Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Oprema

Oprema Sve što nam treba (i ne treba, ali želimo :hekla:)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 31.10.2017., 10:16   #1881
Quote:
Light Green kaže: Pogledaj post
Caboo je zaista odličan. Mi smo ga iskoristili do maksimuma. Lako se opere, lako se namješta, beba se lijepo namjesti unutra, nije prevruće (a mi smo se rodili u ljeto).

Ja sam evo nedavno uzela jednu novu nosiljku preko e-baya. Radi se o onoj nosiljci koja se može odvojiti na način da se koristi samo dio oko struka koji ima nešto poput sjedalice. Izgleda kao da nosite pederušu oko struka. Dijete na to sjedne i težina je raspoređena na donji dio tijela onoga koji nosi. Mnogo lakše nego kad se dijete drži na boku samo rukom. Ja ne izlazim van bez toga (kad sam s djecom). Može se nositi maleni od 16mj (uglavnom se on i nosi)i curka od 3 i pol g.
Mene ta stvar stvarno spašava, pogotovo kad imam dodatne prtljage poput dječjih ruksaka kad idemo u vrtić i sl.
Kad smo kod kuće, onda prikačim gornji dio koji ima naramenice i stavim malenog na leđa kad trebam raditi neke kućanske poslove.


Poslano sa mog LG-D410 koristeći Tapatalk
Može link toga?

Poslano sa mog Lenovo A1000 koristeći Tapatalk
__________________
"Gledam te kako stojiš,ljubiš me i zvijezde brojiš,kako kažeš da su naše sve.."
plavi-safir is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2017., 10:19   #1882
+1 za link
fala unaprijed
Jo_Munja is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2017., 12:40   #1883
Evo probam naći onu koju sam ja naručila. Ima ih u različitim cjenovnim razredima, a čak ima i samo taj dio oko struka za kupiti. To bude baš povoljno...čini mi se da je bilo manje od 10 dolara.

Poslano sa mog LG-D410 koristeći Tapatalk
Light Green is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2017., 14:44   #1884
Evo ga:

https://m.ebay.com/itm/Mambobaby-Bre...d=422534987265

Ja sam uzela istu takvu, ali od drugog sellera. Kod tog mog vidim sad da piše item does not ship pa sam vam stavila link od drugog. Vi si nađite onog koji vam najviše odgovara.


Poslano sa mog LG-D410 koristeći Tapatalk
Light Green is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2017., 14:56   #1885
E, da... i kad birate , gledajte da vam je ona sjedalica što više pod kutem (prema tijelu) jer kad dijete sjedne onda se ta sjedalica malo okrene prema dolje pod težinom. Ja bih voljela da ova moja ima malo bolji kut, ali sveukupno sam zadovoljna. Vidjet ćete, ima ih skupljih i jeftinijih. Ja sam tražila onu koja nema previše materijala na ovom gornjem dijelu.

Poslano sa mog LG-D410 koristeći Tapatalk
Light Green is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2017., 19:03   #1886
Hvala ti puno idem zaviriti
Ovih dana sam i u promišljanju što nabaviti kada se nosimo a vani hladno..
Ima za naručiti jaknica i slično..
Petiks ima za 150kn što nije tako puno..
Imam njene gricke i super su..
Evo ako kome bude trebalo
http://petiks.hr/proizvod/jakna-za-nosiljke/
__________________
"Gledam te kako stojiš,ljubiš me i zvijezde brojiš,kako kažeš da su naše sve.."
plavi-safir is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2017., 19:34   #1887
Mi imamo jaknicu od Petiksa i super nam je.
BitterSweet is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2017., 19:37   #1888
Quote:
plavi-safir kaže: Pogledaj post
Baš fora... sviđa mi se što može i na AS.


Poslano sa mog LG-D410 koristeći Tapatalk
Light Green is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2017., 08:33   #1889
Meni stigla zimska od petiksa za 25o kn.divna je

Poslano sa mog SM-G800F koristeći Tapatalk
Verbena is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2017., 08:51   #1890
E tu smo mi kupili, tu deblju za 250. Šetali smo s njom prošle zime na onih -15 i stvarno je super grijala. Plus sam još ja fino stavila ruke u džep. Fantastično. Pogotovo jer ne moram dijete brutalno utopljavati.

Od Petiksa imamo još gricke i podlogu za kolica, sa svime sam zadovoljna, al ovan jaknica je naj.
BitterSweet is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2017., 09:54   #1891
Quote:
SweetHeart kaže: Pogledaj post
E tu smo mi kupili, tu deblju za 250. Šetali smo s njom prošle zime na onih -15 i stvarno je super grijala. Plus sam još ja fino stavila ruke u džep. Fantastično. Pogotovo jer ne moram dijete brutalno utopljavati.

Od Petiksa imamo još gricke i podlogu za kolica, sa svime sam zadovoljna, al ovan jaknica je naj.
Volim čuti preporuke
Sinoć sam baš gledala i jesenske i zimske i čine mi se tople,a evo ti si potvrdila da zbilja jesu!
Veliki je plus što i na takvom minusu se može s njim šetati ili npr ako se mora negdje s bebom (doktoru,trgovina) a možda nemaš prijevoz onda nosiljka&topla jaknica su spas

Quote:
Light Green kaže: Pogledaj post
Baš fora... sviđa mi se što može i na AS.


