. neobrezanim i sansama za dobivanjem bolesti samim spolnim odnosom u oba slucaja, tu i dalje ostajem pri svojem misljenju kojeg necu opet ponavljati. Citaj pazljivije. S razumijevanjem.
Hatsepsut is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2009., 13:09   #1078
Quote:
Joj obrezivanje ne igra uopće veliku ulogu u tome, tako da ne mogu reći da su obrezani bili bolji ili lošiji, sve je to jako individualno i ja ne mogu dijeliti ljude po tome .
Super. Cemu onda tolika fama oko obrezivanja?
Hatsepsut is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2009., 13:17   #1079
Quote:
Super. Cemu onda tolika fama oko obrezivanja?
Pa i ja se pitam, rekao sam već u kojim slučajevima smatram obrezivanje potrebnim/primjerenim
kuroishijin is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2009., 13:24   #1080
@Hatsepsut

ma ok je samo sam htio mnogima koji citaju ovu temu otvoriti oci da nebudu naivni svemu sta pise po netu i preko drustva koji jos nisu izasli iz kamenog doba kako je jedno bolje i sigurnije od druge opcije

i isto tako neznaci da ce muskarac biti odmah izdrzljiviji cim bude se obrezao, jer preko obrezivanjem stekne s vremenom povecanu psihu u smislu neprestanog ignoriranje oko osjetljivosti zbog stalnog podrazivanja u gacama, sto se onda manifestira da ce biti tada s vremenom izdrzljiviji, sto opet neznaci da onaj ko nije obrezan nemoze biti jednako izdrzljiviji pa cak i bolji jer je doslovno sve u psihi, a ne kurcem kojim se barata
SAS is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor

Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum

Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:19.