Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak > Kokošinjac

Kokošinjac Nesuvisle i chaterske teme

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.03.2021., 10:52   #1
Influencerice i instagramuše vol. 8: Dobro jutro ljubavi, napravio sam si sendvič. Na poslu je dobro.

Dobrodošle na novu temu.
Prethodni vol. je ovdje Influencerice i instagramuše VII: Život je surov, život je grd, kolač su mi dali tako tvrd!

Za lakše snalaženje, nadimci:
Snejpa - _luxlucis_
Smella - elladvornik, ostatak obitelj su Vepar, Bala i Hrenovka
GreenfluenSerica Glavata Širokostopalić, koja iza sebe ima propali brak s bratom Jelene Veljače - anita__dujic
Plju, PreljuBka, Poopka - ljupka_tanevska
Ladičarka - marinamamic
Biblimeketalo, ovca - bibliovca
TakiNaki - Suzana Emes
tugy4plaky, štakorka - Click4Chick
Gebis, Blaža, IBM - Ivana Blažoti Mijoč
Smorica - Dorica Predojevic
Spamela - Pamela Smoljanic


I obrazloženja:

Lux Lucis - Snejpuša/Snejp (ne pratim sagu o njoj ali valjda je forumašicama na nekoj slici ličila na Snejpa iz filmova o Harry Potteru)

Ella Dvornik - Smella (jer se ne kupa i smrdi)
Njen muž Charles - Vepar (jer je sav zarastao i debeo kao vepar)
Balie - Bala (jer sam je tako nazvala iz zlobe)
Lumi Wren - Hrenovka (ja sam u početku mislila da bude Renata jer se 'Wren' čita bez ovog 'w' kao ren, ali neko drugi je izvalio hren- Hrenovka i to se uhvatilo, ponekad uleti i naziv Wudy jer je to marka nekih hrenovki/kobasica


Anita Dujić - Glavata (jer ima veliku tikvu koju pokušava kamuflirati prebacivanjem kose preko lice i facetune-om), kad god se spomene dodaje se da ima propali brak sa bratom Jelene Veljače jer su jednom neki članak o njoj napisali i na kraju dodali da se razvela od Veljače pa je ona popizdila i napisala na story kako ih nije sramota napisati o njoj tako nešto i još 'dodati da imam propali brak iza sebe'
njen novi dragi Duncan Broadfoot - Stopalo Širokostopalo (jer prezime)
njihova kćer Lily - Ljilja Širokostipalić (jer živi u hrvatskoj i neophodno joj je domaće ime)


Ljupka Tanevska - LjuBka (jer je nepismena), Pupka (ne znam zbog čega ali meni zvoni nečija pjesmica 'Ime mi je Ljupka punijeg sam pupka'), Ljubka Preljubka (varala Totoa), Plju (jer pljucka nešto stalno)
Filip Tot (njen ex) - Toto (jer prezime), Totko Fotko (novi insta naziv)


Suzana Emes (bar mislim da je to ime ove što je ranije rodila i snima neke videe kako čisti i pegla) - takinaki (ne znam zašto jer ne pratim sagu o njoj)


Ljupka Gojić Mikić - Ljubica (navodno joj je to pravo ime ali krije). Đoli Petit (to joj je naziv onih krpa sa horor lutkama a i naziv slastičarne)
njena najmlađa kćer Mari Dana - Marinada (neko izvalio da će je tako djeca sprdati u školi i ja je tako zovem)

Dorica505 - Smorica (jer je dosadna i gadna)


Lana Biželj - Kate Moss (valjda joj kažu da liči na nju), ja je zovem Smellina podguzna muva jer je Ellina služavka



Ljubka ima giveaway! Tko želi ovakvu frizuru u njenom frizerskom salonu nek joj napiše komentar ispod objave

c.c. is offline  
Old 26.03.2021., 10:55   #2
Quote:
c.c. kaže: Pogledaj post
krivo ste shvatile.
Pa kako je bilo napisano, jedino tako se i moglo shvatiti
ninol is online now  
Old 26.03.2021., 10:57   #3
Quote:
milica81m kaže: Pogledaj post
Trazis moje pravopisne greske, bolje se pobrini za greske u tvom zivotu i tvom ponasanju, jedna odrasla zena ne pise gluposti i ne ponizava druge zene.
A da li odrasle žene javno ponižavaju svoje SADAŠNJE muževe i svoju djecu?
emenem is offline  
Old 26.03.2021., 10:57   #4
Quote:
RussianRed kaže: Pogledaj post
Pored borbe s kilogramima i depresijom, jasan je uzrok.

Ona se vjerojatno napatila tokom odrastanja zbog njegovih grijeha. Mogu samo zamislit kako ju je okolina gazila.

Ali to nije njena krivica, ne znam eto... Ne bih joj to nabijala na nos. Ne želim nikome da mu se takvo nešto dogodi...
Nije njena krivica ali ona sama ne moze odoljeti da tu i tamo spomene tateka u storijima i kuka za nekom empatijom, e to je uvrnuto
ninol is online now  
Old 26.03.2021., 10:59   #5
To je neka šala? Ravne šiške i loše napravljene velike lokne su odavno izašle iz mode da ne kažem da mi na većini ljudi to nikad ni nije dobro izgledalo.
Tlakirana is offline  
Old 26.03.2021., 11:00   #6
Quote:
RussianRed kaže: Pogledaj post
Pored borbe s kilogramima i depresijom, jasan je uzrok.
Ona se vjerojatno napatila tokom odrastanja zbog njegovih grijeha. Mogu samo zamislit kako ju je okolina gazila.
Ali to nije njena krivica, ne znam eto... Ne bih joj to nabijala na nos. Ne želim nikome da mu se takvo nešto dogodi...
Ma možeš misliti kako je ona patila i dok je taj ratni profiter haračio Srednjom Bosnom i kasnije dok se po Splitu uživalo u plodovima harača!
Bolje da šutim. A i njoj je, sve dok postoji i jedna osoba koja zna što je i kako je bilo. A ona je imala petlje opisati svoju "patnju i borbu!"?
Moraš imati guzicu umjesto obraza i spomenuti uopće svoju "muku djeteta ratnog zločinca".
Sad ću zatvoriti labrnju jer se jedva suzdržavam.
sami is offline  
Old 26.03.2021., 11:01   #7
Quote:
RussianRed kaže: Pogledaj post
Pored borbe s kilogramima i depresijom, jasan je uzrok.
Ona se vjerojatno napatila tokom odrastanja zbog njegovih grijeha. Mogu samo zamislit kako ju je okolina gazila.
Ali to nije njena krivica, ne znam eto... Ne bih joj to nabijala na nos. Ne želim nikome da mu se takvo nešto dogodi...
apsolutno. Mislim da se to uopće ne bi ovdje pisalo da ga ona javno nije branila. Recimo, ja ne znam da li Horvatinčić ima djecu. Ali da ima kćer influencericu koja ga javno brani da on to nije napravio, mislim da bi i ta kćer bila iskomentirana zbog toga.

Ali i ja sam za da se to ne nabija na nos. osim ako opet ne krene braniti i umanjivati žrtve.
MusicGril is offline  
Old 26.03.2021., 11:03   #8
Quote:
sami kaže: Pogledaj post
Ma možeš misliti kako je ona patila i dok je taj ratni profiter haračio Srednjom Bosnom i kasnije dok se po Splitu uživalo u plodovima harača!
Bolje da šutim. A i njoj je, sve dok postoji i jedna osoba koja zna što je i kako je bilo. A ona je imala petlje opisati svoju "patnju i borbu!"?
Moraš imati guzicu umjesto obraza i spomenuti uopće svoju "muku djeteta ratnog zločinca".
Sad ću zatvoriti labrnju jer se jedva suzdržavam.
Samo daj, ne moraš se suzdržavati.
__________________
Slažem se i da je matematika puno više filozofija nego egzaktna znanost - BBast
Cikola is offline  
Old 26.03.2021., 11:06   #9
nisam milijardu godina bila na forumu, čitam vas i umirem

trebalo mi je da učitam sinoćnji story, ne stignem sve kad sam bully i ljubomorna većinu dana


AnnieTee is offline  
Old 26.03.2021., 11:08   #10
maja_marich, nebitna si i nećeš postati influenserica preko naših leđa!
c.c. is offline  
Old 26.03.2021., 11:10   #11
Quote:
c.c. kaže: Pogledaj post
maja_marich, nebitna si i nećeš postati influenserica preko naših leđa!
nisam maja

ona mi je gilti pležr oh so special snowflake
AnnieTee is offline  
Old 26.03.2021., 11:12   #12
Quote:
MusicGril kaže: Pogledaj post
apsolutno. Mislim da se to uopće ne bi ovdje pisalo da ga ona javno nije branila. Recimo, ja ne znam da li Horvatinčić ima djecu. Ali da ima kćer influencericu koja ga javno brani da on to nije napravio, mislim da bi i ta kćer bila iskomentirana zbog toga.