Poslano sa mog LG-D410 koristeći Tapatalk
Šta da?
Eto ja nisam skužila uopće
Jedna forumašica mi je rekla da se veže s vezicama..
Jaknice od Anđelčićima imaju kopče i koliko sam skužila materijal je kao za kapute



Quote:
Verbena kaže: Pogledaj post
Meni stigla zimska od petiksa za 25o kn.divna je

Poslano sa mog SM-G800F koristeći Tapatalk
Da te pitam kako si uspjela kontaktirati ih?
Vidim puno upita na komentarima,ali bez odgovora.
Ja sam poslala upit e-mailom,a kada sam uzimala gricke, dogovarala sam putem poruka s gdjom Ivankom...
__________________
"Gledam te kako stojiš,ljubiš me i zvijezde brojiš,kako kažeš da su naše sve.."
plavi-safir is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2017., 10:13   #1892
Quote:
plavi-safir kaže: Pogledaj post
Volim čuti preporuke
Sinoć sam baš gledala i jesenske i zimske i čine mi se tople,a evo ti si potvrdila da zbilja jesu!
Veliki je plus što i na takvom minusu se može s njim šetati ili npr ako se mora negdje s bebom (doktoru,trgovina) a možda nemaš prijevoz onda nosiljka&topla jaknica su spas



Šta da?
Eto ja nisam skužila uopće
Jedna forumašica mi je rekla da se veže s vezicama..
Jaknice od Anđelčićima imaju kopče i koliko sam skužila materijal je kao za kapute




Da te pitam kako si uspjela kontaktirati ih?
Vidim puno upita na komentarima,ali bez odgovora.
Ja sam poslala upit e-mailom,a kada sam uzimala gricke, dogovarala sam putem poruka s gdjom Ivankom...
Fb msnger. Jako brzo smo sve riješili. Jaknica je stigla za 2 dana

Poslano sa mog SM-G800F koristeći Tapatalk
Verbena is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2017., 10:35   #1893
Plavi-safir, ako si iz Zgb Petiks je uvijek na Sajmu beba u Westgateu, mi smo tamo kupili prošle zime, bude i popust pa ih još na licu mjesta pogledaš i pitaš što te zanima.

Imamo psa i nismo imali izbora nego u svakodnevne jutarnje šetnje tako da smo svaki dan na onom jakom minusu bile vani, dok nisam imala jaknicu svašta sam izmišljala, vezala pončo itd, jaknica je baš bila spas. I još ta praktična kapuljača, ma ne može bebi tj djetetu bit hladno baš nikako.

Moja je na vezice, možda je starija verzija. Bilo kako bilo, ja na AS ionako stavljam dekicu, ne volim da je išta fiksirano za AS što nije originalni dio.
BitterSweet is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2017., 15:46   #1894
Quote:
SweetHeart kaže: Pogledaj post
Plavi-safir, ako si iz Zgb Petiks je uvijek na Sajmu beba u Westgateu, mi smo tamo kupili prošle zime, bude i popust pa ih još na licu mjesta pogledaš i pitaš što te zanima.

Imamo psa i nismo imali izbora nego u svakodnevne jutarnje šetnje tako da smo svaki dan na onom jakom minusu bile vani, dok nisam imala jaknicu svašta sam izmišljala, vezala pončo itd, jaknica je baš bila spas. I još ta praktična kapuljača, ma ne može bebi tj djetetu bit hladno baš nikako.

Moja je na vezice, možda je starija verzija. Bilo kako bilo, ja na AS ionako stavljam dekicu, ne volim da je išta fiksirano za AS što nije originalni dio.
Od ZG imam nekih 70km nisam predaleko..
Kada bude taj Sajam beba?
__________________
"Gledam te kako stojiš,ljubiš me i zvijezde brojiš,kako kažeš da su naše sve.."
plavi-safir is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2017., 16:38   #1895
24.-26.11.
charmed84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2017., 22:42   #1896
Quote:
charmed84 kaže: Pogledaj post
24.-26.11.
Hvala
Onda možda pričekam sajam...
__________________
"Gledam te kako stojiš,ljubiš me i zvijezde brojiš,kako kažeš da su naše sve.."
plavi-safir is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2017., 09:32   #1897
Otprilike tjedan dana prije sajma će na stranici pisati tko su sve izlagači pa si provjeri jel Petiks među njima da ne ideš bezveze. I prati na stranici jer često zna biti popust kak je sajam pa opet ne moraš ići bezveze.
BitterSweet is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2017., 10:39   #1898
odlučila sam se za Ruckeli nosiljku. ima ju Eko butik, al nisu se baš isprsili s popustom na sajmu, samo 10%

ako netko zna- obzirom da niti ja niti muž nismo mali, pretpostavljam da je bolji Basic nego Slim model. šteta, Slim ima ljepše uzorke.
__________________
toliko puno reflektirajucih povrsina, a toliko malo vremena by Barca
Scissors. is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2017., 10:53   #1899
Ja sam samo došla prijaviti da sam počela curku nositi u onbuu, 5 mjeseci trudna. Savršeno mi je sjeo, kad ga namjestim kako spada nema velikog pritiska na leđa, baš sam jako zadovoljna. Za male relacije savršeno. Fredin onbu.
BitterSweet is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2017., 10:53   #1900
Gdje si našla podatak o popustima na sajmu?
Ja ganjam E. Adapt cool air i stvarno mi se nejde do West gatea da tamo vidim da popusta nema, tim više što želim crnu, a iz jedne trgovine su mi rekli da crnu trenutno nema ni dobavljač...
hooly is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:23.