Ali i ja sam za da se to ne nabija na nos. osim ako opet ne krene braniti i umanjivati žrtve.
Ne pratim Ofcu toliko dugo tako da su mi njene objave kako brani i umanjuje što se dogodilo/napravilo promakle.
Možda joj je tako lakše da se pomiri sa onim što se dogodilo, ljudi imaju svakakve coping mehanizme...
RussianRed is offline  
Old 26.03.2021., 11:13   #13
Quote:
AnnieTee kaže: Pogledaj post
nisam maja
ona mi je gilti pležr oh so special snowflake
znam da nisi, obraćam se njoj jer vjerojatno sad tu visi, čita i refresha posjete svom profilu.
c.c. is offline  
Old 26.03.2021., 11:13   #14
Quote:
royal blue kaže: Pogledaj post
Koji imas mobitel?
Samsung S10 Lite.

Što ste dobre i pametne.
smilje is offline  
Old 26.03.2021., 11:15   #15
Čiji je tata zločinac iz rata...? Nikako da pohvatam.
smilje is offline  
Old 26.03.2021., 11:16   #16
Quote:
smilje kaže: Pogledaj post
Čiji je tata zločinac iz rata...? Nikako da pohvatam.
Od ovce
Unagi is offline  
Old 26.03.2021., 11:16   #17
Quote:
Unagii kaže: Pogledaj post
Od ovce


Ovca je biblovica?
smilje is offline  
Old 26.03.2021., 11:17   #18
Quote:
smilje kaže: Pogledaj post
Samsung S10 Lite.

First Method
Choose the screen that you want to save.
After that hold down Volume Down and Power keys for a few seconds.
When the screen flashes let go of all buttons.
Well done! Your screenshot has been saved in Gallery

Quote:
smilje kaže: Pogledaj post
Čiji je tata zločinac iz rata...? Nikako da pohvatam.
Od bibliovce
royal blue is offline  
Old 26.03.2021., 11:17   #19
Quote:
Unagii kaže: Pogledaj post
Ima fotke kako je izgledala prije, bila je lijepa cura, sad izgleda kao nakaza, ne moze ni usta zatvorit kako spada.

https://i.postimg.cc/Njr1vRF3/BE0-D3...-C230-BAA7.jpg
Zašto, o zašto se namjerno unakažava?
Na ovim slikama ima baš lijepo, nježno lice, šteta.
I trebala bi konačno shvatiti da, ako već ima takve ekstenzije, o njima treba voditi brigu, a ne da nakon par dana izgledaju ko nepočešljani rep od actual konja.
skoctejp is offline  
Old 26.03.2021., 11:21   #20
Quote:
smilje kaže: Pogledaj post
Čiji je tata zločinac iz rata...? Nikako da pohvatam.
Bibliovca = Iva Rajić

"Bivši zapovjednik postrojbe HVO-a Ivica Rajić , kojeg je Haški sud osudio na 12 godina zatvora zbog pokolja muslimana u Stupnom Dolu počinjenog 1993., pušten je iz zatvora, piše Fena pozivajući se na španjolski list El Pais.

Rajić je u četvrtak napustio zatvor u Madridu u kojem je proveo četiri godine. Pušten je nakon što je doslužio dvije trećine kazne, što je praksa Haškog suda.

Rajić je iz pritvora u Scheveningenu prebačen 2007. godine u Španjolsku na izdržavanje kazne od 12 godina zatvora. On je 2005. priznao krivnju za sudjelovanje u napadu na selo Stupni Do, u srednjoj Bosni, u listopadu 1993. godine te se ispričao obiteljima stradalih i izrazio sućut "za bol koju trpe zbog gubitka najmilijih".

Fena podsjeća i kako je zapovijedao napadom u kojem je ubijen 31 muslimanski civil, uključujući žene, starce i djecu, i u kojem je razoreno cijelo selo.

Uhićen je u Hrvatskoj gdje se skrivao pod imenom Viktor Andrić."
c.c. is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:37